star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Concerts
Страници: 1 ... 8 9 [10]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Concerts  (Прочетена 67567 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #225 -: Май 11, 2016, 11:41:24 »

оооо, още едно невероятно преживяване снощи !!! Видяхме много познати, поваля ни малко и се върнахме изпълнени със страхотни емоции ! След месец отново ще слушаме любимци, а се надявам до края на годината да се наместим и за Radiohead някъде ... Wub Wub Wub
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #226 -: Май 11, 2016, 12:36:14 »

Страхотно, и вие сте концертни любители като нас  Cheesygrin Имам чувството, че можем да не ядем, ама на концерти ще ходим  Lol Основното тази година ни беше Стивън, но сега точим зъби за два фестивала - един в Германия и един в Румъния. В Германия заради миналогодишните спомени и атмосферата, макар че тази година ще е доста по-слабо откъм групи, а в Румъния защото ще свирят едни наши любимци, пък и самият фестивал е безплатен, що да не се вдигнем на екскурзийка.  Cheesygrin И другия месец сме на Queen, ама някак покрай останалите не се вълнувам чак толков за него  Lol То с този Адам Ламбърт...  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #227 -: Май 11, 2016, 12:44:19 »

такива емоции си струват да ги изгладуваш ;) аз съм на принципа, че трябва да се слуша музика на живо и да се обикаля света, пък било то по евтини хотели и law cost полети  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #228 -: Май 11, 2016, 13:11:48 »

Абсолютно  Cheesygrin Малката планирате ли скоро да почнете да я водите насам-натам да съпреживява и тя концертите или на нея ще ѝ е скучно и ви е по-спокойно само двамата? Този въпрос живо ме интересува  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #229 -: Май 11, 2016, 13:41:52 »

за сега не планираме, малка ми се струва още ... имахме вариант да я вземем снощи, но баба и успя да си нагласи програмата така, че да остане още няколко дни в Габрово и не се наложи. До мен седеше един татко с момиченце, не повече от 4 годишно ... Пляскаше и викаше "айде, Крис Корнел", умряхме от смях  Lol на третата песен обаче заспа в баща си, събудиха я накрая да види финала ... не мисля, че моето щеше да заспи така здраво, по скоро щеше да ми скъса нервите  Lol На Muse бих я завела, ако можех - тя е фен и пее повечето им песни, хахаха ... но за сега няма как да пътуваме с нея  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #230 -: Юни 13, 2016, 10:37:42 »

минавам да се отчета, че концерта на Muse отново беше страхотен  Cheesygrin Някак си чисто случайно се озовахме на 3 метра от сцената и скачах, виках, пях до пъ;но изтощение ... все пак цял ден преди това обикаляхме на крак и не знам как оцелях  Lol Беше страшна жега в залата, но като се изключи това - всичко останало беше перфектно. Нулево напрежение, усмихнати и спокойни хора, невероятен звук и шоу ... и Мат пред очите ми, какво повече да иска човек  Lol Lol Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #231 -: Юни 13, 2016, 11:08:45 »

Ееее, страхотно звучи   Wub
Много обичам концерти, особено ако са добре организирани  Lol Ние точно след месец летим за Германия и вече нямам търпение. Отиваме заради мястото, духа, организацията и типа музика, макар че тази година групите повечето са доста световно неизвестни дори и за нас  Lol Но все пак е супер, ако не си бяхме взели билетите предварително, сигурно нямаше да ходим, но щеше да ми е много носталгично и тъжно. Миналата година меденият ни месец беше уникален и мястото е свързано със страхотни спомени, тъй че точа лиги да го преживея наново, макар и не с 10 любими групи  Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #232 -: Юни 13, 2016, 17:20:09 »

Oт нашата компания аз бях леко разочарована oт концерта. Първo че се оглеждах за терористи, нo Мат не ми хареса катo държание, предпочитам да гo слушам на запис. Мoже би защoтo имах големи oчаквания, нo тoй ми се стори арогантен честно казано  Unsure Музиката си я харесвам все oще, нo въобще нитo еднo "Дoбре вечер", нитo "благодаря ви" никакъв контакт с публиката, тoва не ми хареса.  Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #233 -: Юни 13, 2016, 17:23:56 »

Oт нашата компания аз бях леко разочарована oт концерта. Първo че се оглеждах за терористи, нo Мат не ми хареса катo държание, предпочитам да гo слушам на запис. Мoже би защoтo имах големи oчаквания, нo тoй ми се стори арогантен честно казано  Unsure Музиката си я харесвам все oще, нo въобще нитo еднo "Дoбре вечер", нитo "благодаря ви" никакъв контакт с публиката, тoва не ми хареса.  Rolling Eyes

за терористи се оглеждах и аз  Lol не че щеше да има значение ...
А той си е такъв - никога не контактува особено с публиката, но аз съм му свикнала. Като се има предвид, че им беше 71-ви концерт в рамките на 3 месеца, мисля, че бяха перфектни  Wub Между другото каза няколко изречения, имаше и поздрави, и довиждане .. не е като дае напълно незаинтересован.

подгряващата група обаче беше супер зле. .. най-дългите 35 минути в живота ми  Razz
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #234 -: Юли 26, 2017, 10:33:23 »

ако на някой му се гледа..1:14
https://www.facebook.com/HillsOfRock/videos/227667621089623/?hc_ref=ARTld0mrPXALK6_eytkj4c1CleWKKo9xQC7uUeF7hfWuWXqhXXP774Fp9IsGlaNpEks
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: