star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Към Хриси
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Хриси  (Прочетена 30422 пъти)
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« -: Февруари 18, 2007, 22:20:54 »

Оплакване.

Хриси прекрасно направи форума, а защо почти не влизаш в него ? В лейдипилл беше 10 пъти по-активна. Rolling Eyes

...
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #1 -: Февруари 18, 2007, 22:36:12 »

Съгласно другите ми занимания времето което отделям на форума сега за четене и писане не е по-малко от това преди. Пиша когато имам и искам да кажа нещо.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #2 -: Февруари 18, 2007, 22:38:11 »

Ми не знам, по-различни са ми впечатленията по активността в сравнение с преди, но ти си знаеш.

Ценен кадър си просто, за това пиша.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Февруари 18, 2007, 22:45:51 »

Не, наистина има неща, които не чета, неща, които чета със закъснение, неща, на които искам да отговоря, а не мога в момента на искането.
Лятото имах повечко време и бях нон-стоп онлайн. Сега не е така, но съотношението е същото. Затова са ти такива впечатленията  Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #4 -: Февруари 18, 2007, 22:47:27 »

Ок, тогава  Kiss
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #5 -: Март 06, 2007, 09:01:06 »

Ъъъ Blink Само при мен ли го има в момента проблема - нито една тема не е маркирана като като такава по която е писано? Всички са като прочетени. Surprised  Confused
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 06, 2007, 23:08:16 »

Влязла си два пъти. Или едно подобно проблемче. Щеееее update-вам тези дни, че има фиксчета...
Активен

batko_vladko
Newbie
*
Публикации: 37

« Отговор #7 -: Април 16, 2007, 19:14:05 »

Жена админ на форум.Кефя се на макс.Как ти излизат думите из под клавиатурата.Упдейт ала бала.Зашеметен съм.
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #8 -: Април 17, 2007, 10:56:44 »

При 99% женско присъствие оставаше мъж да ни е админ  Lol  Щяхме да го подлудим.

А Хриска направи този форум специално за нас. Хриси,  Kiss  Kiss  Kiss
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #9 -: Април 17, 2007, 12:45:03 »

Цитат на: "Mermaid"
При 99% женско присъствие оставаше мъж да ни е админ  Lol  Щяхме да го подлудим.

А Хриска направи този форум специално за нас. Хриси,  Kiss  Kiss  Kiss

Щеше да сдаде поста на 5-тия ден, ако беше мъж.  Lol  Lol  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 06, 2007, 19:31:36 »

Искам да попитам защо не ми се появява подписът...? Unsure
Пробвах какво ли не и го няма? :(
Какво да правя? Confused
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #11 -: Май 06, 2007, 19:34:13 »

Цитат на: "Fei4ka"
Какво да правя? Confused

Poqwqwa si se

Ползвай кирилизатора на форума, пиши на кирилица. Благодаря.
Д.
Lol
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 06, 2007, 19:35:19 »

Цитат на: "TOI"
Какво да правя? Confused
Poqwqwa si se

Начи аз не го виждам... Lol

А защо? Unsure

Ааа, е те сега го видах! Тююю...СТАНА!!!
Саго остава да стане и с картинка...
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #13 -: Май 06, 2007, 19:36:12 »

Ако подписа ти е "Проба" - да,появява се. Smile

П.С. Цеци,ако имах правомощия в раздела щях да ти нашаря мненийцето с червено и с "Р." отдолу   Demon Cheesygrin
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 06, 2007, 19:40:50 »

Цитат на: "blonde"
П.С. Цеци,ако имах правомощия в раздела щях да ти нашаря мненийцето с червено и с "Р." отдолу   Demon Cheesygrin
Просто съм се затъжил да бъда нежно модериран в червено от Д. Unsure  Unsure

Фейке сега и ако таговете оправиш Cheesygrin
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #15 -: Май 06, 2007, 19:41:01 »

Юпииииииииииии! Стана.

МерЦи ТОЙ и Блондел. Kiss

Red face Хубаво де! Стига си ме излагал!

Аме преди това честно не ставаше! И с тагове и без...и букви...Нищо не излизаше! Казвам ви!
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 06, 2007, 19:42:59 »

За кое Confused  Ние нищо не сме направили, но щом държиш да черпиш....ОууКей Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
blonde
Newbie
*

« Отговор #17 -: Май 06, 2007, 19:43:42 »

Цитат
..от Д.

Така значи?
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 06, 2007, 19:44:53 »

Цитат
..от Д.

Така значи?
Хахахаах не можеш да ме модерираш ли бе душко Lol  Lol  Lol  Razz  Razz  Razz  Razz  Tongue  Stuart
Активен

las cuentas
blonde
Newbie
*

« Отговор #19 -: Май 06, 2007, 19:49:32 »

Аз пък отивам да се къпя Sneaky
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 06, 2007, 19:50:49 »

Цитат на: "Dita"
Ползвай кирилизатора на форума, пиши на кирилица. Благодаря.
Д.
Lol
Shame  Shame  Shame
Активен

las cuentas
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 06, 2007, 19:55:14 »

За кое Confused  Ние нищо не сме направили, но щом държиш да черпиш....ОууКей Lol  Lol  Lol

Не е нищо да си съпричастен и да подходиш лично.
Ти сам го натърти многократно по-рано днес. Cheesygrin  Wink  Kiss
Ще черпя га са видим, макар че неразбрах кой, кога, защо...Ама аз нали съм винаги назад с инфото...ще почакам да се разчуе... Rolling Eyes
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #22 -: Май 06, 2007, 19:56:02 »

Тея пък... Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #23 -: Май 08, 2007, 17:18:23 »

Хриси, колко точно модератора има във форума? Аз не мога да ги изброя, но по мои сметки съм някъде около осем-може и да греша. Питам, не защото искам да се заяждам а ми щукна една идея. Тъй като напоследък забелязвам че няма повече от 7-8 потребители /регистрирани, нерегистрирани и скрити/ та се чудя дали хората не ги е страх, че пишештите са почти, колкото "шефовете". Психиката на хората е такава, че не обичат да си създават излишни проблеми. Ако настъпиш и не се съгласиш с модератрско мнение има опасност да те нахокат и ми се струва, че това може да една евентуална причина да не се пише редовно. Теми има, хората не пишат. От тук идва въпроса, защо е така Confused Разбери ме правилно, мен лично модераторите не ме дразнят и не ме плашат, но не съм сигурна дали с другите е така. Може и да греша Smile
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 08, 2007, 17:24:05 »

Лоша,би ли ми обеснила какво цели питането ти?
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #25 -: Май 08, 2007, 17:26:10 »

Аз не съм писала с недомлъвки, напротив много точно съм се изразила. Прочети ми поста отново, не ми се иска да се проповтарям. И пак казвам, не съм искала да засегна никой, така че нападките са излишни.
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #26 -: Май 08, 2007, 17:40:17 »

Питам,защото го прочетох няколко пъти и не разбрах идеята.

Въпреки,че поста ти е насочен към Хриси ще ти кажа и своето мнение.
Това разделение на "обикновени" потребители и модератори с едва ли не свръх-естествена сила не го приемам.
Ролята на модераторите е да следят за спазването на правилата и добрия тон,а не да "плашат". Толкова ли сме страшни? Я виж какви хубави модки си имате Cheesygrin
Всички ни свързва този хубав форум,който съществува благодарение на нас,пишещите.
И който,разбира се,се нуждае от контрол. Както всяко едно общество,и това тук се крепи върху разни норми,включващи писани и неписани правила. Който ги спазва няма защо да се страхува да не бъде "нахокан".
Не смятам,че има нещо сложно в това,изисква се само умение да общуваш. Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #27 -: Май 08, 2007, 17:48:10 »

Тц, тц, тц...
Лоша и на теб ли като на Сладичка трябва да ти се правя на Спрайт?
Както казах - или свикваш с микросредата или изходът е ясно къде е...
Не стана ли туй нещо яснУ...Или трябват още 10-тина модератори, за да се разбере? Ако мислиш, че с поста си ще постигнеш друго освен поредния 5 страничен скандал, от който ще бъдат изтрити 3 страници с твой и да речем мой мнения, понеже не си мерим много приказките и езиците...значи те е напекло така приятното 8-мо майско слънчице...
Така че - кефи се на форумчето и живота и да не ти пука, че малко се пишело...Ей сега ще дойдат 8 модове да ти обяснят, че времето се оправя и хората са по гори и паланки и за това е така...
Тъй че - тейк ит изи! Kiss
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 08, 2007, 17:50:22 »

Зададох контретен въпрос-колко са модераторите във форума?
Не може да не си го видяла. Въпроса не е до това дали можеш да общуваш, въпроса е друг. Престави си, че някой се комплексират от факта че на един /два/ обикновени форумиста се пада по един модератор.Хората идват да споделят проблем, да напишат мнение и в един момент се спичат и преосмислят всяка дума, която ще кажат. Ако не го направят има вероятност да се излият куп хора, които са тръгнали да се защитават или си мислят, че тяхното мнение е най-миродавно. Защо трябва да си ги създават тези проблеми, никой не обича да му казват какво и как да го прави. Ще ти го кажа по-друг начин, отиваш на работа и разбираш, че след всеки работник стои по един шеф, как ще се почустваш?   Confused
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 08, 2007, 17:53:16 »

Цитат на: "лошото_момиче"
отиваш на работа и разбираш, че след всеки работник стои по един шеф, как ще се почустваш?   Confused

Я Blink А аз се чудех защо напускам работа... Lol  Lol  Lol
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #30 -: Май 08, 2007, 17:57:59 »

Лошиела,не мислиш ли,че е безсмислено да се смята колко са модераторите,колко са активните потребители от 447-те регистрирани и по колко "подчинени" се падат на "шеф"?
Още веднъж ще кажа,че това разделение е безумно.

Та ние не сме възпитателки в детската градина,та да смятаме на коя колко дечица се падат.
Всеки е отговорен за себе си и има свободата да изразява мнението си,стига това мнение да е съобразено с нормите на виртуалното ни общество.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 08, 2007, 18:15:03 »

Те регистираните може и да се пет хиляди. Въпроса е, колко са рално пишештите и защо другите 430 човека не пишат. Както и да е, съжалявам,че подхванах тази тема. Отначало ми беше ясно, че каузата е загубена и ще си остана не  Smile разбрана
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Май 08, 2007, 18:24:17 »

Зададох контретен въпрос-колко са модераторите във форума?

7, само 2 от тях имат права във всички раздели, ругите само в по един.
Цитат
Не може да не си го видяла. Въпроса не е до това дали можеш да общуваш, въпроса е друг. Престави си, че някой се комплексират от факта че на един /два/ обикновени форумиста се пада по един модератор.Хората идват да споделят проблем, да напишат мнение и в един момент се спичат и преосмислят всяка дума, която ще кажат. Ако не го направят има вероятност да се излият куп хора, които са тръгнали да се защитават или си мислят, че тяхното мнение е най-миродавно. Защо трябва да си ги създават тези проблеми, никой не обича да му казват какво и как да го прави. Ще ти го кажа по-друг начин, отиваш на работа и разбираш, че след всеки работник стои по един шеф, как ще се почустваш?   Confused

Не, не ти разбирам мисълта. Това, което чета ме дразни и обижда. Момичетата и краси са чудесни хора!!! Ако сте го забравили да ви го напомня. С нищо, освен с това че трият повтаращи се мнения, оправят мненията на латиница и някоя друга тема и ми репортват поредния регнат бот не са си използвали правата. Нито за миг не са показали поведение на "шеф" или нещо подобно. За меродавни мнения и подобни е абсурд да говорим. И ако не го забелязвате, то аз го забелязвам и мога единствено да се радвам, че ги има!

И ако въпросната Сладичка се е обидила от това, че не момичетата или краси, ами аз съм и изтрила някаква емотинка, която не носи никакъв смисъл. На въпросната Сладичка ще и напомня за изцепките и, спама, обидините към бременно момиче и други форумисти и факта, че пише тук защото съм и дала втори шанс против очакванията и одобрението на другите. Така, че по-добре да мисли преди да приказва глупости как само сме и триели мненията, защото последната ми работа е да се занимавам с нея.

По въпроса с регистрираните - който иска да пише, който не не. Всеки си има причини да споделя едно или да не споделя друго. И броя регистрации не е статистическа единица в измерването на споделянето.

И мерси, че ми развалихте настроението точно преди да отида да си поздравя мъжа за рождения ден!  Mad
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #33 -: Май 08, 2007, 18:27:12 »

Админ: Хриси
Глобални модератори: Бизар, Дита
Модератори: Бамбина, Блонд, Ангелчето, Краси, Мина

Поредната интрига? Confused

В момента модераторката на бебешкия раздел не присъства. Модераторите на филмовия и музикален раздел са ангажирани. Все някой трябва да се грижи за тези раздели.
В рамките на 3 дена сме изтрила поне 3-4 бота, които вие НЕ сте видели, защото сме се постарали да изчезнат възможно най-бързо, за да не направят пакост на някой любопитен потребител, който ще кликне на линковете в спам темите и ще си зарази компютъра с вируси.
Или може би трябва да се махнат всички модератори, за да се напълни и този форум със спамове, както се напълни стария лейдипил?

Разделение не правят модераторите, а потребителите.
Колкото повече нови потребители има, толкова повече проблеми за решаване има, с които един човек не може да се справи.
Почти всеки ден модераторският екип кирилизира нови теми или мнения, поправя правописни грешки, заглавия на теми, трие дублирани мнения - неща, които другите не забелязват, защото не е цел да се натрапват.
Никой не стои на главите ви и не ви казва какво да правите.
Като пишеш на латиница, ще си редактиран. На никой не му е приятно да чете шльоковица.
Лошата, регистрирай се и в друг форум, направи сравнение с обстановката там, с модераторите там. Да ти дам такива форуми? Няма да се задържиш в подобни форуми и секунда.
Обстановката е повече от приятна и приятелска. И е нелепо някой да интриганства, че неписането на потребителите е следствие на наличието на модераторите, които и без това в 99% от случаите се грижат за козметичните проблеми на форума.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 08, 2007, 18:37:04 »

Интрига няма, интрига е когато се говори зад гърба на някой. Аз зададох конкретен въпрос без никакви задни мисли. Не споря, че модераторите са чудесни хора. Даже си имам любим модератор, няма да казвам, кой е, че да няма пак обидени.
Хриси, не съм искала да те засегна. Съжалявам ако си го приела по този начин. Заключвам си проклетата уста и следвам съвета на Феичка.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 08, 2007, 18:39:56 »

Дита, благодаря ти, че услужливо си предлагаш услугите да отида и да разгледам други форуми. Не, благодаря! Не искам, защото не обичам да изневерявам на "приятелите си", пък други не ми трябват Smile
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 08, 2007, 18:51:50 »

Аз само не видях къде някой от модераторите се е държал като "шеф", налагал е мнение, трил е постове на потребители, защото лично не са му "меродавни", всявал е страх и/или напрежение във вируталната обстановка; и тем подобни. ? Не е ли така ?

Разбрахме се, че има правила.Както има нужда от правила, така има нужда и от хора, които да се грижат те да бъдат спазвани. Модераторите и админа помагат този форум да изглежда добре ( т. нар. козметични проблеми- дублажи, латиница, ботове, подредба на теми, разделяне на теми, доозаглавяване на неточно поставени теми, правене на важни теми и т.н. ), да няма важна невярна информация в него, да бъде спазван нормалния тон и хубавата атмосфера.

Какъв е проблема ?
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #37 -: Май 08, 2007, 19:07:09 »

Цитат на: "Bambina"
Аз само не видях къде някой от модераторите се е държал като "шеф", налагал е мнение, трил е постове на потребители, защото лично не са му "меродавни", всявал е страх и/или напрежение във вируталната обстановка; и тем подобни. ? Не е ли така ?

Разбрахме се, че има правила.Както има нужда от правила, така има нужда и от хора, които да се грижат те да бъдат спазвани. Модераторите и админа помагат този форум да изглежда добре ( т. нар. козметични проблеми- дублажи, латиница, ботове, подредба на теми, разделяне на теми, доозаглавяване на неточно поставени теми, правене на важни теми и т.н. ), да няма важна невярна информация в него, да бъде спазван нормалния тон и хубавата атмосфера.

Какъв е проблема ?

Там е въпроса, че аз не знам дали това е проблем. За мен не е, но се съмнявам, че за другите е и поради тази причина не пишат. Вижте, нормално е да се защитавате, ако мен ме настъпят, сигурно и аз ще скоча като ожилена. Просто писах за една възможна причина за проклетия отлив. Smile
пс защо, пишат само модератори в тази тема, замислете се Confused
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #38 -: Май 08, 2007, 19:09:02 »

Лоша защо ги дразниш?
Активен

las cuentas
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #39 -: Май 08, 2007, 19:10:42 »

Лоша защо ги дразниш?

човек вече нищо ли не може да попита? Никой не дразня, търся логично обяснение на един въпрос...........
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #40 -: Май 08, 2007, 19:11:12 »

Защото другите потребители не се вълнуват от такива простотии.  Lol
Искаш отговори от модераторите, получаваш отговори от модераторите.  Lol
Логично.  Lol

Лошата, за втори път ти предлагам да посетиш други форуми и да видиш колко повече модератори има там, колко по-строги правила и как заради едно мнение на латиница потребителите получават предупреждение за бан!  Lol
Стига си измисля. Хората са свикнали да посещават форуми и им е пределно ясно как стоят нещата с модераторите и правилата.
Единици са тези, които за първи път посещават форум и не им е ясно какъв ред има.

Логичното обяснение не е в модераторите. Потърси логика на друго място.  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 08, 2007, 19:14:33 »

Пишеш към модератори - отговарят ти модератори, нормално е. Никой не скача като ужилен, просто всички са така добри да ти уважават питането и са любезни да напишат дори дълги постове с обяснения.

И честно казано - аз отлив не виждам. Просто прсъствието на потребители, които пишат е на периоди, винаги е така.

Добре въпросът е : къде по-точно виждаш проблема и какъв е, според теб, в това което обяснихме аз и другите модове?
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 08, 2007, 19:14:48 »

Защото другите потребители не се вълнуват от такива простотии.  Lol
Искаш отговори от модераторите, получаваш отговори от модераторите.  Lol
Логично.  Lol

Лошата, за втори път ти предлагам да посетиш други форуми и да видиш колко повече модератори има там, колко по-строги правила и как заради едно мнение на латиница потребителите получават предупреждение за бан!  Lol
Стига си измисля. Хората са свикнали да посещават форуми и им е пределно ясно как стоят нещата с модераторите и правилата.
Единици са тези, които за първи път посещават форум и не им е ясно какъв ред има.

Логичното обяснение не е в модераторите. Потърси логика на друго място.  Lol

ле ле, ще ме изядете с парцалите и то само защото не искам да изневерявам. ама, че работа. вече съвсем ми стана ясно, защо хората не смеят да настъпват модераторите и да им противоречат. робите мълчат, кервана си върви Lol
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 08, 2007, 19:17:51 »

Пишеш към модератори - отговарят ти модератори, нормално е. Никой не скача като ужилен, просто всички са така добри да ти уважават питането и са любезни да напишат дори дълги постове с обяснения.

И честно казано - аз отлив не виждам. Просто прсъствието на потребители, които пишат е на периоди, винаги е така.

Добре въпросът е : къде по-точно виждаш проблема и какъв е, според теб, в това което обяснихме аз и другите модове?

Бамби, сърце не ми дава да споря с теб Kiss
просто се чудих и попитах и вие скочихте като ужилени, само защото не ви беше изгодно да се замислите, че може и да има логика в мойта гатанка Lol
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #44 -: Май 08, 2007, 19:19:26 »

Ми ОК.
Когато някой пита модераторите за нещата, които го вълнуват, ще си мълчим като дупета. Няма да отговаряме на питанките. Lol
Тогава сигурно ще обявиш, че се вземаме за шефове? Lol

Постави се ти в тази ситуация, вникни малко, а после коментирай.
Ако ти отговорим - лоши сме. Ако не ти отговорим - пак сме лоши.
Последно какво да правим? Да отговаряме или да не отговаряме?  Lol  Lol  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 08, 2007, 19:21:11 »

Добре, не виждаш ли, че никой никъде не е жилен, просто ти отговарме нормално ? Аз лично отговор на гатанката си имам и той няма общо с модераторите или админа, защото всичко е наред.

Не спорим, просто си говорим  Rolling Eyes
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 08, 2007, 19:21:51 »

Ми ОК.
Когато някой пита модераторите за нещата, които го вълнуват, ще си мълчим като дупета. Няма да отговаряме на питанките. Lol
Тогава сигурно ще обявиш, че се вземаме за шефове? Lol

Постави се ти в тази ситуация, вникни малко, а после коментирай.
Ако ти отговорим - лоши сме. Ако не ти отговорим - пак сме лоши.
Последно какво да правим? Да отговаряме или да не отговаряме?  Lol  Lol  Lol

Аз не видях някой да ми отговори конкретно на въпроса и да се замисли над това, което съм писала. Видях група солидарни хора, в което няма нищо лошо. Лошо е, че проблема си стои и ние си заравяме лицето в пясъка, защото така ни отърва Wink  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 08, 2007, 19:23:33 »

Добре, не виждаш ли, че никой никъде не е жилен, просто ти отговарме нормално ? Аз лично отговор на гатанката си имам и той няма общо с модераторите или админа, защото всичко е наред.

Не спорим, просто си говорим  Rolling Eyes

сърциче мое, с теб и още няколко човека никога не споря, защото се разбираме без думи Smile
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 08, 2007, 19:24:26 »

Цитат
Аз не видях някой да ми отговори конкретно на въпроса

Blink  Blink Е вече наистина си мисля, че или не четеш, или четеш, както ти скимне.. Rolling Eyes Поне 3 пъти ти отговорихме на въпросите.. Rolling Eyes

Ама недей така, не си права, наистина ти отговорихме.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 08, 2007, 19:26:27 »

Цитат
Аз не видях някой да ми отговори конкретно на въпроса

Blink  Blink Е вече наистина си мисля, че или не четеш, или четеш, както ти скимне.. Rolling Eyes Поне 3 пъти ти отговорихме на въпросите.. Rolling Eyes

може и да си права Smile
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #50 -: Май 08, 2007, 19:29:13 »

Мисля, че е хубаво да спрем да си говорим едни и същи неща, мисля, че се пообяснихме едни на други; и да отидем в някоя от темичките в другите форуми, и да сътворим нещо градивно и с положителни емоции.
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #51 -: Май 08, 2007, 19:31:14 »

Тези проблеми май само ти ги виждаш?
Аз всеки ден виждам нови хора, които се регистрират, четат мненията, някои се престрашават да пишат веднага, други четат с дни преди да пуснат новото си мнение. И това не се дължи на наличие на модератори, а на личен избор. Не можем да накараме новите потребители да пишат. ако имат желание - пишат. Никой не е задължен.
Ако ти не следиш, то модераторския екип следи потока от нови потребители и си прави изводите.

Пореден измислен проблем имаме?  Lol

Аз проблеми не виждам. Такива има само в твоето съзнание.

Ако някой човек може да започне да пише веднага в един форум, друг се нуждае от време, в което да свикне с порядките. Поради тази причина потребителите се регистрират, а чак когато придобият увереност започват да пишат.
Какво предлагаш ти? Как да ги накараме да свикват по-бързо с новите хора?  Lol
Ебаси, още малко и клоуни ще станем, за да привличаме потребителите.
Спомни си в стария форум колко хора са споделяли, че първо са чели 1-2 седмици форума мълчаливо, а чак тогава са се престрашили да пишат.
Имаме същото положение и тук.
А да не говорим, че някои потребители се регистрират, пускат по едно мнение и решават, че това място не им харесва по ред причини и не влизат повече.
Както на мен ми се е случвало да направя това в друг форум, така и други потребители правят същото.

Това ми е последното мнение по темата, защото ми се струва вече прекалено да обяснявам очеизвадни неща, които всеки сам може да види.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #52 -: Май 08, 2007, 19:37:05 »

Дита, сега станах и фантазьорка ли, ново нещо научих за себе си Lol  Lol  Lol
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #53 -: Май 08, 2007, 19:39:07 »

Ще кажа и тук нещо,което споделих на момичетата.
Спомняте си докъде доведе липсата на контрол в лейдипил.
Спомняте си и как всички искаха да има поне един модератор,който да внася ред във форумчето.
Сега,когато получихте това,за което говорехте...какъв е новият проблем?
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #54 -: Май 08, 2007, 19:46:25 »

Ще кажа и тук нещо,което споделих на момичетата.
Спомняте си докъде доведе липсата на контрол в лейдипил.
Спомняте си и как всички искаха да има поне един модератор,който да внася ред във форумчето.
Сега,когато получихте това,за което говорехте...какъв е новият проблем?

аз мисля, че онзи форум работеше добре и без модератори. Smile
сто пъти повторих, че няма проблем за мен, а че ми се струва, че има проблем за другите. изяснихме се, хайде да спрем. От целият спор най-много ме е яд, че се засегна Хриси. Тя е единственият човек, който може да ми каже какво да правя аз в нейната къща. Беше невъзпитано от моя страна, че не проявих такт и я жегнах без да съм искала Smile
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #55 -: Май 08, 2007, 19:55:14 »

Ако има проблем за другите - ще си кажат. Като си кажат- ще обсъдим и разясним. Все пак :

Модераторите не ядат хора  Smile
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #56 -: Май 08, 2007, 19:57:10 »

...само пийват кръвчица,ако луната е кръгла Cheesygrin
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #57 -: Май 08, 2007, 19:57:59 »

...и носят латексови дрехи и камшици.  Lol
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #58 -: Май 08, 2007, 20:04:31 »

...и носят латексови дрехи и камшици.  Lol

Вярно бе, къде ми е бил акъла да се вра между шамарите Lol
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #59 -: Май 08, 2007, 21:24:00 »

Лошата, понеже имаш претенции, че след увеличаването на модераторския колектив хората са се изплашили и са спрели да пишат, то ние бяхме така добри да сметнем за определени периоди колко нови потребители са се регистрирали във форума и колко мнения са се изписали от тях.
 Cheesygrin

Период 02 Март - 01 Април

Нови потребители: 63
Мнения от новите потребители: 770

Период 02 Април - 08 Май

Нови потребители: 112
Мнения от новите потребители: 780

Забележка: Да се вземе предвид, че са сметнати всички мнения до този момент на потребителите от Период 02 Март - 01 Април, защото няма как да сметнем точно до 1 април колко са изписали. Което означава, че към 1 Април мненията на тези потребители са били по-малко.

Още коментари има ли, че потребителите се страхуват да пишат?
Никак не се страхуват!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #60 -: Май 08, 2007, 21:27:33 »

Опааа...Извадихме статистиката... Unsure

Лоши - отстъпвай! Танковете идват! Tamer
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #61 -: Май 08, 2007, 21:34:59 »

Фактите са си факти.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #62 -: Май 08, 2007, 21:37:31 »

Когато фактите говорят и Лошата мълчи... Rolling Eyes

Lol  Lol  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #63 -: Май 08, 2007, 21:39:00 »

Някой пак влезе и пусна бомбата - Имаме ужасен проблем , и като тръгнеш да му обясняваш, че проблем няма и той ти отговаря - Чакай бе, и за мен проблем няма, аз за другите се притеснявам, че за тях може да има.

Не може ли да бъдем големи хора вече, или форумът стана толкова фамилиарен, че трябва с някакви перденца да си казваме мненията.
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #64 -: Май 08, 2007, 21:46:40 »

Аз няма да изчета темата и няма да роптая ако ме направите модератор и мен! Lol  Lol  Lol
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #65 -: Май 08, 2007, 21:47:54 »

Цитат на: "Blow"
Аз няма да изчета темата и няма да роптая ако ме направите модератор и мен! Lol  Lol  Lol

Ти се смееш, ама...Бе айде няма да си отварям устата... Rolling Eyes
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #66 -: Май 08, 2007, 21:52:34 »

Не те разбирам. Просто искам да бъда модератор.  Closed eyes
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #67 -: Май 08, 2007, 21:57:11 »

Дита, тази статистика направо ме разби. Явно не съм достатъчно наблюдателна и хич не съм разбрала, че са се пръкнали толкова много мнения и толкова много кандидатури имало. Моля да ми простите невежеството Cheesygrin
Бизар, аз не съм някой, ника ми е лошото момиче. Проблем с запомнянето ли имаш, що ли Confused
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #68 -: Май 08, 2007, 22:06:24 »

И аз така Cheesygrin
Активен

Моето име е Любов.
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #69 -: Май 08, 2007, 22:11:30 »

Цитат на: "elito"

И аз така Cheesygrin

ами мълчете си, много мъдро ще постъпите. я, вижте аз в къква каша се забърках. скуката и болеста са кофти нещо Lol  Lol  Lol
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #70 -: Май 08, 2007, 22:13:40 »

И аз така Cheesygrin

ами мълчете си, много мъдро ще постъпите. я, вижте аз в къква каша се забърках. скуката и болеста са кофти нещо Lol  Lol  Lol

Е, как да видим като не сме чели темата??? Айде сега...не ни плъзгай по тангентата! Не сме така тъпи да се издадем, че лъжем;)  Извинявам се за спама! Млъквам!
Активен

Моето име е Любов.
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #71 -: Май 08, 2007, 22:15:55 »

И аз така Cheesygrin

Е, как да видим като не сме чели темата??? Айде сега...не ни плъзгай по тангентата! Не сме така тъпи да се издадем, че лъжем;)  Извинявам се за спама! Млъквам!

млъквай, защото може и докато се обърнеш да има "шат на патката главата" Lol  Lol  Lol
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #72 -: Май 08, 2007, 22:21:35 »

Не те разбирам. Просто искам да бъда модератор.  Closed eyes

Аз мисля, че наистина трябва да си ти...Или Катето. Ама кой ли ме пита мен... Plaster
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #73 -: Май 08, 2007, 22:28:49 »

Ето! Сега да ми се извади статистика на друг,освен мен,който има електорат и да видим веднъж завинаги кон боб яде ли!

Lol  Lol  Lol

Ели,ти си клюкарка и изпусквачка. Модераторите са подмолни и скрити. Освен това нямаш електорат. Не си одобрена.

Към тези с ампутираното чувство за хумор: всичко беше шега.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Май 08, 2007, 22:32:36 »

Ади, направИх плочки вече, моля ти се, не мога повечее  Lol  Lol  Lol
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #75 -: Май 08, 2007, 22:33:35 »

Ади, направИх плочки вече, моля ти се, не мога повечее  Lol  Lol  Lol

видяхте ли, имаше полза от постовете ми Lol  Lol  Lol
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #76 -: Май 08, 2007, 22:37:06 »

Ето! Сега да ми се извади статистика на друг,освен мен,който има електорат и да видим веднъж завинаги кон боб яде ли!

Lol  Lol  Lol

Ели,ти си клюкарка и изпусквачка. Модераторите са подмолни и скрити. Освен това нямаш електорат. Не си одобрена.

Към тези с ампутираното чувство за хумор: всичко беше шега.

Уточнението ти не се приема. Във всяка шега има капка истина! 'Що пък клюкарка, а??? Ако искаш да знаеш кисна почти всеки ден в БАСП и асистирам...вече познавам разни бацили под микроскоп Lol
Активен

Моето име е Любов.
Blow
Newbie
*

« Отговор #77 -: Май 08, 2007, 22:42:10 »

Не знам какво е БАСП. Абревиатурите не ми подхождат,тъй като аз обичам да говоря много.

Интимността с микробите е загубена кауза. Питай Катето. Докато смогнеш да ги опознаеш,те вече са мутирали и са се променили.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Май 09, 2007, 17:24:15 »

От целият спор най-много ме е яд, че се засегна Хриси.

Споко, нищо не е станало. Аз приемам подобни питанки, чуденки и въпроси присърце. Сигурна съм, че както на мен ми пука да ни е уютно и добре, така и на теб, ни на Дита, и на Цецо и на всички други. Това, което наистина може много да ме засегне, е отношението и делението на "шефове". Има модератори, защото наистина мисля, че има нужда от тях. Но не за да бъдат стражите, лошите и контролиращите. А за да ни е по-добре на всички. Тяхното присъствие ме кара са се чувствам спокойно и уютно тук. И всеки път като прочета пратено съобщение за изтрито мнение на бот или подобно, а мунити след това се разсмея на някоя тяхна закачка, ми става хубаво. Много ги ценя и уважавам точно заради това и затова и отношението на другите към тях не ми е все едно.

Цитат
Тя е единственият човек, който може да ми каже какво да правя аз в нейната къща. Беше невъзпитано от моя страна, че не проявих такт и я жегнах без да съм искала Smile

Това е просто абсурдно да го кажеш! Това е толкова моята къща, колкото на всички редовни форумисти.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #79 -: Май 09, 2007, 17:27:35 »

Аз по друг начин ги разбирам нещата. Не ти се мазня, но не мога да сложа теб на равни начала с модераторите, защото ако не беше ти, този форум нямаше да съществува. Ти дори и да оспамиш целият форум никога не бих си позволила да кажа нещо лошо или да ти се присмея Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #80 -: Май 09, 2007, 17:35:03 »

Аз тези хора не ги приемам за модове/админ.

Те са редови юзъри точно като нас. Изключение прави възможността им да махат дразнещи неща.

Като обикновени юзъри спамят и те. Лошо няма. Всички спамим. Дори и най-стриктните си позволяват когато са на кеф.

Аз в този форум влизам и за да си полафя с приятели. Така че... проблем не виждам  Smile
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #81 -: Май 09, 2007, 17:54:37 »

Цитат на: "Mermaid"

Като обикновени юзъри спамят и те. Лошо няма. Всички спамим. Дори и най-стриктните си позволяват когато са на кеф.

Аз в този форум влизам и за да си полафя с приятели. Така че... проблем не виждам  Smile

Добре щом ще говорим за спам, ще си кажа мойто мнение.
Това е много разтоварвощо и кефещо, защото си лаиш и се чустваш все едно си на кафе с приятели. Но, ако погледнем от гледна точка на пусналия темата, е твърде обидно. Той човека дошъл с някакъв проблем, пък ние започваме да си гледаме нашият кеф и тръгваме да спамим наред. В този случай се загубва същността на темата. Иначе, лошо няма. Ако ще спазваме правила, то нека ги спазваме или не ги не ги налагаме. Модераторите дават пример на останалите, нали? Няма безгрешни и аз съм спамила, но съм забелязала, че на доста хора им е твърде неприятно и си мълчат, защото не искат да си създават излишни проблеми. Ако ще има човек, който се грижи за форума, то тогава е добре да има някой, който да защитава интересите на обикновенните потребители, нещо като синдикат Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #82 -: Май 09, 2007, 17:57:34 »

Ми аз именно за това направих онази тема 'царството на спама' за да се ориентират хората към нея, вместо към по-сериозните теми, защото наистина е обидно за автора. Друг е въпроса че то като тръгне на едно място, трудно се мести, и в повечето случай се губи първоначалната идея.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #83 -: Май 09, 2007, 18:04:27 »

Като ще се защитават интереси, то нека и ние защитим един.
Във форумачето не се толерират мненията, които целят скандали и разправии.
Ако ще защитаваш нещо - направи го качествено и на съответното място. На другите места мненията ти са без особен смисъл, а приличат на заяждане с цел създаване на интрига.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #84 -: Май 09, 2007, 18:12:32 »

Да ви таковам у защитниците...
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #85 -: Май 09, 2007, 18:32:25 »

Като ще се защитават интереси, то нека и ние защитим един.
Във форумачето не се толерират мненията, които целят скандали и разправии.
Ако ще защитаваш нещо - направи го качествено и на съответното място. На другите места мненията ти са без особен смисъл, а приличат на заяждане с цел създаване на интрига.

Друг не се е оплакал от мненията ми, явно ти си ме разбрала погрешно. Все пак можеш да ми сложиш бан и ще се успокоиш. Ще пусна допитване до форума дали хората мислят, че в мнеията ми няма умисъл, ако е така, ще се махна и няма да ви преча Smile
Краси, съгласна съм!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #86 -: Май 09, 2007, 18:35:11 »

Хахахаха, лоша, държиш се като 13 годишна, честно. Анкета щяла да пуска..леле
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #87 -: Май 09, 2007, 18:36:30 »

Цитат на: "euphoria"
Хахахаха, лоша, държиш се като 13 годишна, честно. Анкета щяла да пуска..леле

защо бе, аз вече пуснах темата. Ако няма полза от мен, защо да се мотая тук и без това си имам и друга работа. Cheesygrin
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #88 -: Май 09, 2007, 19:02:11 »

без да ви се намесвам в спора ще кажа, че много ме заболя като видях как сте ми оспамили темата за рождението на ави.
вярно, че тя не се ражда всеки ден, но можехте другаде да си заформяте четворка каре.
 Cry  :(
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #89 -: Май 09, 2007, 19:10:17 »

Ее, ключа от бараката най-сетне. Можеше и да не се стига до тук все пак.
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #90 -: Май 09, 2007, 19:18:39 »

Ибало си е майката!  Lol  Lol
Извинявайте , че го казвам , ама и аз не се здържах  Cheesygrin
Ако всички се държите , както се държахте в лейдипил нямаше да има проблеми според мен  Cheesygrin  Ама нещо превъртехме повечето Lol  Lol  Lol Включително и аз , едно време се заяждах повече , явно вече нямам достатъчно силни дразнители   Lol  Lol  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Май 09, 2007, 20:10:10 »

Цитат на: "Sahne"

Ако всички се държите , както се държахте в лейдипил нямаше да има проблеми според мен  Cheesygrin  

Е това е вече мнение на място.
То тук не са групички, та последователи, та не знам си какво ..единия да не обиди втория, че третия, че да се подмаже на петия.
Не е много трудно да кажеш - момичета, не ми е приятно, че така и така сте развалили темата, моля някой да я премести. Както се вижда по-сложо е да се оплачеш на приятелката си, та тя да го пусне леко в друга тема, ей ака между другото, та да каже, че тя не че се дразнела, ама други се дразнят ...

Големи хора се, стегнете се вече
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #92 -: Май 09, 2007, 20:19:53 »

Знаете ли, кое е най-гадното, че с Алекс дори и не сме говорили на тази тема а вие отново започнахте да се съмнявате във всичко написано от мен Smile
Аз гарантирам,че тя като прочете написаното от вас и ще ахне. Просто остроумието ви тук не беше на място. Не беше нита Алекс, нито Катето, беше друг човек.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #93 -: Май 09, 2007, 21:30:48 »

Не беше нита Алекс, нито Катето, беше друг човек.

О не !! Дулсинея ! Или Химена, която уби дъщерята на Консиело ?!?
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #94 -: Май 09, 2007, 21:36:42 »

Цитат на: "bizzare"

О не !! Дулсинея ! Или Химена, която уби дъщерята на Консиело ?!?

О, ДАА Lol  Lol  Lol
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #95 -: Май 09, 2007, 22:39:48 »

И тази ли тема трябва да заключим ?
(реторичен въпрос)
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #96 -: Май 09, 2007, 22:45:48 »

Цитат на: "aleks"
без да ви се намесвам в спора ще кажа, че много ме заболя като видях как сте ми оспамили темата за рождението на ави.
вярно, че тя не се ражда всеки ден, но можехте другаде да си заформяте четворка каре.
 Cry  :(

Темата за Преслава е изчистена от излишния спам.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #97 -: Май 09, 2007, 23:13:49 »

И тази ли тема трябва да заключим ?
(реторичен въпрос)
ами ако искаш всички да говорят като роботи по всяка тема? Lol  (риторичен въпорс Lol )
мене ме хвана лигнята  Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #98 -: Май 09, 2007, 23:28:51 »

?
Активен
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #99 -: Май 10, 2007, 00:48:41 »

Лоша, ако има потребители, които се страхуват да пишат заради модераторите нека сами да  кажат. Защо трябва ти да пускаш тема заради тях и т.н.? Теб лично доколкото разбрах не ти пука и си пишеш съвсем нормално. Е тогава? Който има нещо против модераторите и т.н. нека пише.

Мен лично не ми пука, че има модератори, дотолкова, че вече да гледам какво пиша. Абсурдно е! Нали идеята беше да има някой, който да чисти ботове, и т.н. разни обиждащи потребители тип алексито и такива подобни. Еми има.

Не мога да разбера как някой ще се страхува/притеснява от някого за да пише в някакъв форум. Това е едно интернет пространство. Какво толкова може да ти направи един модератор? От кога модераторите станаха "друг тип хора", че и толкоз страшни Lol .

Разбирам те какво имаш предвид. Но е по-логично някой, който наистина не пише поради изтъкнатите причини, та той да дойде и д апита тези неща. Защо трябва ти да се забъркваш в това при условие, че не ти пречат модераторите?Ако някой потребител има да се оплаква от тези неща, нека каже Rolling Eyes

Всичко това го казвам с най-добри чувства, не искам да се меся в никакъв спор. Аз самата не пиша особено напоследък понеже честно няма теми, в които мога да дам компетентно мнение, а през останалото време съм заета (работа, лекции и други неща) Smile

Kiss на всички и не се разправяйте за глупости, защото този спор сега малко или много все ще се отрази на следващите мнения на потребителите и отношението един към друг Smile
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #100 -: Май 10, 2007, 09:27:19 »

сърдечно благодаря на дита, че ми влезна в положението.

на бизар имам да кажа няколко неща и се надявам да ме разбере правилно.
скъпа бизар, откакто се роди преслава не съм се намесвала в нито един спор. пиша си в бебешкия раздел основно и тук-таме в някоя тема от мохабетчийския раздел. незнам как ще ти прозвучи, но интриги и дразги вече не са ми интересни. с лоши се чуваме често, но ако щеш вярвай си говорим само за детето и за нейната скорошна настинка.
когато видях темата за преслава на какво е заприличала много ме заболя, но не казах никому дума. смятам ме познаваш достатъчно добре, за да предположиш, че няма да ходя да карам някой друг да ми ходатайства......
написах горният пост по следните причини: видях темата на лошата и се изумих. разбрах, че проблемът е възникнал в тази тема. прочетах последните няколко поста, както правя обикновено, поради липса на време, и разбрах, че става въпрос за спам. затова и го написах с изричното въведение, че не се меся в спора.

но тъй като ти все търсиш под вола теле и от доста време не се долюбвате с лоши, веднага ме нарочи, което за мен беше необяснимо.

както и да е....като дойдеш на моето положение ще разбереш, че тези дребни неща дразнят, но не до толкова, че да се правят подмолни интриги.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #101 -: Май 10, 2007, 11:48:33 »

Вече се регистрирах в друг форум и попаднах на това. Ще ви го копна в знак на старото приятелство, може да ви е от полза:
Десет “Божии” Заповеди за работа в Мрежата, известни като Netiquette - network etiquette.

1. Припомняй си Човека – помни, че не “говориш” с компютър, а с Човек отсреща;
2. Когато си в Мрежата, придържай се към начина ти на поведение в реалния живот, т.е. бъди етичен, не заобикаляй или прегазвай общоприети закони и норми;
3. Припомняй си къде си, т.е. знай къде точно ти е мястото във Мрежата;
4. Уважавай и зачитай времето на другите, т.е. помни, че не си център на Вселената;
5. Направи така, че да изглеждаш добре в Мрежата;
6. Споделяй придобити експертни познания;
7. Спомагай за овладяване на искрите и огъня, дръж ги по контрол;
8. Уважавай личността и личното;
9. Не злоупотребявай с предоставената ти власт и притежаването на повече права от другите;
10. Прощавай грешките на другите
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #102 -: Май 10, 2007, 11:52:31 »

Това пък за какво беше? И какво значи 'старото приятелство'?
Да не би да ни изневеряваш с друг форум? Shocked  Lol
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #103 -: Май 10, 2007, 11:57:42 »

Цитат на: "euphoria"

Да не би да ни изневеряваш с друг форум? Shocked  Lol

Да, това означава! Вече, да!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #104 -: Май 10, 2007, 12:06:41 »

Що? Confused
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #105 -: Май 10, 2007, 12:27:04 »

Браво Лоши , много хубави "закончета" , които би трябвало да са неписани правила  Cool Thumbup
Много вживяване , много нещо става вече , не говоря само за модовте , а като цяло.Аз за това и написах , че ако бъдете същите хора като от лейдипил , нямаше да се стига до тук...

Вижте ква картинка намерих,поздрав за модовете (не всички,само на който му харесва) Lol  :

хахахаххахаха  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  гледайте да не се превърнете в такива  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #106 -: Май 10, 2007, 12:32:36 »

Правилата на Лошата -  Thumbup

Снимката на Смети - куул! Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #107 -: Май 10, 2007, 13:08:57 »

От спам се оплаквате, а какво я направихте тази тема? Хайде да не се прекалява. Защото на никой няма да му накривите.. с това кой мразите и кой не.

Правило 4 от тези, които лошата е дала, в тази връзка.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #108 -: Май 10, 2007, 13:13:41 »

Цитат
Правило 4 от тези, които лошата е дала, в тази връзка.
абсолютно..
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #109 -: Май 10, 2007, 17:00:56 »

Другият човек да дойде да си каже! Ама той да дойде и да си каже  Mad

С идеята за синдиката ме уби. В отговор ще ти кажа, че синдиката няма да прокопса особено много. Аз ценя обратната връзка и критиката, но когато тя е конструктивна! В реда на тези две неща ако имате конкретно оплакване към някого, може да се чувствате напълно свободни да пуснете аргументирано мнение/тема/предложение по въпроса или да се свържете по подходящия начин с модератор или мен. Но провокации из няколко теми не се толерират, просто защото не са коректния начин някой да каже, че има възражение. Никакви синдикати, групировки и подобни няма да направят въпросното възражение по-аргументирано или по-важно за мен.
Активен

nacho
Newbie
*
Публикации: 19

« Отговор #110 -: Ноември 01, 2007, 02:58:22 »

ех, за малко да гледам женски бой  Cheesygrin Cheesygrin не че съм му почитател, като се замисля  доста сериозно ме отвращава  Razz ... ще ме извените, че след толково много време пиша по темата(сигурно не е актуална- както винаги при мен Cry), но скоро се регистрирах ... та стига сте нападали и стресирали Лошито ... доколкото прочетах темата просто си расъждава на глас ... ама незнам защо почти всички модератори "наскачахте" - що не вземете да я примамите във вашия отбор на модове и после ...бойй..боййй... пък нека после да пише така хубаво и много във форума  Wink ... хайде стига спам и от мен  Lol исках само да напиша, че много Ви се кефя на форума и изобщо не ми дреме колко сте модовете, дали ще ме делнете или нещо подобно. Супер Ви се кефя - като едно Гоооолллямо семейство сте ...пък който се стряска ...ми да не Ви идва на гости , де  Surprised ...лека и забавна ... Wink
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: