star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Към Хриси
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Хриси  (Прочетена 30423 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #75 -: Май 08, 2007, 22:33:35 »

Цитат на: "Bambina"
Ади, направИх плочки вече, моля ти се, не мога повечее  Lol  Lol  Lol

видяхте ли, имаше полза от постовете ми Lol  Lol  Lol
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #76 -: Май 08, 2007, 22:37:06 »

Цитат на: "Blow"
Ето! Сега да ми се извади статистика на друг,освен мен,който има електорат и да видим веднъж завинаги кон боб яде ли!

Lol  Lol  Lol

Ели,ти си клюкарка и изпусквачка. Модераторите са подмолни и скрити. Освен това нямаш електорат. Не си одобрена.

Към тези с ампутираното чувство за хумор: всичко беше шега.

Уточнението ти не се приема. Във всяка шега има капка истина! 'Що пък клюкарка, а??? Ако искаш да знаеш кисна почти всеки ден в БАСП и асистирам...вече познавам разни бацили под микроскоп Lol
Активен

Моето име е Любов.
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #77 -: Май 08, 2007, 22:42:10 »

Не знам какво е БАСП. Абревиатурите не ми подхождат,тъй като аз обичам да говоря много.

Интимността с микробите е загубена кауза. Питай Катето. Докато смогнеш да ги опознаеш,те вече са мутирали и са се променили.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #78 -: Май 09, 2007, 17:24:15 »

Цитат на: "лошото_момиче"
От целият спор най-много ме е яд, че се засегна Хриси.

Споко, нищо не е станало. Аз приемам подобни питанки, чуденки и въпроси присърце. Сигурна съм, че както на мен ми пука да ни е уютно и добре, така и на теб, ни на Дита, и на Цецо и на всички други. Това, което наистина може много да ме засегне, е отношението и делението на "шефове". Има модератори, защото наистина мисля, че има нужда от тях. Но не за да бъдат стражите, лошите и контролиращите. А за да ни е по-добре на всички. Тяхното присъствие ме кара са се чувствам спокойно и уютно тук. И всеки път като прочета пратено съобщение за изтрито мнение на бот или подобно, а мунити след това се разсмея на някоя тяхна закачка, ми става хубаво. Много ги ценя и уважавам точно заради това и затова и отношението на другите към тях не ми е все едно.

Цитат
Тя е единственият човек, който може да ми каже какво да правя аз в нейната къща. Беше невъзпитано от моя страна, че не проявих такт и я жегнах без да съм искала Smile

Това е просто абсурдно да го кажеш! Това е толкова моята къща, колкото на всички редовни форумисти.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #79 -: Май 09, 2007, 17:27:35 »

Аз по друг начин ги разбирам нещата. Не ти се мазня, но не мога да сложа теб на равни начала с модераторите, защото ако не беше ти, този форум нямаше да съществува. Ти дори и да оспамиш целият форум никога не бих си позволила да кажа нещо лошо или да ти се присмея Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #80 -: Май 09, 2007, 17:35:03 »

Аз тези хора не ги приемам за модове/админ.

Те са редови юзъри точно като нас. Изключение прави възможността им да махат дразнещи неща.

Като обикновени юзъри спамят и те. Лошо няма. Всички спамим. Дори и най-стриктните си позволяват когато са на кеф.

Аз в този форум влизам и за да си полафя с приятели. Така че... проблем не виждам  Smile
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #81 -: Май 09, 2007, 17:54:37 »

Цитат на: "Mermaid"

Като обикновени юзъри спамят и те. Лошо няма. Всички спамим. Дори и най-стриктните си позволяват когато са на кеф.

Аз в този форум влизам и за да си полафя с приятели. Така че... проблем не виждам  Smile

Добре щом ще говорим за спам, ще си кажа мойто мнение.
Това е много разтоварвощо и кефещо, защото си лаиш и се чустваш все едно си на кафе с приятели. Но, ако погледнем от гледна точка на пусналия темата, е твърде обидно. Той човека дошъл с някакъв проблем, пък ние започваме да си гледаме нашият кеф и тръгваме да спамим наред. В този случай се загубва същността на темата. Иначе, лошо няма. Ако ще спазваме правила, то нека ги спазваме или не ги не ги налагаме. Модераторите дават пример на останалите, нали? Няма безгрешни и аз съм спамила, но съм забелязала, че на доста хора им е твърде неприятно и си мълчат, защото не искат да си създават излишни проблеми. Ако ще има човек, който се грижи за форума, то тогава е добре да има някой, който да защитава интересите на обикновенните потребители, нещо като синдикат Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #82 -: Май 09, 2007, 17:57:34 »

Ми аз именно за това направих онази тема 'царството на спама' за да се ориентират хората към нея, вместо към по-сериозните теми, защото наистина е обидно за автора. Друг е въпроса че то като тръгне на едно място, трудно се мести, и в повечето случай се губи първоначалната идея.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #83 -: Май 09, 2007, 18:04:27 »

Като ще се защитават интереси, то нека и ние защитим един.
Във форумачето не се толерират мненията, които целят скандали и разправии.
Ако ще защитаваш нещо - направи го качествено и на съответното място. На другите места мненията ти са без особен смисъл, а приличат на заяждане с цел създаване на интрига.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #84 -: Май 09, 2007, 18:12:32 »

Да ви таковам у защитниците...
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #85 -: Май 09, 2007, 18:32:25 »

Цитат на: "Dita"
Като ще се защитават интереси, то нека и ние защитим един.
Във форумачето не се толерират мненията, които целят скандали и разправии.
Ако ще защитаваш нещо - направи го качествено и на съответното място. На другите места мненията ти са без особен смисъл, а приличат на заяждане с цел създаване на интрига.

Друг не се е оплакал от мненията ми, явно ти си ме разбрала погрешно. Все пак можеш да ми сложиш бан и ще се успокоиш. Ще пусна допитване до форума дали хората мислят, че в мнеията ми няма умисъл, ако е така, ще се махна и няма да ви преча Smile
Краси, съгласна съм!
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #86 -: Май 09, 2007, 18:35:11 »

Хахахаха, лоша, държиш се като 13 годишна, честно. Анкета щяла да пуска..леле
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #87 -: Май 09, 2007, 18:36:30 »

Цитат на: "euphoria"
Хахахаха, лоша, държиш се като 13 годишна, честно. Анкета щяла да пуска..леле

защо бе, аз вече пуснах темата. Ако няма полза от мен, защо да се мотая тук и без това си имам и друга работа. Cheesygrin
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #88 -: Май 09, 2007, 19:02:11 »

без да ви се намесвам в спора ще кажа, че много ме заболя като видях как сте ми оспамили темата за рождението на ави.
вярно, че тя не се ражда всеки ден, но можехте другаде да си заформяте четворка каре.
 Cry  :(
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #89 -: Май 09, 2007, 19:10:17 »

Ее, ключа от бараката най-сетне. Можеше и да не се стига до тук все пак.
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #90 -: Май 09, 2007, 19:18:39 »

Ибало си е майката!  Lol  Lol
Извинявайте , че го казвам , ама и аз не се здържах  Cheesygrin
Ако всички се държите , както се държахте в лейдипил нямаше да има проблеми според мен  Cheesygrin  Ама нещо превъртехме повечето Lol  Lol  Lol Включително и аз , едно време се заяждах повече , явно вече нямам достатъчно силни дразнители   Lol  Lol  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #91 -: Май 09, 2007, 20:10:10 »

Цитат на: "Sahne"

Ако всички се държите , както се държахте в лейдипил нямаше да има проблеми според мен  Cheesygrin  

Е това е вече мнение на място.
То тук не са групички, та последователи, та не знам си какво ..единия да не обиди втория, че третия, че да се подмаже на петия.
Не е много трудно да кажеш - момичета, не ми е приятно, че така и така сте развалили темата, моля някой да я премести. Както се вижда по-сложо е да се оплачеш на приятелката си, та тя да го пусне леко в друга тема, ей ака между другото, та да каже, че тя не че се дразнела, ама други се дразнят ...

Големи хора се, стегнете се вече
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #92 -: Май 09, 2007, 20:19:53 »

Знаете ли, кое е най-гадното, че с Алекс дори и не сме говорили на тази тема а вие отново започнахте да се съмнявате във всичко написано от мен Smile
Аз гарантирам,че тя като прочете написаното от вас и ще ахне. Просто остроумието ви тук не беше на място. Не беше нита Алекс, нито Катето, беше друг човек.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #93 -: Май 09, 2007, 21:30:48 »

Не беше нита Алекс, нито Катето, беше друг човек.

О не !! Дулсинея ! Или Химена, която уби дъщерята на Консиело ?!?
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #94 -: Май 09, 2007, 21:36:42 »

Цитат на: "bizzare"
Не беше нита Алекс, нито Катето, беше друг човек.

О не !! Дулсинея ! Или Химена, която уби дъщерята на Консиело ?!?

О, ДАА Lol  Lol  Lol
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #95 -: Май 09, 2007, 22:39:48 »

И тази ли тема трябва да заключим ?
(реторичен въпрос)
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #96 -: Май 09, 2007, 22:45:48 »

Цитат на: "aleks"
без да ви се намесвам в спора ще кажа, че много ме заболя като видях как сте ми оспамили темата за рождението на ави.
вярно, че тя не се ражда всеки ден, но можехте другаде да си заформяте четворка каре.
 Cry  :(

Темата за Преслава е изчистена от излишния спам.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #97 -: Май 09, 2007, 23:13:49 »

Цитат на: "Bambina"
И тази ли тема трябва да заключим ?
(реторичен въпрос)
ами ако искаш всички да говорят като роботи по всяка тема? Lol  (риторичен въпорс Lol )
мене ме хвана лигнята  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
Bambina
Newbie
*

« Отговор #98 -: Май 09, 2007, 23:28:51 »

?
Активен
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #99 -: Май 10, 2007, 00:48:41 »

Лоша, ако има потребители, които се страхуват да пишат заради модераторите нека сами да  кажат. Защо трябва ти да пускаш тема заради тях и т.н.? Теб лично доколкото разбрах не ти пука и си пишеш съвсем нормално. Е тогава? Който има нещо против модераторите и т.н. нека пише.

Мен лично не ми пука, че има модератори, дотолкова, че вече да гледам какво пиша. Абсурдно е! Нали идеята беше да има някой, който да чисти ботове, и т.н. разни обиждащи потребители тип алексито и такива подобни. Еми има.

Не мога да разбера как някой ще се страхува/притеснява от някого за да пише в някакъв форум. Това е едно интернет пространство. Какво толкова може да ти направи един модератор? От кога модераторите станаха "друг тип хора", че и толкоз страшни Lol .

Разбирам те какво имаш предвид. Но е по-логично някой, който наистина не пише поради изтъкнатите причини, та той да дойде и д апита тези неща. Защо трябва ти да се забъркваш в това при условие, че не ти пречат модераторите?Ако някой потребител има да се оплаква от тези неща, нека каже Rolling Eyes

Всичко това го казвам с най-добри чувства, не искам да се меся в никакъв спор. Аз самата не пиша особено напоследък понеже честно няма теми, в които мога да дам компетентно мнение, а през останалото време съм заета (работа, лекции и други неща) Smile

Kiss на всички и не се разправяйте за глупости, защото този спор сега малко или много все ще се отрази на следващите мнения на потребителите и отношението един към друг Smile
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: