star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Черен списък на козметичните продукти
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на козметичните продукти  (Прочетена 68623 пъти)
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #50 -: Януари 20, 2007, 15:50:33 »

Не знам дали е за черния списък, но новата спирала на Ейвън ми направи големи поразии - сърбежи, дразнене...
Същото направи веднъж с краката ми и депилатоарът на Виит, във времето преди да открия мазохистичното удоволствие на епилатора Cheesygrin
Имам много резерви към някои от продуктите на Eucerin, но общо взето и специалистите са на мнение, че не понасят на всички, въпреки че е мед.козметика  Rolling Eyes
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #51 -: Януари 20, 2007, 16:20:01 »

Аз към Еусерин нямам никакви забележки.Майка ми,когато имаше ужасно големи проблеми с кожата само това и помогна - много продукти за тяло именно на тоя бранд.От там и аз се отворих на това да ползвам душ- гела "Душол" или нещо такова.
За лице ,обаче не съм ползвала, само за тяло и мога да кажа, че наистина са добри.
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #52 -: Януари 21, 2007, 01:22:29 »

Видях , че има оплаквания от Johnson`s holiday skin - не можах да го използвам ,защото като го намажеш мирише ужасноооо - на изгоряла плът , а щом прави и петна - смятайте !
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #53 -: Януари 21, 2007, 12:24:47 »

Цитат
Сподели, моля те, какво му е? Мислех да си взема.

Секси много ми щипе :( и там където щипе става и червено...стои ми лепкаво на кожата след като го нанеса....ефекта е почти нула при мен Rolling Eyes  Rolling Eyes Но и аз нямам кой знае колко много и  видими черни точки Rolling Eyes

Цитат
и ми донесе едно шишенце на видима стойност 1лв и му се кефя адски, хубаво мирише, мекичко, почистващо
Ентиела какво е това лосионче Smile
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #54 -: Януари 22, 2007, 02:19:20 »

Ок, ще го имам предвид ;)
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #55 -: Януари 22, 2007, 17:01:37 »

Цитат на: "sexy"
Ок, ще го имам предвид ;)
Wink  Kiss
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #56 -: Февруари 06, 2007, 00:02:03 »

Ако енти говори за почисващото мляко на елея - аз съм твърдо против . Според мен е мазно , обриваш се ...различни кожи . Единственото хубаво е наистина миризмата и че е 3 лв !
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

smile
Newbie
*
Публикации: 70

« Отговор #57 -: Февруари 06, 2007, 21:39:41 »

Rolling Eyes аз пък от  Johnson`s holiday skin си останах доволна! Ползвах за най-светла кожа (те нали са три) и не сам имала петна!
Активен

Усмивката краси човека...
diva_kotka
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #58 -: Февруари 07, 2007, 19:51:30 »

Аз не съм доволна от нито един шампоан на Айвън, но моята коса е мазна и може би за това. Докато на майка ми й действат супер и няма никакви оплаквания. Също не съм доволна от новата спирала на Айвън "superFull" май беше, нито издължава миглите, нито им придава обем, а ги сплъстява и дразни очите адски много.   Thumbdown
Активен
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #59 -: Февруари 07, 2007, 19:55:40 »

Цитат на: "diva_kotka"
Аз не съм доволна от нито един шампоан на Айвън, но моята коса е мазна и може би за това. Докато на майка ми й действат супер и няма никакви оплаквания. Също не съм доволна от новата спирала на Айвън "superFull" май беше, нито издължава миглите, нито им придава обем, а ги сплъстява и дразни очите адски много.   Thumbdown

дам, и на мен шампоаните им ми действат зле, но виж спиралата за моите мигли е супеееер- гъсти, обемни и неслепени ги направи. Много съм доволна, седи многоо трайно, не се рони и сгъстява. Миглите ми са по-готини отвсякога, пърхам с тях като Азис Lol
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #60 -: Февруари 07, 2007, 21:43:35 »

Amorita,това е черен списък за оплаквания,белите списъци са малко по-надолу Wink
Активен
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #61 -: Февруари 07, 2007, 22:09:51 »

Цитат на: "blonde"
Amorita,това е черен списък за оплаквания,белите списъци са малко по-надолу Wink

лекинко се пообърках, сорка Blink  Tongue
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #62 -: Февруари 15, 2007, 11:46:24 »

Това на елеа мдам почистващо мляко за грим, ама на мен не ми седи мазно..даже ми прави кожата мека. Ама аз не го ползвам всеки ден, всъщност то ми седи в д-град и само ако си забравя атрибутите прибягвам до него.

Да се поправя..изобщо не било на елеа това мляко, а някво чужбинско, ма неизвестно такова. Съжалявам за грешката..
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #63 -: Март 05, 2007, 00:40:56 »

Интересно ми стана , ама си помислих , че просто ти е много суха кожата и за това си доволна .
Активен

Жени
Newbie
*

« Отговор #64 -: Март 08, 2007, 09:10:53 »

L'oreal - боя за коса  Mad Крайно време е да се оплача, защото отново същата история с разминаването на цвета и съм бясна Mad  Mad  Знам, че са много трайни, да, правят супер блясък, щадят косата...ама тия каталози не дават никаква информация за цвета....разминаването между цвета от каталога, сниманото на опаковката и резултата е около 4 тона по-тъмно..... Mad  Mad И този път съм сигурна, че не е заради основата на косата ми, защото от половин година я изсветлявам с безамонячните бои на AlfaParf + няколко пъти кичури, т.е. основата вече е повече от светла.....И веднъж се случва фризьорката ми да е много заета за доста време, реших да взема като по-качествени Лореал - възможно най-светлото русо в каталога и ето ме - пак съм тъмно кестенява  Very mad  Wall ....не е истина просто  Weird
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #65 -: Март 09, 2007, 15:31:35 »

Ми .. Жени, русо не се прави вкъщи..Аз продължавам да съм поддръжник на тази теория и практика.
 Поне ще знаеш за другия път и ще помислиш дали няма да изчакаш фризърката пред това да рискуваш сама.Иначе какъв е смисъла - изсветлявай, обезцветявай и накрая - оп ,една боя и пак тъмна.. Кофти е, само си съсипваш здравината..
Активен
Жени
Newbie
*

« Отговор #66 -: Март 09, 2007, 15:53:35 »

Права си, Бамби и точно затова се изнервих така, понеже бях наясно с риска, но трудно понасях вече ентусиазираните прорастнали корени  Mad Иначе положението не е фатално, а и аз не гоня блонди ефект - по-скоро типа Дж.Анистън с повече преливащи руси кичури върху светла основа......та реших, че след толкова време фризьорски намеси едно боядисване със същия нюанс няма да има чак такава изненада....но разминаването с цвета просто ме хвърли в оркестъра  Unsure Със здравината за щастие няма проблем, само остава и фризоресата да ми прости Stuart

п.п. "фризърка" звучи супер  Lol
Активен
Moq_Milost
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #67 -: Март 17, 2007, 17:15:18 »

Аз пък така и не мога да се преборя с къдриците си. От малка мрънкам за права коса, по едно време успявах да я изправям с разни четки, преси и тем подобни, но в крайна сметка само я съсипах. Сега трудно си намирам шампоан, който да ми пасне точно. С Пантен още при първата опаковка косата ми започна да пада на цели снопчета. Голяма отврат беше. С него повече никога не бих опитала. След това Нивеа-та за къдрици ми замазваше косата още на следващия ден, а пък за Уаш ен Гоу и Хед енд Шоулдерс изобщо не искам и да чувам. Последно се престраших и си взех на Гарние един подхранващ за ежедневна употреба и ми подейства идеално, макар че мъжа ми, въпреки че си е французойче, изпадна в ужас, като ме видя да се запътвам към банята с въпросния Фруктис. Особено ненавижда френската козметика и за нищо на света не мога да го убедя, че в случая Фруктис-а е добър.
Активен

..aime tres fort son mare.
Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #68 -: Април 02, 2007, 15:34:00 »

Здравейте.
Аз мога да дам моето позитивно не само за почти всички видове бои за коси,тъй като имах период,в който за 5 месеца смених 18 цвята. Правех си брутални експерименти- от черно със син отенък до бяло-русо. Слава-богу опомних се и вече година и половина съм си със естествения цвят и за нищо на света не бих направила грешката да се боядисам някога отново.
Боя палете - всичките нюанси на русо и червено освен,че бях останала без коса  (логично) ми изгориха и кожата на главата. С лондата беше същата работа.
Арома поне за мен няма нищо общо с рекламите,които й правят за траен цвят- още на третото измиване ставаше 3-4 нюанса по-светъл.
Ползвах едни оцветители съжалявам,че точно в момента ми избяга марката от акъла- нямаха нищо общо с цветовете,които бяха показани.Така че Жени,съчувствам ти,защото след тези експерименти многократно съм изпадала в такива ситуации.
Може би само с Престиж съм се разбирала,но донякъде.

Не съм доволна от лосионите за тяло на немската марка "MANN&SCHRODER"- обриви ми излезнаха.

п.п- Дита, не издържах и се регистрирах. Stuart
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #69 -: Април 02, 2007, 15:42:24 »

/офтопик
Софи, хайде бе душицо. Откога те виждам, че се помотаваш.
Добре дошла.  Kiss
Забавлявай се и дано ти хареса тук.

п.п. Още едно попълнение от форума на Глупчо. Той ни обвини, че сме обмисляли инвазия и превземане на неговия форум, но опита показва, че става обратното.  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Kiss
Софи, само на теб не казах, че тук е много шарено, диво, понякога заядливо, но е супер. Да свикваш бързо и да не се шашкаш от нищо.  Kiss
Активен

selvaggia_
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #70 -: Май 11, 2007, 20:14:02 »

Да ви кажа аз от 4 год. някъде ползвам изцяло козметиката на Ейвън-като цяло са слаби...Шампоаните им "не важат" дори най-скъпите...Декоративната им козметика става но само безумно скъпите неща...Душ-геловете и лосиочетата за тяло са яки но пак зависи до колко кожата ти е чувствителна.От интимния гел нямам оплаквания но кака ми и леля ми са алергични и не понасят въпросния гел!До колкото знам и Орифлейм са на подобно ниво,с тази разлика,че са по-скъпи.Е момента ползвам шампон за коса-Тео Ботаникъл,маска за коса с костен мозък и плацента(горещо я препоръчвам на всички) и някакъв балсам на който дори не знам марката но пак е добър!За тяло използвам душ-геловете и лосиони на Ейвън а за лице след консултация с козметичка дерматоложка скоро ще си купя и ще ползвам серията за смесена кожа на "Юсерин"  Lol  Не е задължително да ползваш скъпи продуки за да ти се отразяват добре Smile
Активен

color=red]Верните позават само баналната страна на любовта,а неверните опознават нейните трагедий![/color][size=24]лес[/size][size=18]бий[/size][size=12]ка[/size] [size=10]съм[/size] Lips
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #71 -: Юни 18, 2007, 10:08:17 »

След почистване много ми се беше възпалило лицето и си взех диакнел на авен - никаква полза , момичета - много е слабо да знаете !
Активен

slyn4o
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #72 -: Юли 22, 2007, 11:44:22 »

аз имам проблемни (и то многог очи)  :(  единственото което и ми понася, и ми прави миглите ОК са спиралите на AVON  Smile  просто нямам  забележка.
всъщност цялата ми козметика е само AVON, а и имам проблеми и с кожата. единственото, което наистна не струва са шампоаните. големи боклуци.
хм...и разтвора против чупене на нокти е много ефикасен. на мен много ми се белеха ноктите и ми помогна, но на приятелка ги влоши...пак относителна работа  Smile
Активен

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #73 -: Септември 10, 2007, 16:04:07 »

На мен пък нещата имза нокти,особено лаковете мис е виждат доста некачествени.
Активен
mama Didi
Newbie
*
Публикации: 22

Но за моята любов към теб не стигат думите!

« Отговор #74 -: Октомври 01, 2007, 01:37:02 »

"Descreet Deo" ежедневни едни зеленички ето така изглеждат и получих сърбежи от тях:

Neutrogena 2 в 1 маска един път седмично и сутрин и вечер измиване,направих си маската и кожата ми започна да се бели а да не говорим как ми пареше после-УЖАС
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: