star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Последният филм, който сме гледали и коментари за него :)
Страници: [1] 2 3 ... 295   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последният филм, който сме гледали и коментари за него :)  (Прочетена 580772 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« -: Февруари 01, 2007, 15:15:36 »

Тука всеки може да пише последния филм който е гледал и да даде коментар и да го препоръча или да не го препоръчва съответно  Lol .
Аз сега се чудя какво да гледам . щом си свалих Нотинг Хил представете си  до къде съм стигнала Lol

Който иска може и обложка от филм да слага за по голяма представа:)
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 07:43:10 от bizzare » Активен

Don’t feed the forum trolls
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #1 -: Февруари 01, 2007, 15:28:47 »

Ще сефтосам темата.  Cheesygrin
Гледах The Queen последно.
Впечатления - никакви.  Unsure
Пак съм в емоционално настроение и взех малко присърце разказите за съдбата на Даяна - така де...пролях две сълзи. Lol
Хареса ми идеята за приемането на някои събития с достойнство.
Май само това ме впечатли от филма... Smile

п.п. А може ли линк към http://imdb.com освен обложките? Blink Или кой както го реши...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Февруари 01, 2007, 15:29:45 »

Последния филм, беше Ghost, старичък, но пък страхотен. Бях го започвала няколко пъти, и все нещо изникваше. Но определено си заслужава. Преди това гледах The guardian, по препоръка на Дита. Надявах се да ме разплаче  Mad  Е хубав, тежък филм, ама бях с хора и сълзите не тръгнаха. Та този последния ми стана силно любим, на всеки го препоръчвам!  Thumbup
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #3 -: Февруари 01, 2007, 15:34:51 »

Цитат
п.п. А може ли линк към http://imdb.com освен обложките?  Или кой както го реши...
еми да който както си реши  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #4 -: Февруари 01, 2007, 15:37:35 »

Гориво в кръвта.
Боза. Razz
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #5 -: Февруари 01, 2007, 15:54:29 »

Гледах Kama Sutra- Tale of love, по препоръка на Дита. Много ме изпълни този филм, въпреки че качеството беше ужасно и субтитрите изчезнаха на 15-тата минута. Първият индийски филм, който гледам, и определено ми хареса.
The guardian също го гледах скоро, тежичък ми беше  Unsure
Сега съм си изтеглила The Holiday, Finding Nemo, Dangerous beauty. Също така гледам третия сезон на O.C., и активно всяка сутрин гледам Били Бланкс  Rolling Eyes
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #6 -: Февруари 01, 2007, 15:58:11 »

Ами гледах Scoop , ужсно скучен филм, боза.М не си губете времето с него.

Друг беше Apocalypto и честно казано ми хареса.Не ми беше чак толкова кървав.Добър е определено.

Наскоро гледах и Gridiron Gang , много готин филм, за американски футбол с един чернокожи младежи, хареса ми много.Скалата е супер там  Wink   Smile

Step up го гледах отдавна, но изключително много ми хареса, много е свеж, ако не сте го гледали - романтичен, танци-манци ; и супер сладки главни герои Smile

Гледах и Илюзиониста не много скоро, но вярвам ,че повечето са го гледали, стрхотен филм !  Wub
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #7 -: Февруари 01, 2007, 16:02:37 »

имало някъв филм в торентите "Герои" и го пускали по едно и също време с призън брейк.И пак се се излучвал от американската Фокс тв. Някой гледал ли го е .Казаха ми че става въпрос за хора , които имат свръх-естествени сподобности  , ето обложката , мисля да започна да го гледам (качват го всеки вторник ).

Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 01, 2007, 16:04:28 »

ооо бамби step up и на мен ми хареса , пича е много секси  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #9 -: Февруари 01, 2007, 16:05:15 »

Ау, лионче, Немо не си ли го гледала? Страхотен е! Подсети ме с какво да заспя довечера  Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 01, 2007, 16:07:01 »

Ами за този Heroes, има много добри отзиви и е много гледан; само дето ние си сваляме един куп сериали - P.B. , O.C. , Lost ; и ще ,и станат множко;
Мисля като му мине целият първи сезон да му седнем и да ги изгледаме наведнъж.Вижда ми се готин.
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #11 -: Февруари 01, 2007, 16:10:26 »

Ах  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

Лъвенце, радвам се, че ти е допаднал Кама сутра: История за любовта. Оф, днес ще си направя филмов ден и вечер. Имам няколко филма, които съм гледала, но ми се иска пак да изгледам.

Скоро гледах един филм, който много ми хареса също: Harem suare / Последният харем
С мъка го изтеглих, нямаше субтитри, но ме грабна.

Заредила съм се с Червената цигулка / The red violin , който мисля да гледам след един душ време. Cheesygrin
А след него ще изгледам и Списъкът на Шиндлер / Schindler's List

А ако не се бъгна от филми ще си пусна и Кама сутра и Съдба на куртизанка - ще ги гледам за стотен път. Lol
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 01, 2007, 16:11:56 »

Schindler's List - много тежък филм  Unsure
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 01, 2007, 16:13:54 »

Аз пък ще гледам The Prestige след малко.Надявам се да си струва и да ми хареса Smile
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #14 -: Февруари 01, 2007, 16:16:28 »

И цигулката е тежък.  Lol  Lol  Lol
В края на деня ще съм разбита и ще пускам отзиви.  Cheesygrin  Kiss
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 01, 2007, 16:19:32 »

Цитат на: "Dita"
И цигулката е тежък.  Lol  Lol  Lol
В края на деня ще съм разбита и ще пускам отзиви.  Cheesygrin  Kiss

ти май искаш да се депресираш  Lol
също съм чувала че цигулката е тежък.
Активен

deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #16 -: Февруари 01, 2007, 17:00:50 »

Току що изгледах Night At The Museum, става за 1 път One eyed
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #17 -: Февруари 01, 2007, 17:18:15 »

последно гледах съдба на куртизанка, стана ми един от любимите.
илюзионистът също ми хареса.
скоро мисля да гледам Little Miss Sunshine, от много време съм го изтеглила, но след като преди дни спечели наградки, се мотивирах най-накрая.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 01, 2007, 19:47:59 »

Току що изгледахме Нощ в музея. Адски е забавен, ама мъжо констатира, че е филм за деца  Razz  
Гледай те го, много е забавен. Както каза deepdowndirty, става за един път  Lol
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #19 -: Февруари 01, 2007, 20:26:44 »

Цитат на: "Pupi"
Току що изгледахме Нощ в музея. Адски е забавен, ама мъжо констатира, че е филм за деца  Razz  
Гледай те го, много е забавен. Както каза deepdowndirty, става за един път  Lol
ПУПИ  на мен ми казаха че бил пълна боза и има само един, два интересни моменти в целия филм Confused  и се отакзах да го гледам .
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #20 -: Февруари 01, 2007, 21:53:31 »

Offtopic По-късно ще пиша и по темата за филмите, а сега по темата за Heroes.  Cheesygrin
Аз го гледам и много ми харесва. Следя го от самото начало. Излиза във вторник с РВ и честно казано е имало моменти, когато съм нямала търпение първо за него. Но понеже субтитрите по-бавно излизат (Чак късно вечерта), а без субтитри не мога да разбера какво става, защото е доста оплетен, гледам първо любимия РВ.  Cheesygrin
Така че - препоръчвам ви го. Няма да съжалявате.  Cheesygrin
Offtopic Иначе и аз следя О.С. , РВ, Лост и Герои. Бях почнала и The 4400, но нямам време, така че той ще почака. А Лост кога пак ще излиза?  Confused
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #21 -: Февруари 01, 2007, 22:21:31 »

Изгубени мисля, че тръгва след седмица!
Гледах Джиа скоро. Гледала съм го и преди и ме беше впечатлил, но сега няколко години по-късно не ми се стори нещо особено, много добра история, но просто знаех какво става. Даже не ме трогна Confused
Гледах и Шантав петък много ми хареса. Особено момчето е голям сладур Stuart
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #22 -: Февруари 01, 2007, 22:31:41 »

една приятелка ми даде да гледам After the sunset,стар е но много ме хареса! Уникални пейзажи,уникална мацка  Cheesygrin  много е готин,който не го е гледал може да му се наслади  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 01, 2007, 22:35:10 »

Сметанке, дали ще ти хареса филма, не мога да гарантирам. Но е факт, че имаше моменти, в които много се забавлявах, факт е и че имаше затъпяване.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #24 -: Февруари 01, 2007, 23:09:50 »

Цитат на: "Lady"
една приятелка ми даде да гледам After the sunset,стар е но много ме хареса! Уникални пейзажи,уникална мацка  Cheesygrin  много е готин,който не го е гледал може да му се наслади  Cheesygrin

абе, да не би да става дума за Before Sunset ??? Защото ако е за него, това е втората част, а първата е Before Sunrise. И двата са страхотни ;)

http://imdb.com/title/tt0112471/
http://imdb.com/title/tt0381681/

п.п. сега видях, че става дума за друг ;) нищо де, изказах се ...

Иначе аз последно гледах The prestige и съм много доволна .... За сега продължавам с 4400.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 295   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: