star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Concerts
Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Concerts  (Прочетена 67608 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« -: Февруари 01, 2007, 18:36:08 »

Айде стига за филми!
Разкажи за най-страхотния, разбиващ и размазващ концерт, на който си бил/а! Какво е усещането да видиш как плакатите от стаята ти оживяват? Как се чувстваш, когато чуеш любимата си песен на живо? Интересна случка?

Аз съм мания на тема концерти и в тази връзка това май е единственото нещо, заради което исках да остана да живея в София. До преди няколко години ходех само на концерти на Сигнал, БТР (е с тия вече сме на "здрасти") и на ъндърграунд групичките във Варна. Цял живот ще съжалявам, че не отидох на концерта на Металика преди 7-8 години (как съм ревала само аз си знам), но пък сега качествено си наваксвам  8)   Може би засега класацията ми се оглавява от концерта на Уайтснейк - не само защото знам всичките им песни наизуст, но и заради новото китаристче, което е неприлично секси! Иначе много се кефих и на тези старите - Пърпъл, Сабат, Назарет, Юрая и т.н. - много е яко да ги гледаш как подскачат на сцената, все едно не са на 70... Е, барабаниста на Юрая го чакаха с линейка на края на концерта...  Cheesygrin

Хайде, софиянци, разказвайте, пък аз ще ви завиждам тука от провинцията!  Wink
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #1 -: Февруари 01, 2007, 18:49:18 »

Първия Хелуин-2003.То не беше куфеене,то не беше чудо.Сигурно нашата компания беше единствената която правеше пого.Ама тиквите са си тикви  Lol
Нямах пари за билета,и общо взето в последния момент един приятел ме извлече за косата от нас и ми купи билет.След това беше едно разбиване по софийските кръчми.
И разбира се,концерта на KoЯn,жестоко беше,въпреки че беше фрашкано с дечурлига.Пред залата ми реваха сумати тийнове да кажа че съм им брат и да влезат с мене като придружител-в крайна сметка имах 4 братчета на концерта.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #2 -: Февруари 01, 2007, 18:51:07 »

Аз помня един концерт на Каналето в НДК преди сума години.... Rolling Eyes
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #3 -: Февруари 01, 2007, 19:24:51 »

Цитат на: "Blow"
Аз помня един концерт на Каналето в НДК преди сума години.... Rolling Eyes
ооо даа и аз ходех на всички концерти на Каналето (на оня концерт дето пееха песните "франция здравей" беше много яко)  и после на Слави като го свалиха от тв-то и го даваха по седем дни тв.Тогава ми беше любим.А концертите просто бяха страхотни и залите бяха претъпкани.
Активен

Don’t feed the forum trolls
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #4 -: Февруари 01, 2007, 19:46:46 »

Ooo, KORN- Sofia Life

Беше страхотно. Да видиш хората, които са се докосвали до сърцето ти толкова години- пред теб. И цялата публика да се кефи на макс  Clap
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #5 -: Февруари 01, 2007, 19:51:53 »

Преди много години бях на концерт на Тутурутка  Tongue  Ама сега ме е срам да си го призная. На много концерти на Слави съм била и наистина прави невероятно шоу. Но пък имам много забавни спомени от предизборните кампании, на които пяха Хазарт ( вокалиста им в момента пее в Куку бенд -Боби). Тогава се поизложих като връчих на същия картичка на Д2 и поисках автограф  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 01, 2007, 21:29:23 »

Що пък да те е срам от Тутурутка?! Аз какъв смях съм се смяла с тия идиоти - може да ги избиваше на простотия, ама го правеха от сърце  Wink  Сега ги виждам редовно в Алиби тука - явно все пак слушат хубава музика хората.
Иначе и аз Хазарт ги харесвах още от времето, когато никой не беше чувал за тях и много ми стана тъпо като видях Боби на конкурса при Слави. Сега е един такъв зализан и засукан...  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #7 -: Февруари 01, 2007, 21:40:04 »

Е те Хазарт направиха един албум дето горе долу беше слушаем..и до там,изгубих им следите
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #8 -: Февруари 01, 2007, 21:58:16 »

концерта на Placebo .... не съм изживявала толкова силно музика друг път наживо ....
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #9 -: Февруари 02, 2007, 23:02:19 »

Бях на първия Хелоуин в София...Само че бях най-отзад и почти не виждах ;( все пак си беше тръпка да чуя наживо всички тия песни...
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 03, 2007, 00:51:09 »

Аз на Хелоуийн бях това лято, но беше сборен концерт - с Туистед Систър и още една група, на която и забравих името... Имах странни изживявания там...
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #11 -: Февруари 03, 2007, 00:52:34 »

аз не съм ходила на концерт  Unsure
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 03, 2007, 00:55:02 »

Ако си от София, просто не мога да повярвам!   Blink
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #13 -: Февруари 03, 2007, 01:13:35 »

Цитат на: "Лора"
Ако си от София, просто не мога да повярвам!   Blink
що бе то точно тука щото има  много концерти и сме пренаситени и не ни се ходи  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
Лора
Newbie
*

« Отговор #14 -: Февруари 03, 2007, 01:38:18 »

Просто ви завиждам, не за друго!  Wink
То и аз не съм се скъсала да ходя на плаж като живея на морето...
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #15 -: Февруари 03, 2007, 01:45:40 »

ми да,пък и не съм фенка на Пайнер  Cheesygrin
Активен

black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #16 -: Февруари 07, 2007, 17:04:23 »

Ще ходя в четвъртък на The Beatles - All you need is Love! Много се вълнувам.....  Smile
Активен
mortisha_addams
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2007, 13:00:25 »

бях на концерта на H.I.M. ,исках да отида и на slayer, но за нещастиe трябваше да избирам и така.после концерта на KORN, мноо готин Smile ,след това на Ооmph! ,супер беШе,жалко ,че пропуснах rammstein :( ама ще гледам да отида на RHCP Stuart
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #18 -: Февруари 11, 2007, 13:05:26 »

Цитат на: "Lady"
аз не съм ходила на концерт  Unsure

Аз също не съм ходила,не се кефя на масовите изпълнения и тълпите Rolling Eyes
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #19 -: Февруари 11, 2007, 18:29:28 »

Класическа музика брои ли се? Миналата година редовно ходих в зала България...Обаче нещо по-така бяха двата концерта в НДК на Васко Василев...простоо..невероятно
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #20 -: Февруари 11, 2007, 19:05:13 »

И аз сякаш не съм била на концерт. Миналата година бях лятото на турнето на Слави. Беше приятно. Не ме впечатли особено. Но пък септември имаме в града бирен фест и идват някои фолк звездици и т.н. По принцип не ходя, но тази година имаше и house party и не трябваше да се пропуска. Прекарах си страхотно няколко часа подскачайки с няколко приятелки  Cheesygrin

Много би ми се искало да отида на представлението на Албена и Максим с Васко Василев. Не знам дали знаете за него, но това е спектакъл на лед. Васко свири посредата на леда, а Албена и Максим танцуват. Гледала съм само откъси по ТВ и... е много красиво
Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #21 -: Февруари 11, 2007, 19:09:41 »

Цитат на: "Smiley"

Много би ми се искало да отида на представлението на Албена и Максим с Васко Василев. Не знам дали знаете за него, но това е спектакъл на лед. Васко свири посредата на леда, а Албена и Максим танцуват. Гледала съм само откъси по ТВ и... е много красиво Smile

Ихааа...кога, кога?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #22 -: Февруари 11, 2007, 19:19:20 »

Цитат на: "utopia"
Цитат на: "Smiley"

Много би ми се искало да отида на представлението на Албена и Максим с Васко Василев. Не знам дали знаете за него, но това е спектакъл на лед. Васко свири посредата на леда, а Албена и Максим танцуват. Гледала съм само откъси по ТВ и... е много красиво Smile

Ихааа...кога, кога?

То е правено в Япония (май). Тук не е имало още (доколкото знам). Но... е хубаво да си мечтая да отида  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #23 -: Февруари 11, 2007, 23:55:07 »

Е как кога?? Даже днес давах по ТВ-то спектакъла на запис. Поне аз хванах много малка част.
Честно казано, ако бях от София, непременно щях да посетя шоуто! Невероятни отзиви чух! Ето и инфо! Изненадана съм, че не сте разбрали  Rolling Eyes
Активен

kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #24 -: Февруари 12, 2007, 00:14:22 »

рап концертите ще ви ги спестя, въпреки че май там съм се кефела максимално много.
но много впечатляващо ми подейства вторият концерт на Fun Lovin Criminals  в София...беше в зимния и публиката не беше кой знае колко, но озвучаването беше добро и момчетата просто пяха с такова чувство, толкова истински, че на 15тата минута всички, дори и охраната, се бяха скупчили пред сцената и скачаха и припяваха...такава атмосфера на концерт не бях виждала, толкова...истинско беше...да усетиш, че някой изпитва удоволствие да свири ТОЧНО за теб...ей на това му казвам истински музиканти Exclamation
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: