star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Към Хриси
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Хриси  (Прочетена 30592 пъти)
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #100 -: Май 10, 2007, 09:27:19 »

сърдечно благодаря на дита, че ми влезна в положението.

на бизар имам да кажа няколко неща и се надявам да ме разбере правилно.
скъпа бизар, откакто се роди преслава не съм се намесвала в нито един спор. пиша си в бебешкия раздел основно и тук-таме в някоя тема от мохабетчийския раздел. незнам как ще ти прозвучи, но интриги и дразги вече не са ми интересни. с лоши се чуваме често, но ако щеш вярвай си говорим само за детето и за нейната скорошна настинка.
когато видях темата за преслава на какво е заприличала много ме заболя, но не казах никому дума. смятам ме познаваш достатъчно добре, за да предположиш, че няма да ходя да карам някой друг да ми ходатайства......
написах горният пост по следните причини: видях темата на лошата и се изумих. разбрах, че проблемът е възникнал в тази тема. прочетах последните няколко поста, както правя обикновено, поради липса на време, и разбрах, че става въпрос за спам. затова и го написах с изричното въведение, че не се меся в спора.

но тъй като ти все търсиш под вола теле и от доста време не се долюбвате с лоши, веднага ме нарочи, което за мен беше необяснимо.

както и да е....като дойдеш на моето положение ще разбереш, че тези дребни неща дразнят, но не до толкова, че да се правят подмолни интриги.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #101 -: Май 10, 2007, 11:48:33 »

Вече се регистрирах в друг форум и попаднах на това. Ще ви го копна в знак на старото приятелство, може да ви е от полза:
Десет “Божии” Заповеди за работа в Мрежата, известни като Netiquette - network etiquette.

1. Припомняй си Човека – помни, че не “говориш” с компютър, а с Човек отсреща;
2. Когато си в Мрежата, придържай се към начина ти на поведение в реалния живот, т.е. бъди етичен, не заобикаляй или прегазвай общоприети закони и норми;
3. Припомняй си къде си, т.е. знай къде точно ти е мястото във Мрежата;
4. Уважавай и зачитай времето на другите, т.е. помни, че не си център на Вселената;
5. Направи така, че да изглеждаш добре в Мрежата;
6. Споделяй придобити експертни познания;
7. Спомагай за овладяване на искрите и огъня, дръж ги по контрол;
8. Уважавай личността и личното;
9. Не злоупотребявай с предоставената ти власт и притежаването на повече права от другите;
10. Прощавай грешките на другите
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #102 -: Май 10, 2007, 11:52:31 »

Това пък за какво беше? И какво значи 'старото приятелство'?
Да не би да ни изневеряваш с друг форум? Shocked  Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #103 -: Май 10, 2007, 11:57:42 »

Цитат на: "euphoria"

Да не би да ни изневеряваш с друг форум? Shocked  Lol

Да, това означава! Вече, да!
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #104 -: Май 10, 2007, 12:06:41 »

Що? Confused
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #105 -: Май 10, 2007, 12:27:04 »

Браво Лоши , много хубави "закончета" , които би трябвало да са неписани правила  Cool Thumbup
Много вживяване , много нещо става вече , не говоря само за модовте , а като цяло.Аз за това и написах , че ако бъдете същите хора като от лейдипил , нямаше да се стига до тук...

Вижте ква картинка намерих,поздрав за модовете (не всички,само на който му харесва) Lol  :

хахахаххахаха  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  гледайте да не се превърнете в такива  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #106 -: Май 10, 2007, 12:32:36 »

Правилата на Лошата -  Thumbup

Снимката на Смети - куул! Lol
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #107 -: Май 10, 2007, 13:08:57 »

От спам се оплаквате, а какво я направихте тази тема? Хайде да не се прекалява. Защото на никой няма да му накривите.. с това кой мразите и кой не.

Правило 4 от тези, които лошата е дала, в тази връзка.
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #108 -: Май 10, 2007, 13:13:41 »

Цитат
Правило 4 от тези, които лошата е дала, в тази връзка.
абсолютно..
Активен

Don’t feed the forum trolls
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #109 -: Май 10, 2007, 17:00:56 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Не беше нита Алекс, нито Катето, беше друг човек.

Другият човек да дойде да си каже! Ама той да дойде и да си каже  Mad

С идеята за синдиката ме уби. В отговор ще ти кажа, че синдиката няма да прокопса особено много. Аз ценя обратната връзка и критиката, но когато тя е конструктивна! В реда на тези две неща ако имате конкретно оплакване към някого, може да се чувствате напълно свободни да пуснете аргументирано мнение/тема/предложение по въпроса или да се свържете по подходящия начин с модератор или мен. Но провокации из няколко теми не се толерират, просто защото не са коректния начин някой да каже, че има възражение. Никакви синдикати, групировки и подобни няма да направят въпросното възражение по-аргументирано или по-важно за мен.
Активен

nacho
Newbie
*
Публикации: 19

« Отговор #110 -: Ноември 01, 2007, 02:58:22 »

ех, за малко да гледам женски бой  Cheesygrin Cheesygrin не че съм му почитател, като се замисля  доста сериозно ме отвращава  Razz ... ще ме извените, че след толково много време пиша по темата(сигурно не е актуална- както винаги при мен Cry), но скоро се регистрирах ... та стига сте нападали и стресирали Лошито ... доколкото прочетах темата просто си расъждава на глас ... ама незнам защо почти всички модератори "наскачахте" - що не вземете да я примамите във вашия отбор на модове и после ...бойй..боййй... пък нека после да пише така хубаво и много във форума  Wink ... хайде стига спам и от мен  Lol исках само да напиша, че много Ви се кефя на форума и изобщо не ми дреме колко сте модовете, дали ще ме делнете или нещо подобно. Супер Ви се кефя - като едно Гоооолллямо семейство сте ...пък който се стряска ...ми да не Ви идва на гости , де  Surprised ...лека и забавна ... Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: