star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Музикалните ви страсти
Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Музикалните ви страсти  (Прочетена 51474 пъти)
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« -: Януари 20, 2007, 00:08:09 »

Абе в тоя раздел само за филми ли ще се говори? Аз пускам тема за музика Exclamation  Понеже съм страстен почитател на музиката и не мога без нея в тази тема нека всеки направи ретроспекция за себе си в музикално отношение. Нека се опознаем и видим дали има сродни музикални души.
Аз още утре ще направя анализ на любимите си музикални жанрове и любимите си песни и изпълнители през годините, но сега оставям на вас да започнете 8)
Кажете кои са любимите ви музикални стилове, като желателно е да са повече от 1 и по-малко от 10 Lol
Направете класация на своите топ 10 песни на всички времена, като не е желателно да са само от един жанр и от една година на пръкване.
Любимите ви групи или изпълнители.
Мислете по темата музикално Wink  Wink
Активен

las cuentas
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #1 -: Януари 20, 2007, 00:11:11 »

Обичам гръцка и арабска музика. Има доста песни, които много ме кефят. Слушам също метал, поп, много малко чалга и общо взето денс парчета Smile
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #2 -: Януари 20, 2007, 00:14:46 »

Цитат на: "Tolkova_Sladi4ka"
Обичам гръцка и арабска музика. Има доста песни, които много ме кефят. Слушам също метал, поп, много малко чалга и общо взето денс парчета Smile

На такива като теб и мен им викат "музикални свине". Слушам почти всичко без чалга. Най вече хаус.
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #3 -: Януари 20, 2007, 00:18:37 »

Слушам май всичко,баси и баналното обяснение.Минавала съм през всякакви етапи,та мисля,че съм си запазила от всеки по малко.

Любими песни,на примависта:

Placebo-Every You,Every Me.
Righteous brother-Unchained melody
Shiller-двоумя се между I've seen it all, I miss you,I feel you...абе Шилер обожавам.
Madonna-Isaac
Moby-Why does my heart feel so bad
Ирра-Няма никой друг  Confused
Sugababes-Too Lost in you
Everything but the girl-Missing
Mariah Carey-Sweetheart...

Егати и разнородния списък,а имам още много,но не ми се изрежда целия ми уинамп.
Активен
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #4 -: Януари 20, 2007, 00:19:42 »

Цитат на: "Candy"

На такива като теб и мен им викат "музикални свине". Слушам почти всичко без чалга. Най вече хаус.

Не бих се оприличила като свиня... А като човек отворен към всякакви стилове .. о всъшност пропуснах ... как можах да забравя великата си колекция от класическа музика Smile
Лека
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #5 -: Януари 20, 2007, 00:22:13 »

Не бих се оприличила като свиня... А като човек отворен към всякакви стилове .. о всъшност пропуснах ... как можах да забравя великата си колекция от класическа музика Smile
Лека

Разбирай малко повече от майтап момичеее! Как ме ядосваш само. Повече няма да ти говоря  Lol  Lol
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #6 -: Януари 20, 2007, 00:37:58 »

въъййй   Stuart

обичам "любовна музика" без значение от какъв стил е , важно е да е смислена , ритмична и да ме кара да пея  Red face  - испанска музика харесвам с всичките й горещи текстове и танци , обичам сръбско (като бебе съм заспивала на сръбска музика , явно ми е оказало влияние), също си падам и по кючеците (не са български , също и  арабски , турски , бе всички на които тялото си прави каквото му се иска и както усеща ритъма Smile )
Също обичам и македонска музика Smile

класация за всички времена топ 10 (я да видим колко ще успея да събера) Smile

1.Aerosmith - i don't want to  miss s thing
2.Dirty dancing -  - I've had the time of my life
3.Brian Adams - Have you ever really loved a woman
4.Bryan Adams - Please forgive me

5.Aventura - Obsession
6.huanes - adios le pido

7. Branka Sovrlic - Mazo,mazo ( Lol )
8.Ivan Diakov - Star merak  ( Lol )
9.Raina i Konstantin - Tejka diagnoza ( Lol  - svurzvam go s mene si )
10. kiu4eci  Lol  Lol  Lol

eee imam o6te hilqda pesni da vuveda  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #7 -: Януари 20, 2007, 00:44:59 »

оха, страшна тема   Kiss

знам, че тук няма друг с музикални вкусове като моите, но има няколко с близки ;) както и да е .... ретроспективно, не знам от къде да почна. Може би от по-осъзнатите ми години  Cheesygrin След 6-ти клас почнах да харесвам страшно много East 17, Boyzone и още едни, на които обаче не помня името. След това дойде времето на Nirvana и подобни, продължи около 2-3 години. После се заплеснах по техното - цели 7 години  Lol Там любимите ми стилове все още са минимъл, хард транс и изобщо по-тежките неща. Любими групи и DJ-и нямам, може би само Стивън, който познавам лично и е невероятен човек ;).

Следва залитането ми по alternative, вече 5-та година друга музика не може да ме грабне. Тук вече имам много любими групи като Silverchair, Muse, Radiohead, Korn, Seether, Incubus, Cold Play, HIM, Hoobastank, Dark New Day и много много други. Смятам, че това е музиката, която ще ме влече цял живот, защото освен мелодичността, текстовете са прекрасни.

Топ 10 ... по-лесно ще ми е да направя топ 100  Lol  Lol  Lol

И все пак:

1. Silverchair - Asylum
2. Chris Cornell - Can't Change Me
3. HIM - Gone with the sin
4. Nirvana - The man who sold the world
5. Radiohead - Fade out - много любим клип
6. Placebo - Without you i'm nothing
7. Creed - Inside us all
8. Hoobastank - More than a memory
9. Incubus - I miss you
10. Korn - Somebody Someone

не мога да не добавя и тази - Muse - Soldier's poem

разбира се, имам и много други любими песни, които не са от този стил. По принцип харесвам музиката на 70-те и 80-те ....

ай сиктир, що не станаха половината линкове !!!
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #8 -: Януари 20, 2007, 01:26:15 »

Разбирай малко повече от майтап момичеее! Как ме ядосваш само. Повече няма да ти говоря  Lol  Lol

Blink  Ааа аз пък искам (тропане с краче)  Hammer

Аз не съм ти се вързала просто си пробвам чалъмите  Kiss

А и още нещо изпуснах харесвам също и аз романтична музика... а и хип-хип и рап.... Тея песните с бас много ме кефят... Много ми пасват по време на секс особенно ако леглото е зле... идеално прикриват..   Wink
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #9 -: Януари 20, 2007, 01:50:58 »

Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me  Him -Join me ...на тая песен съм се порила навремето и ми е ужасно истинска.

Другата,която обичам е на Coldplay-CLocks-да знам,че е супер банално и комерсиално,но има нещо в музиката,която ми успокоява душата.Когато бях в болница слушах само тази песен и не ми омръзваше.
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #10 -: Януари 20, 2007, 03:25:48 »

Ооо не. Абсурд да направя класация. Имам сууупер много най- любими и не мога просто  Big grin

Слушам всичко, стига песента да ме впечатли с нещо.
Любими групи- Evanescence, Korn.

Много обичам сдухващи песни/текстове. Фаворитът ми е Damien Rice, следван от  James Blunt ;)

По-лежерни- Delirium, Enigma.

A беее, отказвам се. Сещам се още и още  Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #11 -: Януари 20, 2007, 04:40:48 »

Уаууу , страхотна тема.
ТОЙ -  Kiss
преди около 4 години слушах само evanescence. Буквално само тях и изкарвах извън релси всички наоколо. Lol
Сега се поъпгрейднах малко.
Безспорни фаворити: Depeche mode , Enigma , Delerium , Massive attack. Sade също понаслушвам. Падам си и по рока-на Whitesnake имам 2 особено любими песни. Guns 'n' roses, Scorpions - класика. Също обожавам dubstepa. За пояснение - UK grime. Зациклящо с доста дълги сетове. Gypsy kings харесвам , както и Buddha bar и източни ритми. Турските кючеци наистина са атракция , ама хубав , оригинален кючек изигран от туркиня. На нова година гледах-лелеее.
Сантиментални за мен песни са:
dm-only when i lose myself
dm-personal jesus
dm-the sweetest condition
dm-rush
dm-macrovision
dm-higher love
dm-in your room
dm-clean и още около 90 техни парчета

delerium-silence (оригинала!!!)
delerium-heaven's earth(оригинала!!!)
delerium-innocence(оригинала!!!)
delerium-lamentation
delerium-orbit if me
delerium-euphoria

enigma-by the moon и почти всички останали , но към By the moon има специално отношение

massive attack-risingson
massive attack-aftersun

Filter - Hey Man Nice Shot (1995)

tool-jimmy
tool-schism

U2 - Sometimes You Can't Make It on Your Own

sarah mclachlan-i love you

Scorpions-wind of change
scorpions-lonely nights
scorpions-you and I

sting-desert rose
sting-brand new day
sting-mad about you

и още доста , но за сега това
п.с. ебати списъка

И тей... общо взето май съм Music whore. Cheesygrin Lol  Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #12 -: Януари 20, 2007, 10:29:08 »

Ми обожавам най-вече балади, имам всякакви стилове и доста парчета, нали съм емоционална мазохистка, става ми тъжно и пак си ги слушам Smile

И ретро песнички от 70те, 80те, 90те...Много съм запалена.
От време на време някое съвременно денс парче, по-комерсиално (от тези, които и да не искаш да ги слушаш, няма как ) Lol

Освен това имам техно и метъл за кофти настроения и класическа музика-Бетовен, Лебедово езеро и такива неща за лиричната ми душа  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #13 -: Януари 20, 2007, 11:05:18 »

Слушам предимно рок (от по-старичкия), джаз, класическа. Имах един период, в който по цял ден слушах само едно единствено парче и се хипнотизирах с него - първия дует от Stabat mater на Pergolesi. В друг период пък не можех да понасям почти никаква музика и минах на айриш (понеже винаги ме е затрогвала) и латино (щото и да свири  да не свири, все ми е 200). Та иначе харесвам и Depeche Mode, Moby, Dead Can Dance, Evanescence, една испанска банда Amaral... В момента предпочитам саундтраци на филми - фаворити са ми Hair, Brokedown Palace, Chocolat, Arizona Dream, The Piano, LOTR и др.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Януари 20, 2007, 11:23:16 »

На мен ми личи по аватара!  Cheesygrin
Аз съм абсолютен музикален маниак. Почти през цялото ми детство живяхме в една къща с още едно семейство, които, също като моите родители, са израстнали с музиката на Пърпъл, Зепелин, Юрая Хийп и т.н. Съответно, ние също сме възпитани в този дух. От малка са ме мъкнали по рок събори, концерти, джулаят ни е абсолютна традиция. Китарите, песните край огъня до някоя дива хижа в Пирин винаги са били неизменна част от живота ми. Резултатът - не мога да живея без стария класически рок от 70-те и 80-те. Още като бях в пети клас си превеждах текстовете на Металика, Менъуор и Мейдън и с часове съм си тълкувала и съм разсъждавала върху определени фрази. Мисля, че голяма част от житейската ми философия е изградена по този начин.
Няма смисъл да казвам колко невероятно съм щастлива, че все повече и повече рок групи идват в Бг. А моментите когато съм била на сантиметри от Дио, Скорпиънс, Пърпъл, Уайтснейк (мале, Дейвид колко е секси на живо!!!!), Назарет, Юрая, Сабат и т.н. са най-великите в живота ми. Съответно един от най-нещастните ми дни беше, когато не можах да отида на концерта на Металика (за пояснение - Джеймс е как да кажа....абе толкова съм луда по него и гласа му, че нямам думи наистина...).
И така... Мога да говоря мнооого за музика, ама хайде от мен да мине, няма да ви занимавам повече!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #15 -: Януари 20, 2007, 12:12:43 »

Ее ако трябва да изброя любимите си песни, ще се получи километричен списък. Най-обощено: гръцки балади, хаус, доста песнички от '90те (няма такива хитове просто!), чалга, когато съм на маса.
За сега наблягам на
Кeith Urban-Tonight i wanna cry
Andy & Lucas - Son De Amores
Dj Andi feat.Aida - For the first time
Ceca-Pile
Elena Paparizou - To fws stin psyxi
Elli Kokkinou & Nino - Thelo tosa na sou po
И много Morandi
Това е, което слушам от няколко дни непрекъснато. Просто хвана ли някоя песен я слушам до втръсване  Cheesygrin
Активен

weronika
Newbie
*
Публикации: 56

« Отговор #16 -: Януари 20, 2007, 12:21:51 »

ceca
eminem
the rasmus
вероника
Активен

img]http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/318/4/4/Scent_Of_The_Obscene_by_TheTragicTruth_Of_Me.png[/img]
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #17 -: Януари 20, 2007, 12:36:34 »

Трудно бих направила класацията....от толкова години и информация, много предпочитания са се натрупали в компютъра ми  Cheesygrin
Обичам да слушам на живо джаз, имам и тук разни неща, но на живо си ми е най-любимо....Какво още - chill out, или разни сетове по любимите ми клубове....Латино?-може, може...чувствам ритъма и пулса на тази музика....и тя върви в комплект с дансинг и високи токчета
Слушам също пънк, ска и рок....имам моменти, в които ми се слуша предимно това....Много обичам ретро диско партита....ох, не ми става по-лесно  Stuart Ако трябва да поговорим в имена на групи и изпълнители веднага се сещам за няколко много любими гласове - Jamiroquai, Aaliyah, Jeorge Michael, Madonna, Justin Timberlake, Barry White....и още Madness, Depeche Mode, U2, Daft Punk, FatboySlim, Moby, R.H.C.P. (къде без тях), Skunk Anansie, Chemichal brothers....макар че това са популярните имена, има и разни формации, които намирам чрез приятели или хора, занимаващи се с музика. Истината е, че разнообразието ми от настроения изисква съответно много и различна музика Walkman
Активен
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #18 -: Януари 20, 2007, 12:46:10 »

TOI, браво за темата Cheesygrin

Обичам много Sting, Queen, Guns 'n' roses, Sade, Abba, Kelly Clarkson, Roxette, Nickelback, Dido, Enigma, George Michael, James Blunt, INXS, Joe Cocker, Lenny Kravitz, PCD, U2 и ужасно много други...

И конкретно любими песни 100% ще са над 10  Stuart
1. Sting - Field of gold(най-доброто просто  Cheesygrin ), Shape of my heart, Desert rose, King of pain, Fragile;
2. Queen - Too much love will kill you(винаги като чуя и се присещам за концерта в памет на Фреди Cry ) и всички останали, тия хора просто нямат слаба песен. Винаги съм си мечтала да отида на техен концерт, но с Фреди. Ясно е, че съм пропуснала възможността. Този човек просто е знаел как да вледее публиката и да побърква хората.  8) QUEEN...
3. Guns ' n' roses - Sweet child o'mine. Повечето хора ги свързват с две други песни, който почти са ми писнали Tongue Абе не мислите ли, че Slash е бил много як тогава, щото аз направо потичам от кеф пред екрана като го гледкам  Love eyes
4. Abba - Knowing me, knowing you. Не случайно им дават милярд да се съберат, но не мисля, че нещата ще бъдат същите...
5. Kelly Clarkson - Всичко й харесвам. Млада и много артистична Big grin
6. Roxette - Queen of rain + всички други!
7. Nickelback - като чуя Far away, Photograph направо изтръпвам. Как ги правят тия песни, дето чак ти бъркат в душата и остават там Confused
8. Dido - Here with me(свързвам с една сцена от Наистина любов и весело и тъжно  Rolling Eyes ), Hunter;
9. Enigma - Dream of the dolphin(най-успокояващата ме песен), I love you... I'll kill you и в момента ги слушам Smile
10. George Michael - Don't let the sun go down on me, As. Страхотен е, знае как да прави музика Stuart
11. James Blunt - Goodbye my lover
12. INXS - Never tear us apart, жестока песен и също толкова жесток клип, а Майкъл Хътчинс - красота!!!
13. Joe Cocker - Summer in the city, дотанцува ми се Stuart
14. Lenny Kravitz - харесвам му абсолютно цялото творчиство, Stand by my woman, Believe in me и всички останали Cheesygrin
15. PCD - яки мацки, яко танцуване, сега съм се зарибила по Wait a minute
16. U2 -Beautiful day, Electrical storm, One...

Сега видях, че съм пропуснала Eros и Nelly Furtado Red face
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #19 -: Януари 20, 2007, 12:49:28 »

Слушам всичко,което ми харесва Smile

Metallica-Nothing Else Matters
Guns N'Roses - Don't Cry
Lenny Kravitz-Believe in me
Сашо Роман-Цвете моеj
Justin Timberlake - Like I love You
Justin Timberlake - Cry Me A River
Dr.Dre & Eminem - Forgot About DRE
Спенс-Дамата в зелено
Кристали-Телефони
Няколко ревливи песни
Няколко хауса
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Pupi
Newbie
*

« Отговор #20 -: Януари 20, 2007, 12:50:29 »

Ау, Lenny Kravitz-Believe in me, страшен секс! Бях я забравила тая песен  Love eyes
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #21 -: Януари 20, 2007, 13:20:34 »

Класация не мога да направя -абсурд !

Мога да кажа ,че си падам по по-секси музика като цяло.
Lenny Kravitz ,Geore Michael, Toni Braxton, Prodigy ( даа ,знам ,че не се връзва, просто да отбележа  Smile ) ... и от този тип - това за ретрото.Макар че тук мога да наслагам още поне 30.

Супер близка ми е черната музика.Ама да се разберем ,че не говоряза Сф Маринова и Кондъо  Lol , а за R&B, hip hop etc. Pop слушам също, но всъщност е по-скоро "слушах"

Но пък от около 2 години не мога да погледна нищо друго освен house, progressive house и dance.Неописуема страст са ми.

чалга не слушам.Единственото, което ми се брои за подобно балканско залитане е може би Ceca.

В моемнта съм нмного впечатлена от това  Rolling Eyes  : Jose Gonzalez - Heartbeats ... нежно
Активен
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #22 -: Януари 20, 2007, 13:21:52 »

харесвам поп музиката, чалга не слушам, напоследък много харесвам Evanescence Big grin
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
TOI
Newbie
*

« Отговор #23 -: Януари 20, 2007, 14:18:34 »

Бах маа му Shocked  Не очаквах такова разнообразие и наклон към неща дато даже не съм ги чувал. Тука във Варна има един лав "изкорах Lol " Та Фаничка кво е тва чудо дето го слушаш Blink  Shocked  Unsure  Shocked  Blink

Иначе за мен. По принцип Кендито го каза най-добре "музикално пиги Lol " Е с някой изключения харесвам всичко. Но все пак любимите ми стилове са ЛАтиното във всичките му измерения като започнем от Бразилските самби и ламбади, които могат да те подлудят и свършим до романтичните кубински салси. Страшно харесвам и регетон. Харесвам и RNB тея песнички дето мацките се кълчотят по дискотеките Tongue . РАзбира се Ретрото и по-специално 90-98 г. обожавам този диско период.

Любими групи и изпълнители. Всичко на Каома, обожавам всичко, което излиза из под пръстите на Джипси Кингс. Харесвам много Симпли Ред, Фил Колинс, Бари Уайт. Обичам да слушам много Кени Джи, Авентура, Иштар, Джордж МАйкъл и Майкъл Болтън.
Има четири женски гласа, които като чуя и се разтапям- Тони Бракстън, Уитни Хюстън, Марая Кери и Селин Дион. Просто  са кралици.

И на мен като на останалите ми е трудно да направя класация, но ще се опитам да спретна нещо, което определно трудно мога да подредя правилно, но все пак:

1. Tony Braxton - Unbreak My Heart
2. Whitney Houston - I Will Always Love You/ I Have Nothing
3. Papa Dee- Angel
4. Kaoma-DancaTagoMago
5. Puff Daddy - I'll  be missing you
6. Stevie B - Funky Melodiy
7. Samira Said-Youm Wara Youm- специално благодаря на г-ца Владимирова
8. Aventura - Cuando volveras
9. Upsurt Feat. Beloslava-I Tvoita Maika Syshto
10. Nelly Furtado- Say it right- специални благодарности на г-ца Велчева

Това разбира се е представителна извадка на топ 100, който мога да спретна без да се замисля.

И накрая разбира се да не забравя да спомена любимите балкански ритми. Сръбско (Плачи земль незабравимо). Всичките уникални изпълнения на Брегович от саундтрака на Ъндърграунд. Просто покъртително и в тоя ред на мисли специален поздрав с Fanfare Ciocarlia - Asfalt Tango за г-ца Ковачева.

Обожавам и страхотната гръцка музика. Преклон пред Василис КАрас, Г. Мазонакис, Зиг Заг и много други знайни и незнайни войни на гръцката романтика. В тоя ред на мисли специални поздрави с Zorba - Sirtaki originale за г-ца Урумова.

Е няма как да не спомена и чалгата, но тук ще се въздържа от коментар понеже има страшно много песни, които харесвам. По принцип харесвам дуетни изпълнения на Софка и Устата и разните там DJ изяви напоследък. Любимки са ми Десислава, Ивана, Кондьо Lol . Стига за чалгата.
Толкова за сега
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #24 -: Януари 20, 2007, 14:24:38 »

A ДА щях да забравя
Цитат
10. Nelly Furtado- Say it right- специални благодарности на г-ца Велчева
Big grin  Big grin  Big grin
И Justin Timberlake-What goes around
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
sexy
Newbie
*

« Отговор #25 -: Януари 20, 2007, 14:26:48 »

Цитат на: "TOI"
Та Фаничка кво е тва чудо дето го слушаш Blink  Shocked  Unsure  Shocked  Blink

Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

TOI
Newbie
*

« Отговор #26 -: Януари 20, 2007, 14:34:01 »

Искам да направя един специален поздрав за г-ците Велчева, Михайлова, Владимирова и кака Але с песента   платете ни сметката и с песента   поздрав от нашата маса за вашата маса Lol
Активен

las cuentas
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #27 -: Януари 20, 2007, 14:36:20 »

През годините съм минавала през много музикални периоди и страсти. Като се започне от зората на хип-хопа (за България) в началото на 90-те и се мине през грънч истерията няколко години след това, после пък 97/98 бума на техно партитата, та до сега, когато смея да твърдя съм ценител на музиката с богат опит. Винаги нещо ново и интересно ме е вдъхновявало. И слава Богу! Имам познати, които не са мръднали в предпочитанията си от едно време, което за мен е един ужасен цикъл и нищо повече. В крайна сметка човек израства и се обогатява.

В зависимост от това на каква вълна съм, са ми харесвали различни неща и не може да се каже, че винаги съм се придържала само към един стил. И как, след като всеки ми дава по нещо различно, което друг не може да ми даде....

Класация не мога да направя, несравними са ми всички любими парчета, които във времето са ми давали емоция. Ако имах джубокс, то в него щеше да има плочи с поне 10 000 парчета.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #28 -: Януари 20, 2007, 14:52:25 »

Цитат
Всичките уникални изпълнения на Брегович от саундтрака на Ъндърграунд

! Невероятни !
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #29 -: Януари 20, 2007, 14:54:30 »

Цитат
Е няма как да не спомена и чалгата, но тук ще се въздържа от коментар понеже има страшно много песни, които харесвам. По принцип харесвам дуетни изпълнения на Софка и Устата и разните там DJ изяви напоследък. Любимки са ми Десислава, Ивана, Кондьо  . Стига за чалгата.
Толкова за сега
оооо ТОЙ изненада ме приятно  8)   Bravo-bravo

опаааа тва за Михайлова би трябвало да е за менеее - ооо , рамзи кючееккк
 Bravo-bravo  Bravo-bravo  Bravo-bravo  Whistling  Whistling  Whistling  Drinking

мерси мерсииии , тва се едно някой със вълшебна пръчица ме кара да се поклащам на ритъма Lol  Lol  Lol  Lol

хаха и планета кючек Drinking Lol  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #30 -: Януари 20, 2007, 14:57:37 »

Цитат на: "Sahne"
 Bravo-bravo  Bravo-bravo  Bravo-bravo  Whistling  Whistling  Whistling  Drinking

Събрахме сееее Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Sahne
Newbie
*

« Отговор #31 -: Януари 20, 2007, 15:00:26 »

Цитат на: "Sahne"

Събрахме сееее Lol  Lol  Lol
 Lol  Lol   Lol оп оп опп дааайй Lol  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 20, 2007, 15:04:34 »

Как ли ни се смеят Lol  Lol

п.с. Има и оше една песен там;)
Активен

las cuentas
Sahne
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 20, 2007, 15:08:18 »

Как ли ни се смеят Lol  Lol

п.с. Има и оше една песен там;)

планета кючек слушам я вече 3 пъти май  Lol  Lol  Lol

А иначе хубаво че още никой не се смее с глас  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #34 -: Януари 20, 2007, 15:09:49 »

Охааа, дай ракийцата насам!  Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 20, 2007, 19:24:34 »

Намерих песента,която търся от доста време.От предаването на Карбовски "Отечествен фронт" много нежна песен,руска.

Предаването беше за 16-годишна проститутка Рени,дъщерята на демокрацията.

Ако някой иска да я свали също-имам линк.

Тук!
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #36 -: Януари 20, 2007, 19:50:11 »

Всичките уникални изпълнения на Брегович от саундтрака на Ъндърграунд. Просто покъртително и в тоя ред на мисли специален поздрав с Fanfare Ciocarlia - Asfalt Tango за г-ца Ковачева.

Kiss  Kiss  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 20, 2007, 19:59:58 »

какво искаш да кажеш с това ?  Mad
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #38 -: Януари 20, 2007, 20:02:02 »

Цитат на: "angel_sin"

какво искаш да кажеш с това ?  Mad
Oops  Kiss
Активен

las cuentas
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #39 -: Януари 20, 2007, 20:07:22 »

Хаха...  Lol  Lol  Lol Стана ми смешно, защото исках да започна да казвам първите стилове, които слушах, ама те се оказаха Бритни Спиърс и Кристина Агилера.  Lol  Lol  Lol В 4-5 клас май бяхме се запалили много... То не бяха списания, касетки , изрезки от вестници....  Lol  Lol  Lol  Преди това бяха Spice girls и Backstreet boys. Но сега също си слушкам някои техни песнички. особено на Backstreet boys. A Christina Aguilera много ми харесва като глас, а и има готинки песнички. Бритнито много ми дотегна и не прави нищо интересно.

Иначе в  момента си слушам най-вече денс и лек хаус. Обожавам Rihanna, Beyonce, Black eyed peas, Pussycat dolls. Слушам си и Gwen Stefani, Jennifer lopez много ме кефи, Nelly furtado, Justin Timberlake... А бе много са.  Cheesygrin Иначе не съм много навътре в хауса, отскоро се запалих по него, за това не мога да кажа изпълнители. Много ме кефят песничките от компилацията на Sobieski.
Слушам и ретро от  70-те, 80-те, 90-те. Харесват ми и ми навяват спомени за детството ми,защото  нашите като са ме водили наляво надясно по хижи, съм ги слушкала и денсила.
Винаги мога да слушам всякакви балади.
Песните на Слави Трифонов и Ку-ку-бенд винаги ще останат в списъка ми с музика. Smile  
Кефя се и на чалгичка и на кючеци, когато сме на купонче. Много се раздавам.  Tongue харесват ми песните на Ивана, Анелия, на Малина кълчоците, Десислава, Преслава, Софи Маринова и дуетите й. А бе има готинки песнички определено.

А ето и моя топ 10, въпреки че са много повече както е ясно.  Cheesygrin
1. Bon Jovi - Always
2. ALANNAH MYLES - Black Velvet
3. Ивана - Шампанско и сълзи
4. Asle bjorn Pr leya ft Anne k - Lucky you
5. Nicola Fasano ft Paula B - Missing
6. Delirium & Sarah McLachlan - Free
7. Santra - Bez teb
8. Кондьо - Атака микс  Lol
9. Саундтрака на Dirty Dancing Havana nights  Cheesygrin
10. Faith Hill - This kiss

и още, и още много много други...  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TOI
Newbie
*

« Отговор #40 -: Януари 20, 2007, 20:16:21 »

Цитат на: "veselushka"
1. Bon Jovi - Always
7. Santra - Bez teb

и още, и още много много други...  Cheesygrin [/i][/color]

Тая класация много ми хареса, а номер 8 кърти мифки
Активен

las cuentas
aleto
Newbie
*

« Отговор #41 -: Януари 20, 2007, 20:17:29 »

1. Bon Jovi - Always
7. Santra - Bez teb

и още, и още много много други...  Cheesygrin [/i][/color]

Тая класация много ми хареса, а номер 8 кърти мифки

Мда,и аз съм мятала яйчници на тая песен.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #42 -: Януари 20, 2007, 20:21:20 »

хахаха моя приятел като излезна тва на кондьо и вика : "тоя Кондьо бе , излезна от затвора и започна да твори . Получил е вдъхновение"  Lol  Lol  Lol
Иначе и аз съм за .. тва не беше ли "снежна атака" песента ?  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 20, 2007, 20:24:25 »

Цитат на: "aleto"

Боже господи от де ти идват тея ще ме скъсаш от смях.  Wub

Цитат
Иначе и аз съм за .. тва не беше ли "снежна атака" песента ?  Cheesygrin

Не точно така си се казва. И е яко Lol
Активен

las cuentas
aleto
Newbie
*

« Отговор #44 -: Януари 20, 2007, 20:27:54 »

Не Боже...просто Аля.

Ама наистина на тая песен все едно мятам яйчници,като приклекна леко и правя едно движение с таза и си ги представям,че са като йо-йо.Ту единия,ту другия...не знам дали го обясних както требе.
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 20, 2007, 20:29:30 »

Не Боже...просто Аля.

Ама наистина на тая песен все едно мятам яйчници,като приклекна леко и правя едно движение с таза и си ги представям,че са като йо-йо.Ту единия,ту другия...не знам дали го обясних както требе.

Ако е фекта е "смех" обясняваш го съвсем точно Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #46 -: Януари 20, 2007, 21:04:10 »

Всички много се раздават на тая Атака микс. Smile като сме или на купон или някъде на диско, всеки се кълчи кой както може и най-накрая всеки запъхтян и на следващата песен почива.  Lol
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #47 -: Януари 20, 2007, 22:51:51 »

Намерих песента,която търся от доста време.От предаването на Карбовски "Отечествен фронт" много нежна песен,руска.

Предаването беше за 16-годишна проститутка Рени,дъщерята на демокрацията.

Ако някой иска да я свали също-имам линк.

Тук!

Благодаря ти, да си жива и здрава! И аз отдавна я търся Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #48 -: Януари 20, 2007, 23:33:16 »

поздрав с Fanfare Ciocarlia - Asfalt Tango за г-ца Ковачева.

Айде няма да казвам тя тая песен откъде я знае...  Razz
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
weronika
Newbie
*
Публикации: 56

« Отговор #49 -: Януари 21, 2007, 00:13:45 »

моят топ десет ще е трудно да го изредя
1.the razmus-not like other girls
2.eminem-when im' gone
3.eminem-love you more
4.eminem ,akone-smack that(remix)
5.вероника-твоите очи
6.вероника-голямата любов
7.ceca-gore od lubavi
8.ceca-pile
9.ceca-plan b
10.руслан мъйнов-още миг моя
има още много ама нали всички слагате то 10 и..
Активен

img]http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/318/4/4/Scent_Of_The_Obscene_by_TheTragicTruth_Of_Me.png[/img]
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #50 -: Януари 21, 2007, 00:45:59 »

алето , браво за руската  песен !  Clap  Clap  Clap
 А това предаване беше ужасно въздействащо и покъртително - толкова непосредствено бе представена историята й  ,че чак не можеш да повярваш на грозотата от действителността.
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #51 -: Януари 21, 2007, 03:09:18 »

Срещам трудности да отговоря. Да почна да изреждам, не знам къде ще завърша. Май е по-лесно да кажа какво не слушам - ами рап, т.нар. черно и чалга, но нея я трая в поносимите граници.

Сред много много любимите ми неща са Nightwish, Depeche mode, Scorpions, Roxette, ABBA, Bonnie Tylor. Харесвам още U2, Radiohead, Sting, Enigma, Guns'n'Roses, Skunk Anansie, Placebo, System of a down, Rammstein, Evanescence, Beyonce,

От класическата музика най-харесвам валсовете, полките от Щраусовия род.

Обожавам българска музика - Сигнал, Тангра, Диана Експрес, ФСБ, Фактор, Шурците, Атлас, Дони и Момчил, Милена, Васил Найденов, Емил Димитров, Силвия Кацарова и LZ, Роси Кирилива, Тони Димитрова, Тоника, Дует Шик, ПИФ, Остава, Мими Иванова, Балканджи.

А да направя класация е просто невъзможно

Guns'n'Roses - November Rain, Nightwish - Sleeping sun, Depeche Mode - Home, Roxette - Spending my time , Abba - The winner takes it all, Bon Jovi - Bed of Roses, Scorpions - You and I, Sting - Fragile, Radiohead - Creep, U2 - One, Robbie Williams - Feel, Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart, Gloria Estefan - You can't walk away from love
и още много много много - всеки да добавям няма да ги изредя.

А за български песнички да не говорим:
Сигнал - Да те жадувам, Сбогом, Липсваш ми, Може би, Сляп ден, Ангелски лица, Не искам, Лодка ли е любовта, Лодка в дъжда, Зелени сигнали, В друго време в друг свят,
Диана Експрес - Душа, Утре, Балада за Пловдив, Блус за двама, Наследство
Васил Найденов - Клоунът, Сбогом моя любов, По първи петли, Сигурно Силвия Кацарова - Обичам те, Моля се, Обичай ме, Топъл дъжд, Огън от Любов
Емил Димитров -  Писмо до мама, Ако си дал,
Дони и Момчил - Сляпо момиче, Малкият принц, Картина, Твойта тишина
Милена -  Да закърпим небето с любов, Истина, Нищото, Отгоре, Сън
Атлас - Играта свърши, Един щастлив празен ден, Слънцето на войника, Кукла
Балканджи - Към таз земя, Дяволска шерка, Извор
Тодор Върбанов - Миг като вечност
Михаил Белчев - Младостта си отива, Булевардът, Не остарявай любов
Шурците - Помниш ли, Рок в минало време, Среща,
ФСБ - Високо, Обещание, Пак ще се прегърнем, Протегнах две ръце, Обичам те до тук
Тоника - Кой ще каже какво е любов, Ако те има, Един неразделен клас
Тони Димитрова - Ах, Морето, За кой ли път
Тодор Колев - Жалба за младост, Самотният човек
Мими Иванова - Майчице свята
Роси Кирилова - Учителко любима,
и т.н и т.н
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #52 -: Януари 21, 2007, 09:54:51 »

И аз да си призная, че съм от тези, дето каквото им хареса и си го слушат. В плейлиста ми липсват много малко стилове. Иначе има Linkin Park, Fort Minor, Godsmack, Nickelback, Evanescence, малко поп, малко чалга, малко гръцко, малко сръбско, малко техно. Не робувам на някой стил. Дори и на латиното. Всичките салси, меренгета и бачати, които имам са около 50 песни.
Мога да споделя и от какво се изприщвам - Nightwish, Dschinghis Khan, руските военни маршове и въобще повечето от нещата, които си пуска брат ми Smile Класическата музика също не ми допада.

//А как се казва оригинала на DJ Дамян и Динамит - Да прося?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #53 -: Януари 21, 2007, 20:46:20 »

слушам всичко, във всеки един стил има песни, които са ми любими, или просто отговарят на някое мое настроение.
но това, което ми е на сърцето, е хип-хоп. и понеже тук разнообразие колкото щеш, най много ме влече дърти саут ( Lil` Wayne, Jim Jones, T.I.).
от по-масовите неща - Pharell Williams, Justin Timberlake, Timberland, Gwen Stefani, всичко, що е RnB, джаз или пък indie.
малко ми е трудно да направя класацийка, защото съм на периоди и бързо започват да ме вълнуват нови неща, затова ще ви напиша песните, които ме кефят в момента.

Akon feat Snoop Dogg - I wanna fuck you
Jay Z - Lost One
Joe feat Papoose - Baby Where You at
Fat Joe feat Lil Wayne - Make it Rain
Monica - Everytime that Beat Drop
Nelly Furtado - целият й албум
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #54 -: Януари 22, 2007, 00:40:43 »

Цитат на: "Салсеро"
А как се казва оригинала на DJ Дамян и Динамит - Да прося?

Песента не се казва така. "Нищо друго" се казва

Колкото до оригинала е на една култова личност Vassilis Karras - Den Milame Idia Glossa

Имаш вкус Thumbup
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*

« Отговор #55 -: Януари 22, 2007, 03:42:32 »

Чудя се ква ли е тая песен и как така не я знам. А то се оказа, че е Silence. Язък  Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #56 -: Януари 22, 2007, 10:04:18 »

Цитат на: "Салсеро"
А как се казва оригинала на DJ Дамян и Динамит - Да прося?

Песента не се казва така. "Нищо друго" се казва

Колкото до оригинала е на една култова личност Vassilis Karras - Den Milame Idia Glossa

Имаш вкус Thumbup

А аз точно като "Да прося" си я намерих. Мерси все пак Smile
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #57 -: Януари 22, 2007, 10:15:06 »

Аз предимно слушам хаус.И малко денс парчета.Никаква чалга  Smile
Любимите ми парчета са :
Benassi Bros - California Dreaming
Fedde_Le_Grande-Put_Your_Hands_Up For Detroit
DJ Double D pres. dance club Excess part-1
David Guetta, Tim Deluxe, Bob Sinclar, Joachim Garraud - Summer Moon
Deep Dish & Timo Mass
rachel_starr_-_till_there_was_you
и такаа нататък няма смисъл да изреждам наистина са много  Wink
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
euphoria
Newbie
*

« Отговор #58 -: Януари 22, 2007, 12:02:07 »

Цитат на: "sexy"

Чудя се ква ли е тая песен и как така не я знам. А то се оказа, че е Silence. Язък  Smile

и аз половин час се пулих пред компютъра и се чудех каква е тая песен , ама накрая реших че се е объркала. silence и така ли я водят? Unsure  Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Newbie
*

« Отговор #59 -: Януари 22, 2007, 13:11:18 »

Lol Е, те такова животно като " лек хаус " нема  Cheesygrin
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #60 -: Януари 22, 2007, 13:38:06 »

Обичам и обожавам, понякога обаче не понасям следните : Nirvana, Tool, Depeche Mode, Live, Nightwish, Apocalyptica, Guns 'n' Roses, Velvet Revolver, Muse, Portishead, Radiohead, Tricky, Rammstein, Queens of the stone age, Pearl Jam, Soundgarden,System of a down,  Faith no more, Rolling stones, Graviti Co,Nine Inch Nails, Rage Against the Machine, Red Hot Chili Peppers,  Garbage, Bjork, U2, REM, Vivaldi, Рахманинов, Бетовен....
Това на прима виста Stuart Иначе са хиляди в зависимост от настроение и обкръжение, не обичам да си натрапвам музиката и понякога мога да понеса всякакви "извращения" Lol  Drinking  Beer  Има и безкраен брой единични песновки, които ми харесват, но не съм си правила усилието да открия на кой са дори Rolling Eyes
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #61 -: Януари 22, 2007, 15:09:55 »

И аз съм от прасетата...Shame  Shame  Shame

Иначе музикални дружки можем да си станем с Бамб, защото и моят най-предпочитан стил е черната музика...Както рап така и R&B - нежен и зареждащ...

Цитат на: "Bambina"
Супер близка ми е черната музика.Ама да се разберем ,че не говоряза Сф Маринова и Кондъо  Lol , а за R&B, hip hop etc. Pop слушам също

Кефя се много и на латино и етно!!

Слушам и чака-рака, ама не у нас...Не ми е любимата музика...нооо понякога на кръчмица, по купони...Наистина май най-весело ми е на такъв тип музика...и става най-як купон...
Кефи ме как се развива чалгата към поп (Преслава, Анелия) и рап (Устата, Румънеца и Енчев). Подкрепям метаморфозите...не си падам по еднообразие...
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #62 -: Януари 22, 2007, 15:15:14 »

Значи аз, Феята и Кикс можем да се отмааме на черно парти да шекйкнем есовете  Lol  Cheesygrin
Някой да иска да се присъедини? хах  Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #63 -: Януари 22, 2007, 15:27:49 »

да шекйкнем есовете  Lol  Cheesygrin

Аз имам бая материал за шейкване Razz
Активен

kiki
Newbie
*

« Отговор #64 -: Януари 22, 2007, 15:48:30 »

може да вземем и дитоела, тя като чуе за rnb и й светват очичките :bounce: Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #65 -: Януари 22, 2007, 16:08:27 »

дитоела ще я вземете само ако навиете keith sweat да й пее на ушенце Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #66 -: Януари 22, 2007, 16:18:15 »

Значи аз, Феята и Кикс можем да се отмааме на черно парти да шекйкнем есовете  Lol  Cheesygrin
Някой да иска да се присъедини? хах  Cheesygrin

Аз ще дойда ама само ще гледам от долу Red face  Red face
В смисъл предполагам, че на високо ще танцувате по барове и маси. За това казвам от долу Lol
Активен

las cuentas
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #67 -: Януари 23, 2007, 00:16:09 »

Цитат на: "euphoria"
дитоела ще я вземете само ако навиете keith sweat да й пее на ушенце Cheesygrin

Ако навиете keith sweat да ми пее на ушенце...твърде вероятно е да не съм сред вас.  Demon  Demon  Demon
Ще има да си пеем с него на ушенце в някоя private room. Demon  Devil Cheesygrin

И аз слушам различна музика. Имам любими песни за разлчни настроения.
Ако трябва да конкретизирам все пак някои...

Madonna - Justify my love, Erotica, Human nature, Rain
Keith Sweat - Nobody, My body
En Vogue - Don't let go
India - Seduceme
Gloria Estefan - Hoy
Mandalay - Beautiful
Deepak Chopra Feat. Demi Moore - Desire (The Lover`s Passion...)
Elton John - The One
Tevin Campbell - Break it down
Mariah Carey feat. Boyz II Men - One Sweet day
Erotic chillout session\Lovers embrace
Enigma - snow of the sahara
Justin Timberlake - My Love ft T.I, SexyBack ft Timbaland

И много други, за които не се сещам в момента.

Много харесвам Mariah Carey, R. Kelly...Почти всички чернилки. Cheesygrin  Харесвам и салсата, темпераментната музика, тангото.
Любими песни ми стават тези, които ми навяват някакъв хубав спомен, интересно преживяване.  Stuart
По-късно може да се включа с допълнения. Cheesygrin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #68 -: Януари 23, 2007, 00:50:12 »

Цитат на: "euphoria"

и аз половин час се пулих пред компютъра и се чудех каква е тая песен , ама накрая реших че се е объркала. silence и така ли я водят? Unsure  Blink

Намерих в дън горите една песен Free. Свалих я и се оказа Silence ;)

И мен ме бройте към ass-овете. Едно време неделята ми беше ден за черно парти в Ялта ;)

Този keith sweat, не ме нагорещява нещо  Unsure
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #69 -: Януари 23, 2007, 00:51:18 »

Стахмее ммм 5 ? Добре, добре...  Cheesygrin
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #70 -: Януари 23, 2007, 13:50:11 »

Имам нужда от малко помощ.Чух една песен по Мила Голд,която много ме разнежи,ама естествено не знам чия е и ква е,а и не запомних много.Не мога да я намеря,та ако някой има идея-да помага-малкото,което си спомням от нея,е,че много се повтаряше Oh,girl.........и завърши с-"Oh,girl have u seen such a helpless man.."Бавничка...Тва май е най-трудната загадка,която съм поставяла  Cheesygrin
Активен
kiki
Newbie
*

« Отговор #71 -: Януари 23, 2007, 14:06:30 »

я пробвай с това
 The Chi-Lites - Oh Girl
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #72 -: Януари 23, 2007, 14:32:06 »

Не го намирам..
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #73 -: Януари 23, 2007, 15:28:50 »

Кате, намери ли я? Ако искаш да ти я кача някъде? Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Януари 23, 2007, 17:32:32 »

не съм,Дити!Моля много!И мерси на Кикита,дано да е тая песнята..
Активен
Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #75 -: Януари 23, 2007, 17:37:50 »

Катенце, песента е тази 100000000000%  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

The Chi-Lites - Oh Girl

Kiss  Kiss  Kiss Заповядай Lips  Lips  Lips
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #76 -: Януари 23, 2007, 18:09:24 »

Дит,нещо не става...вика ми invalid menu handle,квото и да значи тва.Иначе мн благодаря... Kiss
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #77 -: Януари 23, 2007, 18:11:39 »

E как бе? Аз го свалих  Blink  Друга работа е ,че не ме грабна, но все пак нямах проблеми с дърпането..
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #78 -: Януари 23, 2007, 18:32:25 »

О,стана,мерси много на услужливото Дити и на детектив Кики  Cheesygrin
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #79 -: Януари 23, 2007, 18:46:22 »

Аз на Дити, искам да й миси за едно невероятно попадениe на Beyonce - Woman like me; Страхотна е !
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #80 -: Януари 24, 2007, 21:17:29 »

Ами като металист,който е бивш хип-хоп фен и има забежки към електронното,а си слуша ретро по принцип...топ тен ми е трудно,нека са топ "твенти" Smile
INXS-Elegantly Wasted.
The Cult-Painted on my heart
Bon Jovi-Always и Blaze of glory
Roxette-She's got the look
Ac/Dc-The Jack
Kiss-Forever
Queen-Innuendo
Ozzy Osbourne-I just want you
Aerosmith-Crazy и Living on the edge
Depeshe mode-In your room
Maxim & Skin-Carmen Queasy
Metallica-Nothing Else Matters и Turn The Page
Him-Wicked Game
Lacuna Coil-Heaven's a Lie
Nightwish-Come cover me
C-Block-Broken Wings
Nana-Remember the time
Eminem-Without me,Stan,Loose youself,8 mile -абе голям фен съм му.
Coolio-Gangsta' paradise
KoЯn-Somebody,someone
Green Day-Boulevard of broken dreams.
БТР-Елмаз от стъкло...това са ми любимите песни за които се сещам на прима виста
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
TOI
Newbie
*

« Отговор #81 -: Януари 25, 2007, 01:03:54 »

Kotarane ti si po-golqma muzikalna svinq i ot mene beeee 8)
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #82 -: Януари 25, 2007, 01:41:06 »

TOI това го приемам като комплимент и проява на мъжка солидарност.Сега ако добавя че ми трябват две чашки и с еднаква успевяемост се мятам и на блус,и на танго,и на кючек,ще избия ли рибата ?  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #83 -: Януари 25, 2007, 02:17:30 »

Цитат на: "Garfield"
TOI това го приемам като комплимент и проява на мъжка солидарност.Сега ако добавя че ми трябват две чашки и с еднаква успевяемост се мятам и на блус,и на танго,и на кючек,ще избия ли рибата ?  Cheesygrin

Ще избиеш рибата ако го направим заедно Lol  Lol  Lol  Гюбека имам предвид Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #84 -: Януари 25, 2007, 07:41:14 »

TOI не си казал,не сме ударили двете чашки,не е станало ;)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #85 -: Януари 25, 2007, 09:16:02 »

толкова ли нема други песни на korn, ами си избрал точно моята любима ....  Confused
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #86 -: Януари 25, 2007, 17:30:23 »

толкова ли нема други песни на korn, ами си избрал точно моята любима ....  Confused

Kак успявате да определите 1 любима, не знам  Unsure
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #87 -: Януари 25, 2007, 17:48:55 »

На концерта им се смачках от кеф  Razz
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #88 -: Януари 25, 2007, 17:56:31 »

Като стана въпрос за концерти, някой да знае това лято кой ще пее в Каварна?
Иначе да се похваля, че тази вечер Наско от бтр ще ми пее на ушенце. Надявам се да наблегне на Уайтснейк и Металика, защото ако почне с проклетото цвете, ще го разпарчатосам!
Някой от варненската агитка да е навит за Алиби? Някой? Харви?  Wink  (абе, човеко, ти къде се загуби напоследък?!)
Само се надявам утре да не колабирам на изпита...
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #89 -: Януари 25, 2007, 18:38:22 »

Аз на Here To Stay направооо Clap
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #90 -: Януари 26, 2007, 15:28:31 »

Аз на Дити, искам да й миси за едно невероятно попадениe на Beyonce - Woman like me; Страхотна е !
И аз едно миси да кажааааааа Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #91 -: Януари 26, 2007, 17:15:33 »

Аз на Here To Stay направооо Clap

много хубаво си викаше публиката "we want korn!we want korn!"...на сутринта имах синини на неочаквани места ;)
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #92 -: Януари 26, 2007, 17:31:29 »

Ти ли имаше синини? Аз излезнах вир вода (чужди телесни течности + минерална вода), напълно изцедена.
Единственият път, когато съжалих, че не съм мъж  Big grin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #93 -: Януари 26, 2007, 17:33:08 »

Ееее аз този концерт го чаках с години Smile И момиченце-миньонче с поднормено тегло да бях,пак щях да се метна в центъра на хаоса ;)
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #94 -: Януари 26, 2007, 17:35:39 »

Хаха

Да бе и аз, само казвам каква беше цената ;)
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #95 -: Януари 26, 2007, 18:01:11 »

струваше си,още си пазя билета
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #96 -: Януари 26, 2007, 18:04:16 »

И аз. Много ясно  Tongue

Една приятелка си хвана и перце. Идеше ми да я ... Smile
Активен

alexa
Гост
« Отговор #97 -: Февруари 08, 2007, 00:26:03 »

RAMMSTEIN,OOMPH!
SLIPKNOT GODSMACK WITHIN TEMPTATION AUDIOSLAVE SUNNA STONE SOUR DIMMU BORGIR CREMATORY NIN PANTERA STAIND RADIOHEAD HIM SIX FEET UNDER MASSIVE ATTACK

predpolagam,4e i polovinata ne gi znaete,kato vi gledam kakvi ste bludkavi i sladnikavi!
 a KORN zabravih,4e i pokrai tqh P.O.D i Il nino, 4e i RHCP
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #98 -: Февруари 08, 2007, 00:28:33 »

Цитат на: "alexa"
RAMMSTEIN,OOMPH!
SLIPKNOT GODSMACK WITHIN TEMPTATION AUDIOSLAVE SUNNA STONE SOUR DIMMU BORGIR CREMATORY NIN PANTERA STAIND RADIOHEAD HIM SIX FEET UNDER MASSIVE ATTACK

predpolagam,4e i polovinata ne gi znaete,kato vi gledam kakvi ste bludkavi i sladnikavi!

Ние сме блудкави,а ти си направила мешана салата от всичко дето има жица в него мацка
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #99 -: Февруари 08, 2007, 00:33:02 »

Добре дошла, но пиши на кирилица!
И по-полека с блудкавостта!!!
Активен

alexa
Гост
« Отговор #100 -: Февруари 08, 2007, 00:34:08 »

abe mnoo ti razbira tikvata! meshana salata ti e pricheskata!az ko da kaja,che tuka 90 % sa chlagadji!ne ti li se struva po-meshano metallica s kameliq primerno,hahahha!amatiori! chuli edna pesen i aide golemi fenove!az sym ot staroto grunge pokolenie,jalko,che ne gi spomenah i tqh!
a btw i az bqh na koncerta na KORN i ko,vie v BG edni da doidat i golqma radost,loosers!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #101 -: Февруари 08, 2007, 00:34:39 »

алекса , нашивай на кирилица моля  Smile
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #102 -: Февруари 08, 2007, 00:34:58 »

RAMMSTEIN,OOMPH!

Blink  Blink  Blink  бах маа му в кой свят живея аз. баси простия чалгар дето съм глей кви неща слушали хората Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #103 -: Февруари 08, 2007, 00:36:24 »

abe mnoo ti razbira tikvata! meshana salata ti e pricheskata!az ko da kaja,che tuka 90 % sa chlagadji!ne ti li se struva po-meshano metallica s kameliq primerno,hahahha!amatiori! chuli edna pesen i aide golemi fenove!az sym ot staroto grunge pokolenie,jalko,che ne gi spomenah i tqh!
a btw i az bqh na koncerta na KORN i ko,vie v BG edni da doidat i golqma radost,loosers!

Мацка,на колко 15 си ?
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #104 -: Февруари 08, 2007, 00:36:24 »

Момиченце, тук не търпим някой да ни държи тон още повече на шльокавица. Считай го за последно предупреждение преди да ти опресня достъпа.
Активен

alexa
Гост
« Отговор #105 -: Февруари 08, 2007, 00:36:41 »

ами така си е мой ,да де Той!не си ти само,спокойно,милиони като теб!да ви образовам малко какво е музика!
Активен
alexa
Гост
« Отговор #106 -: Февруари 08, 2007, 00:38:29 »

ауу,не с вас не може да се говори нормално! ти ма,много си отворена!егати кастата,събрали се и хайде access denied за останалите!и това ми било форум!по-зле сте от светата инквизиция!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #107 -: Февруари 08, 2007, 00:40:54 »

Хрис , действай , такива същества тук не ни трябват  Smile
Активен

alexa
Гост
« Отговор #108 -: Февруари 08, 2007, 00:44:33 »

малоумници,мноо ясно,като патици сте подпла6ени,веднага!тъпи,тъпи,ааааа!веднага ох,има заплаха,мнооого ние е страх,бамнете яяяя!егати плоските!кухи като градиснки лейки!освен да ви нарежда 4овек за друго не ставате !гъбясали такива!
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #109 -: Февруари 08, 2007, 00:45:29 »

Точно така. И като във всеки форум трябва да се държиш добре с форумистите. Ако нямаш такива намерения, ще си търсиш друг форум просто.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #110 -: Февруари 08, 2007, 00:48:22 »

Хриси,детето явно е от "мойте" хора,в трудния тийн период-с такива разбиране няма,да те предупредя че си хабиш дар-словото  Lol
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #111 -: Февруари 08, 2007, 00:50:29 »

Цитат на: "Xpucu"
Точно така. И като във всеки форум трябва да се държиш добре с форумистите. Ако нямаш такива намерения, ще си търсиш друг форум просто.

Bravo-bravo  Bravo-bravo  Bravo-bravo  Bravo-bravo  Bravo-bravo  Kiss
Активен

Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #112 -: Февруари 08, 2007, 00:52:55 »

По-добре да се включа късно, отколкото никога, за да изкажа и аз своите музикални предпочитания.
Нека не звучи тривиално, но аз наистина слушам всичко, дори съм и доста добре запозната с класическата музика, тъй като 9 години професионално съм се занимавала с пиано. От класиците харесвам Шопен най-много. От поп харесвам Джъстин Тимбърлейк, Бейонсе, Майкъл Болтън, Кристина Агилера, Марая Кери, Крейг дейвид, Джордж Майкъл и т.н... От по-твърдото харесвам Линкин Парк, Дрийм Тиътър и пак т.н...Всъщност, по-скоро трябва и аз да сложа тук моите топ 10, но не на всички времена, а от това, което се сещам в момента:

1. Michael Bolton- Missing you now
2. Michael Bolton- I wanna hear you say it
3.George Michael- Careless Whisper
4. Justin Timberlake- Seniorita
5. Преслава- Заклевам те
6. Te- те
7. Brand New Heavies- Sometimes
8. Beyonce feat. Missy Eliot- Signs
9. Beyonce- Dangerously in Love
10.En Vogue- DOn't let Go
...
продължение на топ 10
11.En Vogue- Too late, too wrong (??!?!)
12.En Vogue- Damn I wanna be Your Lover
13.Robbie Williams- Hot Fudge
14.Take That- Why Can't I Wake Up With You
15.Toni Braxton- How Could An Angel Brake My Heart
16. Alicia Keys- Diary
17. Gloria Estefan- Steal Your Heart
18. Andrew Donalds- Michele
19. Anastacia- Who's Gonna Stop The Rain
20. Karizma-  Не сега
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #113 -: Февруари 08, 2007, 00:59:22 »

мисинг ю нау на болтън наистина разцепва  Wink
Активен

Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #114 -: Февруари 08, 2007, 01:04:41 »

уау, не знаех, че някой я знае...Не е особено популярна, но е НЕВЕРОЯТНА! Радвам се на съмишленици! Tongue
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #115 -: Февруари 08, 2007, 09:06:37 »

Алексито, хубава музика слушаш, ама май не си я разбрала  Mad
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #116 -: Февруари 08, 2007, 14:29:52 »

Определено не мога да направя класация на 10 любими песни  Blink Иначе слушам страшно разнородна музика. Но май най-много ми допада хаус музиката. Харесвам и хип-хоп, поп, 90s. Преди 5 години много се увличах по неометъл, но отдавна съм минала този период  Cheesygrin Сега слушам това, което ми хареса... Не подбирам много. Само да е хубава песента.
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #117 -: Февруари 08, 2007, 14:34:28 »

Напоследък съм в еуфория от последните две песни на Nelly Furtado Wub
А иначе Carl Cox и особено That's the bass
Balthazar
И разни други хаус миксчета изровени от нета.
Черничко, но не от най-некомерсиалните.
В момента ми се върти един диск в колата на Рамщайн Cheesygrin , ама случайно е там.
И обичам балади от ретрото.
Активен
mortisha_addams
Гост
:))
« Отговор #118 -: Февруари 10, 2007, 16:07:53 »

хубава тема:)алекса хубава музика слу6а, и аз като нея!оба4Е забелязвам,4е вие тука не6то не сте на ТИ с нея?4ета темите от тоя форум,слу4айно открит в уеб пространството и темата за музика ми хареса:)
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #119 -: Февруари 10, 2007, 16:51:25 »

С Алекса или с музиката?  Wink
Само не ми казвай, че и ти си от "старото" гръндж поколение, дето се появи в началото на 90-те! Тогава аз, дето слушам музика от 70-те о 80-те, представям си какво полезно изкопаемо съм...
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #120 -: Февруари 10, 2007, 16:55:54 »

Ъъъъ...аз таковата пък съм динозавър ? Smile
Таковата...аааа....това гръндж поколението не беше ли сезонна мода ?  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #121 -: Февруари 10, 2007, 19:54:05 »

О, наборе!  Lol
Активен

mortisha_addams
Гост
« Отговор #122 -: Февруари 11, 2007, 12:55:44 »

ами май да!че лошо ли е?хубави времена бяха,поне за мен. слушам същата музика като алекса;много добри групи,а и металика много харесвам Smile
добрата музика няма възраст и след сто години пак ще се слуша!
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #123 -: Февруари 11, 2007, 13:00:45 »

Може.Ако съм жив след 100 години ще ти кажа слуша ли се Металика,Нирвана и Годсмак Smile
Активен

mortisha_addams
Гост
« Отговор #124 -: Февруари 11, 2007, 13:21:33 »

образно казано,така е фразата!а ти обичаш да се бъзикаШ ли? голям си веселяк значи! Razz
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #125 -: Февруари 11, 2007, 13:25:16 »

Тиш,аз обожавам да се бъзикам.Носиш ли на бъзик ?  8)
Активен

mortisha_addams
Гост
« Отговор #126 -: Февруари 11, 2007, 15:28:20 »

нося,нося,направо 150 кила нося!ама музиката си е яка вееееееее!  Stuart
ее,алекса не я знам коя е,обаче музиката която слуша е супер!ко и се хилите!
Активен
soledad
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #127 -: Март 08, 2007, 09:56:09 »

ами слушам всякаква музика Smile ,в зависимост от настронието ми
Активен

е се плаши, ако трябва да се сбогуваш. За да срещнеш някого отново, първо трябва да се сбогуваш с него. А щом сте приятели, непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота.
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #128 -: Март 08, 2007, 12:58:53 »

Самотната, влюбена съм в подписа и аватара ти  Wub
Активен

paranoid
Newbie
*
Публикации: 19

« Отговор #129 -: Април 03, 2009, 09:05:37 »

Аз като новобранец  Lol да възобновя темата.......Има ли някой тук с който да се кефим на добрия стар качествен рок - метал и хард , прогресив , или някой джаз-феннннн..... Wink Алето вече я скивах , ама може и още някой.. Stuart
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #130 -: Април 03, 2009, 09:27:00 »

Хип хип ура за стария качествен рок!
Активен

paranoid
Newbie
*

« Отговор #131 -: Април 03, 2009, 09:53:28 »

Ахааа , друго си е Ричито без жена му Кандис..... Wink Lol
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #132 -: Април 03, 2009, 09:56:46 »

Жена му  Lol Lol Lol
Активен

paranoid
Newbie
*

« Отговор #133 -: Април 03, 2009, 10:02:20 »

Ми тя си му е жена... Unsure Ама на сцената мяука като кутенце... Lol Lol
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #134 -: Април 03, 2009, 10:35:34 »

Именно  Cheesygrin

Не си падам аз по женски вокали...
Активен

paranoid
Newbie
*

« Отговор #135 -: Април 03, 2009, 10:42:02 »

А бе има и добри... Например бившата на Nightwish... Smile
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #136 -: Април 03, 2009, 16:18:00 »

Джойнвам клуба на почитателите.  Cheesygrin
Активен

deepdowndirty
Newbie
*

« Отговор #137 -: Април 03, 2009, 17:02:37 »

Намира се по някой тук-там, въпреки че аз лично напоследък доста изневерявам със суинг Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #138 -: Април 03, 2009, 22:39:24 »

Като стана дума за суинг на 06.04 в Строежа в Студентски има суинг парти... Миналия път като ходих беше много яко... Все едно се връщаш в началото на миналия век  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #139 -: Април 04, 2009, 08:48:43 »

Намира се по някой тук-там, въпреки че аз лично напоследък доста изневерявам със суинг Smile

Вчера, докато мъжът ми четеше форума, ти прочетох това ти мнение, абсолютно без да видя в коя тема и контекста съответно и направо се опулих ей така Shocked и си викам Айдее нова Тес.
Но като го прочетеш така извадено, какво да си помисли човек.
Активен

deepdowndirty
Newbie
*

« Отговор #140 -: Април 04, 2009, 15:55:52 »

Не, не, само за музика става въпрос, онзи другия не е за мен.

Партита в Строежа са си хубаво нещо(не само суинг), обаче вече не мога като едно време да пия до 5 и в 7 да стана, я за работа, я за училище Sad
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #141 -: Април 04, 2009, 16:12:52 »

Аз като новобранец  Lol да възобновя темата.......Има ли някой тук с който да се кефим на добрия стар качествен рок - метал и хард , прогресив , или някой джаз-феннннн..... Wink Алето вече я скивах , ама може и още някой.. Stuart

Не го схванах това,къде ме скива?
Активен
paranoid
Newbie
*

« Отговор #142 -: Април 06, 2009, 09:16:01 »

Харесвам и такава музика...А като чета горните постове се сещам за един филм , дето мъж и жена си купиха почивка по нет-а , за която пишеше -"много голф и суинг"... Big grin И попаднаха в една група , дето не бяха виждали нови лица доста време..... Stuart Хората си мислеха , че ще танцуват , а им предлагаха оргии ... Lol
Активен
paranoid
Newbie
*

« Отговор #143 -: Април 08, 2009, 13:24:25 »

Не го схванах това,къде ме скива?
Sorry, Але , исках да кажа-разбрах , че си по по-твърдата музика !
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #144 -: Април 14, 2009, 23:57:43 »

нема баце, сите сме чалгари и чалгарки у форума. Специално на Лора и Катрина не им вярвай, имат абонат за хит колекциите на Пайнер  Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #145 -: Април 15, 2009, 00:05:39 »

Оп Са!
Активен

Youandi
Newbie
*
Публикации: 13

« Отговор #146 -: Януари 27, 2011, 14:26:27 »

Обожавам метал и рап.Любимата ми метал група е System of a down, а рапър Eminem i Big Boi.Любимите ми песни са  Fo Yo sorrows,ATWA,Spiders.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #147 -: Януари 27, 2011, 14:42:38 »

Обожавам метал и рап.Любимата ми метал група е System of a down, а рапър Eminem i Big Boi.Любимите ми песни са  Fo Yo sorrows,ATWA,Spiders.

Lol Lol Lol
извинявай, но това прозвуча като извадка от лексикон ... ако знаеш какво е това де  Lol
просто последното нещо, за което си мисля като чуя Серж е метъл  Rolling Eyes пък "метал" е съвсем друго нещо ...
Активен

Youandi
Newbie
*

« Отговор #148 -: Януари 27, 2011, 14:48:48 »

Извинявай,но ще го напиша както си искам.А и мн добре знам кво е лексикон!!
А и S.O.A.D се събраха отново,Серж  е вокалист,ако не знаеш,Дарон Малакян-вокалист и бас китара,ДЖон Долмаян е на китара пак и Шаво Одаджан е на барабани.А и Серж Танкиян си е от мн време в групата и нз защо пишеш,че като чуеш името му не се сещаш за метъл?? Confused
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 14:51:47 от Youandi » Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #149 -: Януари 27, 2011, 15:03:24 »

Верно ли са се събрали, то ще излезе накрая и верен слуха, че ще свирят на Сонисфиър. А те пък, ако не са метъли..Smile
Активен

Youandi
Newbie
*

« Отговор #150 -: Януари 27, 2011, 15:07:00 »

Да.Даже прочетох някъде,че имат и нов албум.Дано да участват в Сонисфиър да дойдат тук при нас.  Cheesygrin
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #151 -: Януари 27, 2011, 15:30:49 »

да бе, сори, аз не ги слушам от 2001 и нямам идея за какво говориш ... мерси за поясненията  Lol
алтернативен метъл може, но музиката им е доста разнообразна и богата, за да се нарече просто метъл ... как да е, няма да споря повече.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #152 -: Януари 27, 2011, 15:44:17 »

Е ти пък на просто метъл ли се обиждаш Cheesygrin Аз слушам Металика от 10 години поне и чак наскоро разбрах, че били траш метъл, хич ме няма по разделите.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #153 -: Януари 27, 2011, 15:46:56 »

да бе, малко съм чувствителна на тема музика, за тва Smile особено рок, траш, гръндж, алтернатив, инди, прогресив и т.н. ..  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #154 -: Януари 27, 2011, 15:49:58 »

Не знам, за мен си е все метъл/хард рок, все тая. Правя разлика в стиловете на едновремешните рокаджии, на модерните течения и т.н., то е ясно, че не всички свирят едно и също, но все си е в тая бака. Пък и по тая логика и Металика и  Слейър свирят един и също стил, ама  нямат нищо общо. Поне за някой, който ги познава. За всеки, който не слуша такава музика, вероятно са еднакви и няма да сбърка, ако каже, че свирят едно и също.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #155 -: Януари 27, 2011, 15:55:42 »

ок де, ама като ти е любима група пък не може да ти е все тая стила ... оф, изобщо не знам за кво продължавам като е глупаво ... Сега се сещам, че бях на 15 като чух за първи път Radiohead и въпреки техно-манията ми тогава успях да ги отбележа и запазя трайно в съзнанието си .. явно още тогава ме е влечало натам ...
А онзи ден гледахме един филм за рок-а по БНТ .... от 80-та година насам ... като гледах какви фестивали, какви чудеса са се случвали в Англия и как ние сме ходели с манта и връзка на училище по това време ... тъжно е  Cry
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #156 -: Януари 27, 2011, 16:01:51 »

Еми не знам, какво значение има как точно се казва стила, и без това с някакви супер размити граници. Аз мога да си ги слушам и да ги харесвам, но да знам, че са алтърнатив нео дръм бас джаз джум метъл, ми е малко като да държа да знам марката парфюм на вокалиста. И вярно е това за фестивалите и е факт, че сега няма толкова много актуални и гениални групи, но ето Мюз, Рейдиохед, Систъм и т.н. са все групи от твоето време, на които имаш възможност да видиш концертите им, докато са на върха на славата.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #157 -: Януари 27, 2011, 16:10:48 »

ще се зарадвам когато ги видя тук ... за сега обикалям Европа, за да ги гледам и това още повече потвърждава мнението ми колко сме назад. Да, в последните години идват повече такива групи, но няма какво да се лъжем - масови и комерсиални .. не рискуват с някой, който не може да напълни зала при нас, въпреки че събира повече от 80 000 души на друго място.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #158 -: Януари 27, 2011, 16:22:42 »

Е, и аз така се дразня, че всички готини концерти са все в София Cheesygrin Даже в Каварна спряха да идват свестни, добре, че Бургас поне е наблизо.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #159 -: Януари 27, 2011, 16:32:28 »

еее, Spirit of Burgas е доста обещаващ  Cheesygrin
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #160 -: Март 02, 2011, 15:46:40 »

Help! Търся една ретро песен, но не мога да я намеря, защото не и знам името... само знам, че се припева нещо от рода на "Ромео" и мисля, че негър я пее, ако се сещате пишете  Cheesygrin
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #161 -: Март 02, 2011, 16:17:09 »

На първо време ми хрумва тази - http://www.youtube.com/watch?v=2qrtyb2DksA
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #162 -: Март 02, 2011, 16:31:11 »

не е тазиии  Smile но много се изкефих, че все пак си се разровила да я намериш  Kiss
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #163 -: Март 02, 2011, 20:48:23 »

Абе няма шанс да  е тая, ама случайно ми се завъртя в уинампа и се пее Ромео в припева  Lol http://www.youtube.com/watch?v=viXKFB4Zjok
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #164 -: Март 02, 2011, 22:30:36 »

Angel -  Серж като пя на Спирит-а беше супер готино Smile може да видиш във ФБ съм качила няколко клипчета от там, че нали бяхме мнооого мнооого напред Smile
И аз не ги знам като стилове ама и хич не ме интересува..щом ми харесва слушам, какво значение има какъв стил точно се води..
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #165 -: Март 02, 2011, 23:16:28 »

Аз пък с удоволствие си лепвам етикета "прогър"  Cheesygrin Но е факт, че границите на моменти ужасно се размиват, особено при по-специфичните групи, които си правят собствен стил. Условно е, но все пак най-любимата ми музика като сбор от групи, се води точно прог, така че явно и аз така се водя.  Cheesygrin Което не ми пречи на моменти да съм музикално прасенце, де.  Cheesygrin 
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #166 -: Март 07, 2011, 13:40:07 »

мисля да ви изпробвам с още нещо за търсената от мен песен.. и това е малка част от текста, която ми изникна в главата преди малко- на многоточията има текст, който не помня, но дано се ориентирате  Smile
"today a challenge di......... meant to be........ today.......... ou my possibility..............."
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #167 -: Март 07, 2011, 13:48:25 »

http://www.youtube.com/watch?v=Gp45JprGwKA
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #168 -: Март 07, 2011, 13:54:01 »

Лорааааааааааа, ай лов иу!  Kiss
детето спи иначе ми се крещи от радост! благодаря тиии  Kiss Kiss Kiss
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #169 -: Март 07, 2011, 14:00:21 »

Хихи, признавам, че за първи път я чувам песничката, само написах думичките в гугъл, обаче е хубава - с кеф си я слушай Smile
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #170 -: Март 07, 2011, 14:11:12 »

аз пък си се чудя на акъла как не съм чула, че след Ромео се пее и за Жулиет  Lol щях да я намеря може би, а пък за търсенето в гугъл хич не съм се сетила... уфф, че съм!  Kiss
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #171 -: Март 09, 2011, 12:43:40 »

Някой има ли идея дали са пуснати билетите за Уайтснейк? И цена евентуално?
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #172 -: Март 09, 2011, 13:20:11 »

Нищо още няма като информация като гледам, сега изчетах тема, че и на мен ми стана интересно.
Но разбрах поне, че утре ще се разберат за Сонисфиър участниците.
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #173 -: Март 09, 2011, 15:44:10 »

И аз нищо не намерих, само за Сърбия, като там билетите са от 70 до 150лв в български пари. Което е доста добре. Само ме притесняват тези Джизъс-някои-си, да не вземат да употребят по-голяма част от времето.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #174 -: Март 09, 2011, 15:50:07 »

Хахахах, докато се сетя кви са тия Джизъс Lol Джудас Прийст са, мацко, питай поне баща си Cheesygrin
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #175 -: Март 09, 2011, 15:59:00 »

Хахахах, докато се сетя кви са тия Джизъс Lol Джудас Прийст са, мацко, питай поне баща си Cheesygrin
Lol Lol Lol Е почти същото е. А като каза баща ми, миналата година ЕйСи ДиСи така се разхвърля и тогава забелязах, че има прилично косми по гърба, та оттогава ми тръгна параноята, че мъжките ми хормони по наследство са повишени и затова отблъсквам мъжете.  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #176 -: Март 09, 2011, 16:02:38 »

Мда, като гледам как ги отблъскваш Lol То за това моя все ме пита "Ади ще идва ли, ще й приготвя леглото" Lol
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #177 -: Март 09, 2011, 19:28:53 »

Ааа, ама като дойде времето да дава сперматозоида да не се отметне.  Lol Вашият диван е единственото гостоприемно, удобно, приятно и добре настроено към мен нещо на северното черноморие!
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #178 -: Март 09, 2011, 19:37:17 »

Много си хамава, да знаеш.  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #179 -: Март 10, 2011, 13:58:01 »

пак нищо за нас  Unsure

Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #180 -: Март 10, 2011, 15:30:15 »

Ооо, облекчена съм. Те са направили Каварна рок фест в София просто. Не, че ако ми беше лесно, не бих отишла, но Апокалиптика и Алис Купър съм гледала в Каварна, Слипнот са интересни, но не бих ги гледала наживо посмъртно, просто ме кефи идеята, че са тук. Мейдън не съм виждала, но и не са ми любимци.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #181 -: Март 10, 2011, 22:07:21 »

Хмф  Rolling Eyes Нищо и за мен, и тая година ще си го спестя. Пък и, честно казано, предпочитам клубните концерти, а ако са на стадиони - поне да са една-две групи, а не 130953, които да свирят по 20 минути всяка от сутринта до три през нощта  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #182 -: Март 10, 2011, 22:20:14 »

Е нищо общо няма Сонисфиър с последното ти изречение.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #183 -: Март 10, 2011, 22:56:45 »

За мен е безсмислено натъпкването на 5+ групи в един ден. Просто се губи цялото усещане за мен лично. Трябва да обожавам някоя от групите, за да се навия да се бутам с часове да гледам групи, които дори не ми харесват, само и само да имам добра позиция за "моята" група. Това му харесвах на Калиакра рок фест - не се престараваха с групите за един ден. Но явно вече и там не е така. Просто цялата идея за фестивал ми е много анти. А тоя Сонисфиър, не знам... малко манджа с грозде. Поне малко по-съгласувани да бяха жанровете.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #184 -: Март 11, 2011, 00:18:07 »

Що, миналата година много добре ги бяха събрали големите трашовци.

А идеята за фестивал е страхотна, просто да не е на стадион. Сега може би ще е доста по-добре на хиподрума. Много ми се иска да можех да отида, да усетя атмосферата - нещо подобно в по-малка степен изживявам на мотосъборите и ги обожавам - по цял ден да си сред тия хора, с тази музика, на полеви условия.... много е готино.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #185 -: Март 11, 2011, 10:09:36 »

Е, миналата година беше съвсем друга бира  Stuart Тогава бяха разделени в два дни и се бяха съобразили жанрово доста повече. А сега в един ден 5 групи, всяка коренно различна от другите.  Smile В смисъл.... Апокалиптика и Слипнот? И Мастодон?  Blink
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #186 -: Март 11, 2011, 18:05:53 »

Аз заради Iron Maiden бих отишла, но наистина ме притесняват другите колко време ще свирят. Кьорава песен не им знам, трябва да ги прослушам, но ще видя и цените на билетите.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #187 -: Март 11, 2011, 18:14:35 »

Аз заради Iron Maiden бих отишла, но наистина ме притесняват другите колко време ще свирят. Кьорава песен не им знам, трябва да ги прослушам, но ще видя и цените на билетите.

билетите хич не са евтини ... а колко ще свирят смятай - от 17 часа почват, а мейдън са хедлайнери, което значи, че ще свирят последни ;) Аз така се прецаках веднъж на фест, отивайки само заради хедлайнерите, няма да повторя  Cheesygrin
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #188 -: Март 11, 2011, 18:23:38 »

И пак за едниния Fear of the dark да изслушам всичко останало...  Lol Найн. Ще видим дали медицинското им обезпечение ще си е тяхно и ако не е, ще доброволствам да отида така. Както и ще слушам Стинг юни.  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #189 -: Януари 24, 2012, 12:58:04 »

още една супер българска група - много се радвам, че и тук се прави такава музика, макар и да сме доста позакъснели  Razz

http://www.youtube.com/watch?v=RnS7FJT8BlU&feature=related
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #190 -: Февруари 04, 2012, 22:00:53 »

още една супер българска група - много се радвам, че и тук се прави такава музика, макар и да сме доста позакъснели  Razz

http://www.youtube.com/watch?v=RnS7FJT8BlU&feature=related

уау, много яко...
Активен

C’est tout!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #191 -: Юни 28, 2012, 11:11:45 »

брей, кого избрали за песен на Олимпиадата, пак ще станат so pop  Lol Lol Lol

http://www.youtube.com/watch?v=Jt__jKWoYH8&feature=youtu.be
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #192 -: Юли 02, 2012, 14:05:25 »

Ангелче, вие слушате ли Karnivool? Не знам откъде ми хрумна, ама тук ще питам, пък ти когато отговориш, тогава  Lol Ако не сте слушали, препоръчвам. Поне като знам какво харесвате като музика.  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #193 -: Юли 02, 2012, 16:34:35 »

ооо, австралийски прогресив, ще ги прослушам Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #194 -: Юли 03, 2012, 11:28:57 »

Ще се радвам, ако ти харесат  Smile http://www.youtube.com/watch?v=5lRc3eAtWNM
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #195 -: Септември 21, 2012, 10:50:38 »

ох, новият албум на любимия излиза след седмица .. и вече има няколко песни, нямам търпение ... толкова разнообразен албум не са имали и въпреки това откривам старите Muse някъде там и изпаднах в много мили размисли  Cheesygrin нещо, което ме шашна, защото е много нетипично за тях - http://www.youtube.com/watch?v=q51LV0cykQs .. и нещо, което направо ме отнесе, за това ги обожавам - http://www.youtube.com/watch?v=sH6jTgaULxo ... Але, специално за теб  Kiss
Активен

Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: