star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Concerts
Страници: 1 2 3 ... 10 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Concerts  (Прочетена 67588 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« -: Февруари 01, 2007, 18:36:08 »

Айде стига за филми!
Разкажи за най-страхотния, разбиващ и размазващ концерт, на който си бил/а! Какво е усещането да видиш как плакатите от стаята ти оживяват? Как се чувстваш, когато чуеш любимата си песен на живо? Интересна случка?

Аз съм мания на тема концерти и в тази връзка това май е единственото нещо, заради което исках да остана да живея в София. До преди няколко години ходех само на концерти на Сигнал, БТР (е с тия вече сме на "здрасти") и на ъндърграунд групичките във Варна. Цял живот ще съжалявам, че не отидох на концерта на Металика преди 7-8 години (как съм ревала само аз си знам), но пък сега качествено си наваксвам  8)   Може би засега класацията ми се оглавява от концерта на Уайтснейк - не само защото знам всичките им песни наизуст, но и заради новото китаристче, което е неприлично секси! Иначе много се кефих и на тези старите - Пърпъл, Сабат, Назарет, Юрая и т.н. - много е яко да ги гледаш как подскачат на сцената, все едно не са на 70... Е, барабаниста на Юрая го чакаха с линейка на края на концерта...  Cheesygrin

Хайде, софиянци, разказвайте, пък аз ще ви завиждам тука от провинцията!  Wink
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #1 -: Февруари 01, 2007, 18:49:18 »

Първия Хелуин-2003.То не беше куфеене,то не беше чудо.Сигурно нашата компания беше единствената която правеше пого.Ама тиквите са си тикви  Lol
Нямах пари за билета,и общо взето в последния момент един приятел ме извлече за косата от нас и ми купи билет.След това беше едно разбиване по софийските кръчми.
И разбира се,концерта на KoЯn,жестоко беше,въпреки че беше фрашкано с дечурлига.Пред залата ми реваха сумати тийнове да кажа че съм им брат и да влезат с мене като придружител-в крайна сметка имах 4 братчета на концерта.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #2 -: Февруари 01, 2007, 18:51:07 »

Аз помня един концерт на Каналето в НДК преди сума години.... Rolling Eyes
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #3 -: Февруари 01, 2007, 19:24:51 »

Цитат на: "Blow"
Аз помня един концерт на Каналето в НДК преди сума години.... Rolling Eyes
ооо даа и аз ходех на всички концерти на Каналето (на оня концерт дето пееха песните "франция здравей" беше много яко)  и после на Слави като го свалиха от тв-то и го даваха по седем дни тв.Тогава ми беше любим.А концертите просто бяха страхотни и залите бяха претъпкани.
Активен

Don’t feed the forum trolls
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #4 -: Февруари 01, 2007, 19:46:46 »

Ooo, KORN- Sofia Life

Беше страхотно. Да видиш хората, които са се докосвали до сърцето ти толкова години- пред теб. И цялата публика да се кефи на макс  Clap
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #5 -: Февруари 01, 2007, 19:51:53 »

Преди много години бях на концерт на Тутурутка  Tongue  Ама сега ме е срам да си го призная. На много концерти на Слави съм била и наистина прави невероятно шоу. Но пък имам много забавни спомени от предизборните кампании, на които пяха Хазарт ( вокалиста им в момента пее в Куку бенд -Боби). Тогава се поизложих като връчих на същия картичка на Д2 и поисках автограф  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 01, 2007, 21:29:23 »

Що пък да те е срам от Тутурутка?! Аз какъв смях съм се смяла с тия идиоти - може да ги избиваше на простотия, ама го правеха от сърце  Wink  Сега ги виждам редовно в Алиби тука - явно все пак слушат хубава музика хората.
Иначе и аз Хазарт ги харесвах още от времето, когато никой не беше чувал за тях и много ми стана тъпо като видях Боби на конкурса при Слави. Сега е един такъв зализан и засукан...  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #7 -: Февруари 01, 2007, 21:40:04 »

Е те Хазарт направиха един албум дето горе долу беше слушаем..и до там,изгубих им следите
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #8 -: Февруари 01, 2007, 21:58:16 »

концерта на Placebo .... не съм изживявала толкова силно музика друг път наживо ....
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #9 -: Февруари 02, 2007, 23:02:19 »

Бях на първия Хелоуин в София...Само че бях най-отзад и почти не виждах ;( все пак си беше тръпка да чуя наживо всички тия песни...
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 03, 2007, 00:51:09 »

Аз на Хелоуийн бях това лято, но беше сборен концерт - с Туистед Систър и още една група, на която и забравих името... Имах странни изживявания там...
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #11 -: Февруари 03, 2007, 00:52:34 »

аз не съм ходила на концерт  Unsure
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 03, 2007, 00:55:02 »

Ако си от София, просто не мога да повярвам!   Blink
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 03, 2007, 01:13:35 »

Цитат на: "Лора"
Ако си от София, просто не мога да повярвам!   Blink
що бе то точно тука щото има  много концерти и сме пренаситени и не ни се ходи  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #14 -: Февруари 03, 2007, 01:38:18 »

Просто ви завиждам, не за друго!  Wink
То и аз не съм се скъсала да ходя на плаж като живея на морето...
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #15 -: Февруари 03, 2007, 01:45:40 »

ми да,пък и не съм фенка на Пайнер  Cheesygrin
Активен

black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #16 -: Февруари 07, 2007, 17:04:23 »

Ще ходя в четвъртък на The Beatles - All you need is Love! Много се вълнувам.....  Smile
Активен
mortisha_addams
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2007, 13:00:25 »

бях на концерта на H.I.M. ,исках да отида и на slayer, но за нещастиe трябваше да избирам и така.после концерта на KORN, мноо готин Smile ,след това на Ооmph! ,супер беШе,жалко ,че пропуснах rammstein :( ама ще гледам да отида на RHCP Stuart
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #18 -: Февруари 11, 2007, 13:05:26 »

Цитат на: "Lady"
аз не съм ходила на концерт  Unsure

Аз също не съм ходила,не се кефя на масовите изпълнения и тълпите Rolling Eyes
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #19 -: Февруари 11, 2007, 18:29:28 »

Класическа музика брои ли се? Миналата година редовно ходих в зала България...Обаче нещо по-така бяха двата концерта в НДК на Васко Василев...простоо..невероятно
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #20 -: Февруари 11, 2007, 19:05:13 »

И аз сякаш не съм била на концерт. Миналата година бях лятото на турнето на Слави. Беше приятно. Не ме впечатли особено. Но пък септември имаме в града бирен фест и идват някои фолк звездици и т.н. По принцип не ходя, но тази година имаше и house party и не трябваше да се пропуска. Прекарах си страхотно няколко часа подскачайки с няколко приятелки  Cheesygrin

Много би ми се искало да отида на представлението на Албена и Максим с Васко Василев. Не знам дали знаете за него, но това е спектакъл на лед. Васко свири посредата на леда, а Албена и Максим танцуват. Гледала съм само откъси по ТВ и... е много красиво
Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #21 -: Февруари 11, 2007, 19:09:41 »

Цитат на: "Smiley"

Много би ми се искало да отида на представлението на Албена и Максим с Васко Василев. Не знам дали знаете за него, но това е спектакъл на лед. Васко свири посредата на леда, а Албена и Максим танцуват. Гледала съм само откъси по ТВ и... е много красиво Smile

Ихааа...кога, кога?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #22 -: Февруари 11, 2007, 19:19:20 »

Цитат на: "utopia"
Цитат на: "Smiley"

Много би ми се искало да отида на представлението на Албена и Максим с Васко Василев. Не знам дали знаете за него, но това е спектакъл на лед. Васко свири посредата на леда, а Албена и Максим танцуват. Гледала съм само откъси по ТВ и... е много красиво Smile

Ихааа...кога, кога?

То е правено в Япония (май). Тук не е имало още (доколкото знам). Но... е хубаво да си мечтая да отида  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 11, 2007, 23:55:07 »

Е как кога?? Даже днес давах по ТВ-то спектакъла на запис. Поне аз хванах много малка част.
Честно казано, ако бях от София, непременно щях да посетя шоуто! Невероятни отзиви чух! Ето и инфо! Изненадана съм, че не сте разбрали  Rolling Eyes
Активен

kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #24 -: Февруари 12, 2007, 00:14:22 »

рап концертите ще ви ги спестя, въпреки че май там съм се кефела максимално много.
но много впечатляващо ми подейства вторият концерт на Fun Lovin Criminals  в София...беше в зимния и публиката не беше кой знае колко, но озвучаването беше добро и момчетата просто пяха с такова чувство, толкова истински, че на 15тата минута всички, дори и охраната, се бяха скупчили пред сцената и скачаха и припяваха...такава атмосфера на концерт не бях виждала, толкова...истинско беше...да усетиш, че някой изпитва удоволствие да свири ТОЧНО за теб...ей на това му казвам истински музиканти Exclamation
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #25 -: Февруари 12, 2007, 00:21:56 »

Аз съм била на концерт на Мастило и Део и се метнах на Део,ама той ловко отскочи настрани и не можах да го прикоткам.То беше в едно заведенийце,дето уж се изявяваше бг-попския хай лайф,ама само уж.

Иначе съм ходила на диджейчета и на бати Бъста,с гаджока.Славинит турнета и чалгарии абсурд,стига ми,че ги чувам от прозореца и усещам пуберски полъх,та няма сила да ме закара там без насилие.
Активен
GreyKit
Newbie
*
Публикации: 37

« Отговор #26 -: Февруари 26, 2007, 16:15:56 »

Преди редовно ходех на hardcore и punk концерти, фестове във Варна. Имам страхотни спомени, особено от тийнейджърските години Smile
Единствения грандиозен за мен концерт беше на Placebo! За пръв път усетих какво е да си на голям рок концерт. До тогава само съм си мечтала за това усещане. Особено се трогнах, когато свириха песен с пиано. Спомням си и как Брайън /вокала/ премина през публиката. Аз както бях далече не усетих как се озовах точно до него /голяма еуфория/  и си протягам ръка да го поздравя в цялата тълпа наоколо.
Усетих много позитивна енергия и нещо непознато до сега.

Това лято бях и на концерта на Nazareth, който беше безплатен. Беше забавно и интересно за мен.

Два пъти съм ходила на симфонични концерти. Беше толкова интересно и вдъхновяващо. По телевизията винаги са ми изглеждали някак скучни, но на живо е много по-различно. Където и да слушам пиано, винаги ми харесва. Възхитена бях и от цигулките /наистина труден инструмент/.

Най-голямата ми мечта от много години насам си остава  концерт на Silverchair /австралийска рок банда/ - любимата ми!
Активен

t's comedy and tragedy!
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #27 -: Февруари 26, 2007, 16:22:35 »

мен ме беше яд, че изпуснах стинг.....ама как можаха баш в несебър в сряда вечерта да го праснат......

ааа, имам още кофти спомени от концерта на 'металика' в пловдив - народ, глъчка, катастрофи.......
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #28 -: Юни 05, 2007, 21:04:56 »

Ми аз да си кажа за Мейдън...  Smile  Всъщност, не знам какво да си кажа, защото нямам думи! Изкарах си невероятно! Още от автобуса към София, който беше пълен с разни рокери, та до автобуса наобратно, който също беше пълен с разни рокери!  Cheesygrin  А самият концерт....леле! Това да чуя на живо песните, които от малка си припявам, да видя Брус с невероятното му излъчване и да се размажа тотално от силата на гласа му..... Sad eyes  Много беше хубаво! Е, ако бях с 20-30 см по-височка, щеше да е още по-добре, но пък бях с огромна компания от умиращи от желание да ме вдигат на раменете си мъже!  Cheesygrin
После се дорамазах в "Строежа" и сега съм трупче. Щастливо трупче.
Избягвам да коментирам недостатъците в организацията, както и че ми се искаше Мейдън да наблегнат малко повече на старите си парчета, защото все пак това си беше сбъдната мечта и исках да си я изживея на max.

А вече гледаме напред - MANOWAR на 30-ти!!!  8)
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #29 -: Юни 05, 2007, 21:15:06 »

И  Sonora Carruseles на 7-ми следващия месец.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Sahne
Newbie
*

« Отговор #30 -: Юни 05, 2007, 22:51:47 »

Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  проглушиха ми ушите мейдън  Lol Джордж Майкъл пасти яде май  Lol
По едно време дадоха по тв-то една мацка на раменете на някакъв и си помсилих длаи не е Лори  Lol (щеше да е голямо съвпадение Lol ) Ма само в гръб я видях  Cheesygrin
Радвам се че си си изкарала супер:)
Около стадиона каква лудница беше , пълно с ченгели , наистина беше по голяма лудница от Джордж Майкъл и пак се бяха ударили едни с колите  Rolling Eyes

Bravo-bravo za Lori  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юни 05, 2007, 22:54:43 »

Джордж Майкъл като излезе с танк на сцената, тогава ми го хвали!  Lol  Голям джангър беше наистина. И Ети излезе 2 пъти (красавец мамин сладък!  Lol )
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юни 05, 2007, 22:57:44 »

Джордж Майкъл като излезе с танк на сцената, тогава ми го хвали!  Lol  Голям джангър беше наистина. И Ети излезе 2 пъти (красавец мамин сладък!  Lol )
Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin luda si  Lol ;) приятно луда ;)  Cheesygrin  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #33 -: Юни 06, 2007, 00:21:09 »

Ха! Не сме само ние лудите фенове на Мейдън  Lol
Мен ме изкефиха семействата: дъртият метъл с мама-метълка и малкото метълче. А аз издивях до степен на сцепване на панталоните  Unsure Добре, че си имах и дълга жилетка... Бая съм ги скъсала (това е следствие от една мастилена епопея, но това  е друга тема). Мен освен танка и кокилестия скелет ме изкефи много!
Та... наистина беше много яко на концерта!!! Льо Мъж, аз и компания се накрякахме зловещо. А какво ще кажете за излизането от стадиона в стил "пингивнска походка". Ние се попикахме от хилеж  Lol
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #34 -: Юни 06, 2007, 00:33:42 »

Най - добрия концерт, на който съм бил е на 'Paradise Lost'

И на доста други съм бил, но този ми се е запазил в кухинката ми главица Smile
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Hecate
Newbie
*
Публикации: 55

« Отговор #35 -: Юни 06, 2007, 01:46:07 »

И аз съм в еуфория от вчера Smile Концерт на Айрън Мейдън си е концерт на Айрън Мейдън. Чаках го 7 години с надежда, с тази разлика, че тогава имах бекстейдж, спечелен от едно предаване с въпроси за групата и наистина ревах като разбрах, че няма да дойдат тогава. Сега си компенсирах Smile макар че се наложи да си сменя билета от 50лв. за такъв от 45лв./седящ/, защото се възстановявам от операция и вчера ми беше първото излизане от месец насам, но за Мейдън... струваше си  Tongue Само ми се искаше да беше маааалко по-дълъг.
Чак сега откривам темата за концертите / да си кажа това е май темата, която ми е най на сърце във форума Smile /и наистина не се сещам за всички, на който съм била, но тези, който са ми се отпечатали са:
Апокалиптика, Моторхед, Алис Купър /незабравим!!!/, Уайтснейк, Джо Сатриани, Ингвито, ХИМ, Ал ди Меола, Суисайдал теднесис, Слейър с Роб Халфорд, и 3те концерта на Хелоуин, последния в Каварна с Туистед Систер и Тестамент, със сигурност миналогодишния Ловеч Рок Фест целия, като Юрая Хийп са номер 1 и дори не бях усетила, че вали:) От БГ групите като че ли най-хубави концерти съм гледала на Ахат и на Б.Т.Р.
П.С. Много ми е мъчно, че изпуснах Блайнд Гардиан наскоро, както и за концерта на Куинсрайх през 2004, защото предния ден заминах на бригада в щатите.
Активен

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
[LollyPoP]
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #36 -: Юни 06, 2007, 21:27:18 »

Миналата година бях на три концерта, от които имам невероятни спомени... Cheesygrin  Tongue
 21 Юни - Depeche Mode - Live in Sofia - Playing The Angel!
Наистина НАЙ-великият концерт правен у нас...Нечовешко е да видиш 40 хил. души подскачащи в такта на "Personal Jesus" и "Enjoy The Silence"!За ефектите, сцената и озвучаването няма да говоря - Depeche ниво!А Дейв Геън се държа толкова топло с публиката...Кефеше се не по-малко от нас! Big grin
 4 Юли - Eros Ramazzotti - Calma Apparente!
Като цяло доста приятен и зареждащ!Ерос все така себеотдаден на сцената, симпатичен и голям професионалист!
 1 Септември - Simply Red!
Задушевна обстанова, червенокос и гласовит вокалист, страшни песни!

Няма да ви описвам състоянието си след такава година!По-превъзбудена и щастлива не съм била! Stuart
А, и да ви се похваля - на 4 юли съм на MARILYN MANSON и TON!!! Wink
Активен

b]...Лудостта, това е невъзможността да споделиш мислите си с останалите![/b]
Лора
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 06, 2007, 21:39:45 »

Мен ме е яд, че още не са обявили пълната програма на концертите в Каварна. Засега се знаят само няколко, сред които са Моторхед (29.06), Менъуор !!!! (30.06  - след 3 години преговори най-после благоволиха...) и Сепултура (15.08 ), макар че все още не знам дали ми се ходи на траш концерт...
Страшно се надявам пак да дойдат Уайтснейк, защото освен, че са ми супер любима група, концертите им са невероятни!
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #38 -: Юни 06, 2007, 22:06:29 »

Айде стига за мейдън че ми докарвате тикове и зловещ поглед *за справка-банера по долу* а ?  8)
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юни 06, 2007, 22:32:45 »

Ама ти не беше ли там?!  Blink
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #40 -: Юни 06, 2007, 22:36:34 »

НЕ!  Cry
Активен

harvester
Newbie
*
Публикации: 1146

« Отговор #41 -: Юни 06, 2007, 22:37:03 »

Цитат на: "[LollyPoP
"]Миналата година бях на три концерта, от които имам невероятни спомени... Cheesygrin  Tongue
Наистина НАЙ-великият концерт правен у нас...
Най-великия концерт у нас е един друг, ама айде... в Пловдив беше ;0
Активен

The u"cannot find reality.sys
niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юни 06, 2007, 22:42:27 »

Е дееее.....Харви!  Mad  За тоя концерт гък да не съм чула!!! (аз сега си мисля за Атина, ама...)

Гарфи, защо така, бе слънце? Нали там живееш? Пък и билети имаше...
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #43 -: Юни 06, 2007, 22:45:34 »

С тоя подпис направо ща открадна!  Big grin
Активен

niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юни 06, 2007, 22:47:51 »

Ми именно.... Тоя концерт ми е болна тема... Ако ме заведеш в Атина на 3.07, ще ти дам да ме откраднеш!!!  Cheesygrin
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юни 06, 2007, 22:49:09 »

Там сме, ама да не ми са сърдят после?
Активен

niverse is halted...
last.fm
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #46 -: Юни 06, 2007, 22:50:01 »

Щото работа & поредна финансова криза *бащата получи пореден инфаркт преди сватбата на Anna_T и ми прееба следващите два месеца поне* иии в един момент се оказа че хем не мога да си позволя билет,хем дори не мога да си позволя да не съм на работа на 04.06.07
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юни 06, 2007, 22:50:51 »

Ще кажем, че отиваме по работа  Wink . Пък и те хората тука са заети с разни други истории, няма и да забележат даже  Cheesygrin
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юни 06, 2007, 22:52:37 »

Ама работа ще им намерим колкото искат. Ние ще снимаме партенона, нали така?
Активен

niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #49 -: Юни 06, 2007, 22:55:08 »

Мхм, ама ще трябва да вземем и  Гарф да компенсира от Мейдън (Гарфи, за твое успокоение не пяха No more lies, за което съм им смъртно обидена!).
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #50 -: Юни 06, 2007, 22:56:51 »

По-добре не ме взимайте че ще взема ви объркам работния план  Wink
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #51 -: Юни 06, 2007, 22:58:26 »

Не се према!  Razz А за Мейдън не ми е ясно за какво си им обидена, то всичките им песни са еднакви, тъй че каквото и да пеят....
Активен

niverse is halted...
last.fm
Лора
Newbie
*

« Отговор #52 -: Юни 06, 2007, 23:00:06 »

Как ще са има еднакви песните?! Е, от време на време малко ти писва от тая втора световна, ама не може всички да са пацифисти все пак...
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #53 -: Юни 06, 2007, 23:01:51 »

Е малко пресилих, ама като им изсушаш един албум и все едно си им слушал всичките.
Активен

niverse is halted...
last.fm
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #54 -: Юни 06, 2007, 23:05:27 »

псст.харви брат,с тез изказвания си намаляш шансовете прогресивно  Wink
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #55 -: Юни 06, 2007, 23:07:15 »

Ми това от една страна е яко, защото си държат на своята си музика и не се натискат да следват малоумните тенденции или да правят изцепки като St. Anger.
Активен

harvester
Newbie
*

« Отговор #56 -: Юни 06, 2007, 23:09:12 »

Ми човек не може да върви против природата си Smile
Всъщност нямам такива подли и мръснишки планове поради N на брой причини Wink

Лора. ко му има на St. Anger.... e изключваме Sweet Amber  Cheesygrin
Активен

niverse is halted...
last.fm
[LollyPoP]
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #57 -: Юни 07, 2007, 17:45:14 »

Цитат на: "harvester"
"]Миналата година бях на три концерта, от които имам невероятни спомени... Cheesygrin  Tongue

На Depeche беше по-мащабен, знам го със сигурност, защото ги сравняваха... Cheesygrin  Wink
Активен

b]...Лудостта, това е невъзможността да споделиш мислите си с останалите![/b]
Лора
Newbie
*

« Отговор #58 -: Юни 07, 2007, 17:51:39 »

Кои са го сравнявали?! Бе не ги слушай, те не разбират!  Cheesygrin

То не че ние сме обективни, като се има предвид, че на единия ника му е половин заглавие от песен на Металика, а другия си е изтипосал Джеймс в подписа...  Rolling Eyes
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #59 -: Юни 07, 2007, 17:54:18 »

"]
Цитат на: "harvester"

На Depeche беше по-мащабен, знам го със сигурност, защото ги сравняваха... Cheesygrin  Wink
Между велик и мащабен има огромнааааа разлика. Аз съм за великия, ама и аз го пропуснах  :(
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #60 -: Юни 07, 2007, 17:56:43 »

Цитат на: "ghoul"
Между велик и мащабен има огромнааааа разлика. Аз съм за великия, ама и аз го пропуснах  :(

Йеееее!!! Точно това трябваше да кажа, ама като не се сетих!    Lol  Cool Thumbup
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #61 -: Юни 07, 2007, 18:00:55 »

Цитат на: "ghoul"

Йеееее!!! Точно това трябваше да кажа, ама като не се сетих!    Lol  Cool Thumbup
Споко аз мисля и за двете ни  Kiss
Активен

Hecate
Newbie
*
Публикации: 55

« Отговор #62 -: Юни 07, 2007, 18:28:44 »

Мхм, ама ще трябва да вземем и  Гарф да компенсира от Мейдън (Гарфи, за твое успокоение не пяха No more lies, за което съм им смъртно обидена!).

Вземете ме и мен, мооооля. Това ми е големият пропуск в живота. Ще бъда много послушна /непослушна при нужда/  Demon  Cheesygrin
Искам Металикаааа....
Активен

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #63 -: Юни 18, 2007, 23:42:24 »

ох, PLACEBO ... ох !!! Малкия човек беше невероятен. Изобщо не бях в настроение за концерти, но сега съм на седмото небе Smile

п.п. Фейо, много хубави розови гащи имаш  Lol  Lol  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #64 -: Юни 18, 2007, 23:45:38 »

Леле, тъкмо гледах репортажа за концерта по новините и се засилих да пиша пост от сорта на "Къде е Ангелчето да се похвали за Пласибо?" !!!!!!!  Cheesygrin

Браво, браво! Хубаво нещо са концертите!  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #65 -: Юни 19, 2007, 11:27:45 »

Цитат на: "angel_sin"

п.п. Фейо, много хубави розови гащи имаш  Lol  Lol  Lol

Shocked Шпионка! Tongue
И аз се оглеждах за теб, но бях твърде заета да ескортирам, маскирам и аранжирам медии... Lol

Иначе тия ПлаЦеБУ за мен са с напълно невъзприемаема музика...Но ми се наложи да слушам цели 2 песни... Rolling Eyes

Този път се изложих с билетите, но за другите вече знам системата - чрез нахалство към прогрес! Stuart  Tongue

Радвам се, че ти е харесал концерта. 8) Струва много нерви и усилия на много хора. Wink Но винаги си заслужава. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #66 -: Юни 19, 2007, 13:45:38 »

ами аз се опитах да те догоня, но бързо се скри зад сцената. Ние бяхме на едни чинове на високо и си изкарахме пенсионерската ;) почти през цялото време седнали, пийвайки количка, пушейки и припявайки .... Само че звука този път не беше така добър както в НДК. И все пак концерта беше страхотен, не усетих кога минаха 2 часа ...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #67 -: Юни 19, 2007, 13:53:46 »

Цитат на: "angel_sin"
ами аз се опитах да те догоня, но бързо се скри зад сцената. Ние бяхме на едни чинове на високо и си изкарахме пенсионерската ;) почти през цялото време седнали, пийвайки количка, пушейки и припявайки .... Само че звука този път не беше така добър както в НДК. И все пак концерта беше страхотен, не усетих кога минаха 2 часа ...

Ами аз през повечето време летях. Cheesygrin

Радвам се, че си изкарала добре. Stuart  Kiss
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #68 -: Юни 20, 2007, 08:58:55 »

Аз пък не обичам да ходя на концерти и не отидох на нито един. Пнредставям си се как мятам кичара насан, натам Cheesygrin
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #69 -: Юни 20, 2007, 13:25:05 »

Алинче и аз не мога да си те представя да мяташ кичара  Lol
Абе,к'во правим,поканата за ManOwaR по морето важи ли още ?  Big grin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #70 -: Юни 20, 2007, 14:04:34 »

Ооо, Мanowar не са за изпускане!!! Хич не ти трябва покана, ама хайде - поканен си!  Cheesygrin  Тъкмо ще се съчетае с Джулая. Това още не съм го измислила, но ще го караме на импровизация... Мислех до тогава да съм си купила нова китара, ама едва ли... Така че ще вземем двете на брат ми и останалите от компанията - абе без музика няма да останем!
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #71 -: Юни 20, 2007, 14:11:26 »

Само трябва да измисля как да се домъкна.Той рижльо Анин ще ходи,освен да се скрия в багажника му... Rolling Eyes
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #72 -: Юни 20, 2007, 14:12:31 »

Ем ще ходят с кума и гаджето му, брат ми.
Че и през Сс ще минат да пият по едно кафе... Ако имаш билет, се прикметвай  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #73 -: Юни 20, 2007, 14:16:23 »

Ще го измисля,някой хора градят кариера Lol  ...не като кума ви да си местят пишката от единия крачол в другия по цял ден.Но мерси Smile Lol
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #74 -: Юни 20, 2007, 15:07:10 »

И аз имам места в колата. И си търся компания за джулая във Варна!
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #75 -: Юни 20, 2007, 19:39:55 »

Аз концертите по морето ще ги пропущя май май.
Колегите заминават в понеделник.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #76 -: Юни 21, 2007, 00:09:16 »

Аз не съм в България на 30 ти :( А обичам The Kings Of Metal (Manowar). Като разбрах, умрях от яд, защото ако беше на 1ви- мога да отида. Сега ще погледна кои групи са на 1ви, ако си заслужава все пак...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #77 -: Юни 24, 2007, 14:31:03 »

Аз на концерти не обичам да ходя, защото ми става лошо от тълпи, абсолютна паника ме обзема. А и според моите приятели на концерт не се ходило на някой "спокоен" изпълнител, защото все пак трябва да отидеш да гледаш шоу, а не да слушаш музика. Ала бала.
Обаче така като гледам май ще отида на концерта на Chambao в летния театър, защото имат много приятна музика, надявам се да няма много скачащи около мен Cheesygrin А и самият театър не е много голям, мисля, че ще понеса напрежението Smile
Активен

Vanio
Newbie
*
Публикации: 153

:0
« Отговор #78 -: Юни 25, 2007, 14:08:11 »

Заминавам в събота сутрин.Ако има някой без транспорт да се обади на ЛС.

http://youtube.com/watch?v=lf9OnQDhlZA
 Band
Активен

http://youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #79 -: Юни 25, 2007, 16:21:05 »

Тези, които ще ходят на концерт на Manowar и не са от Варна, не са ли навити за една първо юлска среща Smile
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #80 -: Юни 25, 2007, 16:52:56 »

Да бе, да не са луди? Вие сте някаква секта Razz
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #81 -: Юни 25, 2007, 17:01:49 »

Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes  Sad eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #82 -: Юни 25, 2007, 19:45:12 »

Някой, ако иска покана за Manowar, Robert Plant, Motorhead да се обади. Wink
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #83 -: Юни 25, 2007, 20:48:36 »

Аз! АЗ!!! АААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w00t
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #84 -: Юни 25, 2007, 20:56:49 »

Аз! АЗ!!! АААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w00t

Cheesygrin Чакам заявката на ЛС. Kiss
Активен

Vanio
Newbie
*
Публикации: 153

« Отговор #85 -: Юни 25, 2007, 23:25:24 »

Цитат на: "bizzare"
Тези, които ще ходят на концерт на Manowar и не са от Варна, не са ли навити за една първо юлска среща Smile

Мммм define "юлска среща" - Къде? Кога?
Иначе аз съм за Cool Thumbup
Активен

http://youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #86 -: Юни 26, 2007, 05:43:04 »

Ами аз всъщност не знам кога ви е концерта де, на 30-ти вечерта ли? Защото на 1-ви можем да се видим, когато ви е удобно, а и има още желаещи. Драсни един мейл на мен, или на някой друг варненец, преди да тръгнеш и може да уговорим нещо.
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #87 -: Юни 26, 2007, 10:38:56 »

Искам и аз един july morning Unsure
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #88 -: Юли 16, 2007, 14:21:32 »

Helloween + Gamma Ray + Axxis - 18. Nov 2007 - BUL - Sofia - Festivalna Hall

http://www.treasurechest.de/index.php

Найс!  8)
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #89 -: Юли 16, 2007, 14:35:43 »

Направо ти се чудя на ентусиазма Lol
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #90 -: Юли 16, 2007, 14:37:21 »

Че какво му е за чудене на ентусиазма ми?!
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Юли 16, 2007, 14:38:35 »

Добре, ще го кажа така: Ще ви черпя много ако дойдете Wink
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #92 -: Юли 16, 2007, 14:49:41 »

Аз не съм казала, че ще идвам, просто съобщавам за събитието. На Helloween съм ходила 2 пъти, така че не ми е особено належащо.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #93 -: Юли 16, 2007, 14:59:13 »

Ми затова ти се чудя на ентусиазма, като няма да идваш, трай си там.
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #94 -: Юли 16, 2007, 15:17:21 »

Ей, човек не може да се израдва за нещо! Веднага ще се намери някой да му попари ентусиазма! Еми пък няма да си трая....
Helloween -> hip hip.... Clap
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #95 -: Юли 16, 2007, 15:31:39 »

Юпииии Lol
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #96 -: Юли 19, 2007, 12:12:15 »

Обаче така като гледам май ще отида на концерта на Chambao в летния театър, защото имат много приятна музика, надявам се да няма много скачащи около мен Cheesygrin А и самият театър не е много голям, мисля, че ще понеса напрежението Smile

Бизарче, ходи ли на концерта?
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #97 -: Юли 19, 2007, 18:00:56 »

Хухуху тиквите пак ще ни свирят на ушенце.С рижльо Анин сигурно ще ходим  8)
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #98 -: Юли 19, 2007, 20:21:08 »

Цитат на: "kotanka"

Бизарче, ходи ли на концерта?

Както Лора каза за концертът на Мanowar - наложи се да пропусна. В смисъл стоях половин - един час, но трябваше да тръгна. Това, което видях много ми хареса, много беше ритмично и изобщо приятно Smile Сестра ми остана до края и сега е вманиачена на тема Chambao Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #99 -: Юли 19, 2007, 21:16:38 »

Компанията ми беше там, а какво по-късно разбрах - и почти целия ни университет Smile Било е голям купон, адски ме е яд, че не отидох и то заради ангажимент, който така или иначе се отложи в последния момент.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #100 -: Юли 20, 2007, 10:21:43 »

На теб ти е навик май, а?
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #101 -: Юли 20, 2007, 10:54:44 »

Кое ми е навик? Само заради концерта на Мanowar ли?
Защото тези Чамбао дори не ги знаех кои са... Просто е било забавно.
Аз така преди години отидох на един концерт, без изобщо да знам за какво става въпрос - по това време сега култовите Not Broken In Spirit тъкмо изгряваха, а пък вокалът ми беше съученик и приятелче, та отидох да ги слушам, а то се оказа най-бруталния хардкор  Lol  Едва оживях, та от тогава си имам едно наум за групи, които не са ми известни.  Cheesygrin
Активен

FANatic
Newbie
*
Публикации: 155

« Отговор #102 -: Септември 05, 2007, 18:45:05 »

ох... концерта на Мерилин Менсън... някак за мен има музика и музика, едната която ти доставя удоволствие на слуха и другата която докосва сърцето ти и изпадаш в някакво неописуемо състояние на духа, можеш само да стоиш и да се наслаждаваш, когато вече шеста година боготворя тази банда, тръпката на концерта е страхотна, преди да излезне на сцената спуснаха огромно черно платно скриваща цялата сцена с две големи червени М-та по средата, последните десетина минути на чакане след толкова много години накрая завесата пада и в следващите няколко минути не можеш да престанеш да крещиш от екстаз! Мечта която се сбъдва цял час и половина... след концерта имаше Менсън афтър парти което решихме да посетим, оказа се че повечето членове на бандата са вътре и си пийват, седях на една маса с барабаниста и си приказвахме, който междудругото е нема такава рокзвезда, пича не пуши, не пие, няма нито една татуировка и пиърсинг, много любезен и притеснителен... една приятелка се сприятели с него и до ден днешен си пишат мейли и си говорат по телефона... даже и предложи 2 безплатни билета за концерта им във Виена, направо ненормална работа Smile най-голямата еуфория беше когато се пусна слуха че самия Мерилин Менсън ще дойде, стоя и го чакам на входа на дискотеката, изведнъж той се появява, без грим, с една обикновена тениска... и изрода ходи точно към мен, онемях, забравих как се говореше... всичко което успях да направа е да си подам ръката и да му кажа "hi" той ми стисна ръката, отвърна ми "hello" и следващите няколко секунди трябваше да се държа за нещо защото мускулите на краката ми отказаха да функционират....
такива усещания можеш да получиш само на такъв концерт и ако естествено обичаш толкова тази банда Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #103 -: Октомври 04, 2007, 14:30:03 »

Снощи бях на концерта на Найджъл Кенеди!  Cheesygrin И съм влюбена! Голяма шматка е тоя!  Lol Много е интересно като каже "This is Mozart, mother fucker!"  или "I'll play something for u but its title is so fucking long!!!" Lol Lol Lol  И само като го гледаш как подскача из сцената с това червеното костюмче, как да не го заобичаш?!  Иначе си е виртуоз отвсякъде. В първата част свири Моцарт, във втората Бетовен, а накрая изпълни 2 негови парчета - някаква смесица между джаз и класическа музика.
За съжаление, концертът беше в ДКС - голяма голяма грешка. Залата е отвратителна, седалките са отвратителни, за сцената да не говорим. Получи се някакъв много странен парадокс в комбинацията на тази ужасна зала и хората от елита, облечени в супер официални костюми и дълги блестящи вечерни рокли, които бяха платили по 100 лв за билети, за да стоят на дървени столчета, подредени на паркета на игрището пред сцената. Депресиращо е някак. Не може в град като Варна да се строят безброй тъпи молове, а да няма нито една прилична концертна зала!!!
Ама и да се ядосвам, все тая...
Важното е, че успях да се докосна до гения на Найджъл и да го гледам и слушам настръхнала цели 3 часа!

YEAH, MAN!  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #104 -: Октомври 04, 2007, 14:48:32 »

браво Лора, радвам се че си доволна ;)

А аз да се оплача - за малко да идем на концерт на Muse, ама за малко ..... разколебахме се, защото разбрахме вчера, а концерта е в събота. Все още има билети, но ни е проблем транспорта и спането (в Букурещ е), така че ще го отложим ..... Ужасно ни е яд, че чак сега разбираме и то случайно. Не мога да повярвам, че правят турне в Източна Европа и ще свирят в Гърция, Румъния, Сърбия, Хърватска, Словения, Русия и т.н. ... а в България не са ги поканили !!!! Ако бяхме научили поне 10 дни по-рано щяхме да си уредим нещата, но сега няма как да стане толкова бързо.....ужасно ме е яд, реве ми се !!!
За успокоение решихме догодина да отидем на някой от фестивалите, в които свирят любими групи и мъж ми предложи да си го поискаме от нашите за подарък като меден месец  Lol Lol Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #105 -: Юли 07, 2008, 18:05:55 »

Без да слушам точно такава музика, мога да кажа, че концертът на Manowar беше Връхтъ. Разбира се, оценявам го почти само като събитие, защото знам точно 3 техни песни, но отношението на групата към публиката беше невероятно ...Такъв жест към феновете, голямо отдаване беше, химнът, фоерверките...

Бяхме и на Алис Купър и въпреки, че като шоу беше много издържано, нямаше много атмосфера.
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #106 -: Юли 07, 2008, 18:49:13 »

Ами като изключим класическите, първият ми концерт беше този на Depeche Mode. И направих грешката 1вия ми концерт да е на най-големите, та втория, на INXS да ми се види едно нищо особено  Cry Не заради вокала, новото момче направо се рзададе! Много положително усещане ми остави. Контактуваше с публиката, прегръщаше хората, наливаше им шампанско  Lol Но...някак си след  Depeche само ги сравнявах. Колкото до първият, 40 000 души, екзалтирана тълпа, невиждани ефекти, публиката ревеше заедно с Дейв- страхотно, не съжалявам за 100те лева. И 200 да бяха пак щях да ги дам.
Изпусках Manson, щото беше след сватбено. Но ако дойде пак - там сме. Корн също ги изпуснах. Чакам пак да дойдат.
Тази година финансите позволиха или Металика, или Деф Лепард и Уайтснейк, или Лени Кравиц...Ами, избрах си Металика, тъй като първият го изпуснах.

Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #107 -: Юли 07, 2008, 19:17:17 »

Аз пък си избрах Уайтснейк,ама беше егати мазалото.  Razz Важното е, че видях Ковърдейл от 3 метра разстояние, което не е малко.  Cheesygrin Иначе не ми се коментира - организацията, времето....  Razz Прецакаха ми мечтата  Unsure
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #108 -: Юли 07, 2008, 21:22:09 »

И аз на Уайтснейк в Каварна бях най-отпред  Cheesygrin
Както и на всички концерти, на които съм била.... Само на Мейдън бях няколко метра по-назад.

А за китаристчето какво ще кажеш?!  Cheesygrin

Айде, не останаааааа!!!!! Само 18 дниииии!!!!!!!  Clap Clap Clap
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #109 -: Юли 10, 2008, 14:01:35 »

Ух,когато бяха Депеш на следващия ден имах мнооого тежък изпит и си скубех косите от мъка,тоя Дейв ме удря по либидото здравата,даже повече от Ковърдейловия Дейв....
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #110 -: Юли 19, 2008, 09:14:44 »

Ооо, дейв, ооо секс бог, ооооооо.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #111 -: Юли 19, 2008, 17:23:23 »

Какво му има на тоя човек, не знам, ама и мен ме удря по либидото  Lol Особено като се разсъблече на сцената  Big grin
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #112 -: Юли 28, 2008, 15:39:38 »

Не знам и аз...бруталист е.
Малко гейски такова, направо побърква.  Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
katerina
Newbie
*

« Отговор #113 -: Юли 28, 2008, 19:04:34 »

Дори мъжа ми призна,че би му пуснал  Cheesygrin
Ревнува Дейв от мен(не мен от Дейв) и не ми дава двд-то Live in Milan,защото подозира,че си спрятам разни еротични самозабавления на него,което не е далеч от истината  Cheesygrin
От този концерт е най-секси на World in my eyes,полугол  Cheesygrin
« Последна редакция: Юли 28, 2008, 19:06:59 от katerina » Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #114 -: Юли 28, 2008, 20:20:49 »

Аз пък имам един такъв образ за Депеш още от първите им клипове преди 100 години, когато ми се струваха най-смешните хора на планетата (да кажем, че Дейв изглеждаше най-прилично) и винаги първо с това ги асоциирам, та затова ми е странно, че ви действа оргазмиращо  Cheesygrin

Ама кво ли знам аз, дето въздишам по чичо ви Хетфийлд?!  Lol
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #115 -: Юли 28, 2008, 22:19:31 »

Що, хетфилд е готин, ама в сегашния му вариант, преди не ме кефеше. А Дейв, о божее...
http://img407.imageshack.us/img407/1161/654646it6.png
http://www.shout.ru/index_dm/dave_gahan_promo2007_4.jpg
http://i92.photobucket.com/albums/l12/envielestrange/Dave_gahan.jpg
http://farm1.static.flickr.com/90/254415545_73b1ce9eb7.jpg
Супер мноо ме кефи. Smile
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #116 -: Юли 28, 2008, 23:04:57 »

ха,Лори,вярно са били доста смешновати,ама нищо,виж как е пораснал  Cheesygrin Даже смятам,че на тея снимки не е в силните си моменти Cheesygrin А и тембъра му направо не знам кво ми причинява...
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #117 -: Юли 29, 2008, 05:42:51 »

Миналата сряда на концерт на George Michael at Madison Square Garden и съм много доволна. Просто беше магическо - човекът така се раздаде и 3 часа не спря да танцува. Сладур!

Забравих да спомена и срещата ми с David Guetta, който беше в един клуб в NY зимата. Целия клуб беше пълен с Европейци и настроението беше перфектно Big grin Също напоследък почнахме да ходим на концерти на комедианти. Най-готин беше Dane Cook в Madison Square Garden и Blue Man Group (това са едни актьори, които си боядисват лицата със синя боя и ядат някакви странни неща на сцената, после ги плюят и правят картини от тях... в един момент цялата публика беше буквално зарината в тоалетна хартия и всички я дърпаха нагоре Cheesygrin - невероятно преживяване, много нетипично и весело)

Като бях в гимназията съм ходила на концерти на Д2, БТР, Каризма... Но най-запомнящият се концерт, на който съм била беше на Дони и Момчил ( трябва да съм била 3-ти клас). Беше много вълнуващо Smile)

Сега се опитваме да намерим билети за Мадона за есента, ама са разпродадени от 2 месеца... само с късмет ще стане. Стискайте палци.
« Последна редакция: Юли 29, 2008, 06:07:26 от amber4e » Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #118 -: Юли 29, 2008, 09:58:16 »

Това? Сериозно?!  Blink

http://i.realone.com/assets/rn/cms/2004/large/Metallica_9_-_East_Rutherford_NJ_102204_-_lg.6635639.jpg Ррррррр...  Devil

Извинете, още ме държи...  Red face
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #119 -: Юли 29, 2008, 11:18:33 »

Хехе, Лори  Cheesygrin Хетфийлд си е готин.  Stuart Аз пък много се накефих на по-новия китарист на Royal Hunt, ма форумистките не го одобриха.  Cheesygrin
« Последна редакция: Юли 29, 2008, 11:20:32 от Catherine » Активен

mavina
Newbie
*
Публикации: 88

срамежливка

« Отговор #120 -: Юли 29, 2008, 11:56:57 »

А на мене Джордж Майкъл ми е слабост.Имам почти всички негови песни и албуми. Cheesygrin Фенка съм му от моминските ми години. Smile
Активен

mavina
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #121 -: Юли 29, 2008, 13:58:09 »

Абе в Дейв има нещо...не мога да го опиша, нереален е. Да, не е хубавец, но защо го зяпам все едно е секс-бомба  Cheesygrin

Джеймс ми се видя остарял доста. Абе само аз ли въздишам по този:

Има нещо мнооого мъжко и лошо в него. Как ли изглежда гол Shame  Lol
Robert Trujillo или рожденно име Roberto Agustín Miguel Santiago Samuel Trujillo Veracruz. Хаха, баси името  Big grin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #122 -: Юли 29, 2008, 14:06:36 »

латино мангал  Unsure

сега като се замислих, певица дето бих гледал, не само слушал.... ( много точки)... май няма
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #123 -: Юли 29, 2008, 14:12:15 »

латино мангал  Unsure
Грубо, грубо  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #124 -: Юли 29, 2008, 15:48:12 »

Роб има леко странна стойка докато свири....  Lol Обаче е страшен басист! Понякога повече му се кефя, отколкото на Нюстед, макар че малко не ми се вързва с имиджа на групата.

А Джеймс верно е стар, пък и никога не е бил красавец, обачееее като излезе с тия ми ти 185 см, с черната китара, като погледне лошо изпод вежди и изкара тоя неземен глас.... Като бог е на сцената!!! Един такъв могъщ  и мега мъжествен ми е...
Ох, развълнувах се.... Shame
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #125 -: Юли 29, 2008, 16:27:56 »

Бизарскиииии, нищо не каза за Лени!!!  Sneaky

Хубави отзиви чувам - по-яко ли беше от петък?
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #126 -: Юли 29, 2008, 19:48:52 »

Аз не само се развалнувах  Shame Lol
Аз го казах на концерта и ще го повторя...пренебрегвам всички медицински рискове и моменталически раждам едно на Джеймс  Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #127 -: Юли 29, 2008, 19:51:06 »

Много ме е яд за Лени Кравиц... Баща ми снощи ми каза случайно, че негова позната имала свободен билет за концерта и търсела само на кого да го даде. А аз не си купих, защото викам абе.. не знам кога ще ми се паднат изпити и простотии и т.н. И ме хвана яд. Татко вика "ее.. да беше казала" Е аз откъде да знам.. Умрях си от яд!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #128 -: Юли 29, 2008, 20:15:43 »

Ами много беше хубаво...на мен малко ми беше зле, та емоционално определено не го почувствах като Металика. Но пък какъв диалог с публиката ..леле майко. Надявам се всичко да не беше така, защото е бил надрусан или нещо такова, но аз лично останах потресена. Мисля, че той много повече, или поне наравно, се кефеше на публиката, отколкото обратно. И имам чувството, че повече се радваше на хората, отколкото пееше, ходеше почти сред нея, поздрави всички най-отпред 2 пъти един по един, много говори, много се радваше, изключително беше.
Като изключим това, звукът беше в пъти по-добър от Металика, не знам защо така се беше получило при тях, самото шоу беше много хубаво, светлините, по-добре виждах като цяло.

На Металика просто не осъзнавах къде се намирам и как пея любимите си песни в един глас с тях, много беше магическо. Ние доста закъсняхме, много трудно стигнахме и влязахме и аз едвам виждах сцената и супер се дразнех като чуя всички да викат и само питам "Излизат ли, излизат ли". И Краси ми вика, че като излязат ще разбера. И като чух Енио Мориконе и като ми плувнаха очите ...много беше хубаво, въобще не очаквах и те да са толкова доволни и така да им личи и да се чувстват удовлетворени, че са свирили точно на нас. Изобщо от концертите тази година съм много доволна, много специална българка се почувствах.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #129 -: Юли 29, 2008, 21:21:13 »

Изобщо от концертите тази година съм много доволна, много специална българка се почувствах.

Това ме разби от смях.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Лора
Newbie
*

« Отговор #130 -: Юли 30, 2008, 01:25:18 »

Много ме е яд за Лени Кравиц... Баща ми снощи ми каза случайно, че негова позната имала свободен билет за концерта и търсела само на кого да го даде. А аз не си купих, защото викам абе.. не знам кога ще ми се паднат изпити и простотии и т.н. И ме хвана яд. Татко вика "ее.. да беше казала" Е аз откъде да знам.. Умрях си от яд!

Мен питаш ли ме като точно преди на влезем на стадиона на концерта на Металика, ми звъни мъжо с прекрасната новина, че на един техен семеен приятел брат му е сред организаторите на концерта и можел да ми уреди бекстейдж пасове?! Можеш ли изобщо да си представиш какво ми беше?! Ако можех, щях да си изпсувам белите дробове!
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #131 -: Октомври 12, 2008, 20:03:08 »

Въпросченце-имате ли идея дали билетите за Депеш вече са пуснати?
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #132 -: Октомври 12, 2008, 20:41:15 »

Утре!
Активен

Моето име е Любов.
katerina
Newbie
*

« Отговор #133 -: Октомври 12, 2008, 20:48:14 »

оу,добре...а кви пари са,имаш ли идея?Smile
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #134 -: Октомври 13, 2008, 02:34:22 »

40-80 са за Депеш до колкото знам
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #135 -: Октомври 13, 2008, 13:14:47 »

А тук са 100 паунда и нагоре. Сиктир! Blink
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #136 -: Октомври 13, 2008, 13:34:52 »

там взимате и други заплати Еуфи.
Тук ако пуснат концерт, на когото и било, с билети от 100 паунда, най-вероятно ще свири за по-малко от 100 души.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #137 -: Октомври 13, 2008, 19:15:00 »

Мамка му,спрели са билетите,които са за най-отпред и не можах да взема,ще се разрева,след като ми мине фрустрацията,сигурна съм... Unsure
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #138 -: Октомври 13, 2008, 23:21:34 »

Какво означава спрели са? Споко, за Металика бяха свършили на 4-ия ден и после пак пуснаха. Не може да няма, а и тепърва предстоят всякакви глупави промоции - Купи си билет за Депеш от Глобул.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #139 -: Октомври 14, 2008, 17:29:20 »

Ами в сайта пише селаут на тези билети,а и така ми казаха на мястото,където ги продават в Плд...мацките там са много готини,те са лелички де,и ми обещаха да ми вземат 2,ако падне някоя резервация,те седят и дебнат,за ден и половина ходих 3 пъти до там,сигурно ме мислят за откачена.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #140 -: Октомври 14, 2008, 17:32:33 »

Просто правят много врътки с тия билети. Може да ги задържат по някаква причина, знам ли. Ако наистина можеш да им се довериш да ти вземат билет като излезе, ще е супер.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #141 -: Октомври 14, 2008, 17:46:09 »

ами,вече намерих връзки с тях-един мой познат доктор ги е лекувал,брат ми е много гъст с тях,само дето те не знаят още Lol,ще им предам поздрави от сума ти народ следващия път,или директно ще пратя брат ми за парламентьор Cheesygrin Дано да стане,защото ще загина...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #142 -: Октомври 14, 2008, 17:47:31 »

На кой стадион ще е.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #143 -: Октомври 14, 2008, 17:52:10 »

левски...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #144 -: Октомври 14, 2008, 17:57:23 »

Бря. Е не може да няма билети тогава.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #145 -: Октомври 14, 2008, 18:00:19 »

Е,то билети има,ама свършили тези за най-отпред,пък аз Дейв,ако ша го гледам само на екран може и от вкъщи...ша ревна...цяла нощ не съм спала и само някви кошмари...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #146 -: Октомври 14, 2008, 18:02:34 »

Ще пуснат пак, няма начин.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #147 -: Октомври 14, 2008, 18:13:17 »

А дано си права Smile
Активен
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #148 -: Октомври 18, 2010, 12:28:25 »

Май никой не се е сещал скоро да пише тук  Wink

Поръчах си билети за Анджелик Киджо в четвъртък и съм много, много щастлива Smile

Исках и на Скорпионс да отида, но тогава съм на работа и за съжаление ще пропусна :(
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #149 -: Октомври 18, 2010, 16:57:23 »

Аз пък ще ходя на "Мистерията на Българските гласове" - Те ще открият Фестивала на Българската Култура в Лондон..Буквално за дни всички билети бяха изкупени, едвам успях да си запазя що годе свястно място  Smile Малко тъпо се получи, че ще ходя сама, но пък много исках да ида, а ако се бях забавила още малко, за да си търся компания, нямаше изобщо да има останали места..
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #150 -: Октомври 18, 2010, 18:34:23 »

Ти в  Лондон ли си? Много приятно съм изненадана да науча, че има такъв фестивал там Balloon
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #151 -: Октомври 18, 2010, 21:05:16 »

Да, тук съм Smile Ето повече инфо по темата  Wink http://www.lfbc.eu/
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #152 -: Февруари 07, 2011, 08:50:16 »

http://www.starfm.bg/read-news/i-Judas-Priest-v-sofiia-na-8-iuli.html

Whitesnаке и Judas Priest на 8ми юли в София.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #153 -: Февруари 22, 2011, 12:28:54 »

http://news.ibox.bg/news/id_73875174 - Стинг в България.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #154 -: Февруари 22, 2011, 12:35:32 »

И аз го четох преди малко , и мисля, още като пуснат билетите да се подсигуря с два броя  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #155 -: Февруари 22, 2011, 13:11:18 »

Ама много пари бе, чак ми се приплака. И аз се радвам, ама като знам колко ще ми коства ходенето, не само, заради парите. И като знам как пак ще има сума ти готини концерти тая година най-вероятно. С мъжа ще можем да си позволим почивка чак, когато спрем да ходим на такива мероприятия.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #156 -: Февруари 28, 2011, 16:24:34 »

Чакам си билета за този концерт  Clap Очертава се да ходя сама,ама не ме интересува  Cheesygrin
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #157 -: Март 17, 2011, 18:42:28 »

имаме си билети за Riverside  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #158 -: Март 17, 2011, 19:21:58 »

Пуснали ли са Ривърсайд?  Cheesygrin И ние ще гледаме да се сдобием. Миналата година ги гледахме, ама няма да откажа пак, даже сега ще ми е още по-кеф, понеже знам колко готини са им концертите и какъв заряд носят.  Smile Даже може да се засечем  Wink
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #159 -: Март 17, 2011, 19:51:56 »

Пуснали ли са Ривърсайд?  Cheesygrin И ние ще гледаме да се сдобием. Миналата година ги гледахме, ама няма да откажа пак, даже сега ще ми е още по-кеф, понеже знам колко готини са им концертите и какъв заряд носят.  Smile Даже може да се засечем  Wink

има, има ... по 30 и 35 лв Smile в зала България е и имат места билетите ;) ние си взехме за 7-ми ред, едни последни две места до средната пътека ... Надявам се да няма джангър и да мога спокойно да излизам, ако се наложи .... Там сме били на Placebo 2002 година и беше невероятно  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #160 -: Март 17, 2011, 19:54:53 »

Ахааа, по принцип не се радвам много на седящи места, но при такъв тип музика мисля, че е ОК  Smile Дано пак се получи такава хубава атмосфера, както миналата година - беше много задушевно в онова клубче. Дано имам пари, но 30-35 лева е напълно приемлива цена и мисля, че няма да пропусна и тази година.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #161 -: Март 17, 2011, 19:56:18 »

Ахааа, по принцип не се радвам много на седящи места, но при такъв тип музика мисля, че е ОК  Smile Дано пак се получи такава хубава атмосфера, както миналата година - беше много задушевно в онова клубче. Дано имам пари, но 30-35 лева е напълно приемлива цена и мисля, че няма да пропусна и тази година.

именно, за такива групи не си представям стадион примерно ... 35 май са за балкона билетите
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #162 -: Март 17, 2011, 20:02:24 »

Супер, супер  Cheesygrin Не знаех, че и вие сте фенове не Riverside, много приятно съм изненадана  Stuart
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #163 -: Март 17, 2011, 20:08:23 »

Супер, супер  Cheesygrin Не знаех, че и вие сте фенове не Riverside, много приятно съм изненадана  Stuart

е, фенове сме на прогресива Smile постепенно откриваме разни групи, от миналата година боготворим Стивън Уилсън, но има и много други талантливи, които заслужават внимание   Wink
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #164 -: Март 17, 2011, 20:10:32 »

Е това е, значи освен котките, имаме общо и в музикалните предпочитания  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #165 -: Март 17, 2011, 20:13:36 »

Е това е, значи освен котките, имаме общо и в музикалните предпочитания  Cheesygrin

те нещата обикновено са свързани, хахахаххаа  Lol Lol Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #166 -: Март 17, 2011, 20:24:34 »

Нали  Lol  Lol Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #167 -: Март 21, 2011, 21:37:50 »

Ех, пуснаха промоционалните билети за Спирит-а, а почти никой не са обявили още. Е, Моби и Skunk Anansie! не, че са малък повод, де. Ама има слухове за Offspring, House of Pain, Cypress Hill и просто ще си ударя дупето в тавана от кеф, ако се потвърдят.
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #168 -: Март 21, 2011, 21:51:02 »

Аз след по-малко от 2 месеца съм на Концерта на живота ми  Cheesygrin Радвам се, все още ми е нереално някакво, но, предполагам, че седмица преди него ще ми се разтуптява сърчицето при всяка мисъл за настъпващото преживяване. Още не съм решила и какво да си облека, искам да съм прекрасна, но моята драма с блуза в гейша стил предстои.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #169 -: Март 21, 2011, 22:43:22 »

Мога да ти услужа, аз съм форумният гардероб за този стил дрехи Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #170 -: Май 10, 2011, 09:42:43 »

вече искам на концерти само в зала България   Lol невероятно беше .. музиката си е за такава зала, звука беше разкошен, спазваха се местата по седалки, нямаше бутане и ръгане, не се пушеше вътре и изобщо много съм доволна .. А и на бебко много му хареса, иска пак  Lol Lol Lol

Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #171 -: Май 10, 2011, 11:28:56 »

Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Както имах намусен ден, излязох с еееей такава усмивка  Lol И аз същото казвах, искам повече такива концерти, беше екстра.
Аз съжалявам, че така малко дървено се държах, ама ме обхвана пристъп на стеснение (както става много често) и се почувствах неудобно да ви притеснявам и да ви говоря някакви работи, макар че много се радвам, че ви видях. Много сте готини  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #172 -: Май 10, 2011, 12:32:40 »

Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Както имах намусен ден, излязох с еееей такава усмивка  Lol И аз същото казвах, искам повече такива концерти, беше екстра.
Аз съжалявам, че така малко дървено се държах, ама ме обхвана пристъп на стеснение (както става много често) и се почувствах неудобно да ви притеснявам и да ви говоря някакви работи, макар че много се радвам, че ви видях. Много сте готини  Kiss

не се притеснявай, по-голям пън от мен няма, за това и не ходя по форумни срещи с непознати  Lol но се радвам, че те видях  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #173 -: Юли 13, 2011, 12:50:35 »

Amplifier на Spirit of Burgas и аз нямам никакъв шанс да отида ... не е честно   Razz Razz Razz
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #174 -: Август 20, 2011, 02:57:24 »

СААКАШВИЛИ в НДК, смятам пак да отида.Миналият път ме съсипаха от кеф.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #175 -: Февруари 05, 2012, 12:44:29 »

Ох, нямам в момента никакви пари, но дори с риск да съм на хляб и сол идните месеци, имам билети за две участия, за които мечтая в последните две години..
- 22.02. JUSTICE †††
- 08.03 Parov Stelar
 Clap
Активен

C’est tout!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #176 -: Март 15, 2012, 12:55:44 »

KORN на Spirit of Burgas 2012!  Love eyes Love eyes Love eyes
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #177 -: Март 15, 2012, 13:20:01 »

Очаквам да обявят и други големи имена скоро.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #178 -: Март 15, 2012, 13:34:43 »

Ехее, супер Smile Пак се очертава лудо лято, само пари и отпуски да има.
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #179 -: Март 15, 2012, 13:46:03 »

Да, а и аз както съм ги запланувала едни. Точно по това време ми се ходи и на едно друго място, та да видим.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #180 -: Март 15, 2012, 13:48:09 »

Добре, че не  ги харесвам тези, че и без това ми се очертава много дейна концертна година, направо пълно разоряване. Да не говорим, че поне един концерт в чужбина ще се посещава.  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #181 -: Август 17, 2012, 23:49:09 »

Търсим си билет за пред сцената за Ред Хот, ако някой продава, свиркайте. Smile
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #182 -: Август 29, 2012, 14:24:08 »

Хаха
хаха
хахахаха
всички търсят
хаха
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #183 -: Август 29, 2012, 14:31:13 »

Ами то вече има билети и официално и неофициално (ако случайно търсиш), ама нашият човек се отказа.

И някой от тук ще ходи ли на концерта? С Мишел уж сме се разбрали, само трябва да се намерим преди това, аз много и не знам около залата какво има, то ще е фраш.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #184 -: Август 29, 2014, 23:17:26 »

Васко Василев  Wub Утре ще имам мускулна треска на космите от настръхване. Невероятно беше.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #185 -: Септември 01, 2014, 09:48:30 »

И аз за същото влизам  Lol Уникален е, наелектрезира ни безброй пъти!
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #186 -: Септември 27, 2015, 11:28:33 »

Сигурно съм била единствената от форума на концерта на Слави Lol и минавам само да кажа, че беше велик. Бях на 10м от него и такава емоция не съм преживявала, да не говорим за ефекти или пък толкова хилядна мокра тълпа пееща химна. Аз пък ревах и се смях, и искам пак. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Nakom
Newbie
*

« Отговор #187 -: Септември 27, 2015, 17:57:49 »

Мен пък ме е  яд че не дойдох.И поизтрих няколко тъпака, прекалено софистикейтед че имало видиш ли и такъв концерт
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #188 -: Септември 27, 2015, 20:51:53 »

И аз днес изтрих един човек от ФБ, но пък от известно време ме дразнеше, коментара за феновете на Слави ме довърши ...

Иначе и аз бих минала без две много силно-чалга песни (на Гъмзата), но се преживяват на фона на всичко друго. А и аз бях най-отпред, диамантен билет си взех Cheesygrin, та им гледах емоциите по лицата и просто нямам думи. Stuart
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Mina
Newbie
*

« Отговор #189 -: Септември 28, 2015, 09:33:39 »

Честно казано и мен ме засърбя да тръкна двама-трима, щото явно са твърде височайши...
Аз не съм била на концерта, щото не е мойто събитие като цяло, но нито мога да му отрека професионализма на човека, нито грандиозния концерт , който е направил. Много се подразних на един коментар: "Благодаря ти Слави, че ми помогна да почистя Фейсбук приятелите си." Дейба.

А иначе , като стана дума за концерти, с нетърпение чакам Whitesnake вече...Не се издържа.  Cheesygrin
« Последна редакция: Септември 28, 2015, 09:35:37 от Mina » Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #190 -: Октомври 03, 2015, 15:45:28 »

И аз се надявам, в този ми живот още  Cheesygrin, да успея да отида на някой от концертите на Слави. А и не само  Cheesygrin
Той и Магърдич Х., лично за мен, са си институции! Пример за професионализъм и още куп характеристики, които аз самата ценя и уважавам изключително ...
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #191 -: Октомври 03, 2015, 16:48:13 »

Да, ама точно синковеца на Халвата оплю здраво Слави и концерта му.
Whitesnake ги чакам с нетърпение. Даже като за първи официален работен ден, си пуснах отпуска за деня на концерта и след това  Lol
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #192 -: Октомври 03, 2015, 17:27:31 »

Знам  Cheesygrin
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #193 -: Октомври 03, 2015, 23:43:36 »

А, обсъждали сте Слави. Ние отидохме с голям мерак (надявам да не шокирам никого), защото бяхме гледали на видео концерта в Арена Армеец и е бил велик. Да, ама...точно този концерт миналия месец наистина бе със силна чалга насоченост. Обичам Слави, но има тооолкова по-хубави песни, защо трябваше да изпълни най-чалгарския репертоар...Според мъж ми, за да не повтаря (почти) нищо от стария концерт, ама не беше честно, не си чух някои от любимите песни заради това. Началото беше силно с любимото ми Студио Х, моторите и зарята, но след това  ме разочарова честно казано. И това без да коментирам организацията по влизането...

Но не съм мрънкала особено, все пак си знаем стила му и сами сме избрали да отидем, не може да се отрече, че влага сърце, просто ми се искаше да бях отишла на предишния концерт :(
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #194 -: Октомври 13, 2015, 11:17:31 »

ние си взехме билети за една личност, която от години харесваме много, много, много ... чак ми е нереално, че се е намерил кой да го покани в България ... Само Катрин ще ме разбере - и отново ще се видим с тях на концерт, май пак сме си взели билети един до друг  Lol Lol Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #195 -: Октомври 13, 2015, 11:35:17 »

Ох, дааа! Ще се окажем пак на съседни места, както на онзи Riverside, когато Аника беше още в корема ти  Cheesygrin Това нашето е съдба според мен  Stuart  Wub
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #196 -: Октомври 13, 2015, 12:55:52 »

ние си взехме билети за една личност, която от години харесваме много, много, много ... чак ми е нереално, че се е намерил кой да го покани в България ... Само Катрин ще ме разбере - и отново ще се видим с тях на концерт, май пак сме си взели билети един до друг  Lol Lol Lol

За кого става въпрос?

Мен ме е страх да се похваля,ама си взехме билети за Muse за март 2016. Чак ми е нереално,като детска мечта ми е да ги видя на живо,дано всичко мине по план, че да си идем както сме си го планували.  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #197 -: Октомври 13, 2015, 13:00:54 »

За кого става въпрос?

Мен ме е страх да се похваля,ама си взехме билети за Muse за март 2016. Чак ми е нереално,като детска мечта ми е да ги видя на живо,дано всичко мине по план, че да си идем както сме си го планували.  Smile

УУУ, анатема !! Как можа да се включиш точно с тях !!!! Два пъти ги гледах и пак не ми стига, само че за следващата година няма да се класираме :( Къде ще ги гледаш ???

Иначе по-горе ставаше дума за Стивън Уилсън - от Porcupine tree, само че тук идва соло, не с групата ...
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #198 -: Октомври 13, 2015, 13:15:58 »

УУУ, анатема !! Как можа да се включиш точно с тях !!!! Два пъти ги гледах и пак не ми стига, само че за следващата година няма да се класираме :( Къде ще ги гледаш ???

Иначе по-горе ставаше дума за Стивън Уилсън - от Porcupine tree, само че тук идва соло, не с групата ...

Много са ми интересни тея хора,дето се движат соло, но се надявам да ви хареса  Smile

Ще ги гледаме в Мюнхен, в Олимпиахалето. Колебаех се дали да не идем в Лисабон на 02.05, ден след рождения ми ден, ама ще ни е по-лесно да се спуснем до Мюнхен,отколкото да отскочим до Лисабон. Иначе можеше и за двете да вземем билети, ама решихме да не се вманиачаваме  Lol   Нямам търпение да стане март, само дето не съм почнала да броя дните до тогава  Cheesygrin
« Последна редакция: Октомври 13, 2015, 13:17:58 от peace&violence » Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #199 -: Октомври 13, 2015, 13:18:59 »

Стивън Уилсън е от тия музиканти, дето по-скоро си имат група, отколкото да са някаква съставна част от такава  Lol Затова и дали идва соло или с групата, все си е win  Cheesygrin А и соловите му неща са страхотни сами по себе си  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #200 -: Октомври 13, 2015, 13:26:45 »

така е, страхотен музикант е и имайки предвид, че в групата си е основна движеща сила, солото му отива повече  Lol Просто няма да е толкова тежко, колкото би ми се искало, ама здраве да е ...
Иначе за Muse съм леко разочарована от посоката, която поеха .. все пак ги слушам от 2003-та година и ми липсват старите емоции и изпълнения .. а и Мат е станал такъв перфекционист, че от части загуби импулсивността си, която имаше като малък (може и от годините да е, забелязвам го и в други любимци) .. Така де, все още са ми топ 3 в сърцето и много ме е яд, че няма да ги гледам скоро .. споделих с мъж ми, че ще ходиш и дружно заключихме, че те мразим - нищо, че си сладур   Lol Lol Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #201 -: Октомври 13, 2015, 13:51:11 »

така е, страхотен музикант е и имайки предвид, че в групата си е основна движеща сила, солото му отива повече  Lol Просто няма да е толкова тежко, колкото би ми се искало, ама здраве да е ...
Иначе за Muse съм леко разочарована от посоката, която поеха .. все пак ги слушам от 2003-та година и ми липсват старите емоции и изпълнения .. а и Мат е станал такъв перфекционист, че от части загуби импулсивността си, която имаше като малък (може и от годините да е, забелязвам го и в други любимци) .. Така де, все още са ми топ 3 в сърцето и много ме е яд, че няма да ги гледам скоро .. споделих с мъж ми, че ще ходиш и дружно заключихме, че те мразим - нищо, че си сладур   Lol Lol Lol

Да, наистина се промениха в последните години, но за съжаление и много други групи следват тази линия - трябва да се харесват и да остават в крак, но пък не мога да кажа че от последния албум съм разочарована.
Хахах, иначе благодаря за вниманието от страна на цялото семейство, ще направя всичко възможно да ви спонсорирам със снимки, you haters you    Cheesygrin
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #202 -: Октомври 13, 2015, 22:01:56 »

Специално за Muse бяхме намислили един план с колегата - имахме тиим билдинг в Полша, и бях навил ейч-арката да ми купи билети за връщане през Варшава, където да се чупим целия офис (4 човека) и да ходим на концерт същата вечер.За съжаление, намесиха се зли сили и пътувахме през Виена, инак щяхме да си направим велика вечер.
още ме е яд Smile, единствената група на която всички бихме и отишли на концерт
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #203 -: Октомври 19, 2015, 10:30:06 »

ние решихме, че все пак може да си подарим един концерт на Muse следващата година .. Метнахме се на датите в Милано, обаче точно тогава майка ми ще е в Япония и няма да има кой да гледа детето ... Следващият вариатн беше Прага, само че за там няма места ... Та сега размишляваме за Копенхаген, макар да са доста по-скъпи билетите ... Дано имаме късмет  Rolling Eyes
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #204 -: Октомври 19, 2015, 18:23:14 »

ние решихме, че все пак може да си подарим един концерт на Muse следващата година .. Метнахме се на датите в Милано, обаче точно тогава майка ми ще е в Япония и няма да има кой да гледа детето ... Следващият вариатн беше Прага, само че за там няма места ... Та сега размишляваме за Копенхаген, макар да са доста по-скъпи билетите ... Дано имаме късмет  Rolling Eyes

Ако се окаже,че мъжа не го пуснат в отпуска, ще ти бутна нашите .. Само недей да правиш сега черна магия против нас  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #205 -: Октомври 19, 2015, 22:26:08 »

Ако се окаже,че мъжа не го пуснат в отпуска, ще ти бутна нашите .. Само недей да правиш сега черна магия против нас  Cheesygrin

ее, ние ще гледаме още сега да ги купим, че и самолетни билети да си вземем от рано ... Ама ако се откажете може да си продадете билетите на черно с доста сериозна печалба, особено ако са за хубави места  Lol Lol Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #206 -: Октомври 27, 2015, 11:04:04 »

докато се чудехме, вече си взехме билети за концерта в Копенхаген, билети за полетите и резервирахме нощувки на 500 метра от залата  Lol Почвам да събирам за джобни, защото опукахме яко парите, но някак си усещам, че много ще си заслужава !!! Да сме живи и здрави само, другото ще го изработим  Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #207 -: Октомври 27, 2015, 11:23:38 »

докато се чудехме, вече си взехме билети за концерта в Копенхаген, билети за полетите и резервирахме нощувки на 500 метра от залата  Lol Почвам да събирам за джобни, защото опукахме яко парите, но някак си усещам, че много ще си заслужава !!! Да сме живи и здрави само, другото ще го изработим  Lol

ЙЕесс бе!  Cheesygrin Във Форума ли ще е концерта? Или във Вега? Колко време ще седите в Копенхаген? Кога е концерта всъщност? Ако имаш нужда от идеи за прекарване в града мога да дам от първа ръка, че съм живяла малко там.   Smile
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 11:31:49 от peace&violence » Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #208 -: Октомври 27, 2015, 11:35:06 »

във Форума ще е .. я кажи каквото прецениш, всичко ще ни е от полза Smile не сме ходили на там, аз имам само малко впечатления от Белгия и Холандия и подозирам, че ще се влюбя  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Видяхме, че има увеселителен парк и един ден обезателно ще си запазим за там, нали сме си дечица още  Lol Иначе на 6-ти летим, но полета ни е късен и ще спим в Малмьо ... на 10-ти летим обратно, така че ще имаме само 3 дни в Копенхаген, надявам се да ни стигнат да поразгледаме ...
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #209 -: Октомври 27, 2015, 12:46:19 »

Безплатен 3-часов тур из града - накрая даваш колкото ти е на сърце

Отделно имат и Pub crawl - което също звучи забавно, но ще са някакви дечица сигурно

Питайте на мястото където ще спите дали могат да ви дадат колелета,дават ги по-евтино като си гост в хотел или хостел. Ако не може си вземете от другаде. Преди да се сдобия с лично колело, съм си взимала от тук и бях доволна. Сигурно ще ви е по-удобно да пътувате с метрото или с рейс,но пък града е много по-красив от колело и така усещаш и ритъма на града, 40% от населението там се движи с велосипед, така че ще внимавате между 16ч и 19ч , че е лудница и някои карат като ненормални. Иначе има билети за цял ден рейс,метро и трам, струва към 12Евро на човек на ден.

Ако си взимате колелета,задължително да идете нагоре до плажа. Много е красиво и водата ще е топла като сте там.

От Малмьо до Копенхаген си вземете билети за рейс, с влака е по-скъпо.

Тиволи не е голяма атракция за мен,ама може би защото все сме ходили редовно и ми писна, но пък други хора много се впечатляват от градините, на влакчетата се броят на пръсти и освен това са скъпи.

Кристияниа е задължително място да се види, продава се и "легално" зелено, тъй като там дори полиция не стъпва, но става нелегално  ако излезеш от там с трева Cheesygrin

Нюхаун е много приятно място, невероятно красива част на Копенхаген. От там може да си вземете един тур по вода, но трябва да се оглеждате за евтините по 45крони на човек, че има и скъпи по 100тина крони.

За изхранване бих казала да гледате да пазарувате от супермаркетите, че цените в ресторантите са солени. Огледайте се за ал ю кен ийт бюфети, те са с по-нормални цени.

Ако смятате да обикаляте забележителности, такава карта може и да ви излезе по-изгодно.

Ако сте фенове на бира, споделям три любими бара:
Downtown hostel - имат много приятен бар, навън се седи също много приятно, освен това в 18ч сервират безплатна вечеря, ако седите вътре на големите маси
Крос - тоя си е баш пиянски бар, ама имат хубави бири и не е толкова скъп
Kакто и Hoppes, K-bar, Lord Nelson, Retro ииии листът е дълъг Cheesygrin
Има и едно кафене с котки вътре, ама не е нещо грандиозно, даже останах разочарована, пък и вие си имате бол котки у вас Cheesygrin

Разходка по езерата е много приятна на залез слънце, Форумът е точно до тях. Вземете си една пица от имбисите на Ньоребро и един 6-пак бира и се настанете с местните Smile

Папироен street food e готино, ако ядете месо, за вегетарианци почти нищо няма.

И тези описани забележителности тук са хубави.

Градът е много красив, сигурна съм, че много ще ви хареса, аз не случайно се котках да ходя да живея там за постоянно, въпреки ужасното време, ама като го вее сърцето на другаде Smile
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 12:49:20 от peace&violence » Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #210 -: Октомври 27, 2015, 12:56:55 »

еее, Пийс, ти направо ме разби !! Ще си го принтя това, с линковете Cheesygrin много благодаря ;) с колелета ще се движим, определено  Cool Thumbup
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #211 -: Ноември 18, 2015, 22:08:57 »

Кой ще ходи на Whitesnake? Кажете ми и на паркинга всеки ли може да паркира или поне къде в района да си оставим колата на сигурно място - платен паркинг, ала-бала. 2 дни ще сми в София бай дъ уй  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #212 -: Ноември 19, 2015, 00:49:38 »

Ох, ние ще ходим, ама разбрах преди два дена, подариха ни билети  Lol Идея си нямам кое как  Razz Вашите билети за къде са? Дано се засечем  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #213 -: Ноември 19, 2015, 15:47:20 »

Кой ще ходи на Whitesnake? Кажете ми и на паркинга всеки ли може да паркира или поне къде в района да си оставим колата на сигурно място - платен паркинг, ала-бала. 2 дни ще сми в София бай дъ уй  Cheesygrin

Аз, аз...  Cheesygrin

Паркирането на събития в Арената е кошмарно. Моят съвет е да паркирате някъде в кв. Изток и оттам пеша са 200-300м. Публичния паркинг , който има залата е меко казано недостатъчен за броя коли , с които идват посетителите.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #214 -: Ноември 19, 2015, 16:41:51 »

Пупи, кои са ти свободните вечери в София? Да вземем да спретнем една по-скорошна среща тогава, отдавна искам да те видя, май само ти и Лъвчето ми останахте от по-старшите  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #215 -: Ноември 19, 2015, 16:50:20 »

Вечери е силно казано  Lol
Идваме в деня на концерта, после сме в братовчеда на мъжо и най-вероятно в тях ще спим. Другият ден до към обяд ни е свободен, само Декатлон съм заплюла.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #216 -: Ноември 19, 2015, 21:49:12 »

май само ти и Лъвчето ми останахте от по-старшите  Razz

Cry
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #217 -: Ноември 19, 2015, 22:48:49 »

май само ти и Лъвчето ми останахте от по-старшите  Razz

Cry

ооо милото, просто мислех само за жените  Razz И САЛСЕРО, и Салсеро  Kiss

Пупи, няма да стане значи, ти каза 2 дена ще сте в София и ми прозвуча ехеее  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #218 -: Ноември 20, 2015, 02:54:12 »

Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #219 -: Ноември 20, 2015, 08:06:02 »

Ами ехее си е, защото за Роксет пътувахме към Русе веднага след концерто, че мъжо беше на работа на сутринта. Разказа му се играта от шофиране и умора, за това решихме сега да е с нощувка.
И все пак на следващия ден сме свободни, или ти излизаш само вечер  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #220 -: Ноември 20, 2015, 12:11:30 »

Е аз говорех за цяла форумна среща, повечето хора са на работа. А аз през деня мога само с малкия, което значи да спазваме неговия график и ще видим дали ще стане- вие кой ден и от колко до колко каза, че сте свободни? Само да не е сряда, че от 1 месец сме записани на Киндиру  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #221 -: Ноември 20, 2015, 12:43:41 »

Сряда е  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #222 -: Май 04, 2016, 14:48:45 »

нещо невероятно изживяхме на концерта на Стивън Уилсън ... не мисля, че съм имала по-добро концертно преживяване ... още сме в еуфория  Wub Wub Wub
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #223 -: Май 05, 2016, 09:03:53 »

Съгласна съм, беше абсолютно вълшебно.  Wub Съжалявам, че така се изнизахме и не казахме чао, но бяйме защеметени и зашеметеният ни приятел от другия край на залата дойде да ни взеюе и така се получи  Stuart
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #224 -: Май 05, 2016, 10:49:06 »

Аз нали получих сетлиста и бях зашеметена .... Хахаха..... Важното е, че споделихме емоцията ;)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #225 -: Май 11, 2016, 11:41:24 »

оооо, още едно невероятно преживяване снощи !!! Видяхме много познати, поваля ни малко и се върнахме изпълнени със страхотни емоции ! След месец отново ще слушаме любимци, а се надявам до края на годината да се наместим и за Radiohead някъде ... Wub Wub Wub
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #226 -: Май 11, 2016, 12:36:14 »

Страхотно, и вие сте концертни любители като нас  Cheesygrin Имам чувството, че можем да не ядем, ама на концерти ще ходим  Lol Основното тази година ни беше Стивън, но сега точим зъби за два фестивала - един в Германия и един в Румъния. В Германия заради миналогодишните спомени и атмосферата, макар че тази година ще е доста по-слабо откъм групи, а в Румъния защото ще свирят едни наши любимци, пък и самият фестивал е безплатен, що да не се вдигнем на екскурзийка.  Cheesygrin И другия месец сме на Queen, ама някак покрай останалите не се вълнувам чак толков за него  Lol То с този Адам Ламбърт...  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #227 -: Май 11, 2016, 12:44:19 »

такива емоции си струват да ги изгладуваш ;) аз съм на принципа, че трябва да се слуша музика на живо и да се обикаля света, пък било то по евтини хотели и law cost полети  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #228 -: Май 11, 2016, 13:11:48 »

Абсолютно  Cheesygrin Малката планирате ли скоро да почнете да я водите насам-натам да съпреживява и тя концертите или на нея ще ѝ е скучно и ви е по-спокойно само двамата? Този въпрос живо ме интересува  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #229 -: Май 11, 2016, 13:41:52 »

за сега не планираме, малка ми се струва още ... имахме вариант да я вземем снощи, но баба и успя да си нагласи програмата така, че да остане още няколко дни в Габрово и не се наложи. До мен седеше един татко с момиченце, не повече от 4 годишно ... Пляскаше и викаше "айде, Крис Корнел", умряхме от смях  Lol на третата песен обаче заспа в баща си, събудиха я накрая да види финала ... не мисля, че моето щеше да заспи така здраво, по скоро щеше да ми скъса нервите  Lol На Muse бих я завела, ако можех - тя е фен и пее повечето им песни, хахаха ... но за сега няма как да пътуваме с нея  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #230 -: Юни 13, 2016, 10:37:42 »

минавам да се отчета, че концерта на Muse отново беше страхотен  Cheesygrin Някак си чисто случайно се озовахме на 3 метра от сцената и скачах, виках, пях до пъ;но изтощение ... все пак цял ден преди това обикаляхме на крак и не знам как оцелях  Lol Беше страшна жега в залата, но като се изключи това - всичко останало беше перфектно. Нулево напрежение, усмихнати и спокойни хора, невероятен звук и шоу ... и Мат пред очите ми, какво повече да иска човек  Lol Lol Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #231 -: Юни 13, 2016, 11:08:45 »

Ееее, страхотно звучи   Wub
Много обичам концерти, особено ако са добре организирани  Lol Ние точно след месец летим за Германия и вече нямам търпение. Отиваме заради мястото, духа, организацията и типа музика, макар че тази година групите повечето са доста световно неизвестни дори и за нас  Lol Но все пак е супер, ако не си бяхме взели билетите предварително, сигурно нямаше да ходим, но щеше да ми е много носталгично и тъжно. Миналата година меденият ни месец беше уникален и мястото е свързано със страхотни спомени, тъй че точа лиги да го преживея наново, макар и не с 10 любими групи  Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #232 -: Юни 13, 2016, 17:20:09 »

Oт нашата компания аз бях леко разочарована oт концерта. Първo че се оглеждах за терористи, нo Мат не ми хареса катo държание, предпочитам да гo слушам на запис. Мoже би защoтo имах големи oчаквания, нo тoй ми се стори арогантен честно казано  Unsure Музиката си я харесвам все oще, нo въобще нитo еднo "Дoбре вечер", нитo "благодаря ви" никакъв контакт с публиката, тoва не ми хареса.  Rolling Eyes
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #233 -: Юни 13, 2016, 17:23:56 »

Oт нашата компания аз бях леко разочарована oт концерта. Първo че се оглеждах за терористи, нo Мат не ми хареса катo държание, предпочитам да гo слушам на запис. Мoже би защoтo имах големи oчаквания, нo тoй ми се стори арогантен честно казано  Unsure Музиката си я харесвам все oще, нo въобще нитo еднo "Дoбре вечер", нитo "благодаря ви" никакъв контакт с публиката, тoва не ми хареса.  Rolling Eyes

за терористи се оглеждах и аз  Lol не че щеше да има значение ...
А той си е такъв - никога не контактува особено с публиката, но аз съм му свикнала. Като се има предвид, че им беше 71-ви концерт в рамките на 3 месеца, мисля, че бяха перфектни  Wub Между другото каза няколко изречения, имаше и поздрави, и довиждане .. не е като дае напълно незаинтересован.

подгряващата група обаче беше супер зле. .. най-дългите 35 минути в живота ми  Razz
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4120

« Отговор #234 -: Юли 26, 2017, 10:33:23 »

ако на някой му се гледа..1:14
https://www.facebook.com/HillsOfRock/videos/227667621089623/?hc_ref=ARTld0mrPXALK6_eytkj4c1CleWKKo9xQC7uUeF7hfWuWXqhXXP774Fp9IsGlaNpEks
Активен

Страници: 1 2 3 ... 10 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: