star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Lost
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Lost  (Прочетена 43952 пъти)
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« -: Февруари 13, 2007, 11:09:10 »

Е, най-сетне тръгнаха така чаканите нови серии. Споделете мнение за сериала, или какво ви харесва, или не в него.
Аз се надявам да се върнат отново към по-мистичната страна на острова. Някак нелогично ми се стори, че я поизоставиха. Първият сезон имаше бели мечки, защитна система на острова и изведнъж всичко секна. Confused
Иначе пък ми харесва на къде тръгна сюжетната линия. Кейт и Сойър  Wub Но пък забравиха за други мои любимци - Хърли и Саид Rolling Eyes
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2007, 11:12:21 »

Леле , аз пък нито една серия не съм гледала. И призън брейк не съм гледала. Като виждам как всички са се запалили започвам да се чудя аз ли не съм наред. Confused
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #2 -: Февруари 13, 2007, 12:59:35 »

Не си наред. Сериозно!  Razz

Аз си пазя серийки на Лост, съм си събрала и ще ги гледам скоро  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #3 -: Февруари 13, 2007, 13:41:16 »

Честно казано единствения сериал който ми е задържал вниманието за повече от серия е приятели. Него мога да го гледам всеки ден.Нито съпруги, нито анатомии на грей , скръбс , лостове и призъни ме впечатляват.  Unsure
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #4 -: Февруари 13, 2007, 13:43:43 »

И лостове ли не те впечатляват  Tongue
От Лост изгледах целия първи сезон, сега се чудя с какво да си запълвам свободното време и може би пак ще го подхвана. Но до колкото чух, много бозав е станал. Така ли е? Или пак си е тръпка сериалчето  Confused
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #5 -: Февруари 13, 2007, 14:01:21 »

Според мен има интрига, доста са интересни нещата с Другите. Общо-взето залагат на междуличностните отношения, а обещанието на продуцентите е да научем повече за Другите. Иначе навсякъде в нет-а отбелязват, че има нови попълнение в актьорския състав , но вече 7 серия мина, а още не сме ги видели. До момента ме учуди само едно в 7 серия, че тази русата докторка, която си говореше с Джак, също не е доброволно на острова и иска да си тръгне, но не и е позволено.  Confused
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #6 -: Февруари 13, 2007, 14:03:50 »

Абе Други-Мруги...Кейт и Сойер се изклецаха... Tongue
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Февруари 13, 2007, 14:04:42 »

Ааа така ли  MrGreen
Значи трябва да се гледа  Tongue
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #8 -: Февруари 14, 2007, 15:47:37 »

Вторият сезон според мен беше много скучен. Сега тези нови серийки стават  Cheesygrin И на мен ми е чудно какво стана със острова и мистичната му страна. Много искам да разбера какво точно е онзи черен дим, който убива, как островът им говори и им дава знаци.
А аз да питам, защото споря тука с една приятелка. Който е гледал най новата серия знае за сестрата на русокоската от Другите. Та тази сестра и тя ли е на острова  Blink
Бтв искам The French Chick да се срещне с щерката Алекс. И тя луда като майка си  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #9 -: Февруари 14, 2007, 22:06:53 »

Цитат на: "Smiley"
Който е гледал най новата серия знае за сестрата на русокоската от Другите. Та тази сестра и тя ли е на острова  Blink

ами не, не е там. Нали за това Джулиет толкова много иска да я върнат.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #10 -: Февруари 14, 2007, 22:12:37 »

Да ама аз нарочно го върнах и тази русокосата нали седи на плажа.. и после със същите дрехи влезе при сестра си и и би инжекцията  Blink Това е още от първата минута някъде на филма  Blink Нещо не го схванах това. А и накрая като преговаря за работата с онези двамата в моргата казва, че само ако и сестра и дойде с нея  Blink
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #11 -: Февруари 14, 2007, 23:08:17 »

брех, явно не съм гледала внимателно  Shocked
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #12 -: Февруари 15, 2007, 10:49:26 »

Цитат на: "Smiley"
А и накрая като преговаря за работата с онези двамата в моргата казва, че само ако и сестра и дойде с нея  Blink

Това е така, но те и отговарят, че е твърде далече и няма да могат да и осигурят нобходимите грижи. Което донякъде ни кара да мислим, че те са от проекта Дарма. Пък и тя иска да се върне точно заради сестра си и брои дните на острова.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 15, 2007, 12:31:56 »

новата серия не ми хареса .... прекалено много истории намесиха вече, този филм май няма да има карай.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #14 -: Февруари 18, 2007, 21:58:00 »

Tози Дезмънд направо Shocked  Тръпки да те побият.. Unsure
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #15 -: Март 01, 2007, 09:03:28 »

тая серията последната с татосите на джак ама грам нищо не схванах, гледах гледах и се пулех  Shocked . май трябва и аз да започна да ги гледам по 2,3 пъти.............тоя сериал е най ненормалния който съм гледала някога, с всеки сезон става все по нтересно и по голяма мистерия  Cheesygrin . радва ме  Cheesygrin
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #16 -: Март 01, 2007, 19:23:03 »

Много ми хареса серията за Дезмънд. Страшно силен епизод! След него доста се бях умислила и натъжила
За серията с татусите беше обещано, че ще разкрие 3 от най-важните мистерии на острова. За мен не беше разкрита нито една. Изключително безмислена серия ми се стори, да не говорим, че по никакъв начин не разбрахме кога се е случило всичко с Джак... Единственото ясно доловимо бяха влюбените погледи на Джак и Джулиет  Cheesygrin
Активен

sX3mator
Newbie
*
Публикации: 485

« Отговор #17 -: Март 03, 2007, 19:56:36 »

Доколкото може да се каже че нещо е ясно в този сериал,то това е че на острова има някаква мистична сила.С половин уста това потвърди и Деймън Линделоф (един от сценаристите).И той тотално отхвърли едно от моите (и не само мои) предположения че те всички са в нещо като сън.И сега се насочвам към версията че всичко това е като изпитание за тях.Например дали Хърли ще успее да се пребори с "каръка" или проклятието,или квото е там на числата.Дали Чарли ще прескочи трапа...дали докторчето наистина ще бъде лидер? Rolling Eyes И т.н за всеки.Например Сун вече е бременна а според това което знаехме тя не можеше да има деца.Заради Джин.И пак във форума на Лост сценаристите обещаха че season-finale-то на 3ти сезон този път ще даде отговори,а няма само да поставя нови въпроси и загадки. Big grin Щото наистина това е голяма част от чара на Лост,че нищо не е ясно,но не може до безкрай само да изникват въпроси и после нищо. Unsure Така че ще поживеем и ще видим,но наистина много го разтеглиха този сериал според мен.И вече е време да видим повече динамика.Да има някаква развръзка от което да излезнат и някакви отговори. 8) Иначе сериала си е супер,голяма зарибявка е. И ми се ще да мога да си запазя 4-5 епизода и да си ги изгледам накуп,ама нещо не мога да издържа. Tongue
Активен

Бъди какъвто искаш..а не какъвто трябва!

------------
C'mon Dino, do the dance!!

aleto
Newbie
*

« Отговор #18 -: Март 03, 2007, 20:00:12 »

Аз като нямам интернет в Бургас и да видиш как ги гледам накуп после.Много е гадно,предпочитам всеки Вторник или Сряда да си я гледам,а не да виждам палми навсякъде след последния маратон по сериали.

Между другото едната причина,поради,която не съм любителка на този тип сериали,е точно това,че само въпроси,а отговори не.Искрено се надявам да е само 3 сезона,защото нервите ми и спомените ми не издържат.В момента гледам девета..има ли десета излезнала или съм нещо объркана пак?
Активен
sX3mator
Newbie
*

« Отговор #19 -: Март 03, 2007, 20:03:34 »

Цитат на: "aleto"
Аз като нямам интернет в Бургас и да видиш как ги гледам накуп после.Много е гадно,предпочитам всеки Вторник или Сряда да си я гледам,а не да виждам палми навсякъде след последния маратон по сериали.

Между другото едната причина,поради,която не съм любителка на този тип сериали,е точно това,че само въпроси,а отговори не.Искрено се надявам да е само 3 сезона,защото нервите ми и спомените ми не издържат.В момента гледам девета..има ли десета излезнала или съм нещо объркана пак?

Не,не си объркана.Десета излезе.А иначе може ни ще се разочароваш да чуеш че вече има подписан договор за 4ти сезон. Rolling Eyes И май само Лок се дърпа да преподпише за 5ти.Но това за Лок са слухове. Wink Така че може и да са само 4.(Но не ми се вярва.Ше цицат докато могат.)
 А колкото и да се дразня че така разтеглят... все пак се радвах много като започна 3ти сезон.Дооста го чаках.И съм сигурен че след 3месеца почивка така ще се радвам и на 4ти. Big grin
Активен

------------

aleto
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 03, 2007, 20:04:55 »

Оффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффффф!!!

Анатема!!!

Цицат,ама докато могат.Хиени.Нямам нерви да го гледам докрая,след 2-3 години ще го изгледам накуп и това е.
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #21 -: Март 03, 2007, 23:59:07 »

Много се дразня.  Mad  Всичко съм забравила, а има толкова детайли. Тепърва почвам 3 сезон.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

sX3mator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Април 08, 2007, 16:22:32 »

Бреех че интересно почва да става. 8) Последните 3-4 епизода мн ми харесаха. Smile Особено се зарадвах че най-после имаше близък кадър на "черния дим" и се надявам до края на 3ти сезон да стане ясно какво е всъщност.
 Също се надявам да има развръзка и на другите сюжетни линии - дали (най-после) Чарли ше се гътне,дали ше се заформи поредната любовна драма между Джак,Кейт и Сойър. 8) Като казах Сойър - той нещо почна да го раздава в стил "милото копеле" и предчуствам че по този начин ще изгуби част от фенките си,които му се кефят понеже е "bad boy" (бед бой в смисъл -"аах,само да ми паднеее").  Tongue  Lol
Активен

------------

aleto
Newbie
*

« Отговор #23 -: Април 08, 2007, 16:40:43 »

Прекалено много детайли станаха,вече нервите ми каканижат.То,че е интересно,интересно е...ама чак пък толкова.Размиха ми се някои интересни неща.

Аз в момента си правя Лост маратон и сигурно съм изяла 3 литра супа.
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #24 -: Април 08, 2007, 21:16:42 »

Мисля, че накрая тази приятелка на Сойер ще се окаже на острова  Lol Толкова са омешани всичките герои, че... на моменти откачам !! Не мога да помня толкова много неща и детайли  Mad Тез майтап си правят  Lol
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: