star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Музикалните ви страсти
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Музикалните ви страсти  (Прочетена 67214 пъти)
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #50 -: Януари 21, 2007, 00:45:59 »

алето , браво за руската  песен !  Clap  Clap  Clap
 А това предаване беше ужасно въздействащо и покъртително - толкова непосредствено бе представена историята й  ,че чак не можеш да повярваш на грозотата от действителността.
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #51 -: Януари 21, 2007, 03:09:18 »

Срещам трудности да отговоря. Да почна да изреждам, не знам къде ще завърша. Май е по-лесно да кажа какво не слушам - ами рап, т.нар. черно и чалга, но нея я трая в поносимите граници.

Сред много много любимите ми неща са Nightwish, Depeche mode, Scorpions, Roxette, ABBA, Bonnie Tylor. Харесвам още U2, Radiohead, Sting, Enigma, Guns'n'Roses, Skunk Anansie, Placebo, System of a down, Rammstein, Evanescence, Beyonce,

От класическата музика най-харесвам валсовете, полките от Щраусовия род.

Обожавам българска музика - Сигнал, Тангра, Диана Експрес, ФСБ, Фактор, Шурците, Атлас, Дони и Момчил, Милена, Васил Найденов, Емил Димитров, Силвия Кацарова и LZ, Роси Кирилива, Тони Димитрова, Тоника, Дует Шик, ПИФ, Остава, Мими Иванова, Балканджи.

А да направя класация е просто невъзможно

Guns'n'Roses - November Rain, Nightwish - Sleeping sun, Depeche Mode - Home, Roxette - Spending my time , Abba - The winner takes it all, Bon Jovi - Bed of Roses, Scorpions - You and I, Sting - Fragile, Radiohead - Creep, U2 - One, Robbie Williams - Feel, Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart, Gloria Estefan - You can't walk away from love
и още много много много - всеки да добавям няма да ги изредя.

А за български песнички да не говорим:
Сигнал - Да те жадувам, Сбогом, Липсваш ми, Може би, Сляп ден, Ангелски лица, Не искам, Лодка ли е любовта, Лодка в дъжда, Зелени сигнали, В друго време в друг свят,
Диана Експрес - Душа, Утре, Балада за Пловдив, Блус за двама, Наследство
Васил Найденов - Клоунът, Сбогом моя любов, По първи петли, Сигурно Силвия Кацарова - Обичам те, Моля се, Обичай ме, Топъл дъжд, Огън от Любов
Емил Димитров -  Писмо до мама, Ако си дал,
Дони и Момчил - Сляпо момиче, Малкият принц, Картина, Твойта тишина
Милена -  Да закърпим небето с любов, Истина, Нищото, Отгоре, Сън
Атлас - Играта свърши, Един щастлив празен ден, Слънцето на войника, Кукла
Балканджи - Към таз земя, Дяволска шерка, Извор
Тодор Върбанов - Миг като вечност
Михаил Белчев - Младостта си отива, Булевардът, Не остарявай любов
Шурците - Помниш ли, Рок в минало време, Среща,
ФСБ - Високо, Обещание, Пак ще се прегърнем, Протегнах две ръце, Обичам те до тук
Тоника - Кой ще каже какво е любов, Ако те има, Един неразделен клас
Тони Димитрова - Ах, Морето, За кой ли път
Тодор Колев - Жалба за младост, Самотният човек
Мими Иванова - Майчице свята
Роси Кирилова - Учителко любима,
и т.н и т.н
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #52 -: Януари 21, 2007, 09:54:51 »

И аз да си призная, че съм от тези, дето каквото им хареса и си го слушат. В плейлиста ми липсват много малко стилове. Иначе има Linkin Park, Fort Minor, Godsmack, Nickelback, Evanescence, малко поп, малко чалга, малко гръцко, малко сръбско, малко техно. Не робувам на някой стил. Дори и на латиното. Всичките салси, меренгета и бачати, които имам са около 50 песни.
Мога да споделя и от какво се изприщвам - Nightwish, Dschinghis Khan, руските военни маршове и въобще повечето от нещата, които си пуска брат ми Smile Класическата музика също не ми допада.

//А как се казва оригинала на DJ Дамян и Динамит - Да прося?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #53 -: Януари 21, 2007, 20:46:20 »

слушам всичко, във всеки един стил има песни, които са ми любими, или просто отговарят на някое мое настроение.
но това, което ми е на сърцето, е хип-хоп. и понеже тук разнообразие колкото щеш, най много ме влече дърти саут ( Lil` Wayne, Jim Jones, T.I.).
от по-масовите неща - Pharell Williams, Justin Timberlake, Timberland, Gwen Stefani, всичко, що е RnB, джаз или пък indie.
малко ми е трудно да направя класацийка, защото съм на периоди и бързо започват да ме вълнуват нови неща, затова ще ви напиша песните, които ме кефят в момента.

Akon feat Snoop Dogg - I wanna fuck you
Jay Z - Lost One
Joe feat Papoose - Baby Where You at
Fat Joe feat Lil Wayne - Make it Rain
Monica - Everytime that Beat Drop
Nelly Furtado - целият й албум
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #54 -: Януари 22, 2007, 00:40:43 »

Цитат на: "Салсеро"
А как се казва оригинала на DJ Дамян и Динамит - Да прося?

Песента не се казва така. "Нищо друго" се казва

Колкото до оригинала е на една култова личност Vassilis Karras - Den Milame Idia Glossa

Имаш вкус Thumbup
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #55 -: Януари 22, 2007, 03:42:32 »

Цитат на: "veselushka"

6. Delirium & Sarah McLachlan - Free

Чудя се ква ли е тая песен и как така не я знам. А то се оказа, че е Silence. Язък  Smile
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #56 -: Януари 22, 2007, 10:04:18 »

Цитат на: "TOI"
Цитат на: "Салсеро"
А как се казва оригинала на DJ Дамян и Динамит - Да прося?

Песента не се казва така. "Нищо друго" се казва

Колкото до оригинала е на една култова личност Vassilis Karras - Den Milame Idia Glossa

Имаш вкус Thumbup

А аз точно като "Да прося" си я намерих. Мерси все пак Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #57 -: Януари 22, 2007, 10:15:06 »

Аз предимно слушам хаус.И малко денс парчета.Никаква чалга  Smile
Любимите ми парчета са :
Benassi Bros - California Dreaming
Fedde_Le_Grande-Put_Your_Hands_Up For Detroit
DJ Double D pres. dance club Excess part-1
David Guetta, Tim Deluxe, Bob Sinclar, Joachim Garraud - Summer Moon
Deep Dish & Timo Mass
rachel_starr_-_till_there_was_you
и такаа нататък няма смисъл да изреждам наистина са много  Wink
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #58 -: Януари 22, 2007, 12:02:07 »

Цитат на: "sexy"

Чудя се ква ли е тая песен и как така не я знам. А то се оказа, че е Silence. Язък  Smile

и аз половин час се пулих пред компютъра и се чудех каква е тая песен , ама накрая реших че се е объркала. silence и така ли я водят? Unsure  Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #59 -: Януари 22, 2007, 13:11:18 »

Lol Е, те такова животно като " лек хаус " нема  Cheesygrin
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #60 -: Януари 22, 2007, 13:38:06 »

Обичам и обожавам, понякога обаче не понасям следните : Nirvana, Tool, Depeche Mode, Live, Nightwish, Apocalyptica, Guns 'n' Roses, Velvet Revolver, Muse, Portishead, Radiohead, Tricky, Rammstein, Queens of the stone age, Pearl Jam, Soundgarden,System of a down,  Faith no more, Rolling stones, Graviti Co,Nine Inch Nails, Rage Against the Machine, Red Hot Chili Peppers,  Garbage, Bjork, U2, REM, Vivaldi, Рахманинов, Бетовен....
Това на прима виста Stuart Иначе са хиляди в зависимост от настроение и обкръжение, не обичам да си натрапвам музиката и понякога мога да понеса всякакви "извращения" Lol  Drinking  Beer  Има и безкраен брой единични песновки, които ми харесват, но не съм си правила усилието да открия на кой са дори Rolling Eyes
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #61 -: Януари 22, 2007, 15:09:55 »

И аз съм от прасетата...Shame  Shame  Shame

Иначе музикални дружки можем да си станем с Бамб, защото и моят най-предпочитан стил е черната музика...Както рап така и R&B - нежен и зареждащ...

Цитат на: "Bambina"
Супер близка ми е черната музика.Ама да се разберем ,че не говоряза Сф Маринова и Кондъо  Lol , а за R&B, hip hop etc. Pop слушам също

Кефя се много и на латино и етно!!

Слушам и чака-рака, ама не у нас...Не ми е любимата музика...нооо понякога на кръчмица, по купони...Наистина май най-весело ми е на такъв тип музика...и става най-як купон...
Кефи ме как се развива чалгата към поп (Преслава, Анелия) и рап (Устата, Румънеца и Енчев). Подкрепям метаморфозите...не си падам по еднообразие...
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #62 -: Януари 22, 2007, 15:15:14 »

Значи аз, Феята и Кикс можем да се отмааме на черно парти да шекйкнем есовете  Lol  Cheesygrin
Някой да иска да се присъедини? хах  Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #63 -: Януари 22, 2007, 15:27:49 »

да шекйкнем есовете  Lol  Cheesygrin

Аз имам бая материал за шейкване Razz
Активен

kiki
Newbie
*

« Отговор #64 -: Януари 22, 2007, 15:48:30 »

може да вземем и дитоела, тя като чуе за rnb и й светват очичките :bounce: Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #65 -: Януари 22, 2007, 16:08:27 »

дитоела ще я вземете само ако навиете keith sweat да й пее на ушенце Cheesygrin
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #66 -: Януари 22, 2007, 16:18:15 »

Значи аз, Феята и Кикс можем да се отмааме на черно парти да шекйкнем есовете  Lol  Cheesygrin
Някой да иска да се присъедини? хах  Cheesygrin

Аз ще дойда ама само ще гледам от долу Red face  Red face
В смисъл предполагам, че на високо ще танцувате по барове и маси. За това казвам от долу Lol
Активен

las cuentas
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #67 -: Януари 23, 2007, 00:16:09 »

Цитат на: "euphoria"
дитоела ще я вземете само ако навиете keith sweat да й пее на ушенце Cheesygrin

Ако навиете keith sweat да ми пее на ушенце...твърде вероятно е да не съм сред вас.  Demon  Demon  Demon
Ще има да си пеем с него на ушенце в някоя private room. Demon  Devil Cheesygrin

И аз слушам различна музика. Имам любими песни за разлчни настроения.
Ако трябва да конкретизирам все пак някои...

Madonna - Justify my love, Erotica, Human nature, Rain
Keith Sweat - Nobody, My body
En Vogue - Don't let go
India - Seduceme
Gloria Estefan - Hoy
Mandalay - Beautiful
Deepak Chopra Feat. Demi Moore - Desire (The Lover`s Passion...)
Elton John - The One
Tevin Campbell - Break it down
Mariah Carey feat. Boyz II Men - One Sweet day
Erotic chillout session\Lovers embrace
Enigma - snow of the sahara
Justin Timberlake - My Love ft T.I, SexyBack ft Timbaland

И много други, за които не се сещам в момента.

Много харесвам Mariah Carey, R. Kelly...Почти всички чернилки. Cheesygrin  Харесвам и салсата, темпераментната музика, тангото.
Любими песни ми стават тези, които ми навяват някакъв хубав спомен, интересно преживяване.  Stuart
По-късно може да се включа с допълнения. Cheesygrin
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #68 -: Януари 23, 2007, 00:50:12 »

Цитат на: "euphoria"
Цитат на: "sexy"

и аз половин час се пулих пред компютъра и се чудех каква е тая песен , ама накрая реших че се е объркала. silence и така ли я водят? Unsure  Blink

Намерих в дън горите една песен Free. Свалих я и се оказа Silence ;)

И мен ме бройте към ass-овете. Едно време неделята ми беше ден за черно парти в Ялта ;)

Този keith sweat, не ме нагорещява нещо  Unsure
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Bambina
Newbie
*

« Отговор #69 -: Януари 23, 2007, 00:51:18 »

Стахмее ммм 5 ? Добре, добре...  Cheesygrin
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #70 -: Януари 23, 2007, 13:50:11 »

Имам нужда от малко помощ.Чух една песен по Мила Голд,която много ме разнежи,ама естествено не знам чия е и ква е,а и не запомних много.Не мога да я намеря,та ако някой има идея-да помага-малкото,което си спомням от нея,е,че много се повтаряше Oh,girl.........и завърши с-"Oh,girl have u seen such a helpless man.."Бавничка...Тва май е най-трудната загадка,която съм поставяла  Cheesygrin
Активен
kiki
Newbie
*

« Отговор #71 -: Януари 23, 2007, 14:06:30 »

я пробвай с това
 The Chi-Lites - Oh Girl
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #72 -: Януари 23, 2007, 14:32:06 »

Не го намирам..
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #73 -: Януари 23, 2007, 15:28:50 »

Кате, намери ли я? Ако искаш да ти я кача някъде? Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Януари 23, 2007, 17:32:32 »

не съм,Дити!Моля много!И мерси на Кикита,дано да е тая песнята..
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: