star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Concerts
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Concerts  (Прочетена 67569 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #200 -: Октомври 13, 2015, 13:26:45 »

така е, страхотен музикант е и имайки предвид, че в групата си е основна движеща сила, солото му отива повече  Lol Просто няма да е толкова тежко, колкото би ми се искало, ама здраве да е ...
Иначе за Muse съм леко разочарована от посоката, която поеха .. все пак ги слушам от 2003-та година и ми липсват старите емоции и изпълнения .. а и Мат е станал такъв перфекционист, че от части загуби импулсивността си, която имаше като малък (може и от годините да е, забелязвам го и в други любимци) .. Така де, все още са ми топ 3 в сърцето и много ме е яд, че няма да ги гледам скоро .. споделих с мъж ми, че ще ходиш и дружно заключихме, че те мразим - нищо, че си сладур   Lol Lol Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #201 -: Октомври 13, 2015, 13:51:11 »

така е, страхотен музикант е и имайки предвид, че в групата си е основна движеща сила, солото му отива повече  Lol Просто няма да е толкова тежко, колкото би ми се искало, ама здраве да е ...
Иначе за Muse съм леко разочарована от посоката, която поеха .. все пак ги слушам от 2003-та година и ми липсват старите емоции и изпълнения .. а и Мат е станал такъв перфекционист, че от части загуби импулсивността си, която имаше като малък (може и от годините да е, забелязвам го и в други любимци) .. Така де, все още са ми топ 3 в сърцето и много ме е яд, че няма да ги гледам скоро .. споделих с мъж ми, че ще ходиш и дружно заключихме, че те мразим - нищо, че си сладур   Lol Lol Lol

Да, наистина се промениха в последните години, но за съжаление и много други групи следват тази линия - трябва да се харесват и да остават в крак, но пък не мога да кажа че от последния албум съм разочарована.
Хахах, иначе благодаря за вниманието от страна на цялото семейство, ще направя всичко възможно да ви спонсорирам със снимки, you haters you    Cheesygrin
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #202 -: Октомври 13, 2015, 22:01:56 »

Специално за Muse бяхме намислили един план с колегата - имахме тиим билдинг в Полша, и бях навил ейч-арката да ми купи билети за връщане през Варшава, където да се чупим целия офис (4 човека) и да ходим на концерт същата вечер.За съжаление, намесиха се зли сили и пътувахме през Виена, инак щяхме да си направим велика вечер.
още ме е яд Smile, единствената група на която всички бихме и отишли на концерт
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #203 -: Октомври 19, 2015, 10:30:06 »

ние решихме, че все пак може да си подарим един концерт на Muse следващата година .. Метнахме се на датите в Милано, обаче точно тогава майка ми ще е в Япония и няма да има кой да гледа детето ... Следващият вариатн беше Прага, само че за там няма места ... Та сега размишляваме за Копенхаген, макар да са доста по-скъпи билетите ... Дано имаме късмет  Rolling Eyes
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #204 -: Октомври 19, 2015, 18:23:14 »

ние решихме, че все пак може да си подарим един концерт на Muse следващата година .. Метнахме се на датите в Милано, обаче точно тогава майка ми ще е в Япония и няма да има кой да гледа детето ... Следващият вариатн беше Прага, само че за там няма места ... Та сега размишляваме за Копенхаген, макар да са доста по-скъпи билетите ... Дано имаме късмет  Rolling Eyes

Ако се окаже,че мъжа не го пуснат в отпуска, ще ти бутна нашите .. Само недей да правиш сега черна магия против нас  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #205 -: Октомври 19, 2015, 22:26:08 »

Ако се окаже,че мъжа не го пуснат в отпуска, ще ти бутна нашите .. Само недей да правиш сега черна магия против нас  Cheesygrin

ее, ние ще гледаме още сега да ги купим, че и самолетни билети да си вземем от рано ... Ама ако се откажете може да си продадете билетите на черно с доста сериозна печалба, особено ако са за хубави места  Lol Lol Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #206 -: Октомври 27, 2015, 11:04:04 »

докато се чудехме, вече си взехме билети за концерта в Копенхаген, билети за полетите и резервирахме нощувки на 500 метра от залата  Lol Почвам да събирам за джобни, защото опукахме яко парите, но някак си усещам, че много ще си заслужава !!! Да сме живи и здрави само, другото ще го изработим  Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #207 -: Октомври 27, 2015, 11:23:38 »

докато се чудехме, вече си взехме билети за концерта в Копенхаген, билети за полетите и резервирахме нощувки на 500 метра от залата  Lol Почвам да събирам за джобни, защото опукахме яко парите, но някак си усещам, че много ще си заслужава !!! Да сме живи и здрави само, другото ще го изработим  Lol

ЙЕесс бе!  Cheesygrin Във Форума ли ще е концерта? Или във Вега? Колко време ще седите в Копенхаген? Кога е концерта всъщност? Ако имаш нужда от идеи за прекарване в града мога да дам от първа ръка, че съм живяла малко там.   Smile
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 11:31:49 от peace&violence » Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #208 -: Октомври 27, 2015, 11:35:06 »

във Форума ще е .. я кажи каквото прецениш, всичко ще ни е от полза Smile не сме ходили на там, аз имам само малко впечатления от Белгия и Холандия и подозирам, че ще се влюбя  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Видяхме, че има увеселителен парк и един ден обезателно ще си запазим за там, нали сме си дечица още  Lol Иначе на 6-ти летим, но полета ни е късен и ще спим в Малмьо ... на 10-ти летим обратно, така че ще имаме само 3 дни в Копенхаген, надявам се да ни стигнат да поразгледаме ...
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #209 -: Октомври 27, 2015, 12:46:19 »

Безплатен 3-часов тур из града - накрая даваш колкото ти е на сърце

Отделно имат и Pub crawl - което също звучи забавно, но ще са някакви дечица сигурно

Питайте на мястото където ще спите дали могат да ви дадат колелета,дават ги по-евтино като си гост в хотел или хостел. Ако не може си вземете от другаде. Преди да се сдобия с лично колело, съм си взимала от тук и бях доволна. Сигурно ще ви е по-удобно да пътувате с метрото или с рейс,но пък града е много по-красив от колело и така усещаш и ритъма на града, 40% от населението там се движи с велосипед, така че ще внимавате между 16ч и 19ч , че е лудница и някои карат като ненормални. Иначе има билети за цял ден рейс,метро и трам, струва към 12Евро на човек на ден.

Ако си взимате колелета,задължително да идете нагоре до плажа. Много е красиво и водата ще е топла като сте там.

От Малмьо до Копенхаген си вземете билети за рейс, с влака е по-скъпо.

Тиволи не е голяма атракция за мен,ама може би защото все сме ходили редовно и ми писна, но пък други хора много се впечатляват от градините, на влакчетата се броят на пръсти и освен това са скъпи.

Кристияниа е задължително място да се види, продава се и "легално" зелено, тъй като там дори полиция не стъпва, но става нелегално  ако излезеш от там с трева Cheesygrin

Нюхаун е много приятно място, невероятно красива част на Копенхаген. От там може да си вземете един тур по вода, но трябва да се оглеждате за евтините по 45крони на човек, че има и скъпи по 100тина крони.

За изхранване бих казала да гледате да пазарувате от супермаркетите, че цените в ресторантите са солени. Огледайте се за ал ю кен ийт бюфети, те са с по-нормални цени.

Ако смятате да обикаляте забележителности, такава карта може и да ви излезе по-изгодно.

Ако сте фенове на бира, споделям три любими бара:
Downtown hostel - имат много приятен бар, навън се седи също много приятно, освен това в 18ч сервират безплатна вечеря, ако седите вътре на големите маси
Крос - тоя си е баш пиянски бар, ама имат хубави бири и не е толкова скъп
Kакто и Hoppes, K-bar, Lord Nelson, Retro ииии листът е дълъг Cheesygrin
Има и едно кафене с котки вътре, ама не е нещо грандиозно, даже останах разочарована, пък и вие си имате бол котки у вас Cheesygrin

Разходка по езерата е много приятна на залез слънце, Форумът е точно до тях. Вземете си една пица от имбисите на Ньоребро и един 6-пак бира и се настанете с местните Smile

Папироен street food e готино, ако ядете месо, за вегетарианци почти нищо няма.

И тези описани забележителности тук са хубави.

Градът е много красив, сигурна съм, че много ще ви хареса, аз не случайно се котках да ходя да живея там за постоянно, въпреки ужасното време, ама като го вее сърцето на другаде Smile
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 12:49:20 от peace&violence » Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #210 -: Октомври 27, 2015, 12:56:55 »

еее, Пийс, ти направо ме разби !! Ще си го принтя това, с линковете Cheesygrin много благодаря ;) с колелета ще се движим, определено  Cool Thumbup
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #211 -: Ноември 18, 2015, 22:08:57 »

Кой ще ходи на Whitesnake? Кажете ми и на паркинга всеки ли може да паркира или поне къде в района да си оставим колата на сигурно място - платен паркинг, ала-бала. 2 дни ще сми в София бай дъ уй  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #212 -: Ноември 19, 2015, 00:49:38 »

Ох, ние ще ходим, ама разбрах преди два дена, подариха ни билети  Lol Идея си нямам кое как  Razz Вашите билети за къде са? Дано се засечем  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #213 -: Ноември 19, 2015, 15:47:20 »

Кой ще ходи на Whitesnake? Кажете ми и на паркинга всеки ли може да паркира или поне къде в района да си оставим колата на сигурно място - платен паркинг, ала-бала. 2 дни ще сми в София бай дъ уй  Cheesygrin

Аз, аз...  Cheesygrin

Паркирането на събития в Арената е кошмарно. Моят съвет е да паркирате някъде в кв. Изток и оттам пеша са 200-300м. Публичния паркинг , който има залата е меко казано недостатъчен за броя коли , с които идват посетителите.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #214 -: Ноември 19, 2015, 16:41:51 »

Пупи, кои са ти свободните вечери в София? Да вземем да спретнем една по-скорошна среща тогава, отдавна искам да те видя, май само ти и Лъвчето ми останахте от по-старшите  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #215 -: Ноември 19, 2015, 16:50:20 »

Вечери е силно казано  Lol
Идваме в деня на концерта, после сме в братовчеда на мъжо и най-вероятно в тях ще спим. Другият ден до към обяд ни е свободен, само Декатлон съм заплюла.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #216 -: Ноември 19, 2015, 21:49:12 »

май само ти и Лъвчето ми останахте от по-старшите  Razz

Cry
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #217 -: Ноември 19, 2015, 22:48:49 »

май само ти и Лъвчето ми останахте от по-старшите  Razz

Cry

ооо милото, просто мислех само за жените  Razz И САЛСЕРО, и Салсеро  Kiss

Пупи, няма да стане значи, ти каза 2 дена ще сте в София и ми прозвуча ехеее  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #218 -: Ноември 20, 2015, 02:54:12 »

Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #219 -: Ноември 20, 2015, 08:06:02 »

Ами ехее си е, защото за Роксет пътувахме към Русе веднага след концерто, че мъжо беше на работа на сутринта. Разказа му се играта от шофиране и умора, за това решихме сега да е с нощувка.
И все пак на следващия ден сме свободни, или ти излизаш само вечер  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #220 -: Ноември 20, 2015, 12:11:30 »

Е аз говорех за цяла форумна среща, повечето хора са на работа. А аз през деня мога само с малкия, което значи да спазваме неговия график и ще видим дали ще стане- вие кой ден и от колко до колко каза, че сте свободни? Само да не е сряда, че от 1 месец сме записани на Киндиру  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #221 -: Ноември 20, 2015, 12:43:41 »

Сряда е  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #222 -: Май 04, 2016, 14:48:45 »

нещо невероятно изживяхме на концерта на Стивън Уилсън ... не мисля, че съм имала по-добро концертно преживяване ... още сме в еуфория  Wub Wub Wub
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #223 -: Май 05, 2016, 09:03:53 »

Съгласна съм, беше абсолютно вълшебно.  Wub Съжалявам, че така се изнизахме и не казахме чао, но бяйме защеметени и зашеметеният ни приятел от другия край на залата дойде да ни взеюе и така се получи  Stuart
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #224 -: Май 05, 2016, 10:49:06 »

Аз нали получих сетлиста и бях зашеметена .... Хахаха..... Важното е, че споделихме емоцията ;)
Активен

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: