star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Филмите които очакваме
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Филмите които очакваме  (Прочетена 47426 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #25 -: Февруари 28, 2007, 22:58:04 »

Цитат на: "TiNki"
Цитат на: "elito"
Цитат на: "TiNki"
Аз чаках Весели крачета  Lol Това филмче беше преди 2-3 седмици по кината, а аз не успях да отида да го гледам  Very mad

Има го в замунда 8)

Извинявай за невежеството ми но...какво е замунда  Confused

www.zamunda.net
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #26 -: Февруари 28, 2007, 23:42:45 »

Филмчето е страхотно, Тинкиела!!!!!!
Активен

Моето име е Любов.
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #27 -: Март 01, 2007, 09:53:37 »

Лелее дано да си го изтегля да го гледкам  Wub Елинце браво че си го гледала  Cheesygrin
Благодаря Ангелче за уточнението  Smile
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
sX3mator
Newbie
*
Публикации: 485

« Отговор #28 -: Март 03, 2007, 19:12:31 »

А аз чакам да излезе свестен релийс на ТОВА че наш'те мамути докато се сетят (ако изобщо ще) да го пуснат по кината...  Blink ще ми умре коня.А пък не искам да си развалям кефа с някви кам-ове. Unsure И мн00го ми се гледа и Hostel 2.
 Другите неща,които чакам но не с чак такъв интерес :
**ABANDONED Trailer

**The Hills 2 Trailer

**GrindHouse Trailer

**Dead Silence Trailer - Това също го чакам,щяло да бъде в стила на SAW. Cheesygrin

Всичко друго вече го изгледах - The Number 23 (очаквах повече,но пак ми хареса) и Ghost Rider. 8) Хмм,сега като погледна нагоре и виждам че изглеждам сигурно сякаш съм някъв психар и гледам само хоръри. Sneaky Ее,да ама не е така... и за двете. Laugh Даже напоследък нямам много време да гледам филми и затова гледам само това което наистина искам да гледам.А през седмицата гледам главно "Погубени"те и PB. И разни ситкомчета. Smile С които разтоварвам.

P.S. А за по-горния пост относно "300" ето нещо което може да ви е интересно: ТУК

Едит: Пропуснах да спомена и новия филм с батко ми Никълъс Кейдж: NeXt
Активен

Бъди какъвто искаш..а не какъвто трябва!

------------
C'mon Dino, do the dance!!

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #29 -: Март 03, 2007, 19:16:02 »

Аз дебна Гоуст Райдъра,че ми се е догледало човешка горяща глава.Но не е с много хубаво качество,така,че ще чакам някой друг,който да ме смае.

Оооо,с нетърпение чакам White Noise 2-отсега пускам сок като си представя какво ще има  Razz
Активен
sX3mator
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 03, 2007, 19:59:53 »

Цитат на: "aleto"
Аз дебна Гоуст Райдъра,че ми се е догледало човешка горяща глава.Но не е с много хубаво качество,така,че ще чакам някой друг,който да ме смае.

Оооо,с нетърпение чакам White Noise 2-отсега пускам сок като си представя какво ще има  Razz

Мнее,за White Noise 2 не се настройвай така.Не искам да ти убивам устрема ама е далеч от единицата. Rolling Eyes Но все пак може да ти хареса.Може би и аз като теб се бях настроил за нещоо...кой знае какво.. и затова ти препоръчвам да "олабиш малко". Wink
Активен

------------

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #31 -: Март 03, 2007, 20:05:41 »

Йееее, още един фен на психариите  Cheesygrin Допаднаха ми трйлърите. Хълмовете 2 изглежда по-добре от единицата. На Грайндхаус съм го гледал вече и определено ще е лудница Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
sX3mator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Март 03, 2007, 20:49:30 »

Цитат на: "Салсеро"
Йееее, още един фен на психариите  Cheesygrin Допаднаха ми трйлърите. Хълмовете 2 изглежда по-добре от единицата. На Грайндхаус съм го гледал вече и определено ще е лудница Smile

Да,наистина Хълмовете1 ме разочарова... много предвидим беше,а и нямаше кой знае колко брутални сцени.Даже изнасилването не беше като изнасилване. Plaster
 А иначе отдавна не съм просто любител на психарии... май вече отивам към "про". Tongue Ако ми видиш колекцията... Cool Thumbup Ама май  е време малко да пресея че вече са ми пълни шкафовете и едвам ги отварям. Laugh
Активен

------------

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 03, 2007, 21:15:32 »

Цитат на: "sX3mator"
Даже изнасилването не беше като изнасилване. Plaster

Ама й пръснаха главата накрая  8)
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
izOglaven
Newbie
*
Публикации: 8

« Отговор #34 -: Март 05, 2007, 10:44:44 »

Цитат на: "Салсеро"
Цитат на: "sX3mator"
Даже изнасилването не беше като изнасилване. Plaster

Ама й пръснаха главата накрая  8)

Хаха,е кой може да каже такова нещо.ахаха? Big grin Изнасилването не било като хората? Confused  Lol Що,бе,мен,ти как изнасилваш!?  Tongue Не знаех за тези твои скрити увлечения. Unsure Ее,то бива фетиши,бива,ама тва вече...   тва вечеи мен ме изненада  Shocked (нали знаеш че само се ебавам Tongue )
Активен
sX3mator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 14, 2007, 20:32:15 »

Лееле,тва сега го виждам.^^  Mad Ше те... айде аз да не казвам кой се кефеше като изнасилваха Моника Белучи в един филм,а? 8)  Lol Е,то май стана ясно кой. Lol
Активен

------------

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #36 -: Март 15, 2007, 15:18:09 »

“300” започна да
чупи рекордите

Иран скочи срещу филма, омаловажавал историята им

Ако сте фен на филми от типа на “Гладиатор”, “Троя” или “Александър”, то тогава не трябва да изпускате новият исторически епос – “300”. Лентата отвя конкуренцията и зае лидерска позиция в американския боксофис веднага след премиерата си. От днес пък в почти всички софийски кина започва да се върти предпремиера.
Филмът е базиран върху едноименния комикс на Франк Милър, а вдъхоновението си режисьора Зак Снайдър получава от класиката на 60-те – “300 спартанци”. Легендата разказва как крал Леонид и 300 спартанци се бият до смърт срещу 400 000 персийци, за да защитят земята си.
Проектът се лишава от масовките и залага най-вече на техниката на снимане с “blue box”. Виртуалните декори запазват характерния за графичната новела златист и кървав тон. Визията на “300” е направена по модел на друг филм, базиран на творба на Франк Милър – “Град на греха” (б.а - “Sin City”).
Единствените, на които филма изглежда не се харесва, са иранците. Според тях предщесвениците им (персите) са изобразени като упадъчен и зъл народ. Местният вестник “Ayende-No” дори излезе със заглавие “Холивуд обяви война на Иран”. В статията се обяснява, че филмът показва персите като "демони без култура, чувства и хуманност, които нямат други занимания освен да нападат други нации и да убиват хора".

Държава: САЩ
Година: 2007
Времетраене: 105 минути
Жанрове: екшън, приключнески, драма, исторически
Бюджет: $ 65 млн.
Световна премиера: 07.03.2007
Премиера в България: 23.03.2007
Режисьор: Зак Снайдър
В ролите: Лена Хийди, Джерард Бътлър, Доминк Уест
Сценарист: Кърт Джонстад, Зак Снайдър
Продуцент: Марк Кантън, Джиани Нунари, Джефри Силвър, Бърни Голдман

ТС
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #37 -: Март 15, 2007, 17:21:41 »

Като излезе 300 ще има да се кефаркаааааааам,хъхъхъ
Иначе "Ghost Rider" е голяма излагация,и като игра,и като визия,и като звук и като всичко.Даже мотора му не е готин  Mad
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #38 -: Март 15, 2007, 17:53:25 »

Ем, колегата каза, че 12 лв са предпремиерните билети, Пухльо  Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 15, 2007, 18:23:28 »

Поне последната част от описанието за персите си е съвсем вярна. И после идва Македонски и ги сгъва от бой Smile
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #40 -: Март 24, 2007, 11:41:20 »

Аз чакам да излезе "Професия блондинка" 3  Lol  Lol  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #41 -: Април 01, 2007, 11:55:16 »

Вижте какво ще излезе на 25-ти Май Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 08, 2007, 21:14:46 »

28 Weeks Later - продължението на 28 Days Later. Пускат го в Петък. Има доста голяма оценка. Един от коментарите много ми хареса - Alien = 28 Days Later, Aliens = 28 Weeks Later.  Cheesygrin
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #43 -: Май 11, 2007, 11:35:24 »

The Gene Generation Trailer
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 11, 2007, 18:30:54 »

Цитат на: "kpacu"

И Мозила и ИЕ ми забиват като се опитам да го отворя това.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 22, 2007, 19:44:26 »

Попадна ми едно торентче, озаглавено New Movie Posters (2007-2012). Издирете си го, за да видите за какво точно става въпрос. Някой от нещата откровено ме шашардисаха...
За 2010 има обявен филм с Батман и Супермен; Завръщане в Бъдещето 4; обявен е Капитан Америка с Мат Деймън в главната роля; Константин 2 не ме учуди чак толкова много; два филма за куклата убиец Чъки - Отмъщението на Чъки и Леприкона срещу Чъки(трябва да се хвана да гледам някой от 6-те филма за Леприкона); Ченгето от Бевърли Хилс 4 - на Мърфи пак няма да му спре устата; Evil Dead 4 - чудно ми е дали ще си е ужас или бъзик като третата част; нов Петък 13-ти; Final Destination 4; Смъртоносно оръжие 5; Мисията Невъзможна 4 - този път с Брад Пит; Мъже в Черно 3; Матрицата 4; Бързи и Яростни 4 - в Лондон; Лудия Макс 4; Страшен Филм 5 както и доста други ужаси; X-men 4; Трите Хикса 3 при това с Кейт Бекинсейл Smile
Но няколко неща наистина ме шашнаха и зарадваха, и затова направо ще ви покажа постерите  Cheesygrin  

Да си призная отне ми малко да време да загрея, че третия плакат е на Междузвездни Войни - Епизод VII Red face Но пък нямам търпения да видя Predalien-а от Пришълеца срещу Хищника 2  Cheesygrin  Три години го чакам тоя филм!
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #46 -: Май 23, 2007, 09:34:36 »

Явно не си уловил хумора в тези плакати Lol
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 24, 2007, 10:10:48 »

Smile

Някой от нещата си ги има обявени вече. Естествено, че ми е минавала през акъла вероятността да са някакви бъзици. Но надеждата умира последна.
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #48 -: Май 24, 2007, 17:42:49 »

Значи супергеройските и AVP2 наистина ще се правят.
За Хобит-Питър Джаксън сам си каза че ще се заеме с него след като отшуми хаоса около Властелина на опръсканите
Колкото до Star Wars-a Лукас директно ни пльосва трета трилогия *а защо не и четвърта след нея?нали трябва да се издоят кинти от феновете*
Earn money you must както би казал Йода.
*от няколко години са обещали и DareDevil 2,не че много искам да гледам как Мат Деймън размахва бастунче,ама саунтрака на първата част  беше готин,а и каката с тризъбците имаше секси дупе*
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 24, 2007, 18:07:04 »

Grindhouse също е ясен. Smile А ако направят дори и половината от тия ужаси, дето са там, пак ще си умра от кеф.  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: