star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Най-бруталният филм?
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-бруталният филм?  (Прочетена 54772 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #150 -: Март 24, 2012, 04:45:43 »

Не е извратено, просто е

Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #151 -: Март 24, 2012, 07:20:41 »

Идеята ми беше, че това, което наричаме "изнасилване на мъж/момче" си е престъпление, просто законът не го нарича така. Един вид, ако Салс тръгне да оножда без съгласие, пак ще го затворят Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #152 -: Март 24, 2012, 10:09:17 »

Те и без тва ще го затворят Razz
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #153 -: Март 24, 2012, 11:16:30 »

Хахах, пак ми дойде една простотия на ум, но май вече много ще ви дойде.  Stuart
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #154 -: Март 24, 2012, 11:53:07 »

Черно, черно, та чак нагарча, аз си мислех, че моето е черно, но розовее в сравнение, давай си, тук са свободни земи, а и форумните мнения май не се приемат като доказателство в съда. Smile

Един вид, ако Салс тръгне да оножда без съгласие, пак ще го затворят Razz
Lol
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: