star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star цитати
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: цитати  (Прочетена 1937 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9125

« -: Януари 19, 2007, 12:50:41 »

помогнете на бедното дете. Как да цитирам повече от веднъж? Например знам, че като натисна 'цитирай', става автоматично в мнението ми да пише "Мария каза" и отдолу в бяло поле цитата.

Ама как го правите после пак да цитирате друг? Като вече ви е отворен прозорецът за писане и няма опция за нов цитат?

Ползвате чертичките за /quote li_

prostete за невежеството... Red face
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Януари 19, 2007, 12:58:18 »

С " quote" го правя аз..
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #2 -: Януари 19, 2007, 12:59:58 »

ами ако дръпнеш прозореца за писане сама ще се убдеш че отдолу ги има мненията, така че копираш слагаш таговете и си готова.
Единия вариант е да натискаш горе бутона за цитат и във отварящия таг да добавяш /quote="Korneliq"/ примерно. Другия вариант понеже аз съ,м от мързеливите и браузера ми позволява бъро да работя отварям си в нов проорец всичко което искам да цитирам и после само копи и пейст. Това е удачно когато четеш тема с много страници и искаш да коментираш няколко мнения.
Иначе по темата Феята е спец ще ти каже как стават тея работи Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #3 -: Януари 19, 2007, 13:10:10 »

Пък, аз патката, нали съм си завеяне и не съм видяла, че бутона е цитат и си мисля, че е редакция. Вчера така пуснах две мои мнения и се чудих как стана това чудо, чак сега разбрах Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #4 -: Януари 19, 2007, 13:26:34 »

Цитат на: "TOI"
Феята е спец ще ти каже как стават тея работи Lol  Lol  Lol

нЕма пА Razz

П.С - ТОЙ вече е обяснил прилежно...Аз се научих да цитирам както си требе благодарение на него. Kiss
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9125

« Отговор #5 -: Януари 19, 2007, 15:38:51 »

Цитат на: "TOI"
ами ако дръпнеш прозореца за писане сама ще се убдеш че отдолу ги има мненията, така че копираш слагаш таговете и си готова.
Единия вариант е да натискаш горе бутона за цитат и във отварящия таг да добавяш /quote="Korneliq"/ примерно. Другия вариант понеже аз съ,м от мързеливите и браузера ми позволява бъро да работя отварям си в нов проорец всичко което искам да цитирам и после само копи и пейст. Това е удачно когато четеш тема с много страници и искаш да коментираш няколко мнения.
Иначе по темата Феята е спец ще ти каже как стават тея работи Lol  Lol  Lol

Цитат на: "Korneliq"
samo proba

Цитат
ieee nau4ih se maiii to si imalo gore buton quote, shto ne kazvate  Lol
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: