star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Към Хриси
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Хриси  (Прочетена 30593 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #25 -: Май 08, 2007, 17:26:10 »

Аз не съм писала с недомлъвки, напротив много точно съм се изразила. Прочети ми поста отново, не ми се иска да се проповтарям. И пак казвам, не съм искала да засегна никой, така че нападките са излишни.
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #26 -: Май 08, 2007, 17:40:17 »

Питам,защото го прочетох няколко пъти и не разбрах идеята.

Въпреки,че поста ти е насочен към Хриси ще ти кажа и своето мнение.
Това разделение на "обикновени" потребители и модератори с едва ли не свръх-естествена сила не го приемам.
Ролята на модераторите е да следят за спазването на правилата и добрия тон,а не да "плашат". Толкова ли сме страшни? Я виж какви хубави модки си имате Cheesygrin
Всички ни свързва този хубав форум,който съществува благодарение на нас,пишещите.
И който,разбира се,се нуждае от контрол. Както всяко едно общество,и това тук се крепи върху разни норми,включващи писани и неписани правила. Който ги спазва няма защо да се страхува да не бъде "нахокан".
Не смятам,че има нещо сложно в това,изисква се само умение да общуваш. Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #27 -: Май 08, 2007, 17:48:10 »

Тц, тц, тц...
Лоша и на теб ли като на Сладичка трябва да ти се правя на Спрайт?
Както казах - или свикваш с микросредата или изходът е ясно къде е...
Не стана ли туй нещо яснУ...Или трябват още 10-тина модератори, за да се разбере? Ако мислиш, че с поста си ще постигнеш друго освен поредния 5 страничен скандал, от който ще бъдат изтрити 3 страници с твой и да речем мой мнения, понеже не си мерим много приказките и езиците...значи те е напекло така приятното 8-мо майско слънчице...
Така че - кефи се на форумчето и живота и да не ти пука, че малко се пишело...Ей сега ще дойдат 8 модове да ти обяснят, че времето се оправя и хората са по гори и паланки и за това е така...
Тъй че - тейк ит изи! Kiss
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 08, 2007, 17:50:22 »

Зададох контретен въпрос-колко са модераторите във форума?
Не може да не си го видяла. Въпроса не е до това дали можеш да общуваш, въпроса е друг. Престави си, че някой се комплексират от факта че на един /два/ обикновени форумиста се пада по един модератор.Хората идват да споделят проблем, да напишат мнение и в един момент се спичат и преосмислят всяка дума, която ще кажат. Ако не го направят има вероятност да се излият куп хора, които са тръгнали да се защитават или си мислят, че тяхното мнение е най-миродавно. Защо трябва да си ги създават тези проблеми, никой не обича да му казват какво и как да го прави. Ще ти го кажа по-друг начин, отиваш на работа и разбираш, че след всеки работник стои по един шеф, как ще се почустваш?   Confused
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #29 -: Май 08, 2007, 17:53:16 »

Цитат на: "лошото_момиче"
отиваш на работа и разбираш, че след всеки работник стои по един шеф, как ще се почустваш?   Confused

Я Blink А аз се чудех защо напускам работа... Lol  Lol  Lol
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #30 -: Май 08, 2007, 17:57:59 »

Лошиела,не мислиш ли,че е безсмислено да се смята колко са модераторите,колко са активните потребители от 447-те регистрирани и по колко "подчинени" се падат на "шеф"?
Още веднъж ще кажа,че това разделение е безумно.

Та ние не сме възпитателки в детската градина,та да смятаме на коя колко дечица се падат.
Всеки е отговорен за себе си и има свободата да изразява мнението си,стига това мнение да е съобразено с нормите на виртуалното ни общество.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 08, 2007, 18:15:03 »

Те регистираните може и да се пет хиляди. Въпроса е, колко са рално пишештите и защо другите 430 човека не пишат. Както и да е, съжалявам,че подхванах тази тема. Отначало ми беше ясно, че каузата е загубена и ще си остана не  Smile разбрана
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #32 -: Май 08, 2007, 18:24:17 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Зададох контретен въпрос-колко са модераторите във форума?

7, само 2 от тях имат права във всички раздели, ругите само в по един.
Цитат
Не може да не си го видяла. Въпроса не е до това дали можеш да общуваш, въпроса е друг. Престави си, че някой се комплексират от факта че на един /два/ обикновени форумиста се пада по един модератор.Хората идват да споделят проблем, да напишат мнение и в един момент се спичат и преосмислят всяка дума, която ще кажат. Ако не го направят има вероятност да се излият куп хора, които са тръгнали да се защитават или си мислят, че тяхното мнение е най-миродавно. Защо трябва да си ги създават тези проблеми, никой не обича да му казват какво и как да го прави. Ще ти го кажа по-друг начин, отиваш на работа и разбираш, че след всеки работник стои по един шеф, как ще се почустваш?   Confused

Не, не ти разбирам мисълта. Това, което чета ме дразни и обижда. Момичетата и краси са чудесни хора!!! Ако сте го забравили да ви го напомня. С нищо, освен с това че трият повтаращи се мнения, оправят мненията на латиница и някоя друга тема и ми репортват поредния регнат бот не са си използвали правата. Нито за миг не са показали поведение на "шеф" или нещо подобно. За меродавни мнения и подобни е абсурд да говорим. И ако не го забелязвате, то аз го забелязвам и мога единствено да се радвам, че ги има!

И ако въпросната Сладичка се е обидила от това, че не момичетата или краси, ами аз съм и изтрила някаква емотинка, която не носи никакъв смисъл. На въпросната Сладичка ще и напомня за изцепките и, спама, обидините към бременно момиче и други форумисти и факта, че пише тук защото съм и дала втори шанс против очакванията и одобрението на другите. Така, че по-добре да мисли преди да приказва глупости как само сме и триели мненията, защото последната ми работа е да се занимавам с нея.

По въпроса с регистрираните - който иска да пише, който не не. Всеки си има причини да споделя едно или да не споделя друго. И броя регистрации не е статистическа единица в измерването на споделянето.

И мерси, че ми развалихте настроението точно преди да отида да си поздравя мъжа за рождения ден!  Mad
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #33 -: Май 08, 2007, 18:27:12 »

Админ: Хриси
Глобални модератори: Бизар, Дита
Модератори: Бамбина, Блонд, Ангелчето, Краси, Мина

Поредната интрига? Confused

В момента модераторката на бебешкия раздел не присъства. Модераторите на филмовия и музикален раздел са ангажирани. Все някой трябва да се грижи за тези раздели.
В рамките на 3 дена сме изтрила поне 3-4 бота, които вие НЕ сте видели, защото сме се постарали да изчезнат възможно най-бързо, за да не направят пакост на някой любопитен потребител, който ще кликне на линковете в спам темите и ще си зарази компютъра с вируси.
Или може би трябва да се махнат всички модератори, за да се напълни и този форум със спамове, както се напълни стария лейдипил?

Разделение не правят модераторите, а потребителите.
Колкото повече нови потребители има, толкова повече проблеми за решаване има, с които един човек не може да се справи.
Почти всеки ден модераторският екип кирилизира нови теми или мнения, поправя правописни грешки, заглавия на теми, трие дублирани мнения - неща, които другите не забелязват, защото не е цел да се натрапват.
Никой не стои на главите ви и не ви казва какво да правите.
Като пишеш на латиница, ще си редактиран. На никой не му е приятно да чете шльоковица.
Лошата, регистрирай се и в друг форум, направи сравнение с обстановката там, с модераторите там. Да ти дам такива форуми? Няма да се задържиш в подобни форуми и секунда.
Обстановката е повече от приятна и приятелска. И е нелепо някой да интриганства, че неписането на потребителите е следствие на наличието на модераторите, които и без това в 99% от случаите се грижат за козметичните проблеми на форума.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 08, 2007, 18:37:04 »

Интрига няма, интрига е когато се говори зад гърба на някой. Аз зададох конкретен въпрос без никакви задни мисли. Не споря, че модераторите са чудесни хора. Даже си имам любим модератор, няма да казвам, кой е, че да няма пак обидени.
Хриси, не съм искала да те засегна. Съжалявам ако си го приела по този начин. Заключвам си проклетата уста и следвам съвета на Феичка.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 08, 2007, 18:39:56 »

Дита, благодаря ти, че услужливо си предлагаш услугите да отида и да разгледам други форуми. Не, благодаря! Не искам, защото не обичам да изневерявам на "приятелите си", пък други не ми трябват Smile
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #36 -: Май 08, 2007, 18:51:50 »

Аз само не видях къде някой от модераторите се е държал като "шеф", налагал е мнение, трил е постове на потребители, защото лично не са му "меродавни", всявал е страх и/или напрежение във вируталната обстановка; и тем подобни. ? Не е ли така ?

Разбрахме се, че има правила.Както има нужда от правила, така има нужда и от хора, които да се грижат те да бъдат спазвани. Модераторите и админа помагат този форум да изглежда добре ( т. нар. козметични проблеми- дублажи, латиница, ботове, подредба на теми, разделяне на теми, доозаглавяване на неточно поставени теми, правене на важни теми и т.н. ), да няма важна невярна информация в него, да бъде спазван нормалния тон и хубавата атмосфера.

Какъв е проблема ?
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #37 -: Май 08, 2007, 19:07:09 »

Цитат на: "Bambina"
Аз само не видях къде някой от модераторите се е държал като "шеф", налагал е мнение, трил е постове на потребители, защото лично не са му "меродавни", всявал е страх и/или напрежение във вируталната обстановка; и тем подобни. ? Не е ли така ?

Разбрахме се, че има правила.Както има нужда от правила, така има нужда и от хора, които да се грижат те да бъдат спазвани. Модераторите и админа помагат този форум да изглежда добре ( т. нар. козметични проблеми- дублажи, латиница, ботове, подредба на теми, разделяне на теми, доозаглавяване на неточно поставени теми, правене на важни теми и т.н. ), да няма важна невярна информация в него, да бъде спазван нормалния тон и хубавата атмосфера.

Какъв е проблема ?

Там е въпроса, че аз не знам дали това е проблем. За мен не е, но се съмнявам, че за другите е и поради тази причина не пишат. Вижте, нормално е да се защитавате, ако мен ме настъпят, сигурно и аз ще скоча като ожилена. Просто писах за една възможна причина за проклетия отлив. Smile
пс защо, пишат само модератори в тази тема, замислете се Confused
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #38 -: Май 08, 2007, 19:09:02 »

Лоша защо ги дразниш?
Активен

las cuentas
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 08, 2007, 19:10:42 »

Цитат на: "TOI"
Лоша защо ги дразниш?

човек вече нищо ли не може да попита? Никой не дразня, търся логично обяснение на един въпрос...........
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #40 -: Май 08, 2007, 19:11:12 »

Защото другите потребители не се вълнуват от такива простотии.  Lol
Искаш отговори от модераторите, получаваш отговори от модераторите.  Lol
Логично.  Lol

Лошата, за втори път ти предлагам да посетиш други форуми и да видиш колко повече модератори има там, колко по-строги правила и как заради едно мнение на латиница потребителите получават предупреждение за бан!  Lol
Стига си измисля. Хората са свикнали да посещават форуми и им е пределно ясно как стоят нещата с модераторите и правилата.
Единици са тези, които за първи път посещават форум и не им е ясно какъв ред има.

Логичното обяснение не е в модераторите. Потърси логика на друго място.  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 08, 2007, 19:14:33 »

Пишеш към модератори - отговарят ти модератори, нормално е. Никой не скача като ужилен, просто всички са така добри да ти уважават питането и са любезни да напишат дори дълги постове с обяснения.

И честно казано - аз отлив не виждам. Просто прсъствието на потребители, които пишат е на периоди, винаги е така.

Добре въпросът е : къде по-точно виждаш проблема и какъв е, според теб, в това което обяснихме аз и другите модове?
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 08, 2007, 19:14:48 »

Цитат на: "Dita"
Защото другите потребители не се вълнуват от такива простотии.  Lol
Искаш отговори от модераторите, получаваш отговори от модераторите.  Lol
Логично.  Lol

Лошата, за втори път ти предлагам да посетиш други форуми и да видиш колко повече модератори има там, колко по-строги правила и как заради едно мнение на латиница потребителите получават предупреждение за бан!  Lol
Стига си измисля. Хората са свикнали да посещават форуми и им е пределно ясно как стоят нещата с модераторите и правилата.
Единици са тези, които за първи път посещават форум и не им е ясно какъв ред има.

Логичното обяснение не е в модераторите. Потърси логика на друго място.  Lol

ле ле, ще ме изядете с парцалите и то само защото не искам да изневерявам. ама, че работа. вече съвсем ми стана ясно, защо хората не смеят да настъпват модераторите и да им противоречат. робите мълчат, кервана си върви Lol
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 08, 2007, 19:17:51 »

Пишеш към модератори - отговарят ти модератори, нормално е. Никой не скача като ужилен, просто всички са така добри да ти уважават питането и са любезни да напишат дори дълги постове с обяснения.

И честно казано - аз отлив не виждам. Просто прсъствието на потребители, които пишат е на периоди, винаги е така.

Добре въпросът е : къде по-точно виждаш проблема и какъв е, според теб, в това което обяснихме аз и другите модове?

Бамби, сърце не ми дава да споря с теб Kiss
просто се чудих и попитах и вие скочихте като ужилени, само защото не ви беше изгодно да се замислите, че може и да има логика в мойта гатанка Lol
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #44 -: Май 08, 2007, 19:19:26 »

Ми ОК.
Когато някой пита модераторите за нещата, които го вълнуват, ще си мълчим като дупета. Няма да отговаряме на питанките. Lol
Тогава сигурно ще обявиш, че се вземаме за шефове? Lol

Постави се ти в тази ситуация, вникни малко, а после коментирай.
Ако ти отговорим - лоши сме. Ако не ти отговорим - пак сме лоши.
Последно какво да правим? Да отговаряме или да не отговаряме?  Lol  Lol  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 08, 2007, 19:21:11 »

Добре, не виждаш ли, че никой никъде не е жилен, просто ти отговарме нормално ? Аз лично отговор на гатанката си имам и той няма общо с модераторите или админа, защото всичко е наред.

Не спорим, просто си говорим  Rolling Eyes
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 08, 2007, 19:21:51 »

Цитат на: "Dita"
Ми ОК.
Когато някой пита модераторите за нещата, които го вълнуват, ще си мълчим като дупета. Няма да отговаряме на питанките. Lol
Тогава сигурно ще обявиш, че се вземаме за шефове? Lol

Постави се ти в тази ситуация, вникни малко, а после коментирай.
Ако ти отговорим - лоши сме. Ако не ти отговорим - пак сме лоши.
Последно какво да правим? Да отговаряме или да не отговаряме?  Lol  Lol  Lol

Аз не видях някой да ми отговори конкретно на въпроса и да се замисли над това, което съм писала. Видях група солидарни хора, в което няма нищо лошо. Лошо е, че проблема си стои и ние си заравяме лицето в пясъка, защото така ни отърва Wink  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 08, 2007, 19:23:33 »

Добре, не виждаш ли, че никой никъде не е жилен, просто ти отговарме нормално ? Аз лично отговор на гатанката си имам и той няма общо с модераторите или админа, защото всичко е наред.

Не спорим, просто си говорим  Rolling Eyes

сърциче мое, с теб и още няколко човека никога не споря, защото се разбираме без думи Smile
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 08, 2007, 19:24:26 »

Цитат
Аз не видях някой да ми отговори конкретно на въпроса

Blink  Blink Е вече наистина си мисля, че или не четеш, или четеш, както ти скимне.. Rolling Eyes Поне 3 пъти ти отговорихме на въпросите.. Rolling Eyes

Ама недей така, не си права, наистина ти отговорихме.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 08, 2007, 19:26:27 »

Цитат
Аз не видях някой да ми отговори конкретно на въпроса

Blink  Blink Е вече наистина си мисля, че или не четеш, или четеш, както ти скимне.. Rolling Eyes Поне 3 пъти ти отговорихме на въпросите.. Rolling Eyes

може и да си права Smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: