star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Отново форумът и връзката от чужбина
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново форумът и връзката от чужбина  (Прочетена 12926 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #25 -: Септември 26, 2007, 19:12:43 »

ето току що се получи така като влязох да прочета какво си писала...каза ми няма мнения в тази тема...и после излязах и влязах наново и вече имаше.....ето за това говоря...
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #26 -: Септември 26, 2007, 19:21:39 »

Да предположих, даде ми грешка при пращането на мнението и ми стана ясно какво следва  Unsure
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #27 -: Септември 26, 2007, 19:24:22 »

току що го направи същия номер и с темата за ЧАСОВНИЦИТЕ... Unsure
до сега показваше че има 2 страници с мнения...а на втората няма нищо..сега стана 1 страница.....
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #28 -: Септември 27, 2007, 11:35:17 »

Цитат на: "euphoria"
Кога пък съм ти писала аз? Blink
Иначе наистина, връзката е ужасна. Жалко че нищо не може да се направи по въпроса, ще чакаме да мине. Smile
Razz  аз й писах и и казах , че и на теб не се отваря бе смотлооо Lol  Lol  Lol

между другото днес успях да го отворя , вчера и оня ден въобще не можех .Пак е доста бавен , но е по добре от нищо , дано се оправи напълно .
Активен

Don’t feed the forum trolls
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #29 -: Септември 27, 2007, 12:15:20 »

Мда, и при мен е така, отваря се бавно, но поне се отваря. Rolling Eyes
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #30 -: Септември 27, 2007, 20:05:50 »

между другото така много ме кефи форумчето  ;D
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #31 -: Септември 29, 2007, 01:43:45 »

Връзката като че ли се оправи.  ???
Пак бави, но сравнително малко.
П.с. Май голяма дума казах, пак започна да бави доста...  :-\
« Последна редакция: Септември 29, 2007, 01:48:42 от euphoria » Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Sahne
Newbie
*

« Отговор #32 -: Септември 29, 2007, 14:56:49 »

бави яко при мен , вчера се опитах да пусна мнение ,но така и не успях , затова писах на лично , което също го мъчих 1ч. А после докато влезна пак във форуам да си видя отговора се мъчих БУКВАЛНО 2ч. да го прочета.

Написах и нова тема да пусна , само че не успя да я изпрати и се отказах вече .
Иначе не мога и свободно да чета темите , защото не се отавярт и не зареждат.А там където зареди ми изкарва темата от първото мнение *Примерно темата е от 7 страници , цъкам да видя последната , а то ми изкарва 1вата.
И новия вид на форума е много гаден , хич не ми харесва.Надявам се скоро да е стария си облик и разбира се да мога да отварям форума нормално.

p.s.- i nowite mneniq mi izlizat nai-otgore , a ne kato preidi nakraq na temata.Predpolagam ,4e moje da ima nastroiki , ma ne moga da se razrovq vuob6te da pro4eta novite ne6ta  :-[
« Последна редакция: Септември 29, 2007, 15:01:23 от Sahne » Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #33 -: Септември 29, 2007, 19:53:54 »

100 пъти се каза, че новия облик на форума можеш да си го смениш, има една супер сладка и идеално удобна тема Candy ; от настройките. И страниците  си излизат нормално при нея. И се разбра, че връзката е лоша от чужбина. Просто явно не може всичко да става толкова бързо, ок ?
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #34 -: Септември 29, 2007, 20:06:40 »

от тия 100 пъти и от 100-те разбрах , че се сменя скина и веднага го смених на Candy . И като казвам , че не ми излиза нормално , не ми излиза  , ок ?
обяснила съм как ми излиза , пробвах с всички теми и едно и също е .Явно е в настройките , но не мога да го оправя.

Знам , че не става от днес за утре , говорила съм с Хриси.

Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #35 -: Септември 30, 2007, 15:25:45 »

Профил -> Настройки изглед и подредба -> покажи най-новите публикации горе...махни си тази опция и си готова Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Sahne
Newbie
*

« Отговор #36 -: Септември 30, 2007, 16:35:42 »

за извършването на цялата тази манипулация ще ми отнеме 2 часа сигурно.За това още не съм и разгледала новите неща , за които се говори , нямам идея какви са  ;D
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: