star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Преса за коса
Страници: 1 2 3 ... 9 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преса за коса  (Прочетена 58236 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6096

« -: Март 18, 2007, 10:27:31 »

Искам да си купя хубава преса за коса. Имам една, но тя не прави абсолютно нищо. Според вас коя марка е най-развита в този бранш? Каква трябва да е пресата? Колко вата? Каква е разликата между парната и обикновената?

Вчера си харесах две и бих искала да чуя мнението ви и за тях:)

Първата- http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021866
Направи ми впечатление, че плочите и са доста големи и е 50 вата.

Втората- http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021867
Тази е с пара, но е само 15вата?!

Бтв сега видях, че има разлика в цената. В сити центъра бяха по 80 или 90 лв....ЛоЛ

Благодаря за помощта предварително:)
Активен

Моето име е Любов.
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #1 -: Март 18, 2007, 10:40:36 »

Ели , евтиното винаги излиза по-скъпо ..в този смисъл ,първият ми съвет е да си купиш наистина добра марка . Моите предпочитания клонят към Phillips  , Bosch , Remington..

Виждам , че си се ориентирала към керамичното покритие ,то спомага за равномерното разпределение на топлината Cool Thumbup А мислила ли си за преса с йонизирано покритие? Значително намалява изтощаването на косата..или поне така казват Smile
За разликата м/у парната и обикновенната не мога да ти кажа , освен че в първата се сипва вода и вдига пара до небето Lol  Shame
Доколкото знам , от ватовете зависи  самата температура..но може и да се лъжа Rolling Eyes
И още нещо - вземи си някакво защитно спрейче , за да не ти се гори толкова косата и не го прави често Smile
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #2 -: Март 18, 2007, 10:44:11 »

elinka , мисля че някъде на дълго и широко обсъждахме тази тема .
Аз бях дала доста инфо .Само ще ти кажа , че хубава преса няма , на каквато и да е марка.И тази с парата се води че прави по добре косата , само че смятай колко повече я гори .Все едно да си напръскаш косата с малко вода и давай с пресата , не че ще гори , ами ще цвърчи даже.
Аз преса не бях слагала от юли,август месец и след това чак на нова година .Ако го правиш го прави рядко.
Активен

Don’t feed the forum trolls
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #3 -: Март 18, 2007, 11:18:44 »

Блонде, парите не ме притесняват. Вчера като бях в Ситито първото, за което се хванах беше цената- тази двете преси бяха най-скъпи и понеже не разбирам въобще реших, че щом цената е такава трябва и да са най-добрите:) Иначе съм наясно за ватовете, но не знам колко вата са достатъчни...и идея си нямам Rolling Eyes

Смети, помня, ченякъде беше разисквана темата, но не намерих нищо. Инначе и аз мисля, че щарната ще да е по-вредна...Не мисля да я ползвам постоянно, но от много време ми се иска да си купя...
Активен

Моето име е Любов.
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #4 -: Март 18, 2007, 11:24:49 »

Защо не се консултираш с фризьора си?  Smile
Активен
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #5 -: Март 18, 2007, 14:30:07 »

Най-доброто на пазара в момента..е това:    http://www.ghdhair.com/go/shop-uk/product_info.php?cPath=21&products_id=124

И понеже имам щастието да я имам ти казвам, че не може да се сравнява с нищо, което продават в техномаркет и тем подобни. Моят съвет е, ако все пак не ти се дават 300лв да намериш фирми, които продават преси за фризьорски салони - само за професионална употреба. Цените им трябва да са към 90-100лв, но поне купуваш нещо, което ти изправя косата като от салон. Аз преди изпозлвах такава и бях супер доволна. Разликата с новата ми е, че новата загрява за 30сек. и е достатъчно едно минаване, макс 2 и косата ми е перфектна. Даже и изкуствената, която преди не се поддаваше много много на домашно изправяне, сега става изкусителна за няколко минути  Smile

елито: сега погледнах линковете, които си дала. Нито едната, нито другата преса ще ти свърши работа. Особено втората е "мижи да те лъжем". Виж, в техномаркет или технополис има подобни на тази, която съм дала аз - мъничка, тъничка, керамична, мисля че на филипс бяха и хората са доволни. В никакъв случай не взимай тези стари модели, които си дала..пример: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013842
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 18, 2007, 15:39:43 »

Енти, забелязах една тънка и малка в Ситито. Като видя какъв модел е ще ти я покажа, за да си кажеш мнението. Мислех, че е по-добре да е по-голяма плочката, ама явно не Rolling Eyes
Активен

Моето име е Любов.
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

private dancer

« Отговор #7 -: Март 18, 2007, 16:33:16 »

Аз с моята нацелих кьоравото-няква гръцка е като гледам,30 вата,2 приставки,керамична,с някви йонни защити,загрява малко по-бавно 10-15 мин,но тва не ми пречи,а върши супер работа,не ми наелектризира,държи ми докато си измия пак косата(мия я два пъти седмично)...
Активен
Enti
Newbie
*

« Отговор #8 -: Март 18, 2007, 17:26:28 »

Цитат на: "elito"
Мислех, че е по-добре да е по-голяма плочката, ама явно не Rolling Eyes

големите плочки -> в миналото Smile
Виж марката и модела на пресата и ще й гледаме характеристиките после  Smile
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #9 -: Март 18, 2007, 23:21:54 »

Цитат на: "Enti"
Най-доброто на пазара в момента..е това:    http://www.ghdhair.com/go/shop-uk/product_info.php?cPath=21&products_id=124

Damn right. Т'ва е най-добрата преса на всички времена. Иначе ели, тия дето си си ги избрала са меко казано ... зле. Аз съм с ремингтън 2x protection с керамично покритие и тефлон. Доволна съм ужасно много, ефекта е почти като на Good hair day. Wink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Enti
Newbie
*

« Отговор #10 -: Март 19, 2007, 09:46:12 »

боже тва ghd това ли означавало Smile
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #11 -: Март 19, 2007, 12:30:12 »

Енти, а тази която ти имаш то къде си я взела, че нещо ме заинтригува Smile
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #12 -: Март 19, 2007, 14:16:25 »

боже тва ghd това ли означавало Smile

Мдам, Good hair day. Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #13 -: Март 19, 2007, 18:38:07 »

Цитат на: "euphoria"

Damn right. Т'ва е най-добрата преса на всички времена. Иначе ели, тия дето си си ги избрала са меко казано ... зле. Аз съм с ремингтън 2x protection с керамично покритие и тефлон. Доволна съм ужасно много, ефекта е почти като на Good hair day. Wink

Днес обърнах внимание в Пикадили за тези мънички преси,които описвахте и видях точно същата. Струва 63лв. Ели,отивай и я взимай,щом така я хвалят.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #14 -: Март 19, 2007, 18:58:42 »

Цитат на: "Blow"
Цитат на: "euphoria"

Днес обърнах внимание в Пикадили за тези мънички преси,които описвахте и видях точно същата. Струва 63лв. Ели,отивай и я взимай,щом така я хвалят.

Сериозно! Кажете дали е хубава, плсс!!! След 25ти мога да си я взема, но то е скоро:) В кое Пикадили? В ситито ли?

Едит: Блоу, нещо бъркаш! Тази струва 300лв по думите на Валето:) Нещо не ми се отваря линка обаче:(
Активен

Моето име е Любов.
euphoria
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 19, 2007, 19:11:20 »

Абсурд да струва 70 лв. ghd. Тук струва 100 паунда, невъзможно е да е по-малко в БГ. Тук нещата са по-евтини както всички знаете. Освен ако не е някое менте. Smile
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #16 -: Март 19, 2007, 19:16:52 »

Абсолютно същата беше. Черна кутия,снимана на нея пресата, пишеше едно върху друго Keramic
                                            +
                                         Teflon
2xprotection,Ремингтън и т.н. Абсолютно същата. Ако искате да ви я снимам и да умрете от яд. Razz

Да,Ели. В Ситито,в Пикадили.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
euphoria
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 19, 2007, 19:25:22 »

ААбеее кажи че говориш за ремингтън-а, не за ghd. Ели, аз съм доста доволна от нея. Искаш ли да избарам снимка с права коса и да ти пратя да видиш как изправя?
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #18 -: Март 19, 2007, 21:05:53 »

Блоу, благодаря ти! Ще си я взема!

Лора, искам искам!
Активен

Моето име е Любов.
Tedi
Newbie
*
Публикации: 132

« Отговор #19 -: Март 19, 2007, 23:40:43 »

Още един глас за Ремингтън  Cheesygrin  много е добра, загрява за 60 секунди и се изправям идеално за максимум 20-30 минути. Преди това имах парна на Елит...няма по-голям боклук изобщо нищо не правеше.
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 20, 2007, 01:05:16 »

Wink
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #21 -: Март 21, 2007, 17:51:08 »

20-30 мин?бе моята коса е 3-4см над кръста ми и с моята привидно посредствена преса я оправям перфектно за 15мин не знам дали има...

Иначе на мъничките преси предимството е,че могат да се оправят разни детайли,бретони и такива...
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #22 -: Март 21, 2007, 18:48:29 »

Цитат на: "katerina"
20-30 мин?бе моята коса е 3-4см над кръста ми и с моята привидно посредствена преса я оправям перфектно за 15мин не знам дали има...

Иначе на мъничките преси предимството е,че могат да се оправят разни детайли,бретони и такива...
кате ,  кога успя да ти порасне толкова косата  Blink  На последните снимки , коио гледах аз не беше толкова дълга .Имаш ли снимки , ако имаш ще те помоля да ми изпратиш , че ми стана интересно  Smile
Активен

Enti
Newbie
*

« Отговор #23 -: Март 21, 2007, 19:05:49 »

Алинче: една приятелка ми я поръча от Германия и ми я донесе, ако аз си я бях поръчала от тук 50 евро щеше да ми е доставката. Иначе мойта фризьорка има същата, аз от нея я знам де, та принципно ако искаш мога от нея да ти поръчам или нещо от сорта, 300лв си е цената..
Сметанке, ми пораснала й е..за 30 мин в салона  Lol
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #24 -: Март 21, 2007, 19:13:41 »

Енти незнаех , че по този начин  Lol
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #25 -: Март 21, 2007, 19:23:31 »

аааааа,сакън!не ми е удължавана косата!Само да съм чула още някоя бременна Ентиела да ме е обвинила! Mad

Ми Смети,нямам такива,на които да си личи..ама скоро ще имам(щото ще си имам апарат хихи Smile).Тя ми е доста напластена и може би за тва хората не остават с такова впечатление,иначе е бая дълга.Иначе пластовете още повече затрудняват изправянето.
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #26 -: Март 21, 2007, 19:55:09 »

Сон,притежаваш снимка на косата,и то панорамна  Cheesygrin Намерих.
Активен
Enti
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 21, 2007, 20:00:22 »

хихихи, бременски хумор  Kiss
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #28 -: Март 21, 2007, 20:35:45 »

Kiss Ще те видим скоро къв майчински ще извадиш  Cheesygrin
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #29 -: Март 21, 2007, 21:45:14 »

Кате ти си тва коленичилото танцьорче ли  Lol  Lol  Lol
 Ама пак не излглежда толкова дълга  Rolling Eyes
Като си направиш по нови снимчици - искам пък  Cheesygrin
Активен

ileana
Newbie
*
Публикации: 205

« Отговор #30 -: Март 22, 2007, 10:37:03 »

само ще те посъветвам да пресата да е с максимална мощност иначе ефекта ще е никаъв, аз ползвам на филипс hf-4643 и така си седи  някаде забутана, косата ми е гъста и изобщо неможе да ми я изправи, постигам някакъв резултат ама временен няколко часа и изглежда като изтощена и изгоряла.само да кажа, че изсушаването със сешоар е мн. по-добре,но не всеки се справя в домашни условия Kiss
Активен

Човек е жив, докато има мечти.
Enti
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 22, 2007, 11:18:27 »

мда, а и преди сешоар тези кристали също изглаждат и поизправят косата.
бтв, не забравяйте маските за коса. Ако ползваме пресата често и не се грижим допълнително за косата скоро ще стане толкова суха, че..чак грозна и накъсана  :(
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #32 -: Март 22, 2007, 12:51:46 »

Енти, значи е сложно с пресата. Мисля да взема този ремингтън от Пикадилито сега, не че ми трябва спешно Cheesygrin
Аз преса ползвам понякога за обем в корените. Иначе няма какво да си изправям Cheesygrin
Активен
Enti
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 22, 2007, 13:18:23 »

Как го постигаш обема с преса за изправяне, аз ползвам преса с "вафлички".
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #34 -: Март 22, 2007, 13:48:27 »

Да де Smile с тези вафлички в корените. И ти го правиш, виждала съм те.
Активен
Enti
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 22, 2007, 14:27:33 »

<- разкрита  Tongue
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #36 -: Март 22, 2007, 14:35:01 »

<- разкрита  Tongue

Cheesygrin  Kiss
Активен
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #37 -: Март 22, 2007, 18:34:36 »

Цитат на: "Sahne"
Кате ти си тва коленичилото танцьорче ли  Lol  Lol  Lol
 Ама пак не излглежда толкова дълга  Rolling Eyes
Като си направиш по нови снимчици - искам пък  Cheesygrin
Искам и аз снимки :(  :(  :(  :(
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2141

« Отговор #38 -: Февруари 19, 2008, 20:57:10 »

Я да върнем темата малко напред, че и на мен ми предстой да си купувам преса и грам не знам каква  Rolling Eyes.
Ели ти в крайна сметка, каква си купи и доволна ли си?
Препоръчвайте и вие, ако сте си купували скоро, че темата е доста стара и предните преси сигурно са остарели вече  Cheesygrin.
Активен
peace&violence
Newbie
*
Публикации: leet

« Отговор #39 -: Февруари 19, 2008, 21:04:30 »

Аз есента си взех Remington.Страшно доволна съм,и с други марки съм се изправяла,ама с тая е перфе.Вече каква ще си вземеш зависи от финансите,моята беше 66лв.,ако не се лъжа,но има и по 200   Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #40 -: Февруари 21, 2008, 18:57:43 »

И аз си взех ремингтън.С много големи плочи,вдига към 200 градуса,68 вата,беше към 70лв.Тотално ми реши проблема с всякакви врътки и чупки,а преди ми падаше пердето само като видя,че навън е мъгливо или дъждовно...даже атмосферното налягане слушах кво ще е по ТВ,че да знам дали изобщо има смисъл да се изправям  Cheesygrin
Активен
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #41 -: Февруари 21, 2008, 18:59:22 »

т.е. независимо от влагата навън, косата ти стои перфектно изправена след третиране с това?
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #42 -: Февруари 21, 2008, 19:05:07 »

Да,не помръдва.Мажа я и с една мазилка на Керастаз,която е уж за да я пази от температурата,не знам дали има и стилизиращ ефект,но невинаги я мажа с нея и пак не помръдва.Бетон.
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #43 -: Февруари 21, 2008, 19:07:55 »

Скоро имам рожден ден.  Cheesygrin (Камбанке, ти, ти трябва да го прочетеш  Razz)
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #44 -: Февруари 21, 2008, 19:17:28 »

Кате а можеш ли да я намериш и да ни я покажеш, за да знам какво да търся Smile. И има ли и вафлички или само изправя?
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #45 -: Февруари 21, 2008, 19:36:46 »

S3003-Тва е модела.Няма вафли,ама аз си ползвам старата за тях,тя има.
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #46 -: Февруари 21, 2008, 19:43:45 »

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026793

Това е нали?
Ужасно много вати е  Blink
Активен
peace&violence
Newbie
*

« Отговор #47 -: Февруари 22, 2008, 07:37:19 »

Моята е тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026794 .Мацката в магазина ми препоръча нея,тъй като косата ми не е много дълга и по-лесно се борави с малки плочи.
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #48 -: Февруари 24, 2008, 21:47:03 »

Ами на мен малки плочи хич не ми вършат работа,че ми е доста дълга косата и ме хваща саклета да се дърпам 100 часа...Иначе си я нагласям на към 150 градуса...
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3720

...dreamer...

« Отговор #49 -: Февруари 24, 2008, 21:55:31 »

моята е ето такава: http://www.sitoflash.it/dune90/areafiles/catalogo2006.pdf на 7 страница, втората.......VERA Small Ceramik D90-50B.....понеже не й намерих никъде другаде снимка в интернет затова я пускам така  Unsure

а иначе за пресата съм невероятно доволна....при факта че моята коса е къдрава и страшно непокорна, трудно се поддава на оформление  Lol
купих я мисля 2006 година и беше 160лв. води се професионална и я бях взела от моя фризьор на дистрибуторски цени  Smile
Активен

ileana
Newbie
*
Публикации: 205

« Отговор #50 -: Март 14, 2008, 10:28:19 »

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=91&products_id=3617 н а снимката е показана с алуминий,а моята е с керамика,къдриците добре ги прави,но за изправянето трябва доста време,мн. мн. не си заслужава парите Rolling Eyes
Активен

Човек е жив, докато има мечти.
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #51 -: Март 14, 2008, 13:59:44 »

И моята е такава,керамична,само,че я водеха за деца,защото имаше фибички вътре.
Бавно изправя,но аз я взех заради къдриците и ми хареса.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #52 -: Март 30, 2008, 16:06:05 »

Я да върнем темата малко напред, че и на мен ми предстой да си купувам преса и грам не знам каква  Rolling Eyes.
Препоръчвайте и вие, ако сте си купували скоро, че темата е доста стара и предните преси сигурно са остарели вече  Cheesygrin.

Днес си купих! Малко съм бавна, но какво да се прави!
Взех си като на братовчедка ми, защото нейната съм я пробвала и е суперска. С една минаване косата става като праз. Ето я и нея

Помня, че някъде бяхте говорили за мазила, които ползвате специално за пресата. Някой ще сподели ли дйстват ли, имена и цени.
Активен

Моето име е Любов.
peace&violence
Newbie
*

« Отговор #53 -: Март 30, 2008, 16:18:17 »

Течни кристали.Моите са на Bio Pharma.Малкото шишенце е 5лв,голямото 8-9лв. Фризьорката ми е казала задължително да ги позлвам,за да се предпазва цвета и косата.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #54 -: Март 30, 2008, 16:21:12 »

Течни кристали.Моите са на Bio Pharma.Малкото шишенце е 5лв,голямото 8-9лв. Фризьорката ми е казала задължително да ги позлвам,за да се предпазва цвета и косата.
И аз имам течни кристали, ама мислех, че има неща с които можеш да се пръснеш преди употреба.
Активен

Моето име е Любов.
SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #55 -: Март 30, 2008, 16:22:31 »

Втората- http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021867
Тази е с пара, но е само 15вата?!

На мен тази втората  ми прилича много на пресата на леля ми.
Дръжката се отвинтва и на нея се слага сешуар или  нещо такова беше.
Ако е тази,значи и много готина.Но дори и да не е тя.Тази втората ми  се струва по готина,но все преса гори косата  Smile
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
peace&violence
Newbie
*

« Отговор #56 -: Март 30, 2008, 16:23:11 »

И аз имам течни кристали, ама мислех, че има неща с които можеш да се пръснеш преди употреба.

Т'ва е идеята- да мацнеш косата преди употреба.
Активен

SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #57 -: Март 30, 2008, 16:23:21 »

Днес си купих! Малко съм бавна, но какво да се прави!
Взех си като на братовчедка ми, защото нейната съм я пробвала и е суперска. С една минаване косата става като праз. Ето я и нея

Помня, че някъде бяхте говорили за мазила, които ползвате специално за пресата. Някой ще сподели ли дйстват ли, имена и цени.

Е честита да ти е  Stuart !!!
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
Charming
Newbie
*
Публикации: 165

Dangerously In Love ....

« Отговор #58 -: Март 30, 2008, 16:44:49 »

кристалите попринцип се мацват след изправяне ( може и преди де, но по - добре е след) а иначе аз използвах някакъв спрей, който фризиорката ми го даде когато си изправям косата да си го пръскам на всеки кичур преди да го изправя,имаше ефект  Smile
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #59 -: Март 30, 2008, 19:32:45 »

А,кристали след изправяне-сакън!Къв е смисълът?Мажат се на леко влажна коса на всичкото отгоре.
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #60 -: Март 31, 2008, 00:56:55 »

Преди това може пяна за коса, на всеки кичур по малко  Wink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

euphoria
Newbie
*

« Отговор #61 -: Март 31, 2008, 01:08:18 »

С пяна не се ли гори повече косата? Иначе си има специални термални спрейове за защита, точно за преса.
Моя е подобен, но го няма в България, за това не мисля че ще е от полза да споделям кой точно е.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #62 -: Март 31, 2008, 01:17:50 »

Аз точно с пяна се правех и то доста време. Нищо ми нямаше на косата, а се фиксираше супер.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

euphoria
Newbie
*

« Отговор #63 -: Март 31, 2008, 01:43:13 »

Може. Аз не знам що ама цялата мисъл я асоциирам с този ЦЦсссс звук от нещо горящо.  Lol
Активен

peace&violence
Newbie
*

« Отговор #64 -: Март 31, 2008, 08:46:13 »

Преди това може пяна за коса, на всеки кичур по малко  Wink
Не се ли прецакваше така и косата и покритието на пресата?Или нещо се бъркам  Rolling Eyes
Активен

Charming
Newbie
*
Публикации: 165

Dangerously In Love ....

« Отговор #65 -: Март 31, 2008, 10:47:41 »

Не се ли прецакваше така и косата и покритието на пресата?Или нещо се бъркам  Rolling Eyes
[/quote]
и аз така знам, още повече се гори косата така  Glare  Confused
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #66 -: Март 31, 2008, 14:15:40 »

Кристали на изсушена коса-става мазна и мръсна косата, защото те са за влажна коса неизсушена и попиват и няма остатъчни следи.
Активен
mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #67 -: Март 31, 2008, 18:38:33 »

Кристали на изсушена коса-става мазна и мръсна косата, защото те са за влажна коса неизсушена и попиват и няма остатъчни следи.
Така е а ако си слагаш преди да минеш  с пресата се получава :
Може. Аз не знам що ама цялата мисъл я асоциирам с този ЦЦсссс звук от нещо горящо.  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #68 -: Април 02, 2008, 23:25:15 »

Ами не. Не съм си прецакала нито косата, нито пресата.
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #69 -: Април 03, 2008, 22:08:41 »

Оу,на мен пък от лак и пяна много ми се мацаше,та вече не слагам.тва мойто Керастаз нещо така фиксира,че няма мърдане,няма и цапане,то си попива още докато е влажна косата и като я изсуша няма никакви следи,нито слепване,втвърдяване и мазнота,само косата е една такава по-жива и сочна  Cheesygrin
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #70 -: Април 03, 2008, 22:15:31 »

Koe точно е твоето?
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #71 -: Април 03, 2008, 23:04:26 »

Оу,на мен пък от лак и пяна много ми се мацаше,та вече не слагам.тва мойто Керастаз нещо така фиксира,че няма мърдане,няма и цапане,то си попива още докато е влажна косата и като я изсуша няма никакви следи,нито слепване,втвърдяване и мазнота,само косата е една такава по-жива и сочна  Cheesygrin

Кате, колко сребърника е и кво е точно?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #72 -: Април 03, 2008, 23:12:23 »

Maй беше 40так и нагоре ? Цимента, зеленкото нали ?
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #73 -: Април 04, 2008, 19:59:46 »

49 го взех.Май-малко по-напред в темата съм разказвала за него,или в темата за здравата коса,даже ПростоМомичето беше сложила и картинка.
Активен
mousy
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #74 -: Май 16, 2008, 13:30:23 »

Подариха ми преса Remington steam ionic straightener model N S1110 - 2x Protection  - двойно покритие от керамика и тефлон, йони + пара
Аз обаче ходя на фризьор като искам да се изправям /много съм вързана в ръцете Sad да го правя сама/ и пресата така си стои - запечатана в найлона. Ако някой се интересува - продавам я за 60 лв - чисто нова, не е и пробвана даже.
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #75 -: Май 16, 2008, 14:09:08 »

А иначе колко стува?  Smile
Активен

mousy
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #76 -: Май 16, 2008, 14:49:05 »

http://appliances.market.dir.bg/fscat.php?firm_id=4160&id=3268
Подарък ми е от Англия, не съм я купувала - ето линк какви подобни има в България на тази марка
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #77 -: Май 17, 2008, 11:48:39 »

49 го взех.Май-малко по-напред в темата съм разказвала за него,или в темата за здравата коса,даже ПростоМомичето беше сложила и картинка.
..ПростоМомичето....хахахха...направо ме уби  Kiss

ето ви го пак:
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Май 19, 2008, 00:40:35 »

Даже му гледах реклама в новия италиански Vogue Smile
Активен
MerInka
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #79 -: Декември 17, 2008, 20:52:34 »

amm az se 4udq mejdy dve presi 1 - Remington s-1032    i 2- Remington s-3003   
 kOq bihte mi prepOruchaLi ???  Unsure

Точка 2 от правилата! Прочети ги и ги спазвай!
Мод. Хриси
« Последна редакция: Декември 17, 2008, 21:22:43 от Xpucu, Причина: правилата » Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #80 -: Декември 18, 2008, 19:22:49 »

ми много е добро тва чудо,и още не ми е свършило,а го мажа след всяко миене вече повече от година...
Активен
MerInka
Newbie
*

« Отговор #81 -: Декември 19, 2008, 14:41:28 »

аз се колебая между Ремингтон s1032 и Ремингтон s3003 ... коя бихте ми препоръчали ?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #82 -: Декември 20, 2008, 16:05:14 »

E, s1032 със сигурност ще е по-добра.
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #83 -: Декември 21, 2008, 14:45:43 »

Моята е другата.Каква е разликата?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #84 -: Декември 21, 2008, 18:21:01 »

Ми едната е по-нова и с повече спецификации + още едно покритие и регулиране на температурата
Активен
MerInka
Newbie
*

« Отговор #85 -: Декември 21, 2008, 19:46:20 »

да и може да къдри  Smile ... много се колебая коя от двете да си взема  Sad
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #86 -: Декември 23, 2008, 21:15:59 »

Ами ако е голяма разликата в цените и ако ти трябва само за изправяне тая моята е прИкрасна.
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #87 -: Януари 15, 2009, 22:58:37 »

Хора,взех си http://bellissima.bg/?4,bellissima-creativity .Загрява веднага с пускането.Много готино изправя,къдри...Чудя се на колко градуса да я ползвам като косата ми е тъничка.Има възможност от 140 до 200.И пише,че е за суха и мокра коса.Та пак ми е въпроса за градусите-на мокра с 200 градуса няма ли да я изгоря?Книжката не е на български и ми е малко трудно.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #88 -: Януари 15, 2009, 23:34:02 »

На мокра изобщо, ама изобщо не те съветвам да я използваш. Ако ще на 50 градуса да е.
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #89 -: Януари 15, 2009, 23:41:05 »

Ми и на мен ми е странно,но от къв зор ще го пишат това иначе?!Пише в сайта,че така прониквали йоните и такива разни.Е все пак докато някой не ми каже ,че е пробвал и няма проблем,не бих се подложила под ножа Lol
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #90 -: Януари 15, 2009, 23:42:53 »

Не,не, не го прави. Кой фризьор си видяла да борави с преса върху мокра коса ? Това е горене.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #91 -: Януари 15, 2009, 23:49:06 »

Оу, аз преди си мислех, че моят фризьор не ми я изсушава добре, защото като минава с пресата винаги се вдига пара.. И му се сопнах деликатно, а той ми обясни, че косата си имала естествена влажност и затова се вдига парата...
Амм.. по колко градуса развиват тези преси по фризьорските салони? Моята е 230 градуса и пак не мога да постигна онзи ефект от салона... Rolling Eyes
Активен

C’est tout!
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #92 -: Януари 15, 2009, 23:54:03 »

Една приятелка много ми похвали тези преси: http://www.shehair.bg/index_bg.html
Май има розовата, имали някаква връзка с GHD, но не запомних точно, една и съща компания са или нещо такова, но е по-достъпна - 200 лв.
Иначе за кристалите - те изобщо не предпазват от пресата!
Има си термозащитни спрейове за тази работа. Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7181

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #93 -: Януари 16, 2009, 09:30:56 »

Препоръчвам TG за тази цел.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #94 -: Януари 16, 2009, 16:52:09 »

Има много хубави термозащитни спрейове на профсионалните серии Щварцкоп, които безумно трудно се намират (както имат и един уникален сух лак за коса) и са перфектни. Ако си намерите, въобще не им се чудете.
« Последна редакция: Януари 16, 2009, 19:15:31 от Bambina » Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #95 -: Януари 16, 2009, 17:39:33 »

Обърках темата Cheesygrin
« Последна редакция: Януари 16, 2009, 18:09:22 от cristall » Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #96 -: Февруари 04, 2009, 02:06:22 »

Иначе за кристалите - те изобщо не предпазват от пресата!
Кристалите ако ги сложиш преди преса , даже горят повече .

Аз мойта коса я побърках от преса , дори в чантата почнах да си я нося  Red face Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #97 -: Февруари 04, 2009, 10:18:10 »

Абе Смети, ти правиш грешка след грешка, толкова третирана руса коса, въобще не се 'пресира'!
Ама.. ти сама ще видиш, всъщност.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #98 -: Февруари 04, 2009, 12:08:37 »

Знам Бамбо , някак си не мога да спра  Unsure
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 7208

Just Married!

« Отговор #99 -: Февруари 05, 2009, 22:56:03 »

Бамб, ти сега на какъв етап си с косата? Все още е тъмна, нали? Има ли подобрение?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #100 -: Февруари 06, 2009, 19:06:26 »

Тя направо е друга коса Smile Аз толкова й се радвам, че не смея да я похваля. Жива коса ! При това моя, при това не се къса! и дори изглежда здрава! ( нещо, което просто не ми се е случвало от невръстни години ) Тъмно кестенява е, вече е на етап, в който цветът почти не се отмива и даже от 2 месеца въобще не съм я боядисвала. Оставила съм моята да си расте, най-много да й слагам по някоя безамонячна боя за блясък и изравняване през 2-3 месеца. Само от време на време ме притеснява косопад, но явно е сезонен и го третирам локално, с ампулки, всичко се оправя. Мекичка е и расте Smile Радвам й се много Smile И не само аз Cheesygrin Един човек не ми е казал, че не ме харесва повече така, тъмна.

И естествено, продължавам да я възстановявам с терапии. Сега съм си харесала една комбинация на подхранващо олио, маска и шампоан Керастаз. Да я разнообразя.
« Последна редакция: Февруари 06, 2009, 19:08:51 от Bambina » Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #101 -: Февруари 09, 2009, 00:01:32 »

Браво Бамбо Smile
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #102 -: Юни 30, 2009, 15:10:11 »

А каква е мощността на Ремингтон s1032 ? za 3003 e 82,но тази като я намирам в нета не пише колко вата е  Confused
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #103 -: Август 09, 2009, 19:37:57 »

Аз съм супер разочарована ...в нито един магазин нямат в наличност Ремингтон s3003  Blink Blink Blink
Метро,Пикадили,Техномаркет,Технополис и още поне 5-6 магазина с подобни стоки,в които предлагат всички останали видове,само не и този..
Вие от къде си я взехте ??? Ако ще и в София да е ..само кажете къде я има.
И още нещо-По-новият модел s 1032,e само 56 вата ?? По-малко от 3003.......пък иначе много я хвалят всички.На мен ми се искаше да е повече вата пресата ми,а 56 не ми звучат достатъчно ......... какво ще кажете ?
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #104 -: Август 09, 2009, 22:14:20 »

Изобщо не съм наясно дали ватовете са определящото при пресите, на тези, които съм имала до сега не йм зная характеристиките, но от скоро се сдобих с едно малко чудо, на което пише, че е 70W - Babyliss Pro Ti-Ionic Hight Tech.
Без да преувеличавам изправя като в салон и то само с едно минаване (при 230 градуса, при 170, на което се изправям аз, са нужни две минавания, сякаш...). На Ремингтън съм ползвала един стар модел само и нямам впечатления, но от машите йм не съм доволна изобщо - веднага пада всяка букла.. може и до коса да е.
Все пак препоръчвам горното уредче, спестява ужасно много време!
Активен

C’est tout!
macka```
Newbie
*

« Отговор #105 -: Август 09, 2009, 22:20:16 »

От къде я взе твоята преса,Мишел ? За какви пари ? Ползваш ли някакви спрейове или мазила,преди да се изправиш ??
Активен
inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #106 -: Август 09, 2009, 23:13:28 »

Аз пък си слагам и са суха коса, когато искам да я загладя малко. Хубавите кристали не би трябвало да седят мазно, напротив- остават само блясък, мазнината се абсорбира. Smile

Преди пресата също слагам кристали по дължина, 2 капки са достатъчни-така става много лъскава и гладка, а краищата се изправят по-добре  Smile
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #107 -: Август 09, 2009, 23:30:06 »

Мацка, поръчах си я от amazon.de, до колкото зная нямат доставки до България, но се поразтърси дали се продават преси на Бейбилис у нас. Тази моята е малко (според мен) излишно скъпа(70 евро), но след като преди години дадохме доста пари за една на Филипс, която изобщо не изправяше, не ми се рискуваше. В крайна сметка разбрах от една приятелка, че и по-слабите йм модели изправят супер. Просто разгледай сайта йм и поразтършувай гуугъл за инфо.

Колкото до спрейовете и серумите - мда, ползвам. Досега съм най-доволна от L'oreal Hot Iron, в момента пръскам спрей Osis+ на Schwarzkopf (пише, че предпазва косата при температура до 200 градуса), но когато си го купих се обърках и взех с прекалено силна фиксация - 3та степен, и ми идва малко силничък. Иначе не мога да кажа дали съм доволна или не - от скоро го пробвам и няма как да зная гори или не гори косата с него. За Л'ореала, обаче, съм сигурна, че предпазва супер.
Активен

C’est tout!
macka```
Newbie
*

« Отговор #108 -: Август 10, 2009, 09:48:24 »

Първо да кажа,че съм твърдо против кристалите на суха коса.Със сигурност остава мазна,ако ще и малко да е,нали са кристали все пак.Аз  до като не я изсуша хубаво ми мазнее,да не говорим ако сложа направо на суха коса.И стои една изострена и намазана косата в края.Не,не..мерси... Rolling Eyes

Ами аз вчера намерих само чужди сайтове и нищо за БГ,но ще потърся повечко.
И този фиксирашият спрей,как така ти идва силен ? Той държи косата изправена ли ? А ти не искаш толкова силен ? Нещо не те разбрах.. Smile

Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #109 -: Август 10, 2009, 14:00:48 »

Еми силен е - да, задържа я права дори когато вали, обаче на допир не ми харесва - все едно съм я напръскала с лак по цялата дължина. Иначе отстрани погледнато не стои като каска или изкуствено, просто мен ме побърква да ми е толкова непластична, някак, косата.
Активен

C’est tout!
macka```
Newbie
*

« Отговор #110 -: Август 10, 2009, 18:31:59 »

Разбрах. Супер е едно такова спрейче,благодарение на което не се съобразяваш с времето,въпроса е да намериш качествено и подходящо за твоята си коса ;)
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #111 -: Август 10, 2009, 22:34:04 »

Аз имам тази ремингтънската преса, която си си заплюла, 82-ватовата-страхотна е, косата ми е до кръста и изправянето отнема 5 мин, ползвам я след всяко миене от година и половина насам и не мога да кажа, че косата ми е пострадала от това. А кристали си слагам на полуизсъхнала коса и от това само хубаво съм видяла, абсурд да омазняват...даже не си представям как биха изглеждали мазни краища... Confused
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #112 -: Август 11, 2009, 16:38:59 »

Сигурна съм,че пресата е страхотна.За това и съм си я харесала,пратих сестра ми да потърси из София,а й обясниха,че точно този модел отдавна вече не се произвежда и не се предлага на пазара.Само той.Звучи странно,но наистина никъде не успях да я намеря пресата.
Иначе относно кристалите,аз ги ползвам по същият начин,след всяко измиване,на полу-суха коса,преди вече да почна да я суша със сешоара.И то само в краищата... И съм убедена,че ако ги сложа на напълно суха коса,няма начин да не стоят мазно...абсурд ! Доволна съм от ефекта им,косата ми не стои суха,а е супер,дори след редовна употреба на пресата !
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #113 -: Август 12, 2009, 23:34:26 »

Зависи от кристалите, зависи и от косата.
Ако имате по-суха и третирана коса- няма да стоят мазно. Ако ли не - само на мокра коса.
А, ако става дума за по-висок клас, където вече не са и 'кристали', ами серуми, нещата седят по съвсем различен начин и могат да се нанасят по всяко време.

И като цяло - кристалите работа не вършат, да ви кажа Smile Само приглаждат.
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #114 -: Август 13, 2009, 13:45:55 »

Не,не.Аз говоря конкретно за течните кристали,не съм ползвала още серуми и не мога да ги коментирам.
Но моята коса не е суха,жива си е по принцип и задължително ги слагам на малко мокра коса,в никакъв случай на суха.
И в интерес на истината,косата ми не е с такива краища,както преди да ги използвам.По-пригладени,по-лъскави.Не знам колко предпазват от пресата,но косата ми не само изглежда добре,а и на усещане и допир е така ;)
Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #115 -: Декември 12, 2009, 23:05:15 »

Аз искам да ви попитам дали сте виждали някаква тройна маша,която правила буклите по-различни..незнам как точно да ви го опиша  Rolling Eyes Да ми препоръчате марка,модел...
Искам да си взема някаква различна от стандартната маша  Rolling Eyes
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #116 -: Декември 12, 2009, 23:16:25 »

Това е ретро пресата,има я професионална. Виждала съм я от 120 до 200 лв.
Активен

cristall
Newbie
*

« Отговор #117 -: Декември 13, 2009, 00:14:44 »

Имаш предвит нещо като триъгълна маша за букли вместо кръгла ли?Аз имам такава,стават раздвижени,с ръбчета някакви.На Филипс е,преди доста време беше 60 лв.

Едит : сега видях,че сигурно търсиш точно ретро преса,както Лейди е предположила,а не маша като моята. Cheesygrin
« Последна редакция: Декември 13, 2009, 00:22:44 от cristall » Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #118 -: Декември 13, 2009, 11:58:27 »

За спрейове, които се пръскат преди пресата ви препоръчвам на Lisap - изглаждащ и изправящ флуид. О фризьорските салони се купува. Аз си го взех от бившата ми фризьорка и съм адски доволна, мирише страхотно и е специално за керамични преси. А за преси съм с Philips с розово покритие са плочите, с копченца за смяна на градусите до 220, беше около 140-150лв. Ефект права като дъска коса става за секунди на кичур.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #119 -: Декември 13, 2009, 12:01:37 »

Тройните преси са разкошни. Тинки, трябва да ги търсиш в салоните. Във веригите за техника няма да ги откриеш. Принципно са скъпи. 200-300 лв.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #120 -: Декември 13, 2009, 12:20:27 »

Оф изправям се, пръскам с лак и след 20 минутi краищата ми са се подвили. Много ми е мека косата. Препоръчайте нещо.
« Последна редакция: Декември 13, 2009, 12:36:06 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
alin
Newbie
*

« Отговор #121 -: Декември 13, 2009, 12:23:06 »

С преса ли се изправяш?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #122 -: Декември 13, 2009, 12:23:28 »

Зависи и от пресата, освен от продуктите. Иначе има някои много добри неща на Керастаз, които мога да препоръчам.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #123 -: Декември 13, 2009, 12:30:14 »

Дайте нещо конкретно и ако може да не е от салон  Smile

Иначе пресата е

Една колежка се изправи на 8ми и без лак си и остана права косата. Май не е от пресата.
« Последна редакция: Декември 13, 2009, 12:36:59 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #124 -: Декември 13, 2009, 12:43:44 »

Благодаря Бамб.И аз забелязах,че в магазините за техника такава няма.Ще потърся в салоните.
Кристал може да потърся и триъгълна да я пробвам  Wink
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #125 -: Декември 13, 2009, 12:55:46 »

Ми конкетртно, от Керастаз - Хрома Термик, примерно, ще е добре за твоята коса. Всичките - Нектар Т, Хрома Т, Цимент Т, Олео Релакс Слим (в най-сериозен случай), ще ти вършат работа.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #126 -: Декември 13, 2009, 13:13:51 »

Хепи, какво е значението дали ще си вземеш продукта от магазина или от някой салон? Нали трябва да ти върши работа.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #127 -: Декември 13, 2009, 13:29:13 »

Нямам време да ходя по салони и да търся в кой има конкретния продукт. Да не говорим за тлъстите надценки.

Мерси за съвета. Керастаз имаше по магазините, нали?
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #128 -: Декември 13, 2009, 13:47:31 »

Не, разбира се. Само в специализираните салони, в които работят с Керастаз. Салони Вени, примерно.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #129 -: Декември 13, 2009, 14:45:12 »

Добре, а нещо по-масово да го наречем?

Може пак да е нещо про, ама като влезна в някоя голяма аптека да си го намеря.
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #130 -: Декември 13, 2009, 15:27:20 »

В голяма аптека, про, за изправяне на коса? Smile Как да стане?
Ако имаш път към Витошка, по Христо Белчев нагоре, посока НДК, над студио Пикасо , можеш да намериш салон Вени. 

От аптека максимум нещо Рене Футерер. Но не мога да гарантирам за ефекта.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #131 -: Декември 13, 2009, 15:39:26 »

Добре...значи трябва да намеря някое джудже, че нямам време. Мерси много  Smile
Активен

Моето име е Любов.
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #132 -: Декември 13, 2009, 18:29:52 »

Ако става въпрос за тотално изправяне и не ти се дават пари за Керастас, има 1 алтернатива за която се сещам "Hot Style Ironfinish" от TEC серията на Лореал проф.
Продуктът има фактор на фиксация т.е основната насока, в която работи е точно тази - да осигури качествено & трайно изправяне (макар че пише и че предпазва от топлина, но то на всички така пише...) Цена - 26лв. (150мл.) ако си поръчаш от нета с доставката ти става 31лв, ако го купиш от салон към 35лв. Държа и да кажа, че нямам лични впечатления, просто давам идея.
А от аптека не мисля, че нещо би ти свършило работа. За да се постигне 100% права коса, трябва да се намеси сериозната химия, а аптечните продукти залагат повече на натуралните съставки - има серии за улесняване на изправянето (на Фито & Рене Ф.), но те нямат фиксиращо д-вие.
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #133 -: Декември 13, 2009, 19:21:43 »

http://www.impulse.bg/dalavera/a/1233494/10014958/retro-presa-za-kosa-babyliss-pro 
Бамбо виж тая е до 150 лв. аз тази съм гледала,а моято фриз каза че я е взела за 170 лв.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #134 -: Декември 13, 2009, 19:42:17 »

А с тази преса по колко време ви издържат буклите?
Все ми се струва, че бързо ще ми паднат
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #135 -: Декември 14, 2009, 23:18:22 »

на мен на фризьор ми ги правят и издържат поне 4 дни  Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #136 -: Декември 15, 2009, 00:45:11 »

Shroomy, аз не й препоръчвам Лореал, защото не са толкова ефикасни и всъщност, реално не струват по-малко, защото изкарват много по-малко време от Керастазите. Дали ще даде 30 лв и ще го ползва 2 месеца, или 50 и ще го ползва 8.. а разликата в качеството е огромна.

А, колкото до Рене Футерер - имат продукти с фиксиращо действие.
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5121

« Отговор #137 -: Декември 15, 2009, 09:23:57 »

Бамб, дай съвет за преса
Активен

shroomy
Newbie
*

« Отговор #138 -: Декември 15, 2009, 13:16:20 »

И кой е този на Рене с фиксиращо д-вие? Нали не уж не говорим за лакове, пияни и т.н.
Аз под продукт, който да запазва "правотата" на косата, разбирам друго. Може и да съм в грешка...
Аз съм ползвала Мирфеята (или там както се казва на БГ) на Рене, която уж улеснява изправянето и има Анти фриз ефект...да ама не.
Кажи точно кой продукт на Рене визираш, че ми стана любопитно...
За лореалните не бях наясно, че са неикономични, просто дадох предложения, защото мацката каза, че не и се ходило по салони, пък тях може да си ги поръча онлайн от БГ сайтове без дори да се забърква с карти.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #139 -: Декември 15, 2009, 14:00:32 »

Бамб, дай съвет за преса

GHD. Питай и Еуфория по въпроса, но точно веднъж са ме изправяли с такава уникална преса и косата ми не мръдна 3 дни. Харесала съм си една и планирам да си я взема другия път към UK. Не, че не може и от нета..

Шрууми, тя може и Керастаз да си поръча онлайн Smile А иначе да, доста са неикономични сравнени един с друг. Направила съм си сметка, че едино хидра мляко (или кърл) на Л'ореал свършва за един, максимум два месеца при редовна употреба, докато последния ми Цимент термик си го купих края на март месец.. и свърши миналата седмица. Хидро серума е около 25-30 лв., докато Нектар термика е 50 ( да не говорим, че ми излезе много по-евтино) Смятай.. просто по-неудобното е, че трябва да дадеш повече пари наведнъж.

А за Р.Ф. - ами разгледай ги, ти каза, че нямат продукти с фиксиращо действие, а това не е така. Мирфеята може и да не върши сериозна работа, но си е точно такъв продукт Smile Както и разните спрейове за блясък, пяни, мусове, стайлинг гелове; дори тези, които предпазват от слънцето, с фактор за през лятото, са с някаква степен на фиксация.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #140 -: Декември 15, 2009, 14:11:39 »

А ако искаш нещо по-евтино, но също да изправя качествено - Babyliss. Имам тяхната Pro Ti-Ionic High Tech, която вече е стар модел, но когато си я купих, беше от сравнително скъпите йм и най-силни преси. От познати знам, че и по-слабите йм модели вършат чудесна работа. Доволна съм, макар да избягвам употребата й. На 190 градуса се дърпам, страх ме е да увелича до 230.
Погледнах сайта йм, има доста интересни предложения Rolling Eyes

По повод Керастаз и Л'ореал - ползвала съм Цимент Термик и Хот Айрън, двете под формата на млека. Ами лично за моята коса второто беше в пъти по-добре. Термика не ми хареса. Извод - всичко е строго индивидуално, но сте прави, че лореалските мазила свършват по-бързо.
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 14:16:23 от michelle » Активен

C’est tout!
shroomy
Newbie
*

« Отговор #141 -: Декември 15, 2009, 16:33:42 »

Бамб, аз не Рене продуктите съм ги гледала Smile Знам, че има разни-разнообразни фиксиращи средства, но мислех, че се търси някакъв продукт тип мляко,серум,концентрат ау, които да поддържа косата права дни наред.
А за поръчката - дадох идея конкретно за продукти, които се поръчват от БГ саитове, не се занимаваш с карти-марти, носи ти ги куриер на вратата, малка сума за доставка...защото все пак тя каза, че не и се ходи по салони и предложих нещо по-лесно & бързо.
Керастас продава ли се чрез БГ сайтове? Ако да - попълни пропуска ми с малко допълнително инфо  Smile
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 16:36:57 от shroomy » Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #142 -: Декември 15, 2009, 16:55:35 »

Чрез бг-сайтове едва ли, а и не мисля, че би било изгодно. Но не съм се ровила, може и да има.
Ясно, разбрахме се ,просто за информация те поправих, че Р.Ф. имат фиксиращи средства, за да не оставим някой с погрешна информация. Иначе за трайно изправяне казах още преди, че от аптека няма как да стане. А колкото до Л'ореалите - може и да е по-удобно да си го поръчаш от интернет, чрез наложен платеж, но реално няма смисъл, защото салони, които продават техните продукти има почти на всеки ъгъл.. защо да плаща доставката?
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 16:57:51 от Bambina » Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #143 -: Декември 15, 2009, 17:11:35 »

Защото в салона маската (примерно) е с оскъпяване 10лв.(понякога си позволяват и повече, особено в по-малките градчета), а доставката до коя да е точка на БГ, ако поръчаш онлайн, е 5лв.
Лека разлика в цената (има хора, за които е от значение)  Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #144 -: Декември 15, 2009, 19:13:50 »

Аха, сега погледнах, 4 лв в полза са сайта. Ми не е лошо, пък и предполагам държат всичко в наличност, за разлика от някои салони.
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #145 -: Декември 15, 2009, 20:04:15 »

Относно наличностите - и те невинаги имат всичко, но максимално бързо попълват асортимента, в случаи на изчерпване.Готиното е, че чат-пат пускат разни промоциики (предполагам като им се заседят артикулите..винаги трябва да има уловка!)
Освен това, живеещите в Пловдив, могат направо да купуват от офиса им без никаква надценка и разходи за доставки.
Аз хитър - всичко проучил!   Big grin
Активен
Liliq
Newbie
*
Публикации: 220

« Отговор #146 -: Декември 15, 2009, 20:13:03 »

Според вас, дали GHD тук са читави? - http://www.lookfantastic.com/hair/ghd-haircare/irons
Много ме сърбят ръцете да поръчам, а и не са много скъпи, към 200лв, което си е екстра.Аз имам тази http://remington.bg/product/presa-za-kadrene-i-izpraviane-s-tesni-plochi-remington-sleek-curl-s1031 , но вече не ми харесва.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #147 -: Декември 16, 2009, 15:08:45 »

Абсолютно читави са от lookfantastic, гарантират и в официалния сайт на GHD, за него. Пък и наскоро поръчвах от сайта, много са коректни и за 5 дни, всичко пристига Smile И аз мислех точно от там да си поръчам, а и са в някакви промоционални пакет пресите Smile
Избра ли си модел?
Активен
Liliq
Newbie
*
Публикации: 220

« Отговор #148 -: Декември 16, 2009, 17:22:23 »

За модел незнам, не съм много наясно.Но както гледам в този сайт, всички ми се струват еднакви, навсякъде пише GHD IV styler.С изключение на черната, която е лимитирана серия и някаква розова, остналите мисля се различават само по продукта, с който са в комплект.И това че има с тесни и широки плочи.Не съм много запозната с моделите им...
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #149 -: Декември 17, 2009, 15:18:14 »

Виж на сайта на GHD, там са всички разновидности, но всъщност IV styler може би е най-добър избор, защото е мултифункционален Smile
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #150 -: Декември 18, 2009, 19:24:22 »

Ето резултатът от тази ретро преса..днес фризьорът ме рошна за добре дошла  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #151 -: Декември 18, 2009, 19:26:32 »

Оооо, запази ли ми чааас? Искам и аз така  Wub
Активен

C’est tout!
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #152 -: Декември 18, 2009, 19:32:21 »

26.12 - 13:30  Wink Wink
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #153 -: Декември 18, 2009, 19:34:16 »

Много сте красиви бе, сестрите Cheesygrin Wub
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #154 -: Декември 18, 2009, 19:34:53 »

Теди, а косата каква ти е по принцип - права или къдрава? Много си готина Cheesygrin
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #155 -: Декември 18, 2009, 19:35:50 »

Много сте красиви бе, сестрите Cheesygrin Wub
Особено тая с мераците да се показва.. Kiss
Активен

C’est tout!
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #156 -: Декември 18, 2009, 19:36:51 »

чуплива ми е косата по принцип... Smile А аз исках косата да си покажааа не мене си  Razz Другия път ще си замацам лицето на фотошоп да не ме гледате пък  Razz Razz

P.S. Между другото страшно бавно става с тази преса..1 час ме къдриха... не знам дали бих имала търпението сама да си го правя, ако  я имам пресата вкъщи  Blink
« Последна редакция: Декември 18, 2009, 19:38:59 от Tatty Teddy » Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #157 -: Декември 18, 2009, 19:42:19 »

Ти сама няма и да можеш.. Пипкаво е много Smile Но пък ти отива, разкошно.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #158 -: Декември 18, 2009, 19:46:51 »

За съжаление както повечето неща за правене на прически и тази не може да се прилага сама. Не че не може, но е тегаво. Аз ако се навия всичко вече мога да си правя на косата, с тази маша никога не съм работила обаче, но не е същото като пипнатото от фризьор.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #159 -: Декември 18, 2009, 19:48:48 »

То дори да не е от фризьор, просто ти трябват още един чифт ръце, специално за отзад.
Ама как прозвуча това Cheesygrin
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #160 -: Декември 18, 2009, 19:49:21 »

Точно Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #161 -: Декември 18, 2009, 19:49:26 »

Ало, германката, ти първа изтипоса сестра си на снмика, забрави ли.  Big grin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #162 -: Декември 18, 2009, 19:52:48 »

Ало, германката, ти първа изтипоса сестра си на снмика, забрави ли.  Big grin
хаха, представителното лице на фамилията Cheesygrin
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #163 -: Декември 18, 2009, 20:10:29 »

ПРедставителна е, вярно, и аз да имах такава сестра, и аз щях да й правя реклама:kiss:
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #164 -: Декември 18, 2009, 20:10:55 »

ПРедставителна е, вярно, и аз да имах такава сестра, и аз щях да й правя реклама:kiss:

О ,да!
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #165 -: Декември 18, 2009, 22:16:55 »

Супер си миличка  Kiss
Мен ме правиха почти 2 часа  Unsure
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #166 -: Декември 19, 2009, 17:17:15 »

О, щом става толкова бавно, ще го накарам да ми направи от онези кукленските букли, тях поне ги правят за половин час..
Вие тогава за какъв дявол ще си я купувате тая ретро-преса, щом е тоолкова бавно, дори от професионалист?
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #167 -: Декември 29, 2009, 11:49:16 »

Ох вчера в Технополис си харесах една преса на babyliss с хиляда приставки - за разните му букли, гофрета и т.н. 69лв струва и искаааам Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #168 -: Януари 10, 2010, 17:00:33 »

Виж на сайта на GHD, там са всички разновидности, но всъщност IV styler може би е най-добър избор, защото е мултифункционален Smile
GHD rule Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 13694

« Отговор #169 -: Януари 10, 2010, 17:25:58 »

ТТ, много си красива Surprised Stuart Браво!

А иначе аз отдавна съм се отказала коса и нокти да си правя сама! Такова търпение и нерви нямам, честно! Да не говорим, че резултаът никога няма общо с профи версията Lol
Само с ровентата си се суша, за да не съвсем безформена косата ми, но тя и със сешоара да я дръпна стои добре вече щото е доста дълга.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #170 -: Януари 12, 2010, 13:14:03 »

Ох вчера в Технополис си харесах една преса на babyliss с хиляда приставки - за разните му букли, гофрета и т.н. 69лв струва и искаааам Cheesygrin

аз май те видях там докато я отваряхте да я разглеждате с всичките й джиджавки...беше с някакъв младеж....не знаех че си се постригала...ама аз рядко влизам във форума че последно време хич нямам време и не съм разбрала....
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 808

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #171 -: Януари 14, 2010, 13:48:33 »

Моята преса пък е  тази. Купих си я съвсем непалнирано преди Коледа, като бях тръгнала за подаръци. Много евтина, с 4 приставки. Казах си, че ще е добре да имам като се наложи от време на време да се наглася и като цяло мислех, че повече ще престоява в гардероба, от колкото ще я ползвам. Но от както я имам почти след всяко миена на косата (2 пъти седмично) си правя обем в корените. Много се харесвам така, а се замислям, че не е никак хубаво за косата ми  Unsure
Вие колко често си позволявате да ползвате преса и съчетавате ли я с някаква защитна или подхранваща козметика?
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 13:50:36 от syanna » Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 1494

« Отговор #172 -: Януари 14, 2010, 13:54:59 »

Аз не я изправям, моятя е безкрайно права и без това. Ако я използваш прекалено често, няма начин да не се изтощава косата. Гледам сега, че тук рекламират изключително много продукти, които предпазват при термична обработка. Купих си някакъв спрей, който използвам, когато се суша със сушоара, но дали има ефект, нямам представа.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #173 -: Януари 14, 2010, 14:02:36 »

Сиана, задължително си вземи предпазващ продукт - не зная доколко масовите марки предпазват от горене, но млякото Цемент Термик на Керастаз и Хот Айрън на Л'ореал Професионел са два много добри продукта (аз лично заставам зад втория)!
И аз дълги години правех постоянно от тия грозни вафли в корените, докато преди няколко месеца не ми се развали пресата за вафли, слава Богу! Родих се! Не стига, че редуцирах аграрния луук до минимум, ами спрях да си тормозя косата и тя цялостно живна. А като се сетя как не можех да си представя преди да спра да се гофретизирам.. Unsure

Цели естествен обем, мани го тоя вафления.
Активен

C’est tout!
alexia
Newbie
*
Публикации: 1494

« Отговор #174 -: Януари 14, 2010, 14:11:35 »

А как постигате обем? Аз се опитвам със сушоар и пяна, но много ми се омазнява косата от пяната.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #175 -: Януари 14, 2010, 14:15:44 »

работи при мен.
Също има значение подстрижката, начина на сушене.. На мен пяната пък ми действа анти-омазняващо.. Пробвай да дърпаш най-горните пластове с голяма кръгла четка и сешоар, ако не го правиш..
Активен

C’est tout!
syanna
Newbie
*
Публикации: 808

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #176 -: Януари 14, 2010, 15:18:48 »

Другите начини за обем, които аз ползвам, са голяма кръгла четка, пяна и духане със сешоар до постигане на някаква форма, но това ми отнема много време и ефекта е само за същия ден. Имам и едни огромни ролки които, като си ги сложа с пяна преди лягане на сутринта ефекта е много приятен обем (не къдрици като на овчица). И двете обаче дават резултат, само ако косата не е много дълга или е подстригана  на пластове, иначе натежава и вместо да бухне пада надолу.  А в момента ми е доста порастнала и последно когато слагах ролките не стана много добре, за това и минах на преса, но ще мисля друг вариант да я правя...
И към всички тези манипулации задължително слагам и по малко лак за фиксация, да я доубия тотално, горката ми косица, но какво да я правя като е такава трудно поддатлива...
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #177 -: Януари 14, 2010, 17:08:42 »

Да, да, ако сте с боядисана коса-може, само дето на мен няма стилизант, който да ми стои на косата повече от 2 часа, отделно, че е до кръста. При мен няма измъкване от вафлата, но поне след хиляди терзания открих как да я правя така, че да не се вижда, дори да реша в някакъв момент да я вдигна или засуча някак. Сега ще направя последен опит да се отърва от тях, като кръцна малко косата и си взема друг сешоар, да видя кво ще стане, макар че ми е ясно, че съвсем без няма да стане.
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #178 -: Януари 15, 2010, 16:02:53 »

Как точно ги правиш да не се виждат,Кат?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #179 -: Януари 15, 2010, 18:52:33 »

Вземете си тънка преса, предназначена само за обем в корените.
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #180 -: Януари 16, 2010, 11:27:24 »

На мен не ми върши работа обем само в корените.Аз и отзад си правя.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #181 -: Януари 16, 2010, 14:50:14 »

Как 'отзад' ?
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #182 -: Януари 16, 2010, 20:26:56 »

Ми сплеската си ми стои и отзад по дължината цялата коса.Слепва ми се по тила направо.Взех си една про серия за обем,малко по-добре е.Та си вдигам горния пласт коса и отдолу цялата я минавам с вафлички,а не само в корените.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #183 -: Януари 17, 2010, 20:20:46 »

Каква точно е пресата, която е специално за обем в корените? Някакъв примерен модел...
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #184 -: Януари 18, 2010, 19:38:03 »

Ами, Кристал, правя доста по-малко(не 2 реда, а само един на няколко пласта в корените) и ги оставям под по-дебел слой коса, като в същото време най-предните кичури, които са ми откъм лицето не ги правя. Така като я вдигна и те скриват останалите.
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #185 -: Януари 18, 2010, 21:35:33 »

Каква точно е пресата, която е специално за обем в корените? Някакъв примерен модел...

От сега ти казвам ,че няма да се справиш  Stuart
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #186 -: Януари 18, 2010, 22:11:04 »

Be ti pa mnogo smotana me izkara:P
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #187 -: Януари 19, 2010, 01:12:08 »

Не  Exclamation Щом аз не мога и ти няма да можеш  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #188 -: Януари 19, 2010, 10:08:43 »

А, ок, прощавай Lol Аз не че се натискам да се фризирам сама, ама... Rolling Eyes
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #189 -: Януари 20, 2010, 13:52:29 »

Ето я :

Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #190 -: Януари 20, 2010, 15:21:17 »

А, ясно. Просто по-тясна. Хм.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #191 -: Януари 20, 2010, 18:15:08 »

Ми не, тя е мноого по-тясна и самите плоскости вътре са много по-издадени/вдлъбнати.
Пресата е мъничка.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #192 -: Януари 23, 2010, 19:07:38 »

Е само това ми трябваше сега да видя тази преса Cheesygrin
Ще ги рина с лопата в нас.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #193 -: Януари 23, 2010, 19:26:20 »

Оле, тази преса изглежда много яко!!!
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #194 -: Януари 27, 2010, 18:52:28 »

И работи. Cheesygrin
Активен
Esito
Newbie
*
Публикации: 12

http://vbox7.info/user/prosis21

« Отговор #195 -: Януари 28, 2010, 14:07:46 »

аз си правя обем с обикновената ми преса(тая с вафличките) и стои добре въпреки, че косата ми е дълга и не се залепва за тила...а исках да попитам някои знае ли пресаза изправяне и едновременноза накъдряне (букли)  Smile
Активен

Даваш много ... и пак е малко ! ТОВА Е ЛЮБОВТА
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #196 -: Януари 28, 2010, 16:58:29 »

Има много такива. В техномаркет, в интернет.. просто гледаш описанията по-обстойно.
Активен
Lima
Newbie
*

« Отговор #197 -: Юни 03, 2010, 00:50:14 »

Здравейте  Kiss Някои поръчвал ли си е преса онлайн от друга държава и ако "да" кажете ми колко ви излезна доставката?
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #198 -: Юни 03, 2010, 00:57:36 »

Зависи от къде поръчваш. "Друга държава" е много общо казано.
Активен
Lima
Newbie
*

« Отговор #199 -: Юни 03, 2010, 16:18:58 »

Например от Лондон. Влезнах да проверя в няколко сайта, но е доста объркано... Аз намерих един приятел, който вкарва техника от чужбина и я продава тук и каза че продава и преси за коса и щяла да ми излезне 100 лв. а тук е 140лв. Мисля, че от нета няма да е много по-евтино май.... Ето и пресата, която искам http://remington.bg/product/presa-za-kosa-sas-sistema-za-ovlajniavane-na-kosama-remington-shine-therapy-s9950
Активен
Shushi
Newbie
*
Публикации: 320

« Отговор #200 -: Юни 03, 2010, 17:08:58 »

Точно от UK не те бих посъветвала да си вземаш ел.техника можеш да срешнеш проблеми(най-малко ел.инсталацията в БГ и в UK  различна и ще ти трябва преходник  с по-високи ампери) а и гаранция тук няма да имаш в БГ дори да отидеш на сервиз няма да се зарадват, че уреда е с др ел.накрайник може дори да откажат да го вземат. Не мисля, че си заслужава за такава разлика и при положение, че същото го има в БГ.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 3948

« Отговор #201 -: Юни 03, 2010, 21:07:47 »

Точно тази преса си е 120-240V 50-60Hz, т.е. освен щепсъла, нищо друго не ти пречи да я ползваш у нас, в английско, щатско и още огромно количество дестинации.
Аргумент за покупка от тук може да са 5-те години гаранция, но всеки си преценява кое му е по-важното.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #202 -: Юни 04, 2010, 17:17:59 »

За 40 лв разлика, не мисля, че си струва да си я поръчваш от друга държава, изобщо.
Активен
Lima
Newbie
*

« Отговор #203 -: Юни 19, 2010, 02:34:52 »

Подариха ми 2 преси, за това едната я продавам. Чисто нова е с кутията, cd и тн. Модел: Remington S1051 - 90 лв.
http://remington.bg/product/presa-za-kosa-s-tesni-plochi-za-kadrene-i-izpraviane-remington-sleek-curl-s1051
Активен
Рони
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #204 -: Юни 21, 2010, 22:55:49 »

Здравете!
Нова съм в този форум.
Искам да попитам дали някой е поръчвал от този сайт, и дали пресите са истински?

http://www.planchaghd.com/

Предварително благодаря! Smile
Активен
Nefertiti
Newbie
*
Публикации: 23

Enjoying being a woman

« Отговор #205 -: Юни 25, 2010, 18:26:02 »

Ами на мен сайта не ми се отваря иначе ГД са си истинска професионална марка. Моята фризьорка ползва  такава преса. Мисля не се продават в бг или някъде трябва да си поръчаш и да ти я доставят.

Аз лично имам Ремингтонче и съм мното доволна  Smile
Активен

Carpe Diem
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #206 -: Юни 28, 2010, 23:16:26 »

Рони, в официалния сайт на GHD, има лист със сайтове, който те признават за оригинали, всичко извън този лист - не става. Провери.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #207 -: Юли 14, 2010, 11:31:21 »

дами, да попитам за съвет ако може....

Моля козметичните гурута да ми препоръчат хубаво мазило за изправяне на косата което да я предпазва от топлината и от изгаряне и да я държи права все пак...че моята е една мека и веднага се къдри след като я изправя  Rolling Eyes

Моля да ми препоръчате и ретро преса, някоя хем да е с покритие което предпазва от много горене, хем да е мощна  Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #208 -: Юли 14, 2010, 11:45:43 »

Препарат мога да ти препоръчам на Lisap едно пръскало в жълта опаковка за керамична преса. Взимам си го от фризьорката и съм много доволна. Много хубаво мирише, държи и предпазва косата. Сега ще го потърся в нета по-подробно да ти го кажа. Unisistem мисля, че беше.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #209 -: Юли 14, 2010, 11:56:53 »

това третото ли? http://www.lisapusa.com/product_pages.php?submitted=1&id=218

какви пари е? дали ще мога да го намеря някъде наблизо че тук на фризьори не ходя  Rolling Eyes
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #210 -: Юли 14, 2010, 12:01:22 »

Същото мисля. Май беше около 25 лв. Ти къде си? Аз го взимам от фризьорката ми в Младост Rolling Eyes.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #211 -: Юли 14, 2010, 12:03:29 »

ами в София съм...сега съм в Дружба 2....ама така и не си намерих постоянен фризьор в Сф който да ми харесва...къде в Младост е твоята може да мина да си взема мазилото  Wink
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5121

« Отговор #212 -: Юли 14, 2010, 12:08:26 »

Аз ползвам на лореал и съм доволна.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #213 -: Юли 14, 2010, 12:24:36 »

Аз ползвам на лореал и съм доволна.

кое на лореал, хот айрън ли какво беше?
Активен

Esito
Newbie
*
Публикации: 12

http://vbox7.info/user/prosis21

« Отговор #214 -: Септември 13, 2010, 18:02:15 »

здравейте.
Купих си преса за коса на Babyliss. Има мното приставки но няма класическата ретро преса (има една такава  като две пръчки и кичура се омотава и на двете) та въпроса пи е знаете ли мога ли и от къде да си порйчам тази приставка на  класическата ретро преса .
Благодаря   Smile Smile Smile Smile Smile  Confused Confused Confused
Активен

Даваш много ... и пак е малко ! ТОВА Е ЛЮБОВТА
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #215 -: Септември 13, 2010, 20:09:16 »

Как е официалния сайт на гхд?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #216 -: Септември 13, 2010, 21:16:31 »

Eто го, любов : http://www.ghdhair.com/
Активен
Magito
Newbie
*

« Отговор #217 -: Септември 29, 2010, 11:47:02 »

Аз използвам тази: http://www.alfamag.ru/_descr.asp?id=REMINGTON_S3003

Страшно съм доволна, използвам я от 5 години някъде и не е мръднала. Да не говорим, че я изправям само след баня и не мърда 2-3 дни Smile)
« Последна редакция: Септември 29, 2010, 15:30:07 от Bambina » Активен
Etichka
Newbie
*

« Отговор #218 -: Ноември 13, 2010, 18:43:25 »

Здравейте  Kiss и аз мисля да си зимам преса прочетох всички мнения и тук и в други форуми в крайна сметка се спрях на тези двете:
http://www.bellissima.bg/?33,bellissima-fancy-fc16
http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/%28xcm=bulgarian&cpgsize=10&layout=7.0-9_1_70_90_77_6_9_82_91_80_0&uiarea=3&carea=DEBA73749270F6F1A90A002481B479E9&cpgnum=1&cquery=remington+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0%29/.do?productguid=DEBA73749270F6F1A90A002481B479E9C5BFA48DB7D1EB4F81651EC3BD17F6B8&productarea=DEBA73749270F6F1A90A002481B479E9&scenario=&detailScenario
някой да ги е изпробвал? Косата ми е доста гъста и къдрава, нямам намерение постоянно да я изправям, нямам толко нерви  Cheesygrinhttp://
Активен
Bebaa
Newbie
*

« Отговор #219 -: Декември 23, 2010, 22:42:41 »

http://www.rowenta.bg/rowenta/frame.aspx Аз лично ползвам тази и съм много доволна , моята коса е къса и лесно се изправя и попринцип не ми трябва толкова силна преса , но за сметка на това е наистина много добра и компактна! Препоръчвам я на всеки!  Smile Wink Clover Clover Предишната ми преса беше http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.bellissima.bg/files/Bellissima_B1_600.jpg&imgrefurl=http://www.bellissima.bg/%3F10,bellissima-b1-600&usg=__D9QmYmaYNeYLeNrmRwixWniI3-g=&h=548&w=859&sz=34&hl=bg&start=0&zoom=1&tbnid=L9FgnQ-omo_baM:&tbnh=131&tbnw=205&prev=/images%3Fq%3Dbellissima%2Bb1%2B600%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26biw%3D1676%26bih%3D823%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=128&vpy=93&dur=94&hovh=179&hovw=281&tx=182&ty=118&ei=SbITTe-TJoay8gPY8rSHBw&oei=SbITTe-TJoay8gPY8rSHBw&esq=1&page=1&ndsp=29&ved=1t:429,r:0,s:0 , но тъй като ROWENTA RESPECT  я получих за подарак плзвам в момента RESPECT , Bellisima B1 600 е много добра , но наистина има огромна разлика!  Smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 9 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: