star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star сериали :)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сериали :)  (Прочетена 217889 пъти)
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #25 -: Януари 20, 2007, 01:23:04 »

Цитат на: "Candy"
Ами да съвсем сериозно. От 1 час вече търся из нета музиката към филма но никъде не я откривам. Много ме е яд...  Lol

Cool Thumbup   Lol  Lol  Lol
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #26 -: Януари 20, 2007, 03:31:43 »

Friends
Sex and The City
Prison Break
Grey's Anatomy
One Tree Hill
Ally McBeal
ER
Lost
Nikita
The O.C.
Desperate Housewives
Последно почнах Weeds Smile

Станало ми е навик- преди лягане 1 серия от нещо. Иначе се чувствам някакси неудовлетворена от живота  Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #27 -: Януари 20, 2007, 05:10:53 »

friends - the one and only Laugh
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #28 -: Януари 20, 2007, 08:53:46 »

Само искам да вметна, че покрай баба ми и дядо ми се запали на "Дързост и красота". Обаче понеже го раздава мъжкар, не си признава. Сутрин става в 5 и гледа повторенията в друга стая, за да не го хванат  Lol  Ама баба ми го усетила и после бял ден не видя човека  Lol
Аз съм гледала само първия сезон на Prison break, но сега ми се очертава 1 месец свободно време, и ще си изтегля всичко, което е в тракера. Харесвам Приятели, Малкълм, ОС, Дарма и Грег, Спешно отеление, Секса и града... въобще всички сериали по Фокс, но не ги следя определено. Нито съм в час колко сезона или епизода имат. Просто като имам време и разцъквам каналите се спирам на тях.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #29 -: Януари 20, 2007, 09:45:08 »

"Приятели" о, да! Преди известно време се сдобих с 10-те сезона.....толкова пуканки и смях отидоха покрай тях  Rolling Eyes
"Сексът и града" го гледам повече, заради визиите и аксесоарите им, кефи ме да разпознавам колекциите и марките, в които са облечени героините...

Hammer "Дързост и красота" - бих поела кампания срещу вредното влияние на филма, върху мисленето на голям процент от зрялото женско съсловие, особено категорията "бабички"....резултатът е промит мозък с ясно изразена сватбо-фобия и бебемания, която приемат от сюжетите на филма и изразяват при разговор с неомъжените си внучки Lol
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #30 -: Януари 20, 2007, 10:06:09 »

И аз съм "за" Фокс  Wink
Но откакто баба е вкъщи и следи Стани космат, Искрено и лично и какво ли не още, съм се отказала от любимите сериали Smile
Активен

marilena
Newbie
*
Публикации: 292

« Отговор #31 -: Януари 20, 2007, 10:16:35 »

Препоръчвам ви да се свалите The War at Home. Много е забавен, а също така гледах по Нова Каре Дами- Related и ми харесва повече от Sex and the City -tazi Сара Джесика Паркър ми прилича на кон. На гледащоте го да не се обиждат, аз смятам нея за кон, не тях.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #32 -: Януари 20, 2007, 10:24:26 »

Цитат на: "euphoria"
friends - the one and only Laugh

Thumbup  Thumbup  Thumbup

Относно дързост и красота, там ролята в сериала се предава по наследство, така че като умря актьора, идва синът му, не се притеснявайте. Това съвсем сериозно.  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #33 -: Януари 20, 2007, 12:19:15 »

На първо място Friends и Prison Break, после Joey, Sex and the City, Nip/Tuc, сега дават някаква тинейджърска боза Falcon Beach, ядва се, когато няма какво да се гледа вечер. Преди гледах и Lost, ама така го развалиха, че не изтърпях и края на първи сезон. Силно се надявам да не развалят и Prison Break, че тогава ще се караме.
 Колкото до Дързост и красота, онзи ден баба ми се измести в моята стая да си го доизгледа, че и блестяло слънцето в телевизора. Та мен ме натири до магазина, докато си го изгледа  Lol
Активен

weronika
Newbie
*
Публикации: 56

« Отговор #34 -: Януари 20, 2007, 12:23:07 »

много ми харесва женени с деца
Активен

img]http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/318/4/4/Scent_Of_The_Obscene_by_TheTragicTruth_Of_Me.png[/img]
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #35 -: Януари 20, 2007, 13:06:10 »

Обожавам Сексът и градът и даже си намерих едно сайтче с размислите на Кари Cheesygrin
Гледам и Ориндж каунти, но на него му остават 4-5 серии до финала, просто след като си тръгна Миша Бъртън им паднал рейтинга. Мене си ме кефи повече без нея. Финалът на 3 сезон беше много тъжен казва се  The graduates, ако се интересувате и искате да гледате как Мириса умира Smile  Много ревящо между другото.
Иначе си следя Lost, ама те са в почивка до средата на февруари  :(
Активен

amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #36 -: Януари 20, 2007, 13:19:59 »

приятели, стъпка по стъпка и ориндж каунти Big grin
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #37 -: Януари 20, 2007, 13:25:44 »

O.C. , Prison Break, Lost си ги следя.
Friends са вечени Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #38 -: Януари 20, 2007, 14:23:54 »

Цитат на: "lioness"
Само искам да вметна, че покрай баба ми и дядо ми се запали на "Дързост и красота". Обаче понеже го раздава мъжкар, не си признава.

Хаха и дядо ми  Lol

А баба ми има една приятелка, която й идва на гости точно по време на "Дързост и красота", за да се махне от вкъщи, че мъжът й много го гледал и я дразнело, обаче така баба ми страда, че не може да си го гледа заради нея и за да не й е гадно после дядо ми й го разказва  Lol

В моята класация има само един сериал, който винаги ще е в нея и това е "Приятели". "Сексът и градът" е на второ място, но той трябва да става все по-скандален иначе няма да има с какво да ме впечатли.

Другите са ми големи еднодневки.
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #39 -: Януари 20, 2007, 14:24:37 »

Цитат на: "elito"
Гледам те с хубавите си очи(кой ти каза колко са ми хубави очетата?)
Shocked  Shocked  Shocked  Как кой бе пиле аз съм ценител. Хубавите неща винаги ги забелязвам. Имам вкус Red face
Активен

las cuentas
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #40 -: Януари 20, 2007, 14:29:51 »

Prison Break
Sex and the city

По нова дават някакъв сега,мисля че беше Оушън Сити Big grin  Cheesygrin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #41 -: Януари 20, 2007, 15:11:13 »

Стилната, да не е Falcon Beach???? Confused
Активен

Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #42 -: Януари 20, 2007, 15:27:50 »

Сапунките не прощават - ни на баби, ни на дядовци  Lol....а това, което направо ме изкарва извън релси е убеждението им, че тия филми предавали много точно и красиво реалния живот  Blink ...ако беше така, то значи в реалния живот презервативът още не съществува, и бебета се правят от раз, ама само ако си кръшнала с нечий брат, и никога със собствения си мъж Lol
Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #43 -: Януари 20, 2007, 17:58:27 »

Аз гледам Малкълм,Дарма и Грег,Клъцни-срежи,Сексът и градът,Всички обичат Реймънд...ии май това е. Lol
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #44 -: Януари 20, 2007, 19:15:45 »

Сега следя:
Prison Break, Battlestar galactica, Lost, Heroes, Orange county и започнах The 4400
 Blink Уау, те били бая....  Cheesygrin

А иначе има много други, които съм гледала и ми харесват и с удоволствие мога да ги гледам пак :  Приятели  Exclamation (сериалът на всички времена), Малкълм , Алф, Дарма и Грег" Женени с деца, Никита (бях го забравила това сериалче), Спешно отделение (и него също), Омагьосани/Чародейките (не знам точно как му беше имато, но на англ. charmed ), Напълно непознати (както аз му викам - Балки и Лари), Спасители на плажа (уху... колко назад се върнах), "Херкулес". И не се сещам за други.  Cheesygrin

А пък иначе от сапунките съм гледала само "Дивият ангел", откъдето се бях вманиачила в Наталия Орейро. Но може би бях повлияна от руската мания, защото докато бях в Русия всички гледаха само този сериал и говориха само за тази актриса. А пък аз бях малка и наивна...  
Иначе първия ми сапунен сериал беше "Касандра".Даже си спомням, че исках да си пуснем кабелна телевизия именно заради него, защото децата от блока само за него ми говореха. И аз много се кефих, защото го гледах и бях модерна.   Razz После беше "Вдовицата в бяло" и май за други не се сещам да съм гледала. От малка ги отказах тези сапунки.  
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #45 -: Януари 20, 2007, 20:01:54 »

Цитат на: "Pupi"
Стилната, да не е Falcon Beach???? Confused
Pupi дам може...каква съм разсеяна Unsure
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #46 -: Януари 20, 2007, 21:06:26 »

Сега се сетих за още едно сериалче - Бригада. Не знам колко от вас са го гледали, но е много хубав, руски филм от 15 епизода. Адски много ми харесва и много плаках на 14-та серия накрая. А и на 15-та.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #47 -: Януари 21, 2007, 02:03:59 »

Dexter, Farscape, Andromeda... И от комедийните каквото засека по телевизийте.
И сега се сетих, че изтървах днеска две серий на The war at home по НВО...
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #48 -: Януари 21, 2007, 21:02:22 »

всички сериали по фокс, иначе Ориндж и Секса са ми най-присърце;)
Активен
kasiopeq
Newbie
*
Публикации: 10

« Отговор #49 -: Януари 21, 2007, 21:13:56 »

" Sex and the city" Smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: