star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Последният филм, който сме гледали и коментари за него :)
Страници: 1 ... 294 295 [296]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последният филм, който сме гледали и коментари за него :)  (Прочетена 604069 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4180

« Отговор #7375 -: Януари 06, 2018, 22:05:22 »

Току-о.. Джуманджи Smile бая забавен, за губене на време Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6172

Усмивка

« Отговор #7376 -: Януари 08, 2018, 09:46:51 »

Here Are The Winners At The 2018 Golden Globes

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri - беше ми препоръчан. Признавам, нямах големи очаквания. Но определено ме изненада, определено ми хареса. И съм леко уау. Вчера го гледах, преди наградите. И се радвам, защото може би щях да тръгна с големи очаквания и нямаше толкова да ме впечатли. Но определено си заслужава филмът.

Гледах и The Greatest Showman. Мюзикъл. Трябва на кино да се гледа. Страхотни танци и музика, един такъв романтичен, кара те да се усмихваш през цялото време. Не е върхът на жанра, но аз след "Клетниците" съм много критична като цяло към мюзикълите. Но Хю Джакман като ти се усмихне на тоз огромния екран, направо се разтапя човек.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15793

« Отговор #7377 -: Януари 08, 2018, 12:23:18 »

Here Are The Winners At The 2018 Golden Globes

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri - беше ми препоръчан. Признавам, нямах големи очаквания. Но определено ме изненада, определено ми хареса. И съм леко уау. Вчера го гледах, преди наградите. И се радвам, защото може би щях да тръгна с големи очаквания и нямаше толкова да ме впечатли. Но определено си заслужава филмът.

О, благодаря за мнението. И аз съм си го листнала и Формата на водата също. Дано не ме разочароват Smile
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #7378 -: Януари 08, 2018, 12:27:59 »

Водата и аз искам да го гледам. Скоро ще е.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #7379 -: Януари 12, 2018, 14:07:16 »

Формата на водата мен ме разочарова. Става за гледане, интересно ми беше, но някак... не ми беше нищо особено. Ама се кефех на актрисата, щото ми приличаше на братовчедка ми Cheesygrin А един друг от актьорите участва и в Call me by your name и също ми беше кеф да го гледам.

Call my by your name не знам дали го препоръчах. Ако не съм - правя го.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7011

« Отговор #7380 -: Януари 12, 2018, 19:07:38 »

The Killing of a secret deer ... чудя се дали не е най-безсмисленият филм с такава оценка, който съм гледала ...
Активен

Страници: 1 ... 294 295 [296]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: