star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Последният филм, който сме гледали и коментари за него :)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 295   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последният филм, който сме гледали и коментари за него :)  (Прочетена 579915 пъти)
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #25 -: Февруари 01, 2007, 23:13:15 »

Последно гледах (днес) "Децата на хората". Хубав филм, направен е малко като документален на моменти.

Друго - "Списъкът на Шиндлер" - много тежък филм, имаше една хубава мелодийка на моменти, в смисъл подходяща за филма. Накрая много ми хареса момента, когато всички спасени и техните деца отидоха и поставяха по един камън на гроба на Шиндлер.

The Guardian (ако бъркам името сори) - ми става. Не е лош ама накрая много някак го претупаха. Сума време за тренировките и там разни и накрая .... за 5 мин старичкия спасител умря, а пък нашия се спаси.  Малко съм разочарована от края.
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #26 -: Февруари 01, 2007, 23:15:38 »

ангелче гледай го много е готин има го в линкос и датата  Cheesygrin
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #27 -: Февруари 01, 2007, 23:29:38 »

Е, мога ли да ви помоля да не разказвате как завършват филмите?  Blink  Blink  Blink
Бъдете малко по-деликатни. Не всички хора са ги гледали...
Вярвам, че ще намерите думички, с които да опишете какво точно ви е допаднало и без да издавате в едно изречение как завършва един филм. Unsure  Unsure  Unsure  Blink

Филмите на Фани са много готини и са ми много любими.  Cheesygrin  Cheesygrin  Stuart  Stuart  Stuart
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #28 -: Февруари 02, 2007, 00:05:00 »

Цитат на: "kiki"
последно гледах съдба на куртизанка, стана ми един от любимите.
илюзионистът също ми хареса.
скоро мисля да гледам Little Miss Sunshine, от много време съм го изтеглила, но след като преди дни спечели наградки, се мотивирах най-накрая.

little miss sunshine го гледах преди месец и нещо. има интересни моменти а дядото там направо кърти
иначе последния филм който гледах е the last kiss и ми хареса адски много. но пък тоя филм ме накара да намразя рейчъл билсън. хареса ми много играта на Jacinda Barrett.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #29 -: Февруари 02, 2007, 11:26:37 »

В The last kiss, има интрига, да  Smile  Аз пък Рейчъл не съм я намразила, момичето не беше виновно.. Винаги ми е била много сладка и ми е малко тъпо ,че и тя като Миша Бъртън ще се маха от О.С. само, че от следващия сезон .. :(
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #30 -: Февруари 02, 2007, 11:30:42 »

Цитат на: "Bambina"
В The last kiss, има интрига, да  Smile  Аз пък Рейчъл не съм я намразила, момичето не беше виновно.. Винаги ми е била много сладка и ми е малко тъпо ,че и тя като Миша Бъртън ще се маха от О.С. само, че от следващия сезон .. :(

мне че съм я намразила буквално , тя и от преди това ми беше неприятна но сега ми се затвърди мнението. тъпо е щото това си е само роля , но както и да е. а какво ще стане със самър и ква беше миша?
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Newbie
*

« Отговор #31 -: Февруари 02, 2007, 11:34:25 »

На мен ми е била сладка винаги, а като научих ,че със Сет* са си lovers Smile и попринцип ми стана много сладко.И има един такъв глсец готин, лигав  Big grin
Ми Миша Бъртън беше Мариса.. Но от оттегли от сериала още в края на миналия сезон.А Рейчъл Билсън- Самър, ще направи същото нещо след този сезон   :(
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #32 -: Февруари 02, 2007, 11:36:01 »

ами маха се и сериала свършва.В щатите много им паднал рейтинга като тя се махнала и решили да спрат да снимат .

аз не харесвам Миша Бъртън , тази Рейчъл (Самър) ми харесва Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #33 -: Февруари 02, 2007, 11:39:56 »

Последния филм,който гледах беше Апокалипто.Какво да кажа...не ми хареса.Много е брутален с цялата тая кръв и терор... Mad
Сега в събота очаквам да гледам Леден болид за пореден път..незнам кой поо ред.Много ми е готин тоя филм.Страшно ме радва  Lol
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #34 -: Февруари 02, 2007, 16:45:34 »

Точно в Апокалипто имаше ужасно много неща, върху които да се замислиш. Много е трогателен. Поне е един от малкото филми, в които не се предполага, че всички племена по света говорят английски. Да не говорим, че културата на ацтеките винаги ми е била супер любопитна и това беше една доста интересна трактовка на живота от тези времена.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #35 -: Февруари 02, 2007, 17:16:30 »

На мен ми е била сладка винаги, а като научих ,че със Сет* са си lovers Smile и попринцип ми стана много сладко.И има един такъв глсец готин, лигав  Big grin
Ми Миша Бъртън беше Мариса.. Но от оттегли от сериала още в края на миналия сезон.А Рейчъл Билсън- Самър, ще направи същото нещо след този сезон   :(

Рейчъл се е разделила със Сет* и продуцентите са решили, че вече няма да им се получава да играят двойка в сериала. Официалната причина за спирането на сериала е нисък рейтинг в Щатите, въпреки че рейтинга в Европа се е увеличил. Unsure
Преди малко гледах 13-та серия и много ми хареса, явно са решили, че в последните няколко серии трябва да има пон малко от стария дух на сериала. Big grin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #36 -: Февруари 02, 2007, 18:16:29 »

Cookies,  :(  много жалко, сериала много ми харесваше..

Лора ,за Апокалипто -  Cool Thumbup , мнението ми се припокрива с твоето.
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #37 -: Февруари 02, 2007, 18:42:40 »

Снощи гледах Le Chocolat за пореден път...много позитивен и хубав филм Wub ..с Джони Деп Red face
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #38 -: Февруари 03, 2007, 13:28:47 »

Цитат на: "blonde"
Снощи гледах Le Chocolat за пореден път...много позитивен и хубав филм Wub ..с Джони Деп Red face

Оу , блонди , това ми е мноого сладък и любим филм !  Smile
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #39 -: Февруари 03, 2007, 13:32:06 »

Tоку що изгледах Barnyard, много забавна анимацийка. Заслужава си, ама предупреждавам, че има тъжен момент  Cry
Пробвах да гледам Alatriste, с Виго Mортенсен, ама не го стърпях. Много тромав ми се стори. После може пак да го пробвам.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #40 -: Февруари 03, 2007, 15:25:15 »

Unknown

Силно съм впечетлен.
Пет души се събуждат в един склад и не помнят кои са. Двама от тях са отвлечени, трима са похитители. И филмът не свършва, когато си спомнят кой кой е.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #41 -: Февруари 03, 2007, 16:11:13 »

Italian Job
Криминален екшън, САЩ, 2003
Режисьор: Ф. Гари Грей
В ролите: Марк Уолбърг, Чарлийз Терон, Едуард Нортън, Сет Грийн, Джейсън Стейтъм, Мос Деф, Доналд Съдърланд

Чарли Крокър (Уолбърг) е протеже на печения обирджия Джон Бриджър (Доналд Съдърланд), подготвящ оттеглянето си след обир във Венеция, при който бандата задига 35 млн. долара в злато. Когато най-несигурния от партньорите – Стийв (Нортън), им отмъква под носа плячката, убивайки хладнокръвно техния ментор, Чарли ангажира останалите от бандата: Готиния Роб (Джейсън Стейтъм), Лайл (Грийн) и Лявото ухо (Мос Деф) в сложен замисъл за връщане на златото и отмъщение над убиеца. Бляскавата Чарлийз Терон играе дъщерята на Бриджър – Стела: талантлива касоразбивачка, която работи като консултант по банкова сигурност. Както се случва напоследък във филмите за обири, доста време е отделено на демонстриране на високотехнологичните играчки на престъпниците. Техническият гений Лайл (който е най-колоритният герой) използва хакерските си умения, за да парализира трафика в Лос Анжелис – ход, който подготвя най-напрегнатия момент във филма: голямо преследване с коли (миникупъри, както и в оригинала с Майкъл Кейн), майсторски поставено от режисьора Грей.
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #42 -: Февруари 03, 2007, 16:34:46 »

Цитат на: "Салсеро"
Unknown

Силно съм впечетлен.
Пет души се събуждат в един склад и не помнят кои са. Двама от тях са отвлечени, трима са похитители. И филмът не свършва, когато си спомнят кой кой е.

Ще ми хареса ли ? Добре звучи
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #43 -: Февруари 03, 2007, 16:38:52 »

Цитат на: "bizzare"

Така смятам. Няма да е проблем да се гледа и с много хора, защото както казах развръзката не е кой кой е. Много се изкефих как свърши и смятам, че е абсолютно непредсказуемо Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #44 -: Февруари 03, 2007, 20:07:21 »

Оу , блонди , това ми е мноого сладък и любим филм !  Smile

Clap  Kiss
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #45 -: Февруари 03, 2007, 20:45:07 »

Цитат на: "Салсеро"
Цитат на: "bizzare"

Така смятам. Няма да е проблем да се гледа и с много хора, защото както казах развръзката не е кой кой е. Много се изкефих как свърши и смятам, че е абсолютно непредсказуемо Smile

ахъм ;) и на нас ни хареса .... и на Цецо му е харесал.
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #46 -: Февруари 04, 2007, 04:14:00 »

bitter moon
коментари -  Shocked  Shocked  Shocked  Blink
а какви секс сцени имаше...ох Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #47 -: Февруари 04, 2007, 11:47:26 »

Оф тая Горчива луна от кога се каня да я гледам....
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #48 -: Февруари 05, 2007, 17:18:02 »

Последният филм, който гледах, беше вчера - Van Wilder. Не го бях гледала преди това, а ми се гледаше някоя комедийка.  Cheesygrin Впечатления -> ами посмях се и се поотпуснах.  Cheesygrin А пък и се нагледах на актъора - супер сладък ми е. Smile

Преди това гледах Closer по ваша препоръка (т.е. на някои форумисти). Коментарите ми са,че наистина е много откровен, провокативен и доста нестандартен.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #49 -: Февруари 06, 2007, 12:59:21 »

Миналата седмица гледах Апокалипто и  Blink, Фейка май за него ми беше казала, че не е много в час, обаче приятели взеха, че взеха билети и хоп.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 295   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: