star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Lost
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Lost  (Прочетена 64728 пъти)
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6368

Усмивка

« Отговор #100 -: Февруари 10, 2008, 13:28:29 »

Мен този с дръпнатите очички ме кефи Cheesygrin И от четиримата той най-интересен :Р
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #101 -: Февруари 11, 2008, 09:26:10 »

Мен този с дръпнатите очички ме кефи Cheesygrin И от четиримата той най-интересен :Р

Мен пък ме дразни.  Lol
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #102 -: Февруари 13, 2008, 13:33:20 »

Тю.Аман от нови герои,аз старите едвам оправям,а да не говорим за новите.Пак съм оплетена в конспирации и теории.

А на мен ми е най-интересен също дръпнатичкия.И се чудя къде е тоя пилот от самолета...
Активен
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #103 -: Февруари 13, 2008, 13:37:12 »

Тю.Аман от нови герои,аз старите едвам оправям,а да не говорим за новите.Пак съм оплетена в конспирации и теории.

А на мен ми е най-интересен също дръпнатичкия.И се чудя къде е тоя пилот от самолета...

А аз се чудя аз ли нещо не си спомням добре, не знам, но предната част на самолета не се ли разби на острова? И ако да, защо го намериха под водата? Нова дилема  Rolling Eyes
Също така доколкото си спомням Джак и компания намериха пилота умрял в кабината (тогава ги нападна и черния дим).
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #104 -: Февруари 13, 2008, 19:07:38 »

Да,точно.То няма как да се сцепи самолета и те да се изсипят.Даже първата серия беше до останките,сигурно някой го е набутал там.

Е,да,ама явно не е същия пилот.А сега се сетих от една серия,не помня коя и от кой сезон,един от странните хора,които се появяват рядко беше казал "Само четиримата ще разберат".
Активен
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #105 -: Февруари 14, 2008, 09:09:39 »

Това за четиримата изобщо не го помня.
Ама сега се сещам, че опашката на самолета падна във водата. Нали плуваха другата група от наш'те и се давеха там...
Абе май ще е хубаво да гледам всички сезони наново Smile Позабравила съм някой неща.

А няма ли вече Джак и Клер да разберат че са брат и сестра? Голяма драма ще е  Lol
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #106 -: Февруари 14, 2008, 11:57:12 »

А няма ли вече Джак и Клер да разберат че са брат и сестра? Голяма драма ще е  Lol
ах...тъкмо и аз това си мислех вчера.......
преди време само го зачекнаха това и в крайна сметка той така и не разбра....време е да разбере... Big grin
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #107 -: Февруари 14, 2008, 12:43:49 »

преди време само го зачекнаха това и в крайна сметка той така и не разбра....време е да разбере... Big grin

И тя не знае според мен.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #108 -: Февруари 14, 2008, 12:45:17 »

И тя не знае според мен.
да де да.....
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #109 -: Февруари 15, 2008, 12:51:08 »

чакам си субтитрите  Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #110 -: Февруари 15, 2008, 22:13:23 »

А аз се чудя аз ли нещо не си спомням добре, не знам, но предната част на самолета не се ли разби на острова? И ако да, защо го намериха под водата? Нова дилема  Rolling Eyes
Също така доколкото си спомням Джак и компания намериха пилота умрял в кабината (тогава ги нападна и черния дим).

Това с останките, които видяха под водата, според мен е нагласено. Наоми нали каза, че всички тела били намерени ала бала. Някой е нагласил цялата драма... Подозирам Бен и компания. Защото ако тръгнат да търсят, Островът ще бъде изложен на опасност, демек ще намерят Бен. А пилота... според мен пак... може да е бил камикадзе Cheesygrin нарочно да е разбичкал самолета на точното място точното време ала бала и да падне, че да могат точните хора да попаднат на острова.

Това е лично моя теория. Благодаря за вниманието Cheesygrin
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #111 -: Февруари 15, 2008, 22:44:26 »

Ухх, новата серия беше супер интригуваща, пък и за Саид. Увлекателно, сега ще чакаме другия петък...

А за Бен не се чудете толкова, нали в тази серия го дадоха в бъдещето и не на острова...
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #112 -: Февруари 16, 2008, 00:03:38 »

Е поне се разбра "шесторката" "оцелели".. Става доста интересно.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #113 -: Февруари 16, 2008, 00:08:02 »

А пилота... според мен пак... може да е бил камикадзе Cheesygrin нарочно да е разбичкал самолета на точното място точното време ала бала и да падне, че да могат точните хора да попаднат на острова.

А как според тази теория, точно тези хора изобщо попадат в този самолет/ полет Smile
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #114 -: Февруари 16, 2008, 09:34:57 »

Бен им прецаква живота и наглася пак цялата работа Lol Не знам. За това нямам още точна теория... Cheesygrin
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #115 -: Февруари 17, 2008, 02:57:49 »

Това с останките, които видяха под водата, според мен е нагласено. Наоми нали каза, че всички тела били намерени ала бала. Някой е нагласил цялата драма... Подозирам Бен и компания. Защото ако тръгнат да търсят, Островът ще бъде изложен на опасност, демек ще намерят Бен. А пилота... според мен пак... може да е бил камикадзе Cheesygrin нарочно да е разбичкал самолета на точното място точното време ала бала и да падне, че да могат точните хора да попаднат на острова.

Това е лично моя теория. Благодаря за вниманието Cheesygrin

Тц, тук не съм съгласна. Самолета се разбива на острова заради Дезмънд. Нали той беше проследил "колегата" си извън бункера и закъсня за натискането на бутона. И точно тогава самолета се е разбил. Той даже сам си го беше казал. Не съм сигурна в коя серия беше обаче... и в кой сезон  Confused

А за шесторката... Кейт, Джак, Хърли, Саид... Кой друг?
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #116 -: Февруари 17, 2008, 14:48:22 »

И Бен Smile
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #117 -: Февруари 17, 2008, 14:51:24 »

Ама той Бен не е летял на самолета. Дали са излъгали за него? Или тайно се е махнал от острова... Аз си мислех и за Сойер. Щото когато Джак извика Кейт при летището май я пита дали е щастлива с него или нещо подобно... Дали е бил Сойер?
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #118 -: Февруари 17, 2008, 15:07:19 »

Май е точно така..
Активен
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #119 -: Февруари 17, 2008, 15:16:32 »

Възможно е, но като го гледам Сойър изобщо не му се прибира... Ще видим Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #120 -: Февруари 18, 2008, 02:42:37 »

Аз си мислех и за Сойер. Щото когато Джак извика Кейт при летището май я пита дали е щастлива с него или нещо подобно...

И аз съм с тая теория. А на него нещо не му се тръгва, но май заради мацето, ще се върне Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #121 -: Февруари 18, 2008, 13:51:44 »

Той и Хърли беше казал на Джак, че съжалява задето е тръгнал с Джон
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #122 -: Февруари 29, 2008, 20:48:08 »

Ох, не! Страхотна серия! Най-интересната ми от много време! Страшно ме изкефи Cheesygrin
Обичам Дезмънд, а Пени колко ми е сладка да не говорим! Ах Cheesygrin И как се обичат! Не .. не! Страхотна серия!
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #123 -: Февруари 29, 2008, 21:33:35 »

Най-добрата серия до сега!
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #124 -: Февруари 29, 2008, 22:26:02 »

Глупости! Предната беше много по-добра.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: