star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Косопад
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Косопад  (Прочетена 1988 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8558

« -: Февруари 18, 2007, 14:49:17 »

Дами, приятелят ми се притеснява, че му падала косата. Попита ме какъв шампоан да си купи, а аз никога не съм ползвала и реших да попитам вас. Той вчера питал фризьорката си, но тя само му казала, че може да е от сезона  Rolling Eyes  
Мъжете и жените еднакви препарати ли могат да използват за косопад и цялостно укрепване на косъма? Или има различни серии?
Какво сте използвали и сте доволни?
Благодаря.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #1 -: Февруари 18, 2007, 14:51:25 »

Лъвке точна марка не мога да ти кажа.Знам,че има едни ампули,които се продават в козметичните магазини за различни проблеми с косата.За косопад,за пърхут и разни такива...
Майка ми е ползвала няколко такива и спря да и капе косата.
Ако искате разгледайте магазините и вижте.Към лев и нещо-2 е една такава ампулка и се втрива в корените на косата  Wink
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #2 -: Февруари 18, 2007, 15:17:18 »

Лиони,има си мъжки и женски серии.

Отидете в някоя аптека и се поинтересувайте от медицинската козметика за мъже Smile
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #3 -: Февруари 18, 2007, 15:21:02 »

И моя приятел много се шашка от това падане на косата,маза се с какво ли не,в Щатите е дал сумати и пари за мазила,но отиде на лекар и там му казаха,че е от стрес,от много работа,недоспиване и т.н. може би трябва да потърси проблема и другаде.Не е лошо да мине един преглед.Успех
Иначе има ампули на много фирми и на различни цени,има и една камара бабини рецепти
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12030

« Отговор #4 -: Февруари 18, 2007, 15:22:33 »

Може да отидеш в Санита-та на центъра - там консултатните са много мили и обясняват всичко подробно.
Освен това, на Съборни (като вървиш от Катедралата към Археологическия музей - в дясно) има един магазин за продукти за косата. Там правят нещо като диагностика и ти забъркват най-подходящата за кожата и косата ти козметика. Аз не съм им ползвала услугите, но мои колежки си излекуваха пърхута и косопада с техните продукти.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6351

Усмивка

« Отговор #5 -: Февруари 18, 2007, 16:20:56 »

Една моя приятелка ползваше таблетки и каза, че е имало ефект. Попитала е в аптеката и там са и ги препоръчали. Сега точно не се сещам името на таблетките, но май каза, че са с Магнезий  Rolling Eyes
Активен

Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #6 -: Февруари 18, 2007, 17:01:38 »

Ако е наистина само сезонен косопада - може просто да направи един два курса с подходящи витамини....а ако му пада много косата и се притеснява - най-добре да се консултира с дерматолог.
Иначе като ефективна козметика - едно от най-добрите за които се сещам са ампулите против косопад на Phyto....има и мъжка серия, но са малко скъпи. За шампуан - този на Ducray против косопад, но разбира се има и още много други марки...дано е само сезонно при него  Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #7 -: Февруари 18, 2007, 21:44:19 »

Мъжката серия за косопад на Виши.Има ампули, провери в аптеките.Определено е важно да вземеш козметика предназначена за мъже в това отношение.
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8558

« Отговор #8 -: Февруари 18, 2007, 21:52:29 »

Мерси, момичета. Той е несериозник и реши, че щом фризьорката го е успокойла, значи нищо му няма. Но аз определено ще попитам утре в Санита.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: