star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Черен списък на козметичните продукти
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на козметичните продукти  (Прочетена 59080 пъти)
mavina
Newbie
*
Публикации: 88

срамежливка

« Отговор #125 -: Юни 29, 2008, 13:24:10 »

Цитат на: Bambina
Наложи ми се да плзвам Пантен на 2-3 пъти.Е ! Никога повече.
Също не харесвам Пантен и Wash & Go .А от балсам шаума - (червен) за 2 измивания и косата бурзо започва да се омазнява , следващия път не се мих с него и всичко беше ок .
И при мене е същото положение с шаумата.Но пък от пантен съм доволна.Явно зависи от кожата.
Активен

mavina
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #126 -: Септември 28, 2008, 17:57:42 »

Не на околоочния на Арнауд . Не и на почистващия на Нютрожина - 2 в едно е равно на нула Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #127 -: Октомври 01, 2008, 21:48:20 »

Здравейте, и аз съм на същото мнение за Wash & Go ,Пантен,Хед енд Шолдър,всичките ми правят ужасен пърхот и сърбеш.Аз си мисля, че ми се появи от Wash & Go .Единствено ми го оправя (клиъра) от всички марки и по скъпи.А за Avon, сме били с майка ми представители единствено харесвам 2,3 продукта а всичко останало са боклуци (усобено тези на промоция)и там вкючвам Орифлейм.
Активен
Boryana
Newbie
*
Публикации: 5

« Отговор #128 -: Февруари 18, 2009, 19:51:44 »

Страшно недоволна съм от шампоаните на "herbal essences"! Преди 2/3 години имах лошия късмет да си купя този шампоан и след като си измих косата с него имах чувството че съм си намазала косата с маргарин. Big grin Не само че ми я направи уникално мазна,но и меришеше ужасно.
Активен
miss_iincognito
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #129 -: Февруари 19, 2009, 11:59:50 »

лично аз мога да споделя че какво ли не съм си слагала на главата от скъпи продукти до обикновени български шапоанчета даже съм минала през тези супер модните и рекламирини, но като че ли за сега съм най-доволна от Garnier като марка и като цяло от сериите за коса - маска, шапоан, дори и продукти за лице. Но като най-недоволна съм от Wash&go защото след всяко къпане косата ми стърчеше на различни посоки и нищо не беше в състояние да укроти.  Shocked

Активен
dusifina
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #130 -: Януари 17, 2010, 17:39:32 »

Да се включа и аз В никакъв случай не ползвайте палете- боите за коса която и да е версия
Ужасни са!!!
Вярно имат страхотна гама от цветове ама страшно съсипват косята
Имах неблагоразумието да си харесам и боядисам с карамела на даймонд глос серията - ужас!!
не правете тази грешка наистина цвета стана ама 3 месеца ми пада косата с шепи а после като най-сетне  спря  косата ми стои като изгоряла от къдрене Не правете тая грешка и вие Говорих с фризьорката и тя е установила същото за свои клиенти ползвали тая боя
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #131 -: Януари 17, 2010, 21:10:32 »

От години ми присъства тази боя в арсенала и нямам такива забележки. По- склонна съм да мисля, че е от некоректна употреба Rolling Eyes
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #132 -: Май 08, 2010, 18:17:29 »

Ей сега е времето да се оплача от един антиперспирант Виши, чийто продукти против изпотяване много уважавам и ми помагат, обаче на страхотен камък ударих, с един от тях - Крем- перспирантът, който твърди, че при използването му по определена схема, избягваш изпотяване в продължение на дни, даже 7. Абсолютен провал. Аз си го взех, защото съм много доволна от стикът им - 48 часа, обаче - на, нищо общо. Даже мога да кажа, че аз принципно не се потя, това нещо ме мокри! Егати шанса му дадох- цял месец опитвах, ужас. За изхвърляне е, а е най-скъп. Само в комбинация с одорекс работи и то защото одорекса принципно работи. Вишито просто мирише хубаво.

Eто го, не си го купувайте :

Aко някой го е ползвал и ми каже, че му действа, направо няма да повярвам.
« Последна редакция: Май 08, 2010, 18:19:26 от Bambina » Активен
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #133 -: Май 08, 2010, 18:25:44 »

Че той още внася ли се в България?
Аз зная,че почти не са останали такива кремчета.Последно си купих миналото лято на Клоран и още го ползвам и съм много доволна.Но този на Виши не съм го и виждала даже от 3 години нито един път.
Те спряха серията им и за крака,незнайно защо.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #134 -: Май 08, 2010, 19:04:04 »

Ми има, не знам, нито беше с изтекъл срок, нито нищо. Аз преди няма 2 месеца го взех.. Ужас, близо 20 лв загуба.
Активен
des_inkata
Newbie
*

« Отговор #135 -: Май 08, 2010, 20:03:47 »

Ами не зная.Хубаво погледни срока.А сега не зная какви кремчета има по тоя повод..но скоро,ще ми се наложи да си взема нов,и не зная на коя марка.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което в мен се взира.
че това не е края,
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #136 -: Май 08, 2010, 20:14:47 »

А, де, как да погледна.. То май само на опаковката го е писало и тогава ми се стори - нищо нередно..

О, аз си взех Одорекс пак. А за да не ми мирише така, както се се объркали, че трябва да мирише, (или поне мен не ме кефи), след това слагам друг крем. А и го ползвам веднъж, два пъти в седмицата, през другото време като се сетя - съм си много доволна от 48-часовия стик Виши.

Активен
des_inkata
Newbie
*

« Отговор #137 -: Май 08, 2010, 20:47:22 »

Одорекс,наистина е много хубав.Аз така си премахнах неприятната миризма от краката,когато имах едни обувки... да не казвам ,че ми се разпаднаха на 3-тото носене при силен дъжд!
Та виж по аптеките дали има този на Клоран,аз лично не се потя много и този ми е добре.24 часа дава действие и е с много лек мирис.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което в мен се взира.
че това не е края,
~MissFashion~
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #138 -: Май 24, 2010, 12:59:51 »

Аз съм срещу AVON  и  ORIFLAME.  Има само 2 продукта които ползвам но грима е под всякаква критика!  Razz 
Активен
Nefertiti
Newbie
*
Публикации: 23

Enjoying being a woman

« Отговор #139 -: Юни 25, 2010, 21:57:24 »

Има някои бг продукти , които са по-евтини и ефикасни от скъпата вносна козметика. Особенно продуктите 2 в 1 или 3 в 1 или 100 в 1 , в крайна сметка е нищо в 1 ...

Понякога много по-прости процедури и дори домашне маски са по добри. Разбира се всеки трябва да прецени за себе си, има различни типове кожа и т.н.
Активен

Carpe Diem
smehuranka
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #140 -: Април 26, 2011, 16:53:18 »

Мацки, преди година някъде, абсолютно непредубедена си купих някакъв крем за лице на Regal. Q10 али-бали. За 5 лева от HIT.
Няма такава драма - физиономията ми се поду и изприщи - дотук с прехвалената натурална бг козметика и доверието към нея.
Ужасно се обвинявах после, че съм толкова наивна да си купя първия крем на рафта  Cursing
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #141 -: Май 02, 2011, 09:48:55 »

Аз искрено бих се изненадала, ако нещо за 5 лева от ХИТ се окаже добро. Честно и с ръка на сърцето.
Активен

smehuranka
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #142 -: Май 02, 2011, 09:50:35 »

Е да, ама аз минах през практиката, за да стигна до същия извод  Lol
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #143 -: Май 19, 2011, 17:18:07 »

аз също имам неприятен опит с масова декоративна козметика, затова се убедих, че най-добре медицинска от аптека задължително или сертифицирана био или органична от специализиран био магазин или аптека. Иначе към другите съм предубедена. Не казвам, че всички са лоши, но си имам едно наум и предпочитам да се презастраховам НЕкупувайки козметика от хранителни магазини /с много малки изключения/
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« Отговор #144 -: Май 30, 2011, 16:42:35 »

Аз не съм доволна от маската на Garnier 3in 1 за черни точки. Използва се и като маска и измиващ гел. Докато го ползвах ми се появиха пъпки.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #145 -: Юни 04, 2011, 09:57:57 »

Ами Гарние за мен са ужасни просто. А едно време съм се мазала с някакви неща.
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #146 -: Март 13, 2012, 16:20:01 »

не на Garnie, Wash&Go, Head&shoulders, Pantene, Nivea. 
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: