star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Concerts
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Concerts  (Прочетена 67566 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #25 -: Февруари 12, 2007, 00:21:56 »

Аз съм била на концерт на Мастило и Део и се метнах на Део,ама той ловко отскочи настрани и не можах да го прикоткам.То беше в едно заведенийце,дето уж се изявяваше бг-попския хай лайф,ама само уж.

Иначе съм ходила на диджейчета и на бати Бъста,с гаджока.Славинит турнета и чалгарии абсурд,стига ми,че ги чувам от прозореца и усещам пуберски полъх,та няма сила да ме закара там без насилие.
Активен
GreyKit
Newbie
*
Публикации: 37

« Отговор #26 -: Февруари 26, 2007, 16:15:56 »

Преди редовно ходех на hardcore и punk концерти, фестове във Варна. Имам страхотни спомени, особено от тийнейджърските години Smile
Единствения грандиозен за мен концерт беше на Placebo! За пръв път усетих какво е да си на голям рок концерт. До тогава само съм си мечтала за това усещане. Особено се трогнах, когато свириха песен с пиано. Спомням си и как Брайън /вокала/ премина през публиката. Аз както бях далече не усетих как се озовах точно до него /голяма еуфория/  и си протягам ръка да го поздравя в цялата тълпа наоколо.
Усетих много позитивна енергия и нещо непознато до сега.

Това лято бях и на концерта на Nazareth, който беше безплатен. Беше забавно и интересно за мен.

Два пъти съм ходила на симфонични концерти. Беше толкова интересно и вдъхновяващо. По телевизията винаги са ми изглеждали някак скучни, но на живо е много по-различно. Където и да слушам пиано, винаги ми харесва. Възхитена бях и от цигулките /наистина труден инструмент/.

Най-голямата ми мечта от много години насам си остава  концерт на Silverchair /австралийска рок банда/ - любимата ми!
Активен

t's comedy and tragedy!
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #27 -: Февруари 26, 2007, 16:22:35 »

мен ме беше яд, че изпуснах стинг.....ама как можаха баш в несебър в сряда вечерта да го праснат......

ааа, имам още кофти спомени от концерта на 'металика' в пловдив - народ, глъчка, катастрофи.......
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #28 -: Юни 05, 2007, 21:04:56 »

Ми аз да си кажа за Мейдън...  Smile  Всъщност, не знам какво да си кажа, защото нямам думи! Изкарах си невероятно! Още от автобуса към София, който беше пълен с разни рокери, та до автобуса наобратно, който също беше пълен с разни рокери!  Cheesygrin  А самият концерт....леле! Това да чуя на живо песните, които от малка си припявам, да видя Брус с невероятното му излъчване и да се размажа тотално от силата на гласа му..... Sad eyes  Много беше хубаво! Е, ако бях с 20-30 см по-височка, щеше да е още по-добре, но пък бях с огромна компания от умиращи от желание да ме вдигат на раменете си мъже!  Cheesygrin
После се дорамазах в "Строежа" и сега съм трупче. Щастливо трупче.
Избягвам да коментирам недостатъците в организацията, както и че ми се искаше Мейдън да наблегнат малко повече на старите си парчета, защото все пак това си беше сбъдната мечта и исках да си я изживея на max.

А вече гледаме напред - MANOWAR на 30-ти!!!  8)
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #29 -: Юни 05, 2007, 21:15:06 »

И  Sonora Carruseles на 7-ми следващия месец.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #30 -: Юни 05, 2007, 22:51:47 »

Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  проглушиха ми ушите мейдън  Lol Джордж Майкъл пасти яде май  Lol
По едно време дадоха по тв-то една мацка на раменете на някакъв и си помсилих длаи не е Лори  Lol (щеше да е голямо съвпадение Lol ) Ма само в гръб я видях  Cheesygrin
Радвам се че си си изкарала супер:)
Около стадиона каква лудница беше , пълно с ченгели , наистина беше по голяма лудница от Джордж Майкъл и пак се бяха ударили едни с колите  Rolling Eyes

Bravo-bravo za Lori  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
Лора
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юни 05, 2007, 22:54:43 »

Джордж Майкъл като излезе с танк на сцената, тогава ми го хвали!  Lol  Голям джангър беше наистина. И Ети излезе 2 пъти (красавец мамин сладък!  Lol )
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #32 -: Юни 05, 2007, 22:57:44 »

Цитат на: "Лора"
Джордж Майкъл като излезе с танк на сцената, тогава ми го хвали!  Lol  Голям джангър беше наистина. И Ети излезе 2 пъти (красавец мамин сладък!  Lol )
Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin luda si  Lol ;) приятно луда ;)  Cheesygrin  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #33 -: Юни 06, 2007, 00:21:09 »

Ха! Не сме само ние лудите фенове на Мейдън  Lol
Мен ме изкефиха семействата: дъртият метъл с мама-метълка и малкото метълче. А аз издивях до степен на сцепване на панталоните  Unsure Добре, че си имах и дълга жилетка... Бая съм ги скъсала (това е следствие от една мастилена епопея, но това  е друга тема). Мен освен танка и кокилестия скелет ме изкефи много!
Та... наистина беше много яко на концерта!!! Льо Мъж, аз и компания се накрякахме зловещо. А какво ще кажете за излизането от стадиона в стил "пингивнска походка". Ние се попикахме от хилеж  Lol
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #34 -: Юни 06, 2007, 00:33:42 »

Най - добрия концерт, на който съм бил е на 'Paradise Lost'

И на доста други съм бил, но този ми се е запазил в кухинката ми главица Smile
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Hecate
Newbie
*
Публикации: 55

« Отговор #35 -: Юни 06, 2007, 01:46:07 »

И аз съм в еуфория от вчера Smile Концерт на Айрън Мейдън си е концерт на Айрън Мейдън. Чаках го 7 години с надежда, с тази разлика, че тогава имах бекстейдж, спечелен от едно предаване с въпроси за групата и наистина ревах като разбрах, че няма да дойдат тогава. Сега си компенсирах Smile макар че се наложи да си сменя билета от 50лв. за такъв от 45лв./седящ/, защото се възстановявам от операция и вчера ми беше първото излизане от месец насам, но за Мейдън... струваше си  Tongue Само ми се искаше да беше маааалко по-дълъг.
Чак сега откривам темата за концертите / да си кажа това е май темата, която ми е най на сърце във форума Smile /и наистина не се сещам за всички, на който съм била, но тези, който са ми се отпечатали са:
Апокалиптика, Моторхед, Алис Купър /незабравим!!!/, Уайтснейк, Джо Сатриани, Ингвито, ХИМ, Ал ди Меола, Суисайдал теднесис, Слейър с Роб Халфорд, и 3те концерта на Хелоуин, последния в Каварна с Туистед Систер и Тестамент, със сигурност миналогодишния Ловеч Рок Фест целия, като Юрая Хийп са номер 1 и дори не бях усетила, че вали:) От БГ групите като че ли най-хубави концерти съм гледала на Ахат и на Б.Т.Р.
П.С. Много ми е мъчно, че изпуснах Блайнд Гардиан наскоро, както и за концерта на Куинсрайх през 2004, защото предния ден заминах на бригада в щатите.
Активен

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
[LollyPoP]
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #36 -: Юни 06, 2007, 21:27:18 »

Миналата година бях на три концерта, от които имам невероятни спомени... Cheesygrin  Tongue
 21 Юни - Depeche Mode - Live in Sofia - Playing The Angel!
Наистина НАЙ-великият концерт правен у нас...Нечовешко е да видиш 40 хил. души подскачащи в такта на "Personal Jesus" и "Enjoy The Silence"!За ефектите, сцената и озвучаването няма да говоря - Depeche ниво!А Дейв Геън се държа толкова топло с публиката...Кефеше се не по-малко от нас! Big grin
 4 Юли - Eros Ramazzotti - Calma Apparente!
Като цяло доста приятен и зареждащ!Ерос все така себеотдаден на сцената, симпатичен и голям професионалист!
 1 Септември - Simply Red!
Задушевна обстанова, червенокос и гласовит вокалист, страшни песни!

Няма да ви описвам състоянието си след такава година!По-превъзбудена и щастлива не съм била! Stuart
А, и да ви се похваля - на 4 юли съм на MARILYN MANSON и TON!!! Wink
Активен

b]...Лудостта, това е невъзможността да споделиш мислите си с останалите![/b]
Лора
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 06, 2007, 21:39:45 »

Мен ме е яд, че още не са обявили пълната програма на концертите в Каварна. Засега се знаят само няколко, сред които са Моторхед (29.06), Менъуор !!!! (30.06  - след 3 години преговори най-после благоволиха...) и Сепултура (15.08 ), макар че все още не знам дали ми се ходи на траш концерт...
Страшно се надявам пак да дойдат Уайтснейк, защото освен, че са ми супер любима група, концертите им са невероятни!
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #38 -: Юни 06, 2007, 22:06:29 »

Айде стига за мейдън че ми докарвате тикове и зловещ поглед *за справка-банера по долу* а ?  8)
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Лора
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юни 06, 2007, 22:32:45 »

Ама ти не беше ли там?!  Blink
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #40 -: Юни 06, 2007, 22:36:34 »

НЕ!  Cry
Активен

harvester
Newbie
*
Публикации: 1146

« Отговор #41 -: Юни 06, 2007, 22:37:03 »

Цитат на: "[LollyPoP
"]Миналата година бях на три концерта, от които имам невероятни спомени... Cheesygrin  Tongue
 21 Юни - Depeche Mode - Live in Sofia - Playing The Angel!
Наистина НАЙ-великият концерт правен у нас...
Най-великия концерт у нас е един друг, ама айде... в Пловдив беше ;0
Активен

The u"cannot find reality.sys
niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юни 06, 2007, 22:42:27 »

Е дееее.....Харви!  Mad  За тоя концерт гък да не съм чула!!! (аз сега си мисля за Атина, ама...)

Гарфи, защо така, бе слънце? Нали там живееш? Пък и билети имаше...
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #43 -: Юни 06, 2007, 22:45:34 »

С тоя подпис направо ща открадна!  Big grin
Активен

niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юни 06, 2007, 22:47:51 »

Ми именно.... Тоя концерт ми е болна тема... Ако ме заведеш в Атина на 3.07, ще ти дам да ме откраднеш!!!  Cheesygrin
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юни 06, 2007, 22:49:09 »

Там сме, ама да не ми са сърдят после?
Активен

niverse is halted...
last.fm
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #46 -: Юни 06, 2007, 22:50:01 »

Щото работа & поредна финансова криза *бащата получи пореден инфаркт преди сватбата на Anna_T и ми прееба следващите два месеца поне* иии в един момент се оказа че хем не мога да си позволя билет,хем дори не мога да си позволя да не съм на работа на 04.06.07
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юни 06, 2007, 22:50:51 »

Ще кажем, че отиваме по работа  Wink . Пък и те хората тука са заети с разни други истории, няма и да забележат даже  Cheesygrin
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юни 06, 2007, 22:52:37 »

Ама работа ще им намерим колкото искат. Ние ще снимаме партенона, нали така?
Активен

niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #49 -: Юни 06, 2007, 22:55:08 »

Мхм, ама ще трябва да вземем и  Гарф да компенсира от Мейдън (Гарфи, за твое успокоение не пяха No more lies, за което съм им смъртно обидена!).
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: