star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Филмите които очакваме
Страници: 1 2 3 ... 10 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Филмите които очакваме  (Прочетена 47398 пъти)
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« -: Януари 28, 2007, 11:58:06 »

Е сустринта моят мил мухчо *Рижльо Анин* ми прати трейлъра на филма 300...Те това ще се гледа и чака,настъхнах докато го гледах,моята иначе миролюбива натура мре за такива филми.
http://chymera.data.bg/Video/300%20Movie%20Trailer.avi
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #1 -: Януари 28, 2007, 17:44:23 »

Филмът наистина ще си струва. Толкова диджитъли мейд не бях виждала досега...  Blink
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #2 -: Януари 28, 2007, 20:33:49 »

Вчера му гледах рекламата и на мен ми направи впечатление
Активен
black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #3 -: Януари 30, 2007, 12:11:12 »

Аз с огромно, ОГРОМНО нетърпение чакам да пуснат по кината "Парфюмът: Историята на един убиец".
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #4 -: Февруари 01, 2007, 15:11:29 »

Цитат на: "black_eye"
Аз с огромно, ОГРОМНО нетърпение чакам да пуснат по кината "Парфюмът: Историята на един убиец".
те не са ли го давали вече по кината ?
На мен филма някак си ..... пфу гледах полвонта филм и го спрях , много гнусно е направен за моя вкус.Иначе книгата е много хубава , въпреки че бавно се чете ;)
Активен

Don’t feed the forum trolls
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #5 -: Февруари 02, 2007, 01:33:36 »

Цитат на: "Garfield"
Е сустринта моят мил мухчо *Рижльо Анин* ми прати трейлъра на филма 300...Те това ще се гледа и чака,настъхнах докато го гледах,моята иначе миролюбива натура мре за такива филми.
http://chymera.data.bg/Video/300%20Movie%20Trailer.avi

Трейлъра го гледах преди 2-3 месеца. Много го чакам тоя филм. Попадна ми и комикса, но не се задълбочих.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #6 -: Февруари 02, 2007, 06:40:12 »

Комиксааа.... Shocked Салси,готин,кажииии какво пиеш ?  Big grin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #7 -: Февруари 02, 2007, 10:17:04 »

Само вода от пералнята не пия, щото не й знам мезето, и газ, щото няма. Но напоследък си карам на биричка Smile
Трябва да те разочеровам, защото комикса така й не си го качих. Един приятел дойде вкъщи с неговия хард и аз само го погледнах набързо. Но ако толкова много го искаш, това е линк към торента в датата. Не е голям, бързо ще си го дръпнеш. В торента има и линк към CDisplay, която ще ти трябва, тъй като файловете са .cbz Дерзай! Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #8 -: Февруари 02, 2007, 11:26:05 »

фенк ю,фенк ю  Cheesygrin ми ловез комиски & анимации
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #9 -: Февруари 02, 2007, 11:54:28 »

Сонче,не само,че го пуснаха,но и май спряха да го дават преди 2 месеца.. Confused

Аз пък чакам Harry Potter и Shrek Cheesygrin
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 02, 2007, 12:13:52 »

Аз комикса реших да не го чета, защото сигурно е по-добър от филма. А пък много искам да се изкефя максимално на тоя филм Smile
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #11 -: Февруари 02, 2007, 12:16:30 »

Цитат на: "blonde"
Сонче,не само,че го пуснаха,но и май спряха да го дават преди 2 месеца.. Confused
да и аз бях останала с това впечатление Smile

блонд ... оправи ли се форума ?
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 02, 2007, 13:11:20 »

Ами,да не казвам голяма дума,но..днес си се зарежда супер Wub

П.С. Хрис,мерси ако си правила нещо Kiss
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 02, 2007, 13:12:40 »

Ами,да не казвам голяма дума,но..днес си се зарежда супер Wub

П.С. Хрис,мерси ако си правила нещо Kiss

браво радвам се , гледам че и еуфорията взима участие по често ;)  Kiss
Активен

blonde
Newbie
*

« Отговор #14 -: Февруари 02, 2007, 13:15:39 »

С нея установихме,че в уни-то/school-a се зарежда по-бързо отколкото по къщите ни  Rolling Eyes
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #15 -: Февруари 02, 2007, 15:55:01 »

форумчето е екстра вече Big grin
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #16 -: Февруари 02, 2007, 20:46:23 »

Цитат на: "Sahne"
Цитат на: "black_eye"
те не са ли го давали вече по кината ?
На мен филма някак си ..... пфу гледах полвонта филм и го спрях , много гнусно е направен за моя вкус.Иначе книгата е много хубава , въпреки че бавно се чете ;)

Мисля, че филмът е имал само премиера и тепърва ще се върти на големия екран. Надявам се, де, щото ще е гадно да съм проспала шанса си.... Иначе в книгата също има много гнуснички моменти, но може би не си ги представяш така живо  Wink  
Активен
Morgana
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #17 -: Февруари 07, 2007, 16:48:09 »

Чакам новите серии на Вероника Марс с нетърпение Smile
Също така много ми се иска да гледам The Queen, звучи интересно.
Иначе - повечето филми, които очаквах да излязат вече ги имам, но не съм ги излгедала още всичките...
Активен

size=9]Meet ya in the bathroom[/size]
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 24, 2007, 21:23:59 »

Тъкмо изгледах трйлър на The Condemned Ша стаа търкал  Stuart
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #19 -: Февруари 27, 2007, 10:51:06 »

Аз чаках Весели крачета  Lol Това филмче беше преди 2-3 седмици по кината, а аз не успях да отида да го гледам  Very mad
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #20 -: Февруари 28, 2007, 14:38:04 »

Аз пък чакам Норбит!Бил страхотен филм , има го в сайта за филми но е с гадно качество и няма субтитери и трябва да изчакам още малко , жалко! Alucard
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #21 -: Февруари 28, 2007, 14:46:04 »

Цитат на: "TiNki"
Аз чаках Весели крачета  Lol Това филмче беше преди 2-3 седмици по кината, а аз не успях да отида да го гледам  Very mad

Има го в замунда 8)
Активен

Моето име е Любов.
blonde
Newbie
*

« Отговор #22 -: Февруари 28, 2007, 14:49:17 »

Sex and the city , the movie Stuart
Активен
TiNki
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 28, 2007, 17:41:37 »

Цитат на: "elito"

Има го в замунда 8)

Извинявай за невежеството ми но...какво е замунда  Confused
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #24 -: Февруари 28, 2007, 22:56:39 »

Аз пък чакам Harry Potter и Shrek Cheesygrin

И Shrek 3 ли ще излиза? Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #25 -: Февруари 28, 2007, 22:58:04 »

Цитат на: "elito"

Има го в замунда 8)

Извинявай за невежеството ми но...какво е замунда  Confused

www.zamunda.net
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #26 -: Февруари 28, 2007, 23:42:45 »

Филмчето е страхотно, Тинкиела!!!!!!
Активен

Моето име е Любов.
TiNki
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 01, 2007, 09:53:37 »

Лелее дано да си го изтегля да го гледкам  Wub Елинце браво че си го гледала  Cheesygrin
Благодаря Ангелче за уточнението  Smile
Активен

sX3mator
Newbie
*
Публикации: 485

« Отговор #28 -: Март 03, 2007, 19:12:31 »

А аз чакам да излезе свестен релийс на ТОВА че наш'те мамути докато се сетят (ако изобщо ще) да го пуснат по кината...  Blink ще ми умре коня.А пък не искам да си развалям кефа с някви кам-ове. Unsure И мн00го ми се гледа и Hostel 2.
 Другите неща,които чакам но не с чак такъв интерес :
**ABANDONED Trailer

**The Hills 2 Trailer

**GrindHouse Trailer

**Dead Silence Trailer - Това също го чакам,щяло да бъде в стила на SAW. Cheesygrin

Всичко друго вече го изгледах - The Number 23 (очаквах повече,но пак ми хареса) и Ghost Rider. 8) Хмм,сега като погледна нагоре и виждам че изглеждам сигурно сякаш съм някъв психар и гледам само хоръри. Sneaky Ее,да ама не е така... и за двете. Laugh Даже напоследък нямам много време да гледам филми и затова гледам само това което наистина искам да гледам.А през седмицата гледам главно "Погубени"те и PB. И разни ситкомчета. Smile С които разтоварвам.

P.S. А за по-горния пост относно "300" ето нещо което може да ви е интересно: ТУК

Едит: Пропуснах да спомена и новия филм с батко ми Никълъс Кейдж: NeXt
Активен

Бъди какъвто искаш..а не какъвто трябва!

------------
C'mon Dino, do the dance!!

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #29 -: Март 03, 2007, 19:16:02 »

Аз дебна Гоуст Райдъра,че ми се е догледало човешка горяща глава.Но не е с много хубаво качество,така,че ще чакам някой друг,който да ме смае.

Оооо,с нетърпение чакам White Noise 2-отсега пускам сок като си представя какво ще има  Razz
Активен
sX3mator
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 03, 2007, 19:59:53 »

Цитат на: "aleto"
Аз дебна Гоуст Райдъра,че ми се е догледало човешка горяща глава.Но не е с много хубаво качество,така,че ще чакам някой друг,който да ме смае.

Оооо,с нетърпение чакам White Noise 2-отсега пускам сок като си представя какво ще има  Razz

Мнее,за White Noise 2 не се настройвай така.Не искам да ти убивам устрема ама е далеч от единицата. Rolling Eyes Но все пак може да ти хареса.Може би и аз като теб се бях настроил за нещоо...кой знае какво.. и затова ти препоръчвам да "олабиш малко". Wink
Активен

------------

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 03, 2007, 20:05:41 »

Йееее, още един фен на психариите  Cheesygrin Допаднаха ми трйлърите. Хълмовете 2 изглежда по-добре от единицата. На Грайндхаус съм го гледал вече и определено ще е лудница Smile
Активен

sX3mator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Март 03, 2007, 20:49:30 »

Цитат на: "Салсеро"
Йееее, още един фен на психариите  Cheesygrin Допаднаха ми трйлърите. Хълмовете 2 изглежда по-добре от единицата. На Грайндхаус съм го гледал вече и определено ще е лудница Smile

Да,наистина Хълмовете1 ме разочарова... много предвидим беше,а и нямаше кой знае колко брутални сцени.Даже изнасилването не беше като изнасилване. Plaster
 А иначе отдавна не съм просто любител на психарии... май вече отивам към "про". Tongue Ако ми видиш колекцията... Cool Thumbup Ама май  е време малко да пресея че вече са ми пълни шкафовете и едвам ги отварям. Laugh
Активен

------------

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 03, 2007, 21:15:32 »

Цитат на: "sX3mator"
Даже изнасилването не беше като изнасилване. Plaster

Ама й пръснаха главата накрая  8)
Активен

izOglaven
Newbie
*
Публикации: 8

« Отговор #34 -: Март 05, 2007, 10:44:44 »

Цитат на: "Салсеро"
Цитат на: "sX3mator"
Даже изнасилването не беше като изнасилване. Plaster

Ама й пръснаха главата накрая  8)

Хаха,е кой може да каже такова нещо.ахаха? Big grin Изнасилването не било като хората? Confused  Lol Що,бе,мен,ти как изнасилваш!?  Tongue Не знаех за тези твои скрити увлечения. Unsure Ее,то бива фетиши,бива,ама тва вече...   тва вечеи мен ме изненада  Shocked (нали знаеш че само се ебавам Tongue )
Активен
sX3mator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 14, 2007, 20:32:15 »

Лееле,тва сега го виждам.^^  Mad Ше те... айде аз да не казвам кой се кефеше като изнасилваха Моника Белучи в един филм,а? 8)  Lol Е,то май стана ясно кой. Lol
Активен

------------

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #36 -: Март 15, 2007, 15:18:09 »

“300” започна да
чупи рекордите

Иран скочи срещу филма, омаловажавал историята им

Ако сте фен на филми от типа на “Гладиатор”, “Троя” или “Александър”, то тогава не трябва да изпускате новият исторически епос – “300”. Лентата отвя конкуренцията и зае лидерска позиция в американския боксофис веднага след премиерата си. От днес пък в почти всички софийски кина започва да се върти предпремиера.
Филмът е базиран върху едноименния комикс на Франк Милър, а вдъхоновението си режисьора Зак Снайдър получава от класиката на 60-те – “300 спартанци”. Легендата разказва как крал Леонид и 300 спартанци се бият до смърт срещу 400 000 персийци, за да защитят земята си.
Проектът се лишава от масовките и залага най-вече на техниката на снимане с “blue box”. Виртуалните декори запазват характерния за графичната новела златист и кървав тон. Визията на “300” е направена по модел на друг филм, базиран на творба на Франк Милър – “Град на греха” (б.а - “Sin City”).
Единствените, на които филма изглежда не се харесва, са иранците. Според тях предщесвениците им (персите) са изобразени като упадъчен и зъл народ. Местният вестник “Ayende-No” дори излезе със заглавие “Холивуд обяви война на Иран”. В статията се обяснява, че филмът показва персите като "демони без култура, чувства и хуманност, които нямат други занимания освен да нападат други нации и да убиват хора".

Държава: САЩ
Година: 2007
Времетраене: 105 минути
Жанрове: екшън, приключнески, драма, исторически
Бюджет: $ 65 млн.
Световна премиера: 07.03.2007
Премиера в България: 23.03.2007
Режисьор: Зак Снайдър
В ролите: Лена Хийди, Джерард Бътлър, Доминк Уест
Сценарист: Кърт Джонстад, Зак Снайдър
Продуцент: Марк Кантън, Джиани Нунари, Джефри Силвър, Бърни Голдман

ТС
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #37 -: Март 15, 2007, 17:21:41 »

Като излезе 300 ще има да се кефаркаааааааам,хъхъхъ
Иначе "Ghost Rider" е голяма излагация,и като игра,и като визия,и като звук и като всичко.Даже мотора му не е готин  Mad
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #38 -: Март 15, 2007, 17:53:25 »

Ем, колегата каза, че 12 лв са предпремиерните билети, Пухльо  Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 15, 2007, 18:23:28 »

Поне последната част от описанието за персите си е съвсем вярна. И после идва Македонски и ги сгъва от бой Smile
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #40 -: Март 24, 2007, 11:41:20 »

Аз чакам да излезе "Професия блондинка" 3  Lol  Lol  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #41 -: Април 01, 2007, 11:55:16 »

Вижте какво ще излезе на 25-ти Май Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 08, 2007, 21:14:46 »

28 Weeks Later - продължението на 28 Days Later. Пускат го в Петък. Има доста голяма оценка. Един от коментарите много ми хареса - Alien = 28 Days Later, Aliens = 28 Weeks Later.  Cheesygrin
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #43 -: Май 11, 2007, 11:35:24 »

The Gene Generation Trailer
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 11, 2007, 18:30:54 »

Цитат на: "kpacu"

И Мозила и ИЕ ми забиват като се опитам да го отворя това.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 22, 2007, 19:44:26 »

Попадна ми едно торентче, озаглавено New Movie Posters (2007-2012). Издирете си го, за да видите за какво точно става въпрос. Някой от нещата откровено ме шашардисаха...
За 2010 има обявен филм с Батман и Супермен; Завръщане в Бъдещето 4; обявен е Капитан Америка с Мат Деймън в главната роля; Константин 2 не ме учуди чак толкова много; два филма за куклата убиец Чъки - Отмъщението на Чъки и Леприкона срещу Чъки(трябва да се хвана да гледам някой от 6-те филма за Леприкона); Ченгето от Бевърли Хилс 4 - на Мърфи пак няма да му спре устата; Evil Dead 4 - чудно ми е дали ще си е ужас или бъзик като третата част; нов Петък 13-ти; Final Destination 4; Смъртоносно оръжие 5; Мисията Невъзможна 4 - този път с Брад Пит; Мъже в Черно 3; Матрицата 4; Бързи и Яростни 4 - в Лондон; Лудия Макс 4; Страшен Филм 5 както и доста други ужаси; X-men 4; Трите Хикса 3 при това с Кейт Бекинсейл Smile
Но няколко неща наистина ме шашнаха и зарадваха, и затова направо ще ви покажа постерите  Cheesygrin  

Да си призная отне ми малко да време да загрея, че третия плакат е на Междузвездни Войни - Епизод VII Red face Но пък нямам търпения да видя Predalien-а от Пришълеца срещу Хищника 2  Cheesygrin  Три години го чакам тоя филм!
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 23, 2007, 09:34:36 »

Явно не си уловил хумора в тези плакати Lol
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 24, 2007, 10:10:48 »

Smile

Някой от нещата си ги има обявени вече. Естествено, че ми е минавала през акъла вероятността да са някакви бъзици. Но надеждата умира последна.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #48 -: Май 24, 2007, 17:42:49 »

Значи супергеройските и AVP2 наистина ще се правят.
За Хобит-Питър Джаксън сам си каза че ще се заеме с него след като отшуми хаоса около Властелина на опръсканите
Колкото до Star Wars-a Лукас директно ни пльосва трета трилогия *а защо не и четвърта след нея?нали трябва да се издоят кинти от феновете*
Earn money you must както би казал Йода.
*от няколко години са обещали и DareDevil 2,не че много искам да гледам как Мат Деймън размахва бастунче,ама саунтрака на първата част  беше готин,а и каката с тризъбците имаше секси дупе*
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 24, 2007, 18:07:04 »

Grindhouse също е ясен. Smile А ако направят дори и половината от тия ужаси, дето са там, пак ще си умра от кеф.  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #50 -: Май 25, 2007, 09:53:01 »

Не умирай бря,няма да има с кой да си лалам за Star Craft 2
Иначе много ми се иска да гледам нещо тип "Много кофти антигерой vs срещу още по кофти антигерой".Не бих отказал и някой нов кошмар на Елм Стрийт да се пръкне.
Активен

aLeX
Newbie
*
Публикации: 562

« Отговор #51 -: Май 25, 2007, 13:13:30 »

Бен Афлек размахваше бастунче  Razz  И беше идеален. За каката не коментирам. Аз лично като вечното дете, чакам ето това с нетърпение:
http://www.transformersmovie.com/ <---да, да, да ..  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Stuart  Stuart  Stuart
Активен

img]http://alabalanica.hit.bg/000977660.jpg[/img]
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #52 -: Март 25, 2008, 11:47:29 »

A.R.O.G.

Ще има втора част на G.O.R.A!!!!!! w00tw00tw00tw00t
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #53 -: Юни 01, 2008, 16:37:25 »

Ще има нов Конан - без Арни, ама все пак Конан hhuhuhuhu
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #54 -: Юни 02, 2008, 12:03:32 »

И Червената Соня ще има...
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #55 -: Юни 23, 2008, 11:57:23 »

Ice Age 3 - Dawn of the Dinosaurs - Official Trailer
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #56 -: Юни 23, 2008, 12:43:11 »

тва и аз го чакам...кога трябва да излиза?
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #57 -: Юни 23, 2008, 12:58:07 »

2009 пише накрая Lol Аз ша изкукуригам дотогава
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #58 -: Юни 23, 2008, 13:05:02 »

Аз това го гледах още март-април. Ама като видях, че ще излиза лятото на 2009 ми се секна кефа. Иначе го чакам с нетърпение.  Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #59 -: Юни 24, 2008, 12:12:42 »

А стига, верно ще излиза катеричока Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrinкеф, кеф, кеф, кеф
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #60 -: Юни 26, 2008, 17:28:49 »

Twilight trailer
Много се зарибих!!! Искам да го гледам този филм. Потърсих в нета да видя дали има книгата онлайн... с надеждата, че поне на английски ще я има.  Unsure Нъцки! Не е издавана и в България...  Cry Искам!
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #61 -: Юни 26, 2008, 17:58:17 »

Toлкова си и търсила...

Четеш в следния ред - Twilight, New Moon, Eclipse. Четвъртата, Breaking Dawn, я пускат на 2-ри Август т.г. Тези четирите са писани от гледната точка на Изабела Суан, а Midnight Sun ще бъде първата от нова поредица, но от лицето на Едуард Кълън.

Нещо за angel_sin - авторката е фен на Muse и самата група я има в книгата, в трета книга е включен концерт на Muse и някои от главните герои са фенове на Muse.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #62 -: Юни 26, 2008, 19:05:13 »

Започнах да чета Twilight Cheesygrin На 15 стр съм все още, но адски ми харесва Cheesygrin И вече ме болят очите Lol
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #63 -: Юни 26, 2008, 19:23:38 »

Aaаааз чакам wall.e и wanted, въпреки че ми изглежда мноо измислен. А и тоз новия 3Д филма, Journey to the Center of the Earth.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #64 -: Юни 26, 2008, 19:44:14 »

Eagle Eye също изглежда добре. Има и още няколко, но в момента не ми идват имената...
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #65 -: Юни 26, 2008, 19:49:59 »

Нямаш срама!
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #66 -: Юни 26, 2008, 22:01:29 »

Aaаааз чакам wall.e ....

Thumbup Нямааам търпение вече! От доста време анимация не ме беше заинтригувала толкова, толкова са сладки тия роботчовци.. Ама чак наесен.
Активен

C’est tout!
euphoria
Newbie
*

« Отговор #67 -: Юни 26, 2008, 22:43:21 »

Уолиииииии  Wub
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #68 -: Юни 27, 2008, 20:52:26 »

He's Just Not That Into You Мноого ми се гледаа...
Активен

C’est tout!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #69 -: Юни 27, 2008, 21:15:56 »

Цитат
This video is not available in your country.

Lol
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #70 -: Юли 01, 2008, 21:50:37 »

Хората се презастраховат  Lol Lol Като ни знаят какви сме  Lol Lol Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #71 -: Юли 03, 2008, 01:33:51 »

Йеееей, Баш Теферич 3 !!!! Cheesygrin
Абе,таз катерица не умря ли от глад ? о.О
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #72 -: Юли 20, 2008, 09:31:33 »

Дали???. Или е просто гавра с Немо-любителите  Confused
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #73 -: Юли 20, 2008, 10:21:15 »

На гавра прилича...
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #74 -: Ноември 28, 2008, 13:15:18 »

Нямам търпение за Valkyrie: http://filmreview.biz/viewmovie.php?id=574
Напоследък супер тъпотии дават по кината...
Каква символика има дори в заглавието само: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B8
А Том Круз има поразителна прилика с военния чиито образ пресъздава.
Обещавщ филм.
Другият за който четох, но не открих в нетя: Необикновеният случай на Бенджамин Бътън. За един човек, който се ражда стар и с течение на времето се подмладява.
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #75 -: Ноември 28, 2008, 13:58:50 »

Чакам с нетърпение да излезе Дукесата (май има и друг превод в заглавито) с Кайра Найтли  Big grin
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #76 -: Януари 16, 2009, 11:51:18 »

Бързи и яростни 4

Филмът ще е с оригиналния cast от първата част и така като гледам трейлъра, обещава да е доста интересни Wink
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #77 -: Януари 16, 2009, 19:56:28 »

Бързи и яростни 4

Филмът ще е с оригиналния cast от първата част и така като гледам трейлъра, обещава да е доста интересни Wink

O, най-сетне
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #78 -: Януари 18, 2009, 17:23:16 »

Fast and furious 4
Това е другият трейлър към филма Wink

X-men origins: Wolverine

Angels and deamons
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #79 -: Януари 18, 2009, 18:53:54 »

Леле, жестока си, как ще дочакам сега май месец Unsure
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #80 -: Януари 18, 2009, 19:13:59 »

Аз много съм се надъхала за няколко филма и така като гледам Wolverine и Fast and furious са от тези с близки премиери, юли и септември ще има много интересни неща по екраните Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #81 -: Януари 18, 2009, 19:21:19 »

Тихо, тихо Smile
Активен
Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #82 -: Януари 18, 2009, 22:42:47 »

На тази тема описанието трябва да е "Ако всичко ви е наред, влезте и ще получите внезапен пристъп на неудовлетворение"  Sneaky
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #83 -: Януари 18, 2009, 22:53:23 »

На тази тема описанието трябва да е "Ако всичко ви е наред, влезте и ще получите внезапен пристъп на неудовлетворение"  Sneaky

!
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #84 -: Януари 18, 2009, 23:27:32 »

Ice Age 3

http://www.iceage3.co.uk/
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Newbie
*

« Отговор #85 -: Януари 18, 2009, 23:30:43 »

Тук вече не можете да ме хванете, малкото сладко лешнико-чудовище съм го гледала отдавна Cheesygrin
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #86 -: Януари 18, 2009, 23:31:57 »

'Ma то излиза сле 6 месеца ?!
Активен

Моето име е Любов.
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #87 -: Януари 18, 2009, 23:35:33 »

Обаче от юли миналата година го дават преди всеки един филм, който съм гледала на кино Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #88 -: Януари 19, 2009, 00:08:33 »

'Ma то излиза сле 6 месеца ?!

За трейлъри си говорим тук Smile
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #89 -: Януари 19, 2009, 11:19:47 »

Ух, депресирах се чак.
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #90 -: Февруари 27, 2009, 20:36:09 »

The international ... особено след като част от саундтрака е писан от моя любим музикант ... като това - http://www.youtube.com/watch?v=fSKMVyTzJ3Y
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #91 -: Март 05, 2009, 14:56:30 »

Те го дават по кината, гледа ли го вече, Фани ? На мен ми казаха, че е хубав.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #92 -: Март 05, 2009, 17:28:42 »

Те го дават по кината, гледа ли го вече, Фани ? На мен ми казаха, че е хубав.

аз на кино не ходя  Razz чакам го с хубаво качество и ще го гледам ... оценката му хич не е лоша, пък и все пак е британско кино  Wink
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #93 -: Март 07, 2009, 21:58:50 »

Ох а аз съм си оптимист че ще излезне и си чакам с нетърпение да излезне филмът ПРИЯТЕЛИ
Любимото ми сериалче е (естествено след Сексът и града)
Само се карат нещо около този филм ще го правят ли няма ли да го правят...добре че старото Джени се съгласи да го продуцира .... последната ми информация е че Лиса Кудроу се дърпа нещо ама незнам и аз  Unsure
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #94 -: Март 07, 2009, 22:13:19 »

Аз пък четох, че всички били съгласни, но Анистън отказала, защото искала да снима сериозни проекти, а не да я възприемат с този й образ Rolling Eyes. Като цяло смятам, че филм Приятели ще е излишен, успяха да завършат историята по възможно най-добрия начин. Та най-вероятно само ще прецакат нещата. Сексът и градът е пример затова, определено няма усещането, което носи сериала, колкото и да съм фен, няма как да не призная. Wink
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #95 -: Март 09, 2009, 21:50:22 »

Аз тези филми продължения,не ги гледам като нова развръзка или някаква сюжента линия,която поставена на големия екран, ще ме остави без дъх и ще ме смае.По-скоро се радвам,че отново гледам любими лица и слушам любими,дори и банални реплики.Винаги като гледам някой сериал и след края му се чувствам самотна поне една вечер,така че това е просто едно весело събитие,не го задълбавам,ама сега защо така,ама не така,еее сегааа пък тия..

Така че определено бих се радвала на филм Приятели,но се съмнявам,че ще излезне.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #96 -: Март 10, 2009, 14:45:41 »

Като каза 'самотна поне една вечер', ей така се чувствах, когато гледах последната серия на Али Макбийл. Много ми беше тъжно.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #97 -: Март 10, 2009, 17:25:19 »

Оле,я кажи какво става в последната серия,понеже все съм се чудила.
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #98 -: Март 10, 2009, 17:28:28 »

Голям рев е... Cry Тя си тръгва с дъщеря си, а приятелите й я изпращат.  Cry
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #99 -: Март 10, 2009, 17:40:36 »

Ама намира ли я тая любов де,дай повече подробности...
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #100 -: Март 10, 2009, 17:53:18 »

Recap - ей тука е по-подробничко, че ми се губят моменти, аз съм я гледала преди 100-години финалната серия. Няма мъж до нея, заминава за Ню Йорк, за да се чувства по-добре малката Cry
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #101 -: Март 10, 2009, 17:56:51 »

И аз ревах, ужас.
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #102 -: Март 17, 2009, 11:31:55 »

Яростно секси
Айде малко остана до премиерата на Бързи и яростни 4. Чакаме 4 април StuartЗа да не съм голословна, поствам и две снимчици Stuart
Wub

един трейлър
« Последна редакция: Март 17, 2009, 11:43:48 от Cookies » Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #103 -: Март 17, 2009, 16:55:07 »

http://www.fastandfuriousmovie.net/ - невероятен сайт, гледайте интрото.  Cool Thumbup

Бамб, за теб специално се отнася горното Kiss Wink
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #104 -: Март 17, 2009, 20:30:29 »

О, благодаряяя, разпутпях се Love eyes

Ух, нямам търпение да го гледам вече Cheesygrin
« Последна редакция: Март 17, 2009, 20:33:12 от Bambina » Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #105 -: Март 17, 2009, 20:35:02 »

разпутпях се

Каквооооооо се?? Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #106 -: Март 17, 2009, 20:35:52 »

Oппааа, това не гo видях Lol Трябваше да идва от глагола туптя, не от... Lol
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #107 -: Март 17, 2009, 21:47:17 »

Много добре ти се получи.
Хилих се като идиот Lol
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #108 -: Март 17, 2009, 22:21:37 »

То нормално развалнувала си се. Аз няма да описвам реакцията си тази сутрин като видях снимката му в колата.  Wub Или като отворих сайта, а от баса столът ми потрепери Red face
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #109 -: Юли 16, 2009, 16:36:12 »

Хари Потър е вече по кината специално за уна го пиша това тук. Cheesygrin
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #110 -: Юли 16, 2009, 16:42:32 »

Знам, но по вестниците пише, че билетите са изкупени, дори отварят допълнителни места.
Аз искам да го гледам на спокойствие, а не с накачулени лапета по главата
Активен

lexinka
Newbie
*
Публикации: 76

« Отговор #111 -: Юли 20, 2009, 02:09:08 »

Я да ви питам нещо - търся един филм от 2006 година, Four Christmases.. и се чудя защо след толкова време го няма за сваляне.Blink
От колко време го чакам с нетърпение. Sad До колкото знам е голяма комедия.  Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #112 -: Юли 20, 2009, 12:55:01 »

От 2008 е филмът - http://www.imdb.com/title/tt0369436/
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #113 -: Юли 20, 2009, 18:59:19 »

Има го за сваляне, но е с кофти качество.. А и наистина е от миналата Коледа.
Активен
lexinka
Newbie
*
Публикации: 76

« Отговор #114 -: Юли 20, 2009, 20:37:15 »

Дам, пак нещо не съм догледала,че е от 2008. Ами то от толкова чакане да го намеря с хубаво качество,имам чувството, че търся много стар филм.  Blink
Сега очаквам да излезе по кината Labor PainsSmile Изглежда ми забавно филмче.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #115 -: Юли 21, 2009, 11:53:10 »

Току що го изгледах, не бих отишла на кино, за да го гледам.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #116 -: Юли 21, 2009, 16:02:45 »

Точно щях да кажа, че този с Линдзи го видях в аренабг.ком и мисля, че не става дори за домашно гледане Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #117 -: Юли 22, 2009, 09:04:10 »

За домашно става, сладникава история, тя лъже, той й прощава и накрая се събират.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #118 -: Юли 25, 2009, 11:41:53 »

Я да ви питам нещо - търся един филм от 2006 година, Four Christmases.. и се чудя защо след толкова време го няма за сваляне.Blink
От колко време го чакам с нетърпение. Sad До колкото знам е голяма комедия.  Smile

Недей да имаш особено големи очаквания, определено става, има някаква идея, но пък точно "смешните" моменти ми бяха по-скоро тъповати, а накрая клони към драма, която дори успява да разстрои жени в критическата, особено, ако имат неуспешен брак зад гърба си...
Така де, от целия филм запомних началото, готина сцена! Cheesygrin
Активен

C’est tout!
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #119 -: Юли 27, 2009, 13:47:50 »

Гледа ми се новия за Шерлок Холмс с Робърт Дауни... Гледах трейлъра и го очаквам с нетърпение!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #120 -: Юли 28, 2009, 10:38:44 »

С Робърт Дауни Джуниър всичко мога да гледам, все лигите ще ми потекат. Не знам какво има в тоя актьор, но ми действа на маточно ниво директно.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #121 -: Юли 28, 2009, 10:48:37 »

Дауни, на маточно ниво ? Хаха. Изненадвате ме много Cheesygrin
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #122 -: Юли 28, 2009, 10:51:38 »

На мене така ми действа от доста години... Rolling Eyes
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #123 -: Юли 28, 2009, 10:52:24 »

И на мене.  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #124 -: Юли 28, 2009, 11:03:16 »

Ми ту.
Нямам идея защо.
Моля, някой да обясни!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #125 -: Юли 28, 2009, 11:11:56 »

Ох, олекна ми.
Не знам защо, Лорет, но при мен всичко започна от биографичния филм за Чарли Чаплин.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #126 -: Юли 28, 2009, 22:41:43 »

Нямам идея защо.
Моля, някой да обясни!

Щото прилича на мен!  Cheesygrin
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #127 -: Юли 29, 2009, 14:17:37 »

Аз очаквам с нетърпение G-Force (http://www.youtube.com/watch?v=EMZ4XvlPX_EStuart
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #128 -: Юли 29, 2009, 21:18:50 »

Коко преди Шанел. Просто искам ВЕЧЕ да видя този филм. А чак ноември Sad eyes
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #129 -: Юли 31, 2009, 18:04:05 »

Ще е интересен, определено. И на мен много ми се гледа. Не беше ли много по-скоро ?!
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #130 -: Август 02, 2009, 22:12:24 »

Абеее и аз така мислех ама казаха при анонс по бтв - ноември Sad
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #131 -: Август 15, 2009, 12:02:36 »

и ние с мъж ми го дебнем....
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #132 -: Август 15, 2009, 21:27:30 »

http://www.youtube.com/watch?v=q4pEKQ_zUBo&feature=fvst - това ще е Филмът!  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #133 -: Август 22, 2009, 13:51:10 »

Премиера 18 септември Clap
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #134 -: Август 23, 2009, 13:08:24 »

Аз чакам с нетърпение екранизацията на Портретът на Дориан Грей с Бен Барнс и Колин Фърт...
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #135 -: Август 23, 2009, 13:44:37 »

Аз вчера гледах трейлър на "Алиса в страната на чудесата" с Джони Деп, разбира се на Тим Бъртън.  Cheesygrin Със сигурност ще бъде нещо смахнато. Ноооо ще излезе чак март 2010  Cry Все пак го очаквам вече с нетърпение.  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #136 -: Август 23, 2009, 16:59:11 »

Като чуя Джони Деп и почвам и аз да очаквам с нетърпение Cheesygrin

Еле пък приказен сюжет Stuart
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #137 -: Август 23, 2009, 20:58:52 »

Премиера 18 септември Clap

I told you Cheesygrin
Гледам и някаква друга екранизация от 2008 има - 'Coco Chanel', обаче не мисля да го гледам, главната актриса не ме радва нещо. Smile

Алиса ще е перфектна, гаранция.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #138 -: Август 23, 2009, 21:11:24 »

Супр, супер, така се радвам, че е скороооооо.
Баси, много ми се гледа тая Коко!! Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #139 -: Август 28, 2009, 03:03:04 »

Гледам и някаква друга екранизация от 2008 има - 'Coco Chanel', обаче не мисля да го гледам, главната актриса не ме радва нещо. Smile

Алиса ще е перфектна, гаранция.

Алиса? Не е ли Одри Туту(Тоту - с френския съм малко много зле).

Daybrakers - изключително случайно ми попадна трейлъра, но филмът ми стана супер задължителен.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #140 -: Август 28, 2009, 12:37:16 »

Алиса и Одри Тоту имат малко общо, мен ако питаш Smile

А ако става дума за филма, който съм споменала, той не е дългоочаквания 'Коко преди Шанел', от 2009-а, с участието на Одри Тоту, която е прекрасна Smile За това казах и че не ме кефи другия, който съм цитирала и няма да го гледам.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #141 -: Август 31, 2009, 15:28:23 »

Ей тоя,го чакам с нетърпение : Gamer.Едно,че обичам Джерард Бътлър откак се е родил и е единствения мъж,за който бих се омъжила освен моя. И Раян Рейнолдс. И Кам,нещо си от Twilight. И П.Диди,ама той има деца,така,че изпада леко от класацията.Та така де,почти единствения е.

Другия,който чакам е All About Steve .  Едно,че видях,че Сандра Бълок е омъжена за Джеси Джеймс,който е тотален идол и луд маниак. За който не знае кой е,свалете си Jesse James is a dead man. Та ми се издигна в очите,а и обичам мъжа с русата брадичка.Ах.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #142 -: Август 31, 2009, 16:35:54 »

Гледах му трейлъра в киното наскоро, на този Gamer, доста беше готино, ще го гледам с кеф.

А за Джеси Джеймс нищо няма да кажа Lol
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #143 -: Август 31, 2009, 19:12:54 »

Мъжа с русата брадичка,имам предвид,от All about Steve.Иначе не бих го пипнала Джеси Джеймс с пръчка. Мъж му е тотален фен и ходихме на едното шоу,тук в Колъмбъс,като прескачаше къщи с тия големите monster trucks,или т.нар от мен-голямо камионче.Ей,много цвилих тогава.
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #144 -: Септември 02, 2009, 16:08:16 »

Чакаме adventureland скоро  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #145 -: Септември 02, 2009, 16:27:32 »

Как скоро, аз преди няколко седмици го гледах  Confused
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #146 -: Септември 02, 2009, 16:58:25 »

Не знам, може и да е излязъл вече, малко съм загубила представа за времето  Smile ; въпреки че не мисля че е аут тук
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #147 -: Септември 02, 2009, 20:41:14 »

Мда, качен е по торентите, в арена го видях. Става ли въобще ?

Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #148 -: Септември 02, 2009, 20:49:38 »

Ми....не....
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #149 -: Септември 02, 2009, 20:51:41 »

Така си и мислех Smile
Активен
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #150 -: Септември 02, 2009, 23:31:22 »

Някой гледал ли е брулени хълмове новата екранизация от 2009?  Smile
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #151 -: Септември 03, 2009, 05:15:45 »

Аз не съм.  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #152 -: Септември 03, 2009, 09:39:59 »

И аз не съм - не мога да се реша, след екранизацията от 1992 ме е страх да не се разочаровсм. Ама казват, че била хубава. Някои казват даже, че била по-хубава от тази '92... не знам що за чудо ще е.  Rolling Eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #153 -: Септември 25, 2009, 09:40:04 »

Коко от 2-ри в кината Clap Clap Clap
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #154 -: Септември 26, 2009, 10:17:34 »

Коко вече в кината Surprised Довечера съм там Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #155 -: Септември 28, 2009, 16:16:32 »

Чакам : Low Abiding Citizen.Видях му привюто с Джерард Бътлър,обичам го този актьор,ах,ох,желая го много,плюс,че има пуцане и драма.Как да не го очаквам с нетърпение тоя филм. Cheesygrin

The Invention of Lying. Мисля,че ще е забавен.Как никой не лъже,а само един.Аз.Според мен ще е интересен,а и от трейлъра не изглежда зле.Ще видим.

Couples Retreat.Не очаквам кой знае какво,само заради пейзажа и екзотичния остров си струва да го гледам.Пък и Жан Рено си го обичам от едно време.

Коко,беше оня ден в киното,ама не ми се гледаше тогава,обаче имаше разочаровани доста.Знам ли.Ама една девойка,чак се беше разплакала. Shocked
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #156 -: Октомври 29, 2009, 14:06:28 »

The Boondock Saints 2.Насирам от кеф!!!Толкова много хубави филми идват,оо,да,оо,да,а вчера гледах трейлъра на New moon,вампири!,вампири!,вампири! и вълци!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #157 -: Октомври 30, 2009, 10:30:51 »

Ние чакаме аватар, трейлъра изглежда готин Smile
http://www.imdb.com/title/tt0499549/
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #158 -: Ноември 08, 2009, 15:57:52 »

Алиса в страната на чудесата с Джони! Нямам търпение, кога ще стане март Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #159 -: Ноември 08, 2009, 21:01:32 »

КАто стана въпрос за Джони, верен ли е слуха за 4-ти Карибски пирати  Rolling Eyes Вчера изгледах третата част, пуснах малко сълзи...много де, и след като се разрових, намерих на няколко места, че е заплануван. А и в имдб има инфо, та да му вярвам ли  Cheesygrin Rolling Eyes
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #160 -: Ноември 08, 2009, 22:55:09 »

КАто стана въпрос за Джони, верен ли е слуха за 4-ти Карибски пирати  Rolling Eyes Вчера изгледах третата част, пуснах малко сълзи...много де, и след като се разрових, намерих на няколко места, че е заплануван. А и в имдб има инфо, та да му вярвам ли  Cheesygrin Rolling Eyes

Това, което се знае е, че Орландо Блуум няма да участва със сигурност. Още преди половин година е отказал. Джони Деп се колебаел според слуховете, защото са сменили шефа на студиото, та най-вероятно 4тата част ще е и без него.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #161 -: Ноември 09, 2009, 20:30:33 »

Значи няма смисъл така трепетно да го очаквам.  Rolling Eyes
Благодаря за инфото Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #162 -: Ноември 10, 2009, 10:06:56 »

Че какви Карибски пирати ще са без Джони Деп. Ей, казвам ви хора, Деп направо ме изпълва в таизи си роля. Толкова ме забавлява, наистина я играе просто невероятно.  Smile Love eyes
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #163 -: Ноември 18, 2009, 20:09:39 »

За Карибски пирати 4 - Джони е подписал. Филмът щял да е за по-младите години на капитан Спароу и ще е без Кийра и Орландо.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #164 -: Ноември 21, 2009, 14:44:35 »

Суупер. Само Джони. Cheesygrin
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #165 -: Януари 22, 2010, 03:24:36 »

По неизвестни причини очаквам този Dear John.Романтика,драма,рев,сополи.От създателя на The Notebook.
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #166 -: Януари 23, 2010, 20:42:07 »

И аз така.Всичко с етикет Никълъс Спаркс ме кефи.   http://www.imdb.com/name/nm0817023/

За пример, джон-а още се снима, но това е завършено.И само трейлъра ме разкашкавали.Отивам да си тегля "Нощи в Роданте"

http://vbox7.com/play:6a3f3dfa
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 20:50:27 от Nakom » Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #167 -: Януари 24, 2010, 14:48:58 »

The last airbender

Толкова да съм радостна!!!!Преди месец почнах да гледам това анимационно и супер се влюбих,адски интересно и забавно,уж за деца,ама не е за деца.И си мислих "Ебаси колкото е готино,що не са направили филм.И вчера в киното-даааааааан,трейлър!!!Бива ли,бива ли,питтаааам!!!С мъжа ми бяхме единствени в залата,които се хилихме с глас от радост.На телевизора имам записани поне 30 серии,които още не сме изгледали,въпреки,че случайно видях последните.Ама нищо!!!
ДААААААААААА!!!

Знам,че не разбирате,ама все едно да направят Тайнствените златни градове пълнометражен хубав филм с ефекти и сие.
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #168 -: Януари 24, 2010, 18:45:02 »

Ще го удостоя и аз с внимание. Но само заради режисьора Smile И ми е любопитно къде ще се пръкне във филма :Р
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #169 -: Януари 24, 2010, 19:56:24 »

Най-вероятно ще е вуйчото на Зуко.Той е нисък и дебел.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #170 -: Февруари 01, 2010, 22:23:38 »

Season of The Witch, Incept, Ironman 2.
Особено последния - Мики Рурк го раздава от лошите, за Скарлет Йохансон не съм много сигурен от кои ще е, защото тая геройня е била руски шпионин преди да се хване с SHIELD, пък ще го има и Warmachine. Яко пуцаница ще е.  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #171 -: Февруари 01, 2010, 22:31:11 »

Пропуснах Hoodwinked Too! Hood VS. Evil. На първата част се смях много, надявам се и тази да е така.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #172 -: Февруари 01, 2010, 23:48:31 »

По неизвестни причини очаквам този Dear John.Романтика,драма,рев,сополи.От създателя на The Notebook.

и аз го чакам ... заради Channing Tatum ...
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #173 -: Февруари 22, 2010, 18:25:44 »

Аз чакам . По ред на номерата .

Аvatar-The last Airbender. Както е ясно,  Джош коля,за да стигна до киното.
Robin Hood.  С бат Ръсел Кроу. Изглежда обещаващо , а и той ми сподели ,че е доволен.
The Bounty Hunter . С моята любов в живота Джералд Бътлър и Дженифър Анистън . Комедийка ще е явно .
How to train your dragon .  Анимацийка . 3 Д .
Clash of the Titans . Идва скоро . Гръцка митология , ефекти , уха .

Мъж чака :

Prince of Persia: The Sands of Time.
Shrek after нещо си , нещо -нещо .
Iron Man 2 .

Двамата заедно чакаме Sex and The City 2 . Lol Lol Lol Lol Lol

Аз лично очаквам всички филми от айемдиби-то , на границата съм пред изкукване , знаете как съм като видя реклама или трейлър !!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #174 -: Март 07, 2010, 19:18:11 »

З Карибите 4 и аз го чакам, но и аз знам, че Кийра няма да я има за Орландо не знам.
Обаче чакам Сексът и градът 2 Cheesygrin и ще умрааааааааааааа ако скоро не дойде лятото
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #175 -: Март 07, 2010, 22:28:52 »

За Карибите четох,че Пенелопе Круз се двоуми да подпише . Яко.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #176 -: Март 13, 2010, 21:46:41 »

http://www.youtube.com/watch?v=Kb9o7CNaqHs - Мисия Лондон[IMDB info]. Изглежда добре. Даже много добре.  Cheesygrin Само се надявам най-яките моменти да не са всичките в трeйлъра. Ще отида да го гледам на кино.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #177 -: Март 13, 2010, 23:42:01 »

Да не забравиш да поканиш и добрата си приятелка Razz навитак съм и аз да го гледам на кино
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #178 -: Март 14, 2010, 01:15:16 »

До 16-ти Април има много време.  Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #179 -: Април 01, 2010, 12:51:30 »

Predators - грозните, невидими извънземни отново са тук!  Cheesygrin
Активен

confused _girl
Newbie
*
Публикации: 8

« Отговор #180 -: Юни 12, 2010, 21:59:55 »

Eclipse,с нетърпение.....
Активен

Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб ...
Bambina
Newbie
*

« Отговор #181 -: Юни 14, 2010, 13:38:21 »

Predators - грозните, невидими извънземни отново са тук!  Cheesygrin

Присъединявамм сее Cheesygrin Невероятен актьорски състав, егати подбора, чакам го като топлия хляб Cheesygrin
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #182 -: Юли 19, 2010, 14:50:54 »

Това (сори за смотания линк, на в imdb почти нищо не пише) и то главно заради актьорите: http://www.popcrunch.com/ryan-gosling-scarlett-johansson-kurt-cobain-biopic-courtney-love-asks-scarlett-johansson-ryan-gosling-to-star-in-kurt-cobain-biopic-heavier-than-heaven/

И това: http://www.imdb.com/title/tt1408045/ - Филм за "семейството" на Чарлз Менсън. Скоро изгледах 1 много добър документален по случая и направо ме потресе как един средноинтелигентен, необразован социопат е способен да промие мозъците и да съсипе животите на 20 човека. И бая изчетох.
Кофтито е, че и за двата никъде не пише release date.
« Последна редакция: Юли 19, 2010, 14:53:40 от belladonna™ » Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #183 -: Юли 20, 2010, 11:52:23 »

http://www.youtube.com/watch?v=tXGRswEKXy4 Vampires Suck - Official Movie Trailer
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #184 -: Юли 20, 2010, 11:58:36 »

това го има в замунда Smile найс е ;)
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #185 -: Юли 20, 2010, 13:20:23 »

потвърждавам- найс е
Активен
Sugar
Newbie
*
Публикации: 449

« Отговор #186 -: Август 20, 2010, 16:12:08 »

http://www.imdb.com/title/tt0947798/ - Black Swan, много искам да го гледам
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #187 -: Август 20, 2010, 20:35:51 »

Уау, впечатлена съм . И актьорският състав е сериозен.
Активен
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #188 -: Август 20, 2010, 22:14:14 »

Уау, впечатлена съм . И актьорският състав е сериозен.

Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #189 -: Август 21, 2010, 02:56:44 »

Натали Портман и Мила Куниц се целуват.  Big grin
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #190 -: Септември 17, 2010, 14:50:04 »

http://www.dnes.bg/kino/2010/09/17/borat-stava-fredi-merkiuri.99062 - Може пък да става за сериозен актьор, ще видим.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #191 -: Септември 18, 2010, 10:46:43 »

И аз го четох това вчера. Очаквам с нетърпение филма.
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #192 -: Февруари 02, 2011, 08:27:25 »

Очаквам филма Kokowääh http://www.youtube.com/watch?v=kenoyAhTsYI. В него участват Тил Швайгер, който е доста известен немски актьор и нашия Самуел Финци, който е толкова добър, че се пръскам от гордост.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #193 -: Февруари 09, 2011, 22:01:10 »

Батман 2012! С жената котка - Ан Хатауей, която не ми мяза на такава, но пък... в първоначалния си замисъл жената, преди котката, е смахната и странна, пък това тя го докарва. А и в Крис Нолън да се съмнявам.. е несериозно.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #194 -: Февруари 09, 2011, 22:09:31 »

И Крисчън Бейл. Определено този филм го чакам с огромно нетърпение.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #195 -: Февруари 14, 2011, 06:04:48 »

Крисчън Бейл е аххх,ооххх,ухххх.

Чакам : http://www.imdb.com/title/tt1302011/ - Кунг Фу Панда 2.
http://www.imdb.com/title/tt1270798/ - Х-Мен- поредното продължение,ама пак ще гледам. Няма го Хю Джакман мисля,Кевин Бейкън изскача.Хм.
http://www.imdb.com/title/tt1324999/ - Здрач-4ти филм
http://www.imdb.com/title/tt1411697/ - Махмурлук 2-ра част. The hangover 2 демек
http://www.imdb.com/title/tt0800369/ - ТОР!!!Обожавам комиксите за Тор,знам,че сте само женски тука,ама...много са супер.
http://www.imdb.com/title/tt1298650/ - Пиратски кариби с Джони Деп и Пенелопе Круз.Страхотно.

Айде да не дразня повече,видях Конан , следващата серия за Шерлок Холмс и ох,колко анимации.НЕ ИСКАМ ДА ХОДЯ НА РАБОТА,ИСКАМ ДА СИ СЕДЯ У НАС И ДА ГЛЕДАМ ФИЛМИ.
« Последна редакция: Февруари 14, 2011, 06:07:18 от aleto » Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #196 -: Февруари 15, 2011, 00:04:08 »

Х man без Хю Джакмън е като боза без баничка. Ама пак ще го гледам. I love Marvel, все пак. И Thor по същата причина, а и Captain America.
Пиратите ще са страшна лудница с Пенелопе Lol

Май ще има Wanted 2..

И кво като сме само женски ма, знаеш ли какво беше последното нещо, което си изтеглих - Batman, the animated series, 4 сезона, с оригинално аудио. Кеееефф.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #197 -: Февруари 15, 2011, 04:54:56 »

Don't make me go Фейка on your ass!

Ха-ха,амииии и така да е,комикси се съмнявам някой тук да чете.

Тиии нали нямаше думата "баничка" в речника.  Cheesygrin

Бря..Уонтед 2,че то 1 нямаше такъв небивал успех.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #198 -: Февруари 16, 2011, 01:22:22 »

Що пък да я нямам, ма, краставицо? Cheesygrin

И комикси ме кефят. И даже съм си харесала няколко за по 30-40 лв, амааа. Няма да са сега.

Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #199 -: Февруари 16, 2011, 06:11:53 »

Аз се снабдих с колекцията на Джош,от на баща му,оригинални комикси от началото на Марвел.Имам около 50,щяхме да ги продаваме в ибей,ама ...аз не ги давам. Някои са накапани вече де.

Нямаш баничка,щото веднъж ми беше казала,че тая дума я нямаш в речника и като ти се озадачих,ми каза,че ядеш само няколко пъти и то домашна.Много ме разочарова.Баничката е благодат. Cheesygrin
Активен
robsityy
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #200 -: Февруари 16, 2011, 20:01:10 »

Аз се снабдих с колекцията на Джош,от на баща му,оригинални комикси от началото на Марвел.Имам около 50,щяхме да ги продаваме в ибей,ама ...аз не ги давам. Някои са накапани вече де.

Нямаш баничка,щото веднъж ми беше казала,че тая дума я нямаш в речника и като ти се озадачих,ми каза,че ядеш само няколко пъти и то домашна.Много ме разочарова.Баничката е благодат. Cheesygrin

... Season Of The Witch - със Nikolas Cage  Wink
Активен

Най-лесния начин да забравиш всичките си проблеми, е да обуеш обувки на висок ток Tongue
Bambina
Newbie
*

« Отговор #201 -: Февруари 16, 2011, 20:37:50 »

Кучка. Marveeeeel.

То е истина за домашната, де. Просто много малко 'външни' банички стават. Cheesygrin (освен, ако не съм много пияна и гладна)
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #202 -: Февруари 16, 2011, 22:01:56 »

То е истина за домашната, де. Просто много малко 'външни' банички стават. Cheesygrin (освен, ако не съм много пияна и гладна)

нищо че не е по темата, ама .. има една баничарница на Витоша и Солунска .. какви баници правят - опитай и пак кажи, че не ядеш  Cheesygrin  ... а иначе пък аз домашна не ям  Razz
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #203 -: Февруари 16, 2011, 22:04:16 »

... Season Of The Witch - със Nikolas Cage  Wink

Това мина вече по кината. Щом като не гледаш ужаси, не знам дали ще ти хареса, има бая гнусотийки(скапано ий/ии!).

нищо че не е по темата, ама .. има една баничарница на Витоша и Солунска .. какви баници правят - опитай и пак кажи, че не ядеш  Cheesygrin  ... а иначе пък аз домашна не ям  Razz

В Аспарухово какви банички правиха... Не знам обаче дали я има още фурничката.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #204 -: Февруари 20, 2011, 00:11:31 »

Днес хванах част от трейлър на Sucker Punch. Мега безумно изглежда, много искам да го гледам.  Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #205 -: Февруари 21, 2011, 18:58:50 »

Нали! Супер смахнат Smile
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #206 -: Февруари 23, 2011, 14:33:45 »

Хора...много ми се гледа лав.нет, бг филмът, който излиза на 1 април. Проблемът е, че тогава няма да съм в България и поне до юни. Знаете ли някакъв сайт, където може да се изтеглят нови български филми? В замунд аи арена не ги качват :( Или може би ще го оставят по малките кина, като Евросинема и т.н...? Не ми се иска да го изпусна :(
Активен

DaisyDuck
Newbie
*
Публикации: 20

« Отговор #207 -: Май 15, 2011, 12:52:53 »

Аз чакам с нетърпение The Hangover 2. Страхотна беше първата част, отдавна не бях гледала толкова хубава комедия, дано да не се изложат сега.
Активен
Nakom
Newbie
*

« Отговор #208 -: Май 15, 2011, 13:39:55 »

The Tree of Life
Терънс Малик
Активен
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #209 -: Декември 21, 2011, 12:00:03 »

http://www.youtube.com/watch?v=JTSoD4BBCJc

Сега една година трябва да чакам  Cheesygrin
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #210 -: Декември 21, 2011, 13:03:26 »

Чакам само войната на вампирите, пак Twilight, последната част, ако не е най-хубавата, повече филми от много части няма да гледам.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #211 -: Декември 24, 2011, 19:41:10 »

Откога се точа на "Ронал Варварина" и, о, изненада - по кината ще върви дублиран на български.  Shocked Ако някой може да обясни на глупавия ми мозък кой реши, че това http://www.youtube.com/watch?v=oJpTdNSzB0E и http://www.youtube.com/watch?v=xvArnCFjbwo&feature=relatedе детско филмче и трябва да се дублира като се изрежат по-пиперливите реплики (според сравнение, което направих между българския и английския трейлър, точно така са направили), много ще съм благодарна... Не ми го побира акълът просто.
« Последна редакция: Декември 24, 2011, 19:48:34 от Catherine » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #212 -: Януари 21, 2012, 11:34:33 »

Ха, сега гледам нова част на Заразно зло ще излиза тази година. Ей, тоя конвейр няма спиране. По 101 продължения правят.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #213 -: Февруари 07, 2012, 15:14:42 »

Искам да гледам ето този филм. http://www.club.bg/kino-i-televizia/346517-bylgarskijat-film-ave-be-pokazan-v-kan.html
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #214 -: Май 21, 2012, 17:38:55 »

Да си споделя, ей така, кой филм чакам с нетърпение http://www.imdb.com/video/imdb/vi889627417/  Cheesygrin
Ей сега го мернах... Освен всичко друго мисля, че ще е много забавен.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #215 -: Май 21, 2012, 17:46:55 »

Учудвам се, че го казвам, но и на мен ми изглежда забавен.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #216 -: Май 21, 2012, 17:59:42 »

Учудвам се, че го казвам, но и на мен ми изглежда забавен.

Салс, ти може да го гледаш от научна гледна точка. Един вид - проучване, какви "чупки в кръста" можеш да използваш, за да угодиш на нечий женски поглед.  Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #217 -: Май 21, 2012, 18:05:24 »

Аз друг трейлър ли гледах?
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #218 -: Май 21, 2012, 18:39:54 »

Пф, те ако само с чупки им се угаждаше, щеше да е добре.  Rolling Eyes
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #219 -: Май 22, 2012, 15:15:12 »

Хора, сложете една запетайка преди "които", не ви ли боде очите така  Razz

Инак напоследък са ми тъпички новите филми и не се сещам какво да очаквам...
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #220 -: Май 22, 2012, 18:32:33 »

Не, не сме обременени от такива неща. Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #221 -: Май 22, 2012, 21:07:43 »

Хора, сложете една запетайка преди "които", не ви ли боде очите така  Razz

Казвал съм го преди, ще го кажа и пак - Grammar Nazis FTW!  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #222 -: Май 26, 2012, 15:03:27 »

Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin http://www.youtube.com/watch?v=-wtOKVfB1lk&feature=relmfu
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #223 -: Август 21, 2012, 12:18:06 »

Очаквам с огромно нетърпение екранизацията на една от любимите ми книги По Пътя. Дори Кристен по трейлър ми се струва добре влязла в роля.
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #224 -: Август 21, 2012, 12:42:50 »

Сбърках темата и местя  Razz
« Последна редакция: Август 21, 2012, 13:07:48 от Korneliq » Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #225 -: Август 21, 2012, 12:53:09 »

Хубу, и аз ще се променя, щом и Корни  Razz
« Последна редакция: Август 21, 2012, 13:14:24 от Pupi » Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #226 -: Ноември 04, 2012, 19:09:45 »

Ъъъъъъъъъъъ, последнитe вампири идват, за фенове и хейтъри съобщавам, още малко и се свършва за добро или зло. Сега ще гледам за билети, сестра ми се кани да идва за големия ден и съм мнохо хепи. Cheesygrin
« Последна редакция: Ноември 04, 2012, 19:12:14 от Fata morgana » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #227 -: Ноември 04, 2012, 19:11:30 »

Хахахах,аз също може да ида на кино,не знам -ще видя някой трейлър да реша дали си заслужава.

Аз чакам Айрънмен 3 с повече мерак.
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #228 -: Ноември 04, 2012, 19:14:41 »

На мен в тази част са ми най-любимите и силни моменти от книгите. Ще ида сто процента, но ако го осерат, ще ги мразя повече от всички хейтъри, които нищо не са гледали от сагата. Razz
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #229 -: Ноември 04, 2012, 19:21:45 »

И аз очаквам някакви вълшебства,пък и си обичам магии и свръх-сили по принцип. Макар,че точно последната книга ме дразни неимоверно много.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #230 -: Ноември 27, 2012, 23:41:19 »

Pitch perfect .. направо нямам търпение, тази пълничката е страхотна  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #231 -: Януари 12, 2013, 13:04:53 »

Evil Dead - римейк е на първия филм, който си е чист ужас, а не на втория или третия, които вече са си комедии. Много големи очаквания имам, трейлъра изглежда много добре. Не помня последно кога съм гледам 'М' трейлър.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #232 -: Януари 12, 2013, 14:27:29 »

Evil Dead - римейк е на първия филм, който си е чист ужас, а не на втория или третия, които вече са си комедии. Много големи очаквания имам, трейлъра изглежда много добре. Не помня последно кога съм гледам 'М' трейлър.

Ох, само като гледам трейлъра и ....брррр.... Crazy, гнусотийка. Аз така и не се научих да ги гледам тия филми.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #233 -: Януари 12, 2013, 17:39:01 »

Тогава защо въобще се мъчи да гледаш трейлъра? Ярко червеното в началото не беше ли достатъчна подсказка?  Lol
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #234 -: Януари 12, 2013, 20:54:48 »

Е, не може ли да продължавам да се опъвам на себе си. А и даже не го изгледах целия...   Razz Big grin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #235 -: Юни 27, 2013, 23:38:42 »

Lol Lol Lol 'Нюансите' ще ги правят на филм догодина.  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #236 -: Юни 29, 2013, 09:03:41 »

Ужас...

Аз прочетох в Биограф, че екранизират Хиляди сияйни слънце и сега нямам търпение...
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #237 -: Юни 29, 2013, 21:00:32 »

На порно филм ли Cheesygrin
Активен

Моето име е Любов.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #238 -: Юни 30, 2013, 07:12:14 »

Порно има от миналата година.  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #239 -: Юли 02, 2013, 14:19:28 »

Ау Фей, супер за слънцата, дано.

Аз чакам втора част на "Игрите на глада", ще излиза ноември май. От книгите втората ми е най-любима, така че нямам търпение.
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #240 -: Октомври 05, 2014, 15:29:54 »

http://www.imdb.com/title/tt2713180/

С нетърпение
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #241 -: Март 15, 2015, 14:09:52 »

Kurt Cobain: Montage of Heck

Wub Wub Wub
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #242 -: Март 15, 2015, 21:44:54 »

И аз се развълнувах като разбрах,че ще излиза,обаче май е по-скоро негативно настроението ми към филма,че може да излезе пълна сган от глупости и разочарования.  Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: 1 2 3 ... 10 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: