star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Черен списък на козметичните продукти
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на козметичните продукти  (Прочетена 59082 пъти)
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #25 -: Януари 18, 2007, 23:03:14 »

Цитат на: "Sahne"
аааа на ейвън интимния тоя зеления ли беше  Cheesygrin  аз съм го ползвала преди 5 години сигурно и много ми харесваше.И съвсем съм го забравила че съществува.Има го още значи . Трябва да си взема Cheesygrin

имаш късмет, че нищо не ти е станало от него;) Иначе да, има го, но аз вече не го ползвам, че зле ми се отрази, на една друга приятелка- също Cry
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #26 -: Януари 18, 2007, 23:04:37 »

Цитат на: "amorita"
аааа на ейвън интимния тоя зеления ли беше  Cheesygrin  аз съм го ползвала преди 5 години сигурно и много ми харесваше.И съвсем съм го забравила че съществува.Има го още значи . Трябва да си взема Cheesygrin

имаш късмет, че нищо не ти е станало от него;) Иначе да, има го, но аз вече не го ползвам, че зле ми се отрази, на една друга приятелка- също Cry

ползвала съм години наред и на Ейвън и на Орифлейм интимните гелове ... никога не съм имала проблеми. От две години съм с Лактацид и Дерком, но освен разликата в цената, друго не забелязвам  Lol
Активен

amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #27 -: Януари 18, 2007, 23:06:43 »

Цитат на: "angel_sin"
Цитат на: "amorita"

ползвала съм години наред и на Ейвън и на Орифлейм интимните гелове ... никога не съм имала проблеми. От две години съм с Лактацид и Дерком, но освен разликата в цената, друго не забелязвам  Lol

значи ние сме изключенията, добре, че като го спряхме гела поне течението намаля Wink
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #28 -: Януари 18, 2007, 23:11:41 »

аморита май не разбра какво имаше предвид ейнджъл  Smile

п.с.- или аз не разбрах  Lol  Lol  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #29 -: Януари 18, 2007, 23:21:40 »

Aз не съм доволен от козметика за зъби Вадемекум Cheesygrin
Активен

las cuentas
harvester
Newbie
*
Публикации: 1146

« Отговор #30 -: Януари 18, 2007, 23:41:27 »

Цитат на: "TOI"
Намери си наква друга фирма, щот' като ходим другия път на кръчма и пееш ш'са виждат всичките ти зъби ;)
Активен

The u"cannot find reality.sys
niverse is halted...
last.fm
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #31 -: Януари 19, 2007, 00:03:42 »

Цитат на: "harvester"
Цитат на: "TOI"
Намери си наква друга фирма, щот' като ходим другия път на кръчма и пееш ш'са виждат всичките ти зъби ;)

Ще го чекнете ли или ще пее опера?
Активен
harvester
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 19, 2007, 00:20:11 »

Ти ела, пък ще видиш кво ще пее Smile
Активен

niverse is halted...
last.fm
aleto
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 19, 2007, 00:21:00 »

Ти ела, пък ще видиш кво ще пее Smile

Ти ми плати билета и нощувката,пък да видиш дали няма да дойда. 8)
Активен
harvester
Newbie
*

« Отговор #34 -: Януари 19, 2007, 00:25:35 »

Готова си Smile
Активен

niverse is halted...
last.fm
aleto
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 19, 2007, 00:33:21 »

Готова си Smile

Не съм бе,погледнах.
Активен
harvester
Newbie
*

« Отговор #36 -: Януари 19, 2007, 00:35:28 »

А пипна ли?
Активен

niverse is halted...
last.fm
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #37 -: Януари 19, 2007, 01:34:12 »

Цитат на: "angel_sin"
Цитат на: "blonde"
Моята коса пък е била най-кофти след Wash&go Razz

това не бих го и пробвала  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Ангелче,напълно си права Cheesygrin
Просто не бях вкъщи и ми се наложи..иначе по-добра от медицинската козметика няма Sailor
Активен
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #38 -: Януари 19, 2007, 06:16:17 »

аз пък съм съгласна с толкова сладичка.
в крайна сметка вие не сте доволни от определени продукти, които на вас не са ви действали добре. досега видях заклеймени 2/3 от известните марки. част от тях обаче на мен ми действат супер. примерно пантен и шаума,(за вадамекум да не говорим хаха ). тогава грешката в мен ли е? наистина е малко абсурдно да се обобщава така.
Активен
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #39 -: Януари 19, 2007, 12:01:41 »

Червения лак за коса на Тафт Mad
Лосиона за черни точки на Ейвън Mad
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #40 -: Януари 19, 2007, 14:30:53 »

Ужасно недоволна съм от една спирала на ейвън за обемни мигли уж за пърхащи и незнам си какви.Нито прави миглите хубави ами на всичкото отгоре ми изпадаха няколко заради нея. Mad
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #41 -: Януари 19, 2007, 19:13:41 »

Присъединявам се към тези, които ненавиждат Пантен. Единственият шампоан, който ПРИ МЕН е все едно не само,че не съм си мила косата, ами и допълнително изглежда замърсена, още докато е мокра. Друг шампоан, който ми действа зле: Гарниер фруктис, Хед енд Шоулдърс и още някакъв на Гарниер, но забравих каква  беше серията. Доволна съм от Елсев за боядисана коса и от Хербал Есенсес, който си ползвам най-редовно. От козметиката за лице съм недоволна от геловете на Лореал и Манхатън- твърде агресивни са за моя тип кожа и ми действат ужасно. Доволна съм от зелената серия на Гарниер. От гримове: не съм доволна от Ив Роше  Ейвън. Доволна: Лореал и един гланц на Манхатън и едно червило на Римъл, което вече за жалост спряха от производство. Мисля, че това е всичко  Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #42 -: Януари 19, 2007, 20:08:56 »

Кики , явно ние не сме наред.  Lol  На мен wash&go ми действа най-добре от всичко което съм ползвала до сега. Прави ми косата супер мека и блестяща Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #43 -: Януари 19, 2007, 20:27:12 »

Цитат на: "euphoria"
Кики , явно ние не сме наред.  Lol  На мен wash&go ми действа най-добре от всичко което съм ползвала до сега. Прави ми косата супер мека и блестяща Lol
Аз само веднъж ползвам такъв шампоан (volume,dandruf Rolling Eyes пишеше на него)......и наистина косата ми беше мека,гладка и блестяща....ама не държи обем с него,тежък ми е Rolling Eyes
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #44 -: Януари 20, 2007, 03:11:25 »

Цитат на: "kiki"
в крайна сметка вие не сте доволни от определени продукти, които на вас не са ви действали добре. досега видях заклеймени 2/3 от известните марки. част от тях обаче на мен ми действат супер. примерно пантен и шаума,(за вадамекум да не говорим хаха ). тогава грешката в мен ли е? наистина е малко абсурдно да се обобщава така.

Напълно подкрепям. От споменатите- Пантен и Шаума си купувам от години и съм много доволна.
Интимните на Ейвън (и преди бях казала) не бих си взела, но както виждате има и доволни, и недоволни.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #45 -: Януари 20, 2007, 03:18:19 »

Цитат на: "Stilno_f"

Лосиона за черни точки на Ейвън Mad

Сподели, моля те, какво му е? Мислех да си взема.

Цитат на: "Blow"
Цитат на: "Anna T."
Аз пък не съм доволна от продуктите за коса на AVON. Декоративната им козметика е ок с изключение на лаковете.

Ух,тъкмо лак си поръчах.

Аз получавам пъпки от всички продукти за тяло на Ейвън. Бих се ограничила само до декоративна козметика.

Blow, ако не го искаш, няма проблем. Ще го оставя за мен ;)

За шампоаните на Ейвън чувам доста негативни мнения. Само серумът за сухи краища е качествен.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #46 -: Януари 20, 2007, 11:45:47 »

Цитат на: "sexy"
Цитат на: "kiki"

Напълно подкрепям. От споменатите- Пантен и Шаума си купувам от години и съм много доволна.

И аз ползвам от скоро Пантен и косата ми е чиста и мекичка. Преди позвах Дав и косата ми си беше добре, но ми се появи пърхут и го смених и сега всичко е съпер Smile
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #47 -: Януари 20, 2007, 12:21:47 »

Aми значи прави сте, трябва да се пояснява.

Аз съм с много ( неестествено) руса коса и то от 4 години.Много е изощена и суха по дифолт от блондора ,който понася всеки месец.Т.е. на мен ми е необходима специална грижа ,която по-обикновените шампоани за нормална коса в никакъв случай не могат да ми дадат.

Мисля, че наистина е по-добре, когато се оплакване или хвали нещо да споменаваме каква е нашата коса/кожа/нокти и т.н. Все някакви важни спецификации.
Активен
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #48 -: Януари 20, 2007, 12:24:46 »

Марки като wash&go, head&shoulders съм ги имала все като за мъже..аз до тях не се докосвам. Розовата серия на елсев се оказа провал, мнение и на други мои приятелки. Също 3-те стъпки на лореал и гарние за почистване - преди години ги купих и ги подарих след седмица. А гледам още ги продават.
Тази марка елеа не я знаех докато един ден не звъннах на Славчо да ми купи спешно нещо за чистене на грим от аптека (бяхме извън сф) и ми донесе едно шишенце на видима стойност 1лв и му се кефя адски, хубаво мирише, мекичко, почистващо Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #49 -: Януари 20, 2007, 12:28:29 »

А аз на Лореал признавам само разгримъора и част от декоративната козметика.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: