star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Черен списък на козметичните продукти
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на козметичните продукти  (Прочетена 68570 пъти)
AlwAyS_Will_Be
Newbie
*
Публикации: 174

Ramones

« Отговор #75 -: Октомври 02, 2007, 02:06:03 »

Моята коса пък е била най-кофти след Wash&go Razz

И моята  Lol Smile , и на Pantene шампоаните не струват .Уж против пърхот, макар че нямам такъв проблем.Ама човек след това придобива пърхот след Pantene
Активен

veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #76 -: Октомври 24, 2007, 13:38:22 »

Може да съм първа и единствена ама продуктите на Глис Кюр, които до сега съм ползвала се отразяват пагубно на косата ми. Нито течната коприна , нито спрейовете за краища, нищо. Пълен боклук. Вместо да ми се разресват по-лесно краищата, те още повече се заплитат. Опитах няколко продукта и само си давам парите на вятъра. Върнах се на добре познатите и изпитани с години продукти на Лореал. Сега съм с жълтия шампоан и косата ми се пооправи. Освен това до сега от техен продукт не съм се оплаквала.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #77 -: Октомври 24, 2007, 14:23:18 »

На мен не ми се отразяват пагубно,  но със сигурност, не и положително.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #78 -: Октомври 24, 2007, 15:01:35 »

И аз не бих казала, че са пагубни, но не са нищо особено, като цяло. Въпреки че ползвах новата серия Oil Nutrive - шампоан, балсам, маска, спрей без измиване и останах приятно изненадана ( като миризма също, за разлика от другите им серии) 
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #79 -: Януари 26, 2008, 18:29:14 »

Може да съм първа и единствена ама продуктите на Глис Кюр, които до сега съм ползвала се отразяват пагубно на косата ми. Нито течната коприна , нито спрейовете за краища, нищо. Пълен боклук. Вместо да ми се разресват по-лесно краищата, те още повече се заплитат.

И на мен не ми се отразяват добре.Не ми се заплитат краищата или нещо такова, но по никакъв начин не си чувствам добре косата.Взех си балсама за суха коса и течната коприна и не усещам абсолютно никаква разлика.Изобщо никаква мекота..
Активен

Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #80 -: Февруари 04, 2008, 22:34:03 »

Искам само да ви кажа че заради Пантен без коса останах, и гадното беше че осъзнах твърде късно че е точно от този шампоан  Cry
Активен

Krastavica
Newbie
*
Публикации: 13

« Отговор #81 -: Февруари 06, 2008, 14:43:43 »

Аз съм консултант към Орифлейм. Станах такава след като години наред съм ги ползвала. Чувствителна съм като цяло. Смятам че козметиката им е добра. Имам предвид средно скъпата и скъпата. Клиентките ми са доволни независимо от възрастта
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #82 -: Февруари 07, 2008, 15:19:00 »

И го пишеш това в черния списък на козметичните продукти ? Нещо не се връзва.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7757

Heart follower

« Отговор #83 -: Февруари 07, 2008, 22:04:59 »

Искам само да ви кажа че заради Пантен без коса останах, и гадното беше че осъзнах твърде късно че е точно от този шампоан  Cry

Хм, аз много дълго съм ползвала Пантен и не съм имала проблем. Смених го само защото косата ми свикна и спря да има ефект. Всичко е доста индивидуално, аз в продължение на много дълго време понасях само Пантен и само той имаше някакво благотворно влияние на косата ми. Иначе пък аз имам кофти преживявания с жълтия на Сънсилк. Първоначално супер ефект, след няколко измивания пърхотясах много упорито.  Cheesygrin Почти съм се отървала с Head&Shoulders , но все пак нека отбележа, че това се случи преди няколко години.  Lol Та шампоаните са доста тънка работа - никога не се знае кой ще ти се отрази добре и кой може да ти съсипе косата.  Cheesygrin
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #84 -: Февруари 08, 2008, 18:54:07 »

Като заговорихме за шампоани, да си кажа и аз мойта болка Cry Мих си косата преди около месец два пъти с Хербъл Есенсис Razz Razz То беше невероятен сърбеж, то беше пърхот. Въобще гадна работа Razz Razz Задраскала съм го завинаги от списъка ми с козметични нещица Exclamation
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #85 -: Февруари 08, 2008, 19:51:02 »

Аз Хербала ги харесвам,миришат супер и не ми се отразяват зле.Явно зависи от чувствителността на кожата на главата Rolling Eyes

Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #86 -: Март 12, 2008, 18:22:57 »

Искам аз да се оплача , че спрея на глис за нецъфтене на връхчета , всеки път като се напръскам и почват да ми цъфтят - голяма е глупост .
И нещо май не съм доволна вече от млеката на дав - отдавна не бях ги ползвала , ама ... аз ли съм капризна ... няма да ги купувам вече .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #87 -: Март 13, 2008, 17:08:37 »

На мен тия млека ми миришат ужасно. И като цяло всички продукти на Дав, със специфичната им, сходна миризма.
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #88 -: Март 13, 2008, 17:13:53 »

Аз сапуните им ги обожавам , силни са като миризма ,ама много ми харесват . Оттам се подлъгах и за млякото май ...
Я да допълня , че не съм доволна и от шампоана на глис - оранжавия прозрачен с някакви си масла - дрънци масла ! Само лъжат хората , еййй !  Lol
За сметка на това ще се коригирам за крема за около очи на Юсерин - много добър се оказа , а мен явно рано ме е обхванало някакво песимистично консуматорско настроение .
« Последна редакция: Март 17, 2008, 23:49:51 от TinkerBell » Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #89 -: Март 18, 2008, 00:21:02 »

Ами, че добър, я. Аз много ти се учудих като написа, че не ти харесва (ама си казах различни кожи, различно действие, ок). И аз и майка ми сме го ползвали, много е пухкав и нежен Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #90 -: Март 18, 2008, 00:25:01 »

Нежничък е да . И имам чувството , че наистина заглажда и кръговете премахва . Добър е . Довлна съм от него , ако се обърнат нещата , ще ги съдя тия мръсници от юсерин да ми плащат ботокса  Lol Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Март 18, 2008, 00:28:49 »

Mлада си за ботокс ма, чакай поне еди-колко-си-годинки*  да удариш Lol (като лудата ми сестра, например)
« Последна редакция: Март 18, 2008, 00:40:42 от Bambina » Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #92 -: Март 18, 2008, 00:29:48 »

Сегааа , моля те веднага да го изтриеш това !  Lol Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #93 -: Март 18, 2008, 00:40:09 »

Cheesygrin

( аз изключително русаа! ) Red face Plaster Domati
« Последна редакция: Март 18, 2008, 00:58:42 от Bambina » Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #94 -: Март 18, 2008, 00:42:41 »

ахахах И ти си много сладка !  Cheesygrin  Kiss
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #95 -: Март 23, 2008, 01:45:27 »

На мен тия млека ми миришат ужасно. И като цяло всички продукти на Дав, със специфичната им, сходна миризма.

Ooo, душ геловете им са доста добри.

Аз да се оплача от едно мляко на Дева. Овлажнявщо ли беше, толкова брзо го изхвърлих, че не запомних.  Confused
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #96 -: Март 24, 2008, 00:51:20 »

Душ-геловете като консистенция и хидратация са супер, да, ама пак ми миришат гадно Rolling Eyes
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1899

« Отговор #97 -: Март 24, 2008, 20:07:42 »

Garnier Fructis за коса склонна към омазняване.Правеше ми косата мекичка,ама цялата бях в пърхут.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #98 -: Март 28, 2008, 17:19:21 »

Neutrogena 2 в 1 маска един път седмично и сутрин и вечер измиване,направих си маската и кожата ми започна да се бели а да не говорим как ми пареше после-УЖАС

Аз само със закъснение искам да кажа, че тази маска ми се отразява страхотно на кожата.Много по-добре от доста други, които са на по-високи цени.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #99 -: Март 28, 2008, 18:46:31 »

Аз на тая Neutrogena само като и слушам рекламата и никога не бих си я купила,тоя лигав,дрислив глас като го чуя и лошо ми става.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: