star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Черен списък на козметичните продукти
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на козметичните продукти  (Прочетена 59105 пъти)
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« -: Януари 18, 2007, 20:14:21 »

..въпреки,че раздела се казва "Препоръчайте ми" , мисля че ще ни бъде полезна една такава темичка,която да имаме впредвид при избора на козметика.

Нека всеки сподели разочарованията си от даден продукт , нека обменим малко негативен опит Razz

П.С. Позволявам си да направя темата "важна" , надявам се нямате нищо против  Give flowers
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1 -: Януари 18, 2007, 20:21:28 »

Аз лично бях адски недоволна от Johnson's Holiday Skin body lotion , направи ми ужасни кафяви петна,които едвам се измиха..след 3-4 бани Razz  Cheesygrin

Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #2 -: Януари 18, 2007, 20:27:52 »

аз съм недоволна от продуктите на Sunsilk ... такава ужасна коса след къпане с тях не съм имала .... първо реших, че е от конкретните шампоан и балсам, но преди няколко месеца си взех друга серия и пак същата работа ....
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Януари 18, 2007, 20:30:23 »

Моята коса пък е била най-кофти след Wash&go Razz
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #4 -: Януари 18, 2007, 20:34:33 »

Цитат на: "blonde"

това не бих го и пробвала  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Може да не ползвам гримове и подобни, но на косата си държа много. Изключително доволна съм от червената и розова серия на Елсев, косата ми става мекичка и лъскава .... По едно време ползвах и един лечебен за косопад - в кафява грозна опаковка. Колкото и мижав да беше и да миришеше неприятно, косата след това беше прекрасна ! Дори мисля пак да си го взема.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #5 -: Януари 18, 2007, 20:47:33 »

тука може и да не са съгласни всички с мен но голям минус за боите Палете и Лонда (това за мен са боите , които най - много изсушават косата, поне моята и на майка ми).
вече една година не ги ползвам и косата ми вече не е суха.
Активен

Don’t feed the forum trolls
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #6 -: Януари 18, 2007, 21:00:44 »

Наложи ми се да плзвам Пантен на 2-3 пъти.Е ! Никога повече.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Януари 18, 2007, 21:02:52 »

Орифлейм. След гримовете, които ползвах и очите ми станаха оттекли и кървясали, не ща и да чуя за тая марка! За Wash&Go съм на същото мнение, все едно не съм си мила косата!
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #8 -: Януари 18, 2007, 21:07:26 »

Цитат на: "Bambina"
Наложи ми се да плзвам Пантен на 2-3 пъти.Е ! Никога повече.
Също не харесвам Пантен и Wash & Go .А от балсам шаума - (червен) за 2 измивания и косата бурзо започва да се омазнява , следващия път не се мих с него и всичко беше ок .
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #9 -: Януари 18, 2007, 21:40:11 »

Бих казала, че както немогат да се препоръчват лекарства така немогат да се препоръчат и шампоани, сапуни, бои за коси, червила, лакове, кремове, гримове и сякакви такива. На всеки кожата е различна и на един може да му вреди обаче на друг да му помага.
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
Sahne
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 18, 2007, 21:41:19 »

Цитат на: "Tolkova_Sladi4ka"
Бих казала, че както немогат да се препоръчват лекарства така немогат да се препоръчат и шампоани, сапуни, бои за коси, червила, лакове, кремове, гримове и сякакви такива. На всеки кожата е различна и на един може да му вреди обаче на друг да му помага.
разликата е от тука до небето!
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #11 -: Януари 18, 2007, 21:42:15 »

На мен пък зле ми действа розовата серия на Elseve  Confused
Не харесвам декоративната козметика и на Oriflame, и на Avon. Иначе имат добри лосиони и гел-душове.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #12 -: Януари 18, 2007, 21:43:19 »

Аз пък не съм доволна от продуктите за коса на AVON. Декоративната им козметика е ок с изключение на лаковете.
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #13 -: Януари 18, 2007, 21:43:30 »

Цитат на: "Sahne"

За мен няма разлика.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #14 -: Януари 18, 2007, 21:47:16 »

Оооо я стига! Едно е да препоръчваш on-line хапове, друго е козметика. Все пак лекарстовот е едно, а козметиката друго. Ох и аз го обясних. Искам да кажа, че лекарствата се изписват от лекар. Хайде върви при лекарката си и я питай, коя марка червило е най-хубава, кой шампоан ще се отрази най-добре на косата ти. Нали за това обменяме тук опит, защото всеки е изпитал нещо, всеки има мнение за различна марка! И така, това което ти е най-необходимо ще го ползваш. къде ти е приликата с хаповете не разбрах! Exclamation
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #15 -: Януари 18, 2007, 21:47:17 »

Но за всички останали нормални и здравомислещи хора има.
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #16 -: Януари 18, 2007, 21:48:55 »

За мен няма разлика.

Намери си друг начин да се заяждаш и цупиш,че не ти предписват лечение по интернет.

Едно е да кажа лака за нокти на Руби Роуз е зле,а друго е да ти кажа набутай си глобулки три пъти на ден.

Ако не можеш да разбереш разликата,значи има да пораснеш още.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #17 -: Януари 18, 2007, 21:59:49 »

Цитат на: "Anna T."
Аз пък не съм доволна от продуктите за коса на AVON. Декоративната им козметика е ок с изключение на лаковете.

Ух,тъкмо лак си поръчах.

Аз получавам пъпки от всички продукти за тяло на Ейвън. Бих се ограничила само до декоративна козметика.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #18 -: Януари 18, 2007, 22:05:15 »

Цитат на: "blonde"

и моята, а и дав и шаума са ужасни
елеа имат ужасен крем за мазна кожа
Орифлейм имат сега и един отвратителен брокат, ойто уж е за лице, ама не става например за устни, а уж е за цялото лице.
Ейвън имат гаден интимен гел
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #19 -: Януари 18, 2007, 22:17:03 »

Цитат на: "Pupi"
Хайде върви при лекарката си и я питай, коя марка червило е най-хубава, кой шампоан ще се отрази най-добре на косата ти.

Не се заяждам. И не съм искала мнението ви да ми препорчвате някакви хапчета в темета ми. Просто пиитах дали на някой му се е случвало същото.

Относно щампоана.. има такива лекари, които правят проба от кожата на главата и ти препоръчват щампоан. Лично аз не съм ходила, защото ми е на 50 км, а и не ми е по възможностите. Но ако можех щях да ида, а не да си сменям на всеки 2 месеца щампоана. Какви ли не шампоани съм опитвала и косата ми се оправя. Става бяслава с обем и сле месец пак ми се появява пърхут. Мога да ви изброя най-малко 10 вида шампоани, които съм позвала.

Има лакове на Орифлейм, от които ноктите ми започват да се делят и да се чупят. По-принцип имам здрави нокти, но като ползвам техните ноктите ми пожълтават и се чупят. Обаче не на всички им е така нали. Има и много хора, които могат да са доволни.

А също и от червило съм се изривала. Затова вече не ползвам. Ползвам само балсами и от тях ми е добре кожата.

Не виждам смисъл да изброявам още и още. Мисля че ясно изразих мнението си. И пак казвам нямам за цел да се заяждам с когото и да било от вас. Мразя да се драча с хората, както и те с мен така че...
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #20 -: Януари 18, 2007, 22:29:40 »

Цитат
Орифлейм имат сега и един отвратителен брокат, ойто уж е за лице, ама не става например за устни, а уж е за цялото лице.
как си го написала никой няма да знае за кой крем точно на елеа става въпрос , че е гаден и за интимния гел на ейвън (все едмно имат само един вид).
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #21 -: Януари 18, 2007, 22:36:10 »

Кое му е гадното на интимния гел?

Шампоани гадни:Елсев жълт,Пантен всякакви,Уош ен гоу тоже,Хед енд шоудърс-пфффф,Глис Кур-бесен пърхот...ама всички знаете,че тва с шампоаните е много относително.На Ейвън нещата за нокти са зле,евтините червила също.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #22 -: Януари 18, 2007, 22:50:42 »

Аз пък съм мн доволна от Пантен и Дав. За сметка на това моичкият се изпърхутяса от тях и му купих Хед енд шоудърс, който пък до моята коса не допускам да припарва.
Верно е относително...
Иначе интимният гел на Ейвън го харесвам.
Активен

amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #23 -: Януари 18, 2007, 22:55:20 »

Цитат
как си го написала никой няма да знае за кой крем точно на елеа става въпрос , че е гаден и за интимния гел на ейвън (все едмно имат само един вид).

елеа за мазна кожа зелената серия, уж дето матира. не знам другак как да го обясня, изхвърлих го
а геловете и двата са гадни- получих течение от тях
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Sahne
Newbie
*

« Отговор #24 -: Януари 18, 2007, 22:58:13 »

аааа на ейвън интимния тоя зеления ли беше  Cheesygrin  аз съм го ползвала преди 5 години сигурно и много ми харесваше.И съвсем съм го забравила че съществува.Има го още значи . Трябва да си взема Cheesygrin
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: