star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star една молба :)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: една молба :)  (Прочетена 43333 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #25 -: Февруари 25, 2007, 22:03:00 »

Цитат на: "Xpucu"
Тоя някой май ми е съсед  Blink

Кой някой?!? Blink
Тука като почнат латино-сериалите най се кефя Lol  Lol  Lol
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #26 -: Февруари 25, 2007, 22:03:58 »

explorers някой. Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #27 -: Февруари 25, 2007, 22:04:17 »

Изабела е бременна ... Lol  Lol  Lol  Lol

Ох, модераторите и администраторите да ми простят лигнята днес... Lol  Lol Така е като остана насаме с бурканче Нутела...ставам неконтролируема Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #28 -: Февруари 25, 2007, 22:05:52 »

Цитат на: "Mina_21"
Изабела е бременна ... Lol  Lol  Lol  Lol

Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #29 -: Февруари 25, 2007, 22:09:40 »

Хриси, огледай кю-то, а после по пантофи тръгни на разузнаване по тъмна доба...пълен оглед на съседските табелки по входните врати.  Cheesygrin  Lol  Lol  Lol
После разкажи какво си открила.  8)
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #30 -: Февруари 25, 2007, 22:13:59 »

Цитат на: "Dita"
Хриси, огледай кю-то, а после по пантофи тръгни на разузнаване по тъмна доба...пълен оглед на съседските табелки по входните врати.  Cheesygrin  Lol  Lol  Lol
После разкажи какво си открила.  8)

Хахаххаха, после не искам да знам какво ще пишат в курсоват работа   Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #31 -: Февруари 26, 2007, 09:50:53 »

Ъъъ, кога ще започва изследването? Cheesygrin
Активен

explorers
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #32 -: Февруари 26, 2007, 10:56:23 »

Здравейте Smile
Това, което най-много ми харесва във вашия форум е, че е жив. Честно казано очаквах няколко поста, но вие много ме зардвахте тази сутрин. Smile Благодаря на всички, които са отговорили.
Да си призная от вълнение още не съм изчела всички отговори, (но ще го направя и ще отговоря изчерпателно на всички след минутка).
Първо, отговор на няколкото въпроса, които видях.
Как разбрахме и избрахме този форум? Благодарение на сестра ми. Smile Преди, когато никой нищо не ти казваше за противозачатъчните..., трябваше да се търси инфо и съвети от хора, които знаят повече и влизахме в ladypill. Интересът към хората от форума си остана и  се прехвърли върху kusmet.net. Сестра ми е поствала, за разлика от мен (признавам си).
Тази година учим културна антропология и на мен ми се стори интерсно да се спрем на интернет форумите. Предложих на момичетата и те се съгласиха. В началото идеята беше да се спрем на форума на *bpm, (форум, които аз следях), но той беше изненадващо закрит. http://bpm.cult.bg/ :(
После мина много време преди да решим на кой аспект от форумите да се спрем и накрая избрахме това да са nick-овете, аватарите и всичко, което е част от един потребителски профил.
Сега подготвяме проекта за културно-антропологичното изследване, а самото изследване ще протече втория семестър - до май месец. Това е моментът, когато ще имаме нужда от помощта ви. Ще направим няколко интервюта. Въпреки че асистенката настоява за интервюта очи-в-очи, аз смятам, че общуването on-line е дори по-подходящо. Все пак, ако някой се "престраши" да се запознаем и да си поговорим на живо, ще бъде прекрасно. Smile
Обещаваме да не се намесваме в личното ви пространство и да не притесняваме хора, които не желаят да бъдат притеснявани. Не се колебайте да задавате въпроси, свързани с нас или със самия проект. Ще ни бъде приятно да се запознаем.
Още веднъж ви благодаря.  Smile А сега ще прочета всичко и ще отговоря на всичките ви въпроси. Smile Така че очаквайте още включвания от мен.... Smile
Маги
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #33 -: Февруари 26, 2007, 11:11:58 »

Маги аз нямам нищо против и за интервю очи-в-очи. Smile
Значи чак май месец ще се случва каквото има да се случва с нас? :(
Жалко... Unsure Бях се настроила за забава сега... Tongue
Активен

explorers
Newbie
*

« Отговор #34 -: Февруари 26, 2007, 11:28:37 »

О, не, съвсем, не, Fei4ka.  Може и още тези дни. До четвъртък тази седмица предаваме проекта и започваме. Само ни трябва малко време да подготвим въпросите и да се допитаме до асистентката за някои неща.  
Mail-ът, който сме дали е общ и е съкращение от имената ни. Преди имаше още една колежка с нас - Ани, но тя замина за Англия. Може да използваме и него, когато започнем с интервютата, за да не притесняваме останалите потребители.
Аз също нямам търпение, но имаме още малко работа по изготвянето на проекта. Вашата подкрепа означава много за нас. Мисля, че ще се получи едно прекрасно изследване.  Smile
Маги
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #35 -: Февруари 26, 2007, 11:50:27 »

е не звучи като шега за сега Smile На линия сме , интересно ще е Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #36 -: Февруари 26, 2007, 11:53:28 »

И аз ще се включа;)
Активен

Моето име е Любов.
explorers
Newbie
*

« Отговор #37 -: Февруари 26, 2007, 12:12:08 »

оки, мерси. Smile
днес отговарям често, защото съм супер ентусиазирана и щастлива, че ви е интересно. ох, и съм нещо болна. кихам и подсмърчам и съм си вкъщи... утре се надявам да съм по-добре и да отида на лекции. Мисля, че засега се заформя добър екип. Smile
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #38 -: Февруари 26, 2007, 13:03:21 »

Искам и аз!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #39 -: Февруари 26, 2007, 13:07:23 »

Ок, справихте се и с моето недоверие и природна мнителност. Lol
С удоволствие бих се включила. 8)
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #40 -: Февруари 26, 2007, 16:24:03 »

Цитат на: "lioness"
Искам и аз!
И аз Big grin с удоволствие ще се включа Smile
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #41 -: Февруари 26, 2007, 16:47:25 »

Цитат на: "Mina_21"
Дами, ако целта на изследването ви е да анализирате банда сприхави, регулярно страдащи от ПМС , тук-таме бременни и скандално откровени моми,както и единици мъже "под чехъл", то значи сте уцелили мястото!Ако не е това целта...значи сте сбъркали форума Cheesygrin

Мина rulzzz  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #42 -: Февруари 26, 2007, 16:50:55 »

Първо - не всички сте моми.
И второ - кой ти каза, че сме под чехъл  Razz
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #43 -: Февруари 26, 2007, 16:54:52 »

Цитат на: "Салсеро"
Първо - не всички сте моми.
И второ - кой ти каза, че сме под чехъл  Razz

Е колко сте Lol  Lol
Ти,ТОI,Гуни,Гарф,....и ако съм пропуснала се обаждайте другите Cheesygrin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #44 -: Февруари 26, 2007, 17:00:03 »

Ох, само гледай на какво ще те направят краси и harvester като дойдат  8)
Можи и мене да ме питате, че то само жени ако анкетирате, ще стане много едностранчиво  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #45 -: Февруари 26, 2007, 17:03:12 »

Можи и мене да ме питате, че то само жени ако анкетирате, ще стане много едностранчиво  Cheesygrin

И Глупи. Какво като е нов...И той е мъж.  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Още не е под чехъл, защото му е малко форумстването тук, но...ще го очехлим и него.  Cheesygrin  Lol  Lol  Lol
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #46 -: Февруари 26, 2007, 17:07:31 »

Shocked Оле аз мислих,мислих амааа  Unsure  Stuart  Stuart  Stuart  Stuart  Stuart  Stuart

Дити ще го очехлим разбира се 8)
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #47 -: Февруари 26, 2007, 17:09:36 »

Както сме малцинство, ако ви подкараме, има да ни се гърчите в ръцете като бъхливи лисичета  Tongue
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #48 -: Февруари 26, 2007, 17:12:15 »

Както сме малцинство, ако ви подкараме, има да ни се гърчите в ръцете като бъхливи лисичета  Tongue

Имам си една мечтааа... Tongue
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #49 -: Февруари 26, 2007, 17:13:56 »

Салсеро все пак се надявам да не ме линчуват Closed eyes  Closed eyes  Closed eyes
(Краси,Харви--смилете се над мен Shame  Angel Wings )
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: