star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Черен списък на козметичните продукти
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на козметичните продукти  (Прочетена 59043 пъти)
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« -: Януари 18, 2007, 20:14:21 »

..въпреки,че раздела се казва "Препоръчайте ми" , мисля че ще ни бъде полезна една такава темичка,която да имаме впредвид при избора на козметика.

Нека всеки сподели разочарованията си от даден продукт , нека обменим малко негативен опит Razz

П.С. Позволявам си да направя темата "важна" , надявам се нямате нищо против  Give flowers
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1 -: Януари 18, 2007, 20:21:28 »

Аз лично бях адски недоволна от Johnson's Holiday Skin body lotion , направи ми ужасни кафяви петна,които едвам се измиха..след 3-4 бани Razz  Cheesygrin

Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #2 -: Януари 18, 2007, 20:27:52 »

аз съм недоволна от продуктите на Sunsilk ... такава ужасна коса след къпане с тях не съм имала .... първо реших, че е от конкретните шампоан и балсам, но преди няколко месеца си взех друга серия и пак същата работа ....
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Януари 18, 2007, 20:30:23 »

Моята коса пък е била най-кофти след Wash&go Razz
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #4 -: Януари 18, 2007, 20:34:33 »

Цитат на: "blonde"

това не бих го и пробвала  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Може да не ползвам гримове и подобни, но на косата си държа много. Изключително доволна съм от червената и розова серия на Елсев, косата ми става мекичка и лъскава .... По едно време ползвах и един лечебен за косопад - в кафява грозна опаковка. Колкото и мижав да беше и да миришеше неприятно, косата след това беше прекрасна ! Дори мисля пак да си го взема.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #5 -: Януари 18, 2007, 20:47:33 »

тука може и да не са съгласни всички с мен но голям минус за боите Палете и Лонда (това за мен са боите , които най - много изсушават косата, поне моята и на майка ми).
вече една година не ги ползвам и косата ми вече не е суха.
Активен

Don’t feed the forum trolls
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #6 -: Януари 18, 2007, 21:00:44 »

Наложи ми се да плзвам Пантен на 2-3 пъти.Е ! Никога повече.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Януари 18, 2007, 21:02:52 »

Орифлейм. След гримовете, които ползвах и очите ми станаха оттекли и кървясали, не ща и да чуя за тая марка! За Wash&Go съм на същото мнение, все едно не съм си мила косата!
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #8 -: Януари 18, 2007, 21:07:26 »

Цитат на: "Bambina"
Също не харесвам Пантен и Wash & Go .А от балсам шаума - (червен) за 2 измивания и косата бурзо започва да се омазнява , следващия път не се мих с него и всичко беше ок .
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #9 -: Януари 18, 2007, 21:40:11 »

Бих казала, че както немогат да се препоръчват лекарства така немогат да се препоръчат и шампоани, сапуни, бои за коси, червила, лакове, кремове, гримове и сякакви такива. На всеки кожата е различна и на един може да му вреди обаче на друг да му помага.
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
Sahne
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 18, 2007, 21:41:19 »

Цитат на: "Tolkova_Sladi4ka"
Бих казала, че както немогат да се препоръчват лекарства така немогат да се препоръчат и шампоани, сапуни, бои за коси, червила, лакове, кремове, гримове и сякакви такива. На всеки кожата е различна и на един може да му вреди обаче на друг да му помага.
разликата е от тука до небето!
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #11 -: Януари 18, 2007, 21:42:15 »

На мен пък зле ми действа розовата серия на Elseve  Confused
Не харесвам декоративната козметика и на Oriflame, и на Avon. Иначе имат добри лосиони и гел-душове.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #12 -: Януари 18, 2007, 21:43:19 »

Аз пък не съм доволна от продуктите за коса на AVON. Декоративната им козметика е ок с изключение на лаковете.
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #13 -: Януари 18, 2007, 21:43:30 »

Цитат на: "Sahne"

За мен няма разлика.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #14 -: Януари 18, 2007, 21:47:16 »

Оооо я стига! Едно е да препоръчваш on-line хапове, друго е козметика. Все пак лекарстовот е едно, а козметиката друго. Ох и аз го обясних. Искам да кажа, че лекарствата се изписват от лекар. Хайде върви при лекарката си и я питай, коя марка червило е най-хубава, кой шампоан ще се отрази най-добре на косата ти. Нали за това обменяме тук опит, защото всеки е изпитал нещо, всеки има мнение за различна марка! И така, това което ти е най-необходимо ще го ползваш. къде ти е приликата с хаповете не разбрах! Exclamation
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #15 -: Януари 18, 2007, 21:47:17 »

Но за всички останали нормални и здравомислещи хора има.
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #16 -: Януари 18, 2007, 21:48:55 »

За мен няма разлика.

Намери си друг начин да се заяждаш и цупиш,че не ти предписват лечение по интернет.

Едно е да кажа лака за нокти на Руби Роуз е зле,а друго е да ти кажа набутай си глобулки три пъти на ден.

Ако не можеш да разбереш разликата,значи има да пораснеш още.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #17 -: Януари 18, 2007, 21:59:49 »

Цитат на: "Anna T."
Аз пък не съм доволна от продуктите за коса на AVON. Декоративната им козметика е ок с изключение на лаковете.

Ух,тъкмо лак си поръчах.

Аз получавам пъпки от всички продукти за тяло на Ейвън. Бих се ограничила само до декоративна козметика.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #18 -: Януари 18, 2007, 22:05:15 »

и моята, а и дав и шаума са ужасни
елеа имат ужасен крем за мазна кожа
Орифлейм имат сега и един отвратителен брокат, ойто уж е за лице, ама не става например за устни, а уж е за цялото лице.
Ейвън имат гаден интимен гел
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #19 -: Януари 18, 2007, 22:17:03 »

Цитат на: "Pupi"
Хайде върви при лекарката си и я питай, коя марка червило е най-хубава, кой шампоан ще се отрази най-добре на косата ти.

Не се заяждам. И не съм искала мнението ви да ми препорчвате някакви хапчета в темета ми. Просто пиитах дали на някой му се е случвало същото.

Относно щампоана.. има такива лекари, които правят проба от кожата на главата и ти препоръчват щампоан. Лично аз не съм ходила, защото ми е на 50 км, а и не ми е по възможностите. Но ако можех щях да ида, а не да си сменям на всеки 2 месеца щампоана. Какви ли не шампоани съм опитвала и косата ми се оправя. Става бяслава с обем и сле месец пак ми се появява пърхут. Мога да ви изброя най-малко 10 вида шампоани, които съм позвала.

Има лакове на Орифлейм, от които ноктите ми започват да се делят и да се чупят. По-принцип имам здрави нокти, но като ползвам техните ноктите ми пожълтават и се чупят. Обаче не на всички им е така нали. Има и много хора, които могат да са доволни.

А също и от червило съм се изривала. Затова вече не ползвам. Ползвам само балсами и от тях ми е добре кожата.

Не виждам смисъл да изброявам още и още. Мисля че ясно изразих мнението си. И пак казвам нямам за цел да се заяждам с когото и да било от вас. Мразя да се драча с хората, както и те с мен така че...
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #20 -: Януари 18, 2007, 22:29:40 »

Цитат
Орифлейм имат сега и един отвратителен брокат, ойто уж е за лице, ама не става например за устни, а уж е за цялото лице.
как си го написала никой няма да знае за кой крем точно на елеа става въпрос , че е гаден и за интимния гел на ейвън (все едмно имат само един вид).
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #21 -: Януари 18, 2007, 22:36:10 »

Кое му е гадното на интимния гел?

Шампоани гадни:Елсев жълт,Пантен всякакви,Уош ен гоу тоже,Хед енд шоудърс-пфффф,Глис Кур-бесен пърхот...ама всички знаете,че тва с шампоаните е много относително.На Ейвън нещата за нокти са зле,евтините червила също.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #22 -: Януари 18, 2007, 22:50:42 »

Аз пък съм мн доволна от Пантен и Дав. За сметка на това моичкият се изпърхутяса от тях и му купих Хед енд шоудърс, който пък до моята коса не допускам да припарва.
Верно е относително...
Иначе интимният гел на Ейвън го харесвам.
Активен

amorita
Newbie
*

« Отговор #23 -: Януари 18, 2007, 22:55:20 »

Цитат
как си го написала никой няма да знае за кой крем точно на елеа става въпрос , че е гаден и за интимния гел на ейвън (все едмно имат само един вид).

елеа за мазна кожа зелената серия, уж дето матира. не знам другак как да го обясня, изхвърлих го
а геловете и двата са гадни- получих течение от тях
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #24 -: Януари 18, 2007, 22:58:13 »

аааа на ейвън интимния тоя зеления ли беше  Cheesygrin  аз съм го ползвала преди 5 години сигурно и много ми харесваше.И съвсем съм го забравила че съществува.Има го още значи . Трябва да си взема Cheesygrin
Активен

amorita
Newbie
*

« Отговор #25 -: Януари 18, 2007, 23:03:14 »

аааа на ейвън интимния тоя зеления ли беше  Cheesygrin  аз съм го ползвала преди 5 години сигурно и много ми харесваше.И съвсем съм го забравила че съществува.Има го още значи . Трябва да си взема Cheesygrin

имаш късмет, че нищо не ти е станало от него;) Иначе да, има го, но аз вече не го ползвам, че зле ми се отрази, на една друга приятелка- също Cry
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #26 -: Януари 18, 2007, 23:04:37 »

Цитат на: "amorita"

имаш късмет, че нищо не ти е станало от него;) Иначе да, има го, но аз вече не го ползвам, че зле ми се отрази, на една друга приятелка- също Cry

ползвала съм години наред и на Ейвън и на Орифлейм интимните гелове ... никога не съм имала проблеми. От две години съм с Лактацид и Дерком, но освен разликата в цената, друго не забелязвам  Lol
Активен

amorita
Newbie
*

« Отговор #27 -: Януари 18, 2007, 23:06:43 »

Цитат на: "angel_sin"
Цитат на: "amorita"

ползвала съм години наред и на Ейвън и на Орифлейм интимните гелове ... никога не съм имала проблеми. От две години съм с Лактацид и Дерком, но освен разликата в цената, друго не забелязвам  Lol

значи ние сме изключенията, добре, че като го спряхме гела поне течението намаля Wink
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #28 -: Януари 18, 2007, 23:11:41 »

аморита май не разбра какво имаше предвид ейнджъл  Smile

п.с.- или аз не разбрах  Lol  Lol  Lol
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #29 -: Януари 18, 2007, 23:21:40 »

Aз не съм доволен от козметика за зъби Вадемекум Cheesygrin
Активен

las cuentas
harvester
Newbie
*
Публикации: 1146

« Отговор #30 -: Януари 18, 2007, 23:41:27 »

Цитат на: "TOI"
Намери си наква друга фирма, щот' като ходим другия път на кръчма и пееш ш'са виждат всичките ти зъби ;)
Активен

The u"cannot find reality.sys
niverse is halted...
last.fm
aleto
Newbie
*

« Отговор #31 -: Януари 19, 2007, 00:03:42 »

Цитат на: "harvester"
Цитат на: "TOI"
Намери си наква друга фирма, щот' като ходим другия път на кръчма и пееш ш'са виждат всичките ти зъби ;)

Ще го чекнете ли или ще пее опера?
Активен
harvester
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 19, 2007, 00:20:11 »

Ти ела, пък ще видиш кво ще пее Smile
Активен

niverse is halted...
last.fm
aleto
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 19, 2007, 00:21:00 »

Ти ела, пък ще видиш кво ще пее Smile

Ти ми плати билета и нощувката,пък да видиш дали няма да дойда. 8)
Активен
harvester
Newbie
*

« Отговор #34 -: Януари 19, 2007, 00:25:35 »

Готова си Smile
Активен

niverse is halted...
last.fm
aleto
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 19, 2007, 00:33:21 »

Готова си Smile

Не съм бе,погледнах.
Активен
harvester
Newbie
*

« Отговор #36 -: Януари 19, 2007, 00:35:28 »

А пипна ли?
Активен

niverse is halted...
last.fm
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 19, 2007, 01:34:12 »

Цитат на: "angel_sin"

това не бих го и пробвала  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Ангелче,напълно си права Cheesygrin
Просто не бях вкъщи и ми се наложи..иначе по-добра от медицинската козметика няма Sailor
Активен
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #38 -: Януари 19, 2007, 06:16:17 »

аз пък съм съгласна с толкова сладичка.
в крайна сметка вие не сте доволни от определени продукти, които на вас не са ви действали добре. досега видях заклеймени 2/3 от известните марки. част от тях обаче на мен ми действат супер. примерно пантен и шаума,(за вадамекум да не говорим хаха ). тогава грешката в мен ли е? наистина е малко абсурдно да се обобщава така.
Активен
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #39 -: Януари 19, 2007, 12:01:41 »

Червения лак за коса на Тафт Mad
Лосиона за черни точки на Ейвън Mad
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #40 -: Януари 19, 2007, 14:30:53 »

Ужасно недоволна съм от една спирала на ейвън за обемни мигли уж за пърхащи и незнам си какви.Нито прави миглите хубави ами на всичкото отгоре ми изпадаха няколко заради нея. Mad
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #41 -: Януари 19, 2007, 19:13:41 »

Присъединявам се към тези, които ненавиждат Пантен. Единственият шампоан, който ПРИ МЕН е все едно не само,че не съм си мила косата, ами и допълнително изглежда замърсена, още докато е мокра. Друг шампоан, който ми действа зле: Гарниер фруктис, Хед енд Шоулдърс и още някакъв на Гарниер, но забравих каква  беше серията. Доволна съм от Елсев за боядисана коса и от Хербал Есенсес, който си ползвам най-редовно. От козметиката за лице съм недоволна от геловете на Лореал и Манхатън- твърде агресивни са за моя тип кожа и ми действат ужасно. Доволна съм от зелената серия на Гарниер. От гримове: не съм доволна от Ив Роше  Ейвън. Доволна: Лореал и един гланц на Манхатън и едно червило на Римъл, което вече за жалост спряха от производство. Мисля, че това е всичко  Cheesygrin
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #42 -: Януари 19, 2007, 20:08:56 »

Кики , явно ние не сме наред.  Lol  На мен wash&go ми действа най-добре от всичко което съм ползвала до сега. Прави ми косата супер мека и блестяща Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 19, 2007, 20:27:12 »

Цитат на: "euphoria"
Кики , явно ние не сме наред.  Lol  На мен wash&go ми действа най-добре от всичко което съм ползвала до сега. Прави ми косата супер мека и блестяща Lol
Аз само веднъж ползвам такъв шампоан (volume,dandruf Rolling Eyes пишеше на него)......и наистина косата ми беше мека,гладка и блестяща....ама не държи обем с него,тежък ми е Rolling Eyes
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #44 -: Януари 20, 2007, 03:11:25 »

Цитат на: "kiki"
в крайна сметка вие не сте доволни от определени продукти, които на вас не са ви действали добре. досега видях заклеймени 2/3 от известните марки. част от тях обаче на мен ми действат супер. примерно пантен и шаума,(за вадамекум да не говорим хаха ). тогава грешката в мен ли е? наистина е малко абсурдно да се обобщава така.

Напълно подкрепям. От споменатите- Пантен и Шаума си купувам от години и съм много доволна.
Интимните на Ейвън (и преди бях казала) не бих си взела, но както виждате има и доволни, и недоволни.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

sexy
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 20, 2007, 03:18:19 »

Цитат на: "Stilno_f"

Лосиона за черни точки на Ейвън Mad

Сподели, моля те, какво му е? Мислех да си взема.

Цитат на: "Blow"
Цитат на: "Anna T."

Ух,тъкмо лак си поръчах.

Аз получавам пъпки от всички продукти за тяло на Ейвън. Бих се ограничила само до декоративна козметика.

Blow, ако не го искаш, няма проблем. Ще го оставя за мен ;)

За шампоаните на Ейвън чувам доста негативни мнения. Само серумът за сухи краища е качествен.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #46 -: Януари 20, 2007, 11:45:47 »

Цитат на: "sexy"
Цитат на: "kiki"

Напълно подкрепям. От споменатите- Пантен и Шаума си купувам от години и съм много доволна.

И аз ползвам от скоро Пантен и косата ми е чиста и мекичка. Преди позвах Дав и косата ми си беше добре, но ми се появи пърхут и го смених и сега всичко е съпер Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #47 -: Януари 20, 2007, 12:21:47 »

Aми значи прави сте, трябва да се пояснява.

Аз съм с много ( неестествено) руса коса и то от 4 години.Много е изощена и суха по дифолт от блондора ,който понася всеки месец.Т.е. на мен ми е необходима специална грижа ,която по-обикновените шампоани за нормална коса в никакъв случай не могат да ми дадат.

Мисля, че наистина е по-добре, когато се оплакване или хвали нещо да споменаваме каква е нашата коса/кожа/нокти и т.н. Все някакви важни спецификации.
Активен
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #48 -: Януари 20, 2007, 12:24:46 »

Марки като wash&go, head&shoulders съм ги имала все като за мъже..аз до тях не се докосвам. Розовата серия на елсев се оказа провал, мнение и на други мои приятелки. Също 3-те стъпки на лореал и гарние за почистване - преди години ги купих и ги подарих след седмица. А гледам още ги продават.
Тази марка елеа не я знаех докато един ден не звъннах на Славчо да ми купи спешно нещо за чистене на грим от аптека (бяхме извън сф) и ми донесе едно шишенце на видима стойност 1лв и му се кефя адски, хубаво мирише, мекичко, почистващо Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #49 -: Януари 20, 2007, 12:28:29 »

А аз на Лореал признавам само разгримъора и част от декоративната козметика.
Активен
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #50 -: Януари 20, 2007, 15:50:33 »

Не знам дали е за черния списък, но новата спирала на Ейвън ми направи големи поразии - сърбежи, дразнене...
Същото направи веднъж с краката ми и депилатоарът на Виит, във времето преди да открия мазохистичното удоволствие на епилатора Cheesygrin
Имам много резерви към някои от продуктите на Eucerin, но общо взето и специалистите са на мнение, че не понасят на всички, въпреки че е мед.козметика  Rolling Eyes
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #51 -: Януари 20, 2007, 16:20:01 »

Аз към Еусерин нямам никакви забележки.Майка ми,когато имаше ужасно големи проблеми с кожата само това и помогна - много продукти за тяло именно на тоя бранд.От там и аз се отворих на това да ползвам душ- гела "Душол" или нещо такова.
За лице ,обаче не съм ползвала, само за тяло и мога да кажа, че наистина са добри.
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #52 -: Януари 21, 2007, 01:22:29 »

Видях , че има оплаквания от Johnson`s holiday skin - не можах да го използвам ,защото като го намажеш мирише ужасноооо - на изгоряла плът , а щом прави и петна - смятайте !
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #53 -: Януари 21, 2007, 12:24:47 »

Цитат
Сподели, моля те, какво му е? Мислех да си взема.

Секси много ми щипе :( и там където щипе става и червено...стои ми лепкаво на кожата след като го нанеса....ефекта е почти нула при мен Rolling Eyes  Rolling Eyes Но и аз нямам кой знае колко много и  видими черни точки Rolling Eyes

Цитат
и ми донесе едно шишенце на видима стойност 1лв и му се кефя адски, хубаво мирише, мекичко, почистващо
Ентиела какво е това лосионче Smile
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #54 -: Януари 22, 2007, 02:19:20 »

Ок, ще го имам предвид ;)
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #55 -: Януари 22, 2007, 17:01:37 »

Цитат на: "sexy"
Ок, ще го имам предвид ;)
Wink  Kiss
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #56 -: Февруари 06, 2007, 00:02:03 »

Ако енти говори за почисващото мляко на елея - аз съм твърдо против . Според мен е мазно , обриваш се ...различни кожи . Единственото хубаво е наистина миризмата и че е 3 лв !
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

smile
Newbie
*
Публикации: 70

« Отговор #57 -: Февруари 06, 2007, 21:39:41 »

Rolling Eyes аз пък от  Johnson`s holiday skin си останах доволна! Ползвах за най-светла кожа (те нали са три) и не сам имала петна!
Активен

Усмивката краси човека...
diva_kotka
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #58 -: Февруари 07, 2007, 19:51:30 »

Аз не съм доволна от нито един шампоан на Айвън, но моята коса е мазна и може би за това. Докато на майка ми й действат супер и няма никакви оплаквания. Също не съм доволна от новата спирала на Айвън "superFull" май беше, нито издължава миглите, нито им придава обем, а ги сплъстява и дразни очите адски много.   Thumbdown
Активен
amorita
Newbie
*

« Отговор #59 -: Февруари 07, 2007, 19:55:40 »

Цитат на: "diva_kotka"
Аз не съм доволна от нито един шампоан на Айвън, но моята коса е мазна и може би за това. Докато на майка ми й действат супер и няма никакви оплаквания. Също не съм доволна от новата спирала на Айвън "superFull" май беше, нито издължава миглите, нито им придава обем, а ги сплъстява и дразни очите адски много.   Thumbdown

дам, и на мен шампоаните им ми действат зле, но виж спиралата за моите мигли е супеееер- гъсти, обемни и неслепени ги направи. Много съм доволна, седи многоо трайно, не се рони и сгъстява. Миглите ми са по-готини отвсякога, пърхам с тях като Азис Lol
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #60 -: Февруари 07, 2007, 21:43:35 »

Amorita,това е черен списък за оплаквания,белите списъци са малко по-надолу Wink
Активен
amorita
Newbie
*

« Отговор #61 -: Февруари 07, 2007, 22:09:51 »

Amorita,това е черен списък за оплаквания,белите списъци са малко по-надолу Wink

лекинко се пообърках, сорка Blink  Tongue
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #62 -: Февруари 15, 2007, 11:46:24 »

Това на елеа мдам почистващо мляко за грим, ама на мен не ми седи мазно..даже ми прави кожата мека. Ама аз не го ползвам всеки ден, всъщност то ми седи в д-град и само ако си забравя атрибутите прибягвам до него.

Да се поправя..изобщо не било на елеа това мляко, а някво чужбинско, ма неизвестно такова. Съжалявам за грешката..
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #63 -: Март 05, 2007, 00:40:56 »

Интересно ми стана , ама си помислих , че просто ти е много суха кожата и за това си доволна .
Активен

Жени
Newbie
*

« Отговор #64 -: Март 08, 2007, 09:10:53 »

L'oreal - боя за коса  Mad Крайно време е да се оплача, защото отново същата история с разминаването на цвета и съм бясна Mad  Mad  Знам, че са много трайни, да, правят супер блясък, щадят косата...ама тия каталози не дават никаква информация за цвета....разминаването между цвета от каталога, сниманото на опаковката и резултата е около 4 тона по-тъмно..... Mad  Mad И този път съм сигурна, че не е заради основата на косата ми, защото от половин година я изсветлявам с безамонячните бои на AlfaParf + няколко пъти кичури, т.е. основата вече е повече от светла.....И веднъж се случва фризьорката ми да е много заета за доста време, реших да взема като по-качествени Лореал - възможно най-светлото русо в каталога и ето ме - пак съм тъмно кестенява  Very mad  Wall ....не е истина просто  Weird
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #65 -: Март 09, 2007, 15:31:35 »

Ми .. Жени, русо не се прави вкъщи..Аз продължавам да съм поддръжник на тази теория и практика.
 Поне ще знаеш за другия път и ще помислиш дали няма да изчакаш фризърката пред това да рискуваш сама.Иначе какъв е смисъла - изсветлявай, обезцветявай и накрая - оп ,една боя и пак тъмна.. Кофти е, само си съсипваш здравината..
Активен
Жени
Newbie
*

« Отговор #66 -: Март 09, 2007, 15:53:35 »

Права си, Бамби и точно затова се изнервих така, понеже бях наясно с риска, но трудно понасях вече ентусиазираните прорастнали корени  Mad Иначе положението не е фатално, а и аз не гоня блонди ефект - по-скоро типа Дж.Анистън с повече преливащи руси кичури върху светла основа......та реших, че след толкова време фризьорски намеси едно боядисване със същия нюанс няма да има чак такава изненада....но разминаването с цвета просто ме хвърли в оркестъра  Unsure Със здравината за щастие няма проблем, само остава и фризоресата да ми прости Stuart

п.п. "фризърка" звучи супер  Lol
Активен
Moq_Milost
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #67 -: Март 17, 2007, 17:15:18 »

Аз пък така и не мога да се преборя с къдриците си. От малка мрънкам за права коса, по едно време успявах да я изправям с разни четки, преси и тем подобни, но в крайна сметка само я съсипах. Сега трудно си намирам шампоан, който да ми пасне точно. С Пантен още при първата опаковка косата ми започна да пада на цели снопчета. Голяма отврат беше. С него повече никога не бих опитала. След това Нивеа-та за къдрици ми замазваше косата още на следващия ден, а пък за Уаш ен Гоу и Хед енд Шоулдерс изобщо не искам и да чувам. Последно се престраших и си взех на Гарние един подхранващ за ежедневна употреба и ми подейства идеално, макар че мъжа ми, въпреки че си е французойче, изпадна в ужас, като ме видя да се запътвам към банята с въпросния Фруктис. Особено ненавижда френската козметика и за нищо на света не мога да го убедя, че в случая Фруктис-а е добър.
Активен

..aime tres fort son mare.
Sofi
Newbie
*
Публикации: 491

« Отговор #68 -: Април 02, 2007, 15:34:00 »

Здравейте.
Аз мога да дам моето позитивно не само за почти всички видове бои за коси,тъй като имах период,в който за 5 месеца смених 18 цвята. Правех си брутални експерименти- от черно със син отенък до бяло-русо. Слава-богу опомних се и вече година и половина съм си със естествения цвят и за нищо на света не бих направила грешката да се боядисам някога отново.
Боя палете - всичките нюанси на русо и червено освен,че бях останала без коса  (логично) ми изгориха и кожата на главата. С лондата беше същата работа.
Арома поне за мен няма нищо общо с рекламите,които й правят за траен цвят- още на третото измиване ставаше 3-4 нюанса по-светъл.
Ползвах едни оцветители съжалявам,че точно в момента ми избяга марката от акъла- нямаха нищо общо с цветовете,които бяха показани.Така че Жени,съчувствам ти,защото след тези експерименти многократно съм изпадала в такива ситуации.
Може би само с Престиж съм се разбирала,но донякъде.

Не съм доволна от лосионите за тяло на немската марка "MANN&SCHRODER"- обриви ми излезнаха.

п.п- Дита, не издържах и се регистрирах. Stuart
Активен

Любовта е отговорът, но докато го чакаме сексът повдига някои доста интересни въпроси.
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #69 -: Април 02, 2007, 15:42:24 »

/офтопик
Софи, хайде бе душицо. Откога те виждам, че се помотаваш.
Добре дошла.  Kiss
Забавлявай се и дано ти хареса тук.

п.п. Още едно попълнение от форума на Глупчо. Той ни обвини, че сме обмисляли инвазия и превземане на неговия форум, но опита показва, че става обратното.  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Kiss
Софи, само на теб не казах, че тук е много шарено, диво, понякога заядливо, но е супер. Да свикваш бързо и да не се шашкаш от нищо.  Kiss
Активен

selvaggia_
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #70 -: Май 11, 2007, 20:14:02 »

Да ви кажа аз от 4 год. някъде ползвам изцяло козметиката на Ейвън-като цяло са слаби...Шампоаните им "не важат" дори най-скъпите...Декоративната им козметика става но само безумно скъпите неща...Душ-геловете и лосиочетата за тяло са яки но пак зависи до колко кожата ти е чувствителна.От интимния гел нямам оплаквания но кака ми и леля ми са алергични и не понасят въпросния гел!До колкото знам и Орифлейм са на подобно ниво,с тази разлика,че са по-скъпи.Е момента ползвам шампон за коса-Тео Ботаникъл,маска за коса с костен мозък и плацента(горещо я препоръчвам на всички) и някакъв балсам на който дори не знам марката но пак е добър!За тяло използвам душ-геловете и лосиони на Ейвън а за лице след консултация с козметичка дерматоложка скоро ще си купя и ще ползвам серията за смесена кожа на "Юсерин"  Lol  Не е задължително да ползваш скъпи продуки за да ти се отразяват добре Smile
Активен

color=red]Верните позават само баналната страна на любовта,а неверните опознават нейните трагедий![/color][size=24]лес[/size][size=18]бий[/size][size=12]ка[/size] [size=10]съм[/size] Lips
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #71 -: Юни 18, 2007, 10:08:17 »

След почистване много ми се беше възпалило лицето и си взех диакнел на авен - никаква полза , момичета - много е слабо да знаете !
Активен

slyn4o
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #72 -: Юли 22, 2007, 11:44:22 »

аз имам проблемни (и то многог очи)  :(  единственото което и ми понася, и ми прави миглите ОК са спиралите на AVON  Smile  просто нямам  забележка.
всъщност цялата ми козметика е само AVON, а и имам проблеми и с кожата. единственото, което наистна не струва са шампоаните. големи боклуци.
хм...и разтвора против чупене на нокти е много ефикасен. на мен много ми се белеха ноктите и ми помогна, но на приятелка ги влоши...пак относителна работа  Smile
Активен

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
katerina
Newbie
*

« Отговор #73 -: Септември 10, 2007, 16:04:07 »

На мен пък нещата имза нокти,особено лаковете мис е виждат доста некачествени.
Активен
mama Didi
Newbie
*
Публикации: 22

Но за моята любов към теб не стигат думите!

« Отговор #74 -: Октомври 01, 2007, 01:37:02 »

"Descreet Deo" ежедневни едни зеленички ето така изглеждат и получих сърбежи от тях:

Neutrogena 2 в 1 маска един път седмично и сутрин и вечер измиване,направих си маската и кожата ми започна да се бели а да не говорим как ми пареше после-УЖАС
Активен

AlwAyS_Will_Be
Newbie
*
Публикации: 174

Ramones

« Отговор #75 -: Октомври 02, 2007, 02:06:03 »

И моята  Lol Smile , и на Pantene шампоаните не струват .Уж против пърхот, макар че нямам такъв проблем.Ама човек след това придобива пърхот след Pantene
Активен

veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #76 -: Октомври 24, 2007, 13:38:22 »

Може да съм първа и единствена ама продуктите на Глис Кюр, които до сега съм ползвала се отразяват пагубно на косата ми. Нито течната коприна , нито спрейовете за краища, нищо. Пълен боклук. Вместо да ми се разресват по-лесно краищата, те още повече се заплитат. Опитах няколко продукта и само си давам парите на вятъра. Върнах се на добре познатите и изпитани с години продукти на Лореал. Сега съм с жълтия шампоан и косата ми се пооправи. Освен това до сега от техен продукт не съм се оплаквала.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #77 -: Октомври 24, 2007, 14:23:18 »

На мен не ми се отразяват пагубно,  но със сигурност, не и положително.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Октомври 24, 2007, 15:01:35 »

И аз не бих казала, че са пагубни, но не са нищо особено, като цяло. Въпреки че ползвах новата серия Oil Nutrive - шампоан, балсам, маска, спрей без измиване и останах приятно изненадана ( като миризма също, за разлика от другите им серии) 
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #79 -: Януари 26, 2008, 18:29:14 »

Може да съм първа и единствена ама продуктите на Глис Кюр, които до сега съм ползвала се отразяват пагубно на косата ми. Нито течната коприна , нито спрейовете за краища, нищо. Пълен боклук. Вместо да ми се разресват по-лесно краищата, те още повече се заплитат.

И на мен не ми се отразяват добре.Не ми се заплитат краищата или нещо такова, но по никакъв начин не си чувствам добре косата.Взех си балсама за суха коса и течната коприна и не усещам абсолютно никаква разлика.Изобщо никаква мекота..
Активен

Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #80 -: Февруари 04, 2008, 22:34:03 »

Искам само да ви кажа че заради Пантен без коса останах, и гадното беше че осъзнах твърде късно че е точно от този шампоан  Cry
Активен

Krastavica
Newbie
*
Публикации: 13

« Отговор #81 -: Февруари 06, 2008, 14:43:43 »

Аз съм консултант към Орифлейм. Станах такава след като години наред съм ги ползвала. Чувствителна съм като цяло. Смятам че козметиката им е добра. Имам предвид средно скъпата и скъпата. Клиентките ми са доволни независимо от възрастта
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #82 -: Февруари 07, 2008, 15:19:00 »

И го пишеш това в черния списък на козметичните продукти ? Нещо не се връзва.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #83 -: Февруари 07, 2008, 22:04:59 »

Искам само да ви кажа че заради Пантен без коса останах, и гадното беше че осъзнах твърде късно че е точно от този шампоан  Cry

Хм, аз много дълго съм ползвала Пантен и не съм имала проблем. Смених го само защото косата ми свикна и спря да има ефект. Всичко е доста индивидуално, аз в продължение на много дълго време понасях само Пантен и само той имаше някакво благотворно влияние на косата ми. Иначе пък аз имам кофти преживявания с жълтия на Сънсилк. Първоначално супер ефект, след няколко измивания пърхотясах много упорито.  Cheesygrin Почти съм се отървала с Head&Shoulders , но все пак нека отбележа, че това се случи преди няколко години.  Lol Та шампоаните са доста тънка работа - никога не се знае кой ще ти се отрази добре и кой може да ти съсипе косата.  Cheesygrin
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #84 -: Февруари 08, 2008, 18:54:07 »

Като заговорихме за шампоани, да си кажа и аз мойта болка Cry Мих си косата преди около месец два пъти с Хербъл Есенсис Razz Razz То беше невероятен сърбеж, то беше пърхот. Въобще гадна работа Razz Razz Задраскала съм го завинаги от списъка ми с козметични нещица Exclamation
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #85 -: Февруари 08, 2008, 19:51:02 »

Аз Хербала ги харесвам,миришат супер и не ми се отразяват зле.Явно зависи от чувствителността на кожата на главата Rolling Eyes

Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #86 -: Март 12, 2008, 18:22:57 »

Искам аз да се оплача , че спрея на глис за нецъфтене на връхчета , всеки път като се напръскам и почват да ми цъфтят - голяма е глупост .
И нещо май не съм доволна вече от млеката на дав - отдавна не бях ги ползвала , ама ... аз ли съм капризна ... няма да ги купувам вече .
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #87 -: Март 13, 2008, 17:08:37 »

На мен тия млека ми миришат ужасно. И като цяло всички продукти на Дав, със специфичната им, сходна миризма.
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #88 -: Март 13, 2008, 17:13:53 »

Аз сапуните им ги обожавам , силни са като миризма ,ама много ми харесват . Оттам се подлъгах и за млякото май ...
Я да допълня , че не съм доволна и от шампоана на глис - оранжавия прозрачен с някакви си масла - дрънци масла ! Само лъжат хората , еййй !  Lol
За сметка на това ще се коригирам за крема за около очи на Юсерин - много добър се оказа , а мен явно рано ме е обхванало някакво песимистично консуматорско настроение .
« Последна редакция: Март 17, 2008, 23:49:51 от TinkerBell » Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #89 -: Март 18, 2008, 00:21:02 »

Ами, че добър, я. Аз много ти се учудих като написа, че не ти харесва (ама си казах различни кожи, различно действие, ок). И аз и майка ми сме го ползвали, много е пухкав и нежен Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #90 -: Март 18, 2008, 00:25:01 »

Нежничък е да . И имам чувството , че наистина заглажда и кръговете премахва . Добър е . Довлна съм от него , ако се обърнат нещата , ще ги съдя тия мръсници от юсерин да ми плащат ботокса  Lol Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Март 18, 2008, 00:28:49 »

Mлада си за ботокс ма, чакай поне еди-колко-си-годинки*  да удариш Lol (като лудата ми сестра, например)
« Последна редакция: Март 18, 2008, 00:40:42 от Bambina » Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #92 -: Март 18, 2008, 00:29:48 »

Сегааа , моля те веднага да го изтриеш това !  Lol Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #93 -: Март 18, 2008, 00:40:09 »

Cheesygrin

( аз изключително русаа! ) Red face Plaster Domati
« Последна редакция: Март 18, 2008, 00:58:42 от Bambina » Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #94 -: Март 18, 2008, 00:42:41 »

ахахах И ти си много сладка !  Cheesygrin  Kiss
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #95 -: Март 23, 2008, 01:45:27 »

На мен тия млека ми миришат ужасно. И като цяло всички продукти на Дав, със специфичната им, сходна миризма.

Ooo, душ геловете им са доста добри.

Аз да се оплача от едно мляко на Дева. Овлажнявщо ли беше, толкова брзо го изхвърлих, че не запомних.  Confused
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #96 -: Март 24, 2008, 00:51:20 »

Душ-геловете като консистенция и хидратация са супер, да, ама пак ми миришат гадно Rolling Eyes
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #97 -: Март 24, 2008, 20:07:42 »

Garnier Fructis за коса склонна към омазняване.Правеше ми косата мекичка,ама цялата бях в пърхут.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #98 -: Март 28, 2008, 17:19:21 »

Neutrogena 2 в 1 маска един път седмично и сутрин и вечер измиване,направих си маската и кожата ми започна да се бели а да не говорим как ми пареше после-УЖАС

Аз само със закъснение искам да кажа, че тази маска ми се отразява страхотно на кожата.Много по-добре от доста други, които са на по-високи цени.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #99 -: Март 28, 2008, 18:46:31 »

Аз на тая Neutrogena само като и слушам рекламата и никога не бих си я купила,тоя лигав,дрислив глас като го чуя и лошо ми става.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #100 -: Март 29, 2008, 03:04:36 »

За тая маска специално съм чувала все хубави отзиви. Даже мисля да си я взема, кати си изхабя 5-те налични.  Stuart
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #101 -: Март 31, 2008, 21:14:39 »

Bambi ,  я се обади за кремчето на юсерин - околоочния . Аз ползвам този на майка ми , която е ужасно възмутена , така че ще си купя скоро и мой , нооо въпросът е какъв точно , защото все пак  , ако е за по - възрастни не е хубаво , съвсем ще си объркам кожата . Ти кой точно ползва и не съм разглеждала , ама няколко вида ли има или е само един . Този нашия е в тъмна метална тубичка - лелелел каква съм лаичка . Ем не пише за каква възраст е , само как се слага .  Lol Lol Lol
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #102 -: Март 31, 2008, 21:19:43 »

Тинкър Минкър,мацката на аватара ти пенис ли има? Lol Lol Lol
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #103 -: Март 31, 2008, 21:21:47 »

на пазар е било момичето , за теб подарък е купило  Cheesygrin
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #104 -: Март 31, 2008, 21:31:56 »

Виж й гащичките и ми кажи,че не са подути!
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #105 -: Март 31, 2008, 21:37:14 »

За момиче с аватар на азиатска проститутка си доста претенциозна  Lol
Покани я на среща и и свали гащичките , за да я огледаш подробно и професионално  Lol Lol Lol
Почвам да се притеснявам какви неща будят интереса и вниманието ти , Блоулита  Kiss
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #106 -: Март 31, 2008, 21:42:43 »

Lol Lol Lol Lol Lol Lol

Ужас! Lol Lol Lol

П.С.: И не ми обиждай 3Д портрета,момиче с аватар на бразилски травестит-минетчиец!
« Последна редакция: Март 31, 2008, 21:46:30 от Blow » Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #107 -: Март 31, 2008, 21:55:21 »

Bambi ,  я се обади за кремчето на юсерин - околоочния . Аз ползвам този на майка ми , която е ужасно възмутена , така че ще си купя скоро и мой , нооо въпросът е какъв точно , защото все пак  , ако е за по - възрастни не е хубаво , съвсем ще си объркам кожата . Ти кой точно ползва и не съм разглеждала , ама няколко вида ли има или е само един . Този нашия е в тъмна метална тубичка - лелелел каква съм лаичка . Ем не пише за каква възраст е , само как се слага .  Lol Lol Lol

Обаждам се Cheesygrin Този дето аз го ползвах беше за всякаква кожа, непротивобръчков, ами хидратиращ , в една малка стъклена, кръгла опаковка с бяла капачка и беше мега як и пуФкав, него си търси Tongue
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #108 -: Март 31, 2008, 21:57:16 »

е браво - може ли един бял и пухкаф крем  Cheesygrin
колко кинта ?! Smile
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #109 -: Март 31, 2008, 22:01:12 »

Lol Lol Lol Lol Lol Lol

Ужас! Lol Lol Lol

П.С.: И не ми обиждай 3Д портрета,момиче с аватар на бразилски травестит-минетчиец!

разправяй си ти кой какъв е , важно в кой е торбата с покупките , а ти си блей с твоята евтина фльорца жадно  Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #110 -: Март 31, 2008, 22:04:13 »

Oф колко съм смотана, мисля си за околоочния и пиша за крема за лице Lipo Balance Lol Кремчето за около очи е eй това

A, да и е към 23 пари Rolling Eyes
« Последна редакция: Март 31, 2008, 22:06:11 от Bambina » Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #111 -: Март 31, 2008, 22:23:01 »

Мисля,че видях и очертанието на главичката на пениса! Lol Lol Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #112 -: Март 31, 2008, 22:24:03 »

Сега ме накарахте и аз да се загледам, Аспрежи е права Lol
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #113 -: Март 31, 2008, 22:25:36 »

Сега ме накарахте и аз да се загледам, Аспрежи е права Lol
Това е моят проницателен Брокол!
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #114 -: Март 31, 2008, 22:28:23 »

И главичката виждаш,нали?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #115 -: Март 31, 2008, 22:31:07 »

Да !! Lol Наше дясно ?
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #116 -: Март 31, 2008, 22:53:21 »

Брокол , марула , ша ви направя на мешена салата . Блоу , ти му мисли , че като се върна в софия и кат те подхвана надясно , наляво с тоз хуй -  ша та скъсам . Lol
Ама може ли да сте така извратени ?! Забранявам ви бразилските сериали !!!! Търсят под вола теле , в моите гащи ....
 Cheesygrin
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #117 -: Март 31, 2008, 22:58:09 »

Да !! Lol Наше дясно ?

Lol Lol Lol Lol Lol Именно!

Тинкър-Травестел,което си е истина си е истина! Твойта мацка има пишка и точка! Освен това и Бамба го вижда,не мож ме обвини в шизофрения,нищо че съм в овулация.
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #118 -: Март 31, 2008, 23:05:24 »

Вие сте просто едни загорели хиени !  Cheesygrin
Гладна кокошка просо сънува , по чужди аватари несъществуващи неща вижда !!!! Lol Lol Lol
« Последна редакция: Март 31, 2008, 23:13:25 от TinkerBell » Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #119 -: Март 31, 2008, 23:29:41 »

И това за хиените е вярно, ама Lol

"Тинкър-Травестел", о, не, край Lol
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #120 -: Април 02, 2008, 22:46:43 »

Кремчето за около очи е eй това

И аз отскоро съм с това кремче. Но пише да се използва само сутрин. Странно.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #121 -: Април 03, 2008, 23:15:30 »

Хаха, да и на мен това ми беше направило впечатление. И наистина само сутрин го мацвах.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #122 -: Април 04, 2008, 03:39:05 »

И аз. А вечер слагам едно съвсем леко, успокояващо с алое. Изобщооо, яко мацане.  Big grin
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #123 -: Април 23, 2008, 18:51:04 »

Това новото кремче на Лореал 12 часа Нутри-едикво си Razz Докато се мажех ми миришеше супер, обаче... след около половин час усещам, че нещо ми мирише на гадно, то от крема Razz Пълен боклук Exclamation
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #124 -: Април 26, 2008, 00:16:18 »

Лореал, Гарние/ и все подобна бяла козметика от магазинчета Не струва. По-добре да си купите най-обикновени пресни български, пред тези.
Активен
mavina
Newbie
*
Публикации: 88

срамежливка

« Отговор #125 -: Юни 29, 2008, 13:24:10 »

Цитат на: Bambina
Също не харесвам Пантен и Wash & Go .А от балсам шаума - (червен) за 2 измивания и косата бурзо започва да се омазнява , следващия път не се мих с него и всичко беше ок .
И при мене е същото положение с шаумата.Но пък от пантен съм доволна.Явно зависи от кожата.
Активен

mavina
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #126 -: Септември 28, 2008, 17:57:42 »

Не на околоочния на Арнауд . Не и на почистващия на Нютрожина - 2 в едно е равно на нула Smile
Активен

deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #127 -: Октомври 01, 2008, 21:48:20 »

Здравейте, и аз съм на същото мнение за Wash & Go ,Пантен,Хед енд Шолдър,всичките ми правят ужасен пърхот и сърбеш.Аз си мисля, че ми се появи от Wash & Go .Единствено ми го оправя (клиъра) от всички марки и по скъпи.А за Avon, сме били с майка ми представители единствено харесвам 2,3 продукта а всичко останало са боклуци (усобено тези на промоция)и там вкючвам Орифлейм.
Активен
Boryana
Newbie
*
Публикации: 5

« Отговор #128 -: Февруари 18, 2009, 19:51:44 »

Страшно недоволна съм от шампоаните на "herbal essences"! Преди 2/3 години имах лошия късмет да си купя този шампоан и след като си измих косата с него имах чувството че съм си намазала косата с маргарин. Big grin Не само че ми я направи уникално мазна,но и меришеше ужасно.
Активен
miss_iincognito
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #129 -: Февруари 19, 2009, 11:59:50 »

лично аз мога да споделя че какво ли не съм си слагала на главата от скъпи продукти до обикновени български шапоанчета даже съм минала през тези супер модните и рекламирини, но като че ли за сега съм най-доволна от Garnier като марка и като цяло от сериите за коса - маска, шапоан, дори и продукти за лице. Но като най-недоволна съм от Wash&go защото след всяко къпане косата ми стърчеше на различни посоки и нищо не беше в състояние да укроти.  Shocked

Активен
dusifina
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #130 -: Януари 17, 2010, 17:39:32 »

Да се включа и аз В никакъв случай не ползвайте палете- боите за коса която и да е версия
Ужасни са!!!
Вярно имат страхотна гама от цветове ама страшно съсипват косята
Имах неблагоразумието да си харесам и боядисам с карамела на даймонд глос серията - ужас!!
не правете тази грешка наистина цвета стана ама 3 месеца ми пада косата с шепи а после като най-сетне  спря  косата ми стои като изгоряла от къдрене Не правете тая грешка и вие Говорих с фризьорката и тя е установила същото за свои клиенти ползвали тая боя
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #131 -: Януари 17, 2010, 21:10:32 »

От години ми присъства тази боя в арсенала и нямам такива забележки. По- склонна съм да мисля, че е от некоректна употреба Rolling Eyes
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #132 -: Май 08, 2010, 18:17:29 »

Ей сега е времето да се оплача от един антиперспирант Виши, чийто продукти против изпотяване много уважавам и ми помагат, обаче на страхотен камък ударих, с един от тях - Крем- перспирантът, който твърди, че при използването му по определена схема, избягваш изпотяване в продължение на дни, даже 7. Абсолютен провал. Аз си го взех, защото съм много доволна от стикът им - 48 часа, обаче - на, нищо общо. Даже мога да кажа, че аз принципно не се потя, това нещо ме мокри! Егати шанса му дадох- цял месец опитвах, ужас. За изхвърляне е, а е най-скъп. Само в комбинация с одорекс работи и то защото одорекса принципно работи. Вишито просто мирише хубаво.

Eто го, не си го купувайте :

Aко някой го е ползвал и ми каже, че му действа, направо няма да повярвам.
« Последна редакция: Май 08, 2010, 18:19:26 от Bambina » Активен
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #133 -: Май 08, 2010, 18:25:44 »

Че той още внася ли се в България?
Аз зная,че почти не са останали такива кремчета.Последно си купих миналото лято на Клоран и още го ползвам и съм много доволна.Но този на Виши не съм го и виждала даже от 3 години нито един път.
Те спряха серията им и за крака,незнайно защо.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #134 -: Май 08, 2010, 19:04:04 »

Ми има, не знам, нито беше с изтекъл срок, нито нищо. Аз преди няма 2 месеца го взех.. Ужас, близо 20 лв загуба.
Активен
des_inkata
Newbie
*

« Отговор #135 -: Май 08, 2010, 20:03:47 »

Ами не зная.Хубаво погледни срока.А сега не зная какви кремчета има по тоя повод..но скоро,ще ми се наложи да си взема нов,и не зная на коя марка.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което в мен се взира.
че това не е края,
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #136 -: Май 08, 2010, 20:14:47 »

А, де, как да погледна.. То май само на опаковката го е писало и тогава ми се стори - нищо нередно..

О, аз си взех Одорекс пак. А за да не ми мирише така, както се се объркали, че трябва да мирише, (или поне мен не ме кефи), след това слагам друг крем. А и го ползвам веднъж, два пъти в седмицата, през другото време като се сетя - съм си много доволна от 48-часовия стик Виши.

Активен
des_inkata
Newbie
*

« Отговор #137 -: Май 08, 2010, 20:47:22 »

Одорекс,наистина е много хубав.Аз така си премахнах неприятната миризма от краката,когато имах едни обувки... да не казвам ,че ми се разпаднаха на 3-тото носене при силен дъжд!
Та виж по аптеките дали има този на Клоран,аз лично не се потя много и този ми е добре.24 часа дава действие и е с много лек мирис.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което в мен се взира.
че това не е края,
~MissFashion~
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #138 -: Май 24, 2010, 12:59:51 »

Аз съм срещу AVON  и  ORIFLAME.  Има само 2 продукта които ползвам но грима е под всякаква критика!  Razz 
Активен
Nefertiti
Newbie
*
Публикации: 23

Enjoying being a woman

« Отговор #139 -: Юни 25, 2010, 21:57:24 »

Има някои бг продукти , които са по-евтини и ефикасни от скъпата вносна козметика. Особенно продуктите 2 в 1 или 3 в 1 или 100 в 1 , в крайна сметка е нищо в 1 ...

Понякога много по-прости процедури и дори домашне маски са по добри. Разбира се всеки трябва да прецени за себе си, има различни типове кожа и т.н.
Активен

Carpe Diem
smehuranka
Newbie
*

« Отговор #140 -: Април 26, 2011, 16:53:18 »

Мацки, преди година някъде, абсолютно непредубедена си купих някакъв крем за лице на Regal. Q10 али-бали. За 5 лева от HIT.
Няма такава драма - физиономията ми се поду и изприщи - дотук с прехвалената натурална бг козметика и доверието към нея.
Ужасно се обвинявах после, че съм толкова наивна да си купя първия крем на рафта  Cursing
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #141 -: Май 02, 2011, 09:48:55 »

Аз искрено бих се изненадала, ако нещо за 5 лева от ХИТ се окаже добро. Честно и с ръка на сърцето.
Активен

smehuranka
Newbie
*

« Отговор #142 -: Май 02, 2011, 09:50:35 »

Е да, ама аз минах през практиката, за да стигна до същия извод  Lol
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #143 -: Май 19, 2011, 17:18:07 »

аз също имам неприятен опит с масова декоративна козметика, затова се убедих, че най-добре медицинска от аптека задължително или сертифицирана био или органична от специализиран био магазин или аптека. Иначе към другите съм предубедена. Не казвам, че всички са лоши, но си имам едно наум и предпочитам да се презастраховам НЕкупувайки козметика от хранителни магазини /с много малки изключения/
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« Отговор #144 -: Май 30, 2011, 16:42:35 »

Аз не съм доволна от маската на Garnier 3in 1 за черни точки. Използва се и като маска и измиващ гел. Докато го ползвах ми се появиха пъпки.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #145 -: Юни 04, 2011, 09:57:57 »

Ами Гарние за мен са ужасни просто. А едно време съм се мазала с някакви неща.
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #146 -: Март 13, 2012, 16:20:01 »

не на Garnie, Wash&Go, Head&shoulders, Pantene, Nivea. 
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: