star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Най-бруталният филм?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-бруталният филм?  (Прочетена 54775 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #25 -: Януари 19, 2007, 13:32:08 »

И аз съм чувал такива неща за "Необратимо". Все се каня да го гледам и все не се хващам да си го намеря.
За Злите Мъртви - ако става въпрос за Evil Dead, де - мога да кажа само хубави неща. Първия филм си е замислен като хорър, даже си има и сцена как един храст(или май беше дърво) изнасилва една девойка. Във втория вече има бъзици - тогава Брус Кембъл, който изпълнява ролята и Бриско Каунти Дж., си отрязва ръката и си слага резачка. На третия филм вече се хилих като напушен клоун.  Lol  Lol  Lol
А как ви изглежда този филм Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3  Shocked Че има и още две части. Ще се постарая да си ги изровя.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #26 -: Януари 19, 2007, 13:41:47 »

За Evil Dead първата част те подкрепям с две ръце и два крака. Все пак филам е спечелил награда за най -страшен филма на 1986 г  Wink
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #27 -: Януари 21, 2007, 12:03:03 »

Много съм шокирана от еидн филм, не че му знам заглавието ама се разправя за някакви деца в еднос ело в близка до нас страна беше, и те били отвлечени от нещо или някой.
Та филма не съм гледала съвсем - т.е. пуснахме го ...........чуха с емоите крясъци и филма беше спрян Lol Това, което успях (за жалост) да видя бяха няколко детски глави набучени на колове май и бяха много "натурални" и снимани отблизо Crazy  w00t  Weird
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #28 -: Януари 21, 2007, 12:33:49 »

Свържи се с хората, с които си гледала този филм, и разбери как се казва. Защото ми стана итересно.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #29 -: Януари 21, 2007, 13:12:17 »

децата на царевицата ??? въпреки че нямам спомен да има набучени глави там .....
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #30 -: Януари 21, 2007, 16:05:51 »

Уффф не мога да се сетя името на филма. Разправя се за едни ученици, които ги завеждат в един изоставен хотел, като там трябва да чистят. Това е наказанието им, тип обществено полезен труд. И там има един убиец и се започва.
Е идваше ми да повърна, а Ники си седеше до мен и си хапваше пуканки.
Сетих се "Виж страха" Shocked
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #31 -: Януари 21, 2007, 18:51:59 »

преди време гледах един филм, мисля че се казваше " Те", доколкто помня беше румънски и беше по действителен случай. беше ужасенннннн, разказваше се за една горичка и някакви хора изчезващи в нея. най бруталното беше накрая на филма, като се разбра кой са убийците.

п.с. филма се казва " ils".
http://www.imdb.com/title/tt0465203/
Активен
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #32 -: Януари 21, 2007, 22:53:29 »

Хора, моя "брутален" филм е пълна боза нататък Razz Само това явно е най-екстремната сцена. Другото е някаква бозава история. Не си струва особено да се гледа. Казва се "Нощта на клането", ако все пак някой се навие.
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 22, 2007, 09:59:45 »

Цитат на: "aaa"
Хора, моя "брутален" филм е пълна боза нататък Razz Само това явно е най-екстремната сцена. Другото е някаква бозава история. Не си струва особено да се гледа. Казва се "Нощта на клането", ако все пак някой се навие.

Sl8N8 - Slacht Nacht
Така и не се наканих да си го изтегля.

Сега ми създадохте малко работа да ги търся тия филми Smile
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #34 -: Януари 22, 2007, 19:54:23 »

Irreversible

Трябва да отделям повече време за филми... Mad
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #35 -: Януари 22, 2007, 19:59:30 »

Бе тоя филм не е за всеки, просто е гаден.. За Ноебратимо говоря.На мен лично не ми харесва, т.е. като качество..Не е брутален шедъовър да кажеш, просто е брутален..
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #36 -: Януари 23, 2007, 15:19:09 »

Hostel как така никой не го е споменал Smile Има много брутално моменти Smile
Ето ви и тийзър на втората част - http://www.apple.com/trailers/lions_gate/hostelpartii/h2_apple_medium.html
Абстрахирайте се от фона, в началото на тийзъра си пише, че е "approved for all audiances", т.е. няма страшни сцени. В един момент чак се смях на глас Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 23, 2007, 17:22:31 »

Eее Hostel, само в началото е малко по-така, иначе не е нищо осбено.
Сега следам по тракерите некъв психарски филм с неква гадна монахиня "Prаy you don't see her" , хах Smile Сигурно е гаден Smile
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #38 -: Януари 24, 2007, 21:24:18 »

Cradle of Fear-това само хард-кор мятълите са го гледали,понеже е филм на групата Cradle Of Filth.Тъп,гаден,час и половина изпълнен с голи мацки и безмислено кърваво насилие.Но е брутално  Blink
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #39 -: Януари 25, 2007, 14:42:47 »

Нестига че за мен е ужасен, пък то и цяла поредица - "SAW"
А този "Необратимо" интересен ли е, несъм го гледал  Unsure
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Bambina
Newbie
*

« Отговор #40 -: Януари 25, 2007, 15:25:05 »

Saw изгледах 2 и 3-та част една след друго, късно вечерта  Cheesygrin  Не беше чак толкова гадно .. Първата си е класика.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #41 -: Януари 25, 2007, 15:28:47 »

Цитат на: "gunavara"

А този "Необратимо" интересен ли е

Не е интересен.
Брутален е.
Мога да ти го разкажа в две изречения, но смисълът му е дълбок и може да се разбере само, ако се гледа. Wink
Активен

gunavara
Newbie
*

« Отговор #42 -: Януари 25, 2007, 15:32:38 »

Bambina, направо ме закопа. Явно си жена със стабилни нерви Smile  Big grin Аз около 10 пъти си затварях очите на 3тата част Smile
Активен

www.xes.bg
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 25, 2007, 15:33:43 »

Цитат на: "gunavara"
Bambina, направо ме закопа. Явно си жена със стабилни нерви Smile  Big grin Аз около 10 пъти си затварях очите на 3тата част Smile

Cheesygrin Мъже...
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #44 -: Януари 25, 2007, 15:34:47 »

Особено в началото, нали ?  Cheesygrin
Активен
gunavara
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 25, 2007, 15:36:08 »

Да! И в края дето на онази машина офффффф.... блякс   Razz   Big grin
Активен

www.xes.bg
Kiss Me
Newbie
*
Публикации: 170

« Отговор #46 -: Януари 30, 2007, 07:28:05 »

Irreversible  ,този филм не мога да го намеря   Cry
Активен

img]http://www.moerstaal.nl/homepage/show/857244.jpg[/img]
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #47 -: Януари 30, 2007, 21:30:14 »

Цитат на: "Bambina"
Бе тоя филм не е за всеки, просто е гаден.. За Ноебратимо говоря.На мен лично не ми харесва, т.е. като качество..Не е брутален шедъовър да кажеш, просто е брутален..

Съгласна съм. Нищо особено не видях аз в него,поредната френска измишльотина. Смисъл не мога да намеря аз в този филм,пък не знам... може би нещо не ми е наред.

И кое беше чак толкова фрапиращо бруталното? Едно изнасилване в дупето и някакви мръсни реплики...
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #48 -: Януари 30, 2007, 21:46:53 »

Цитат на: "Blow"
И кое беше чак толкова фрапиращо бруталното? Едно изнасилване в дупето и някакви мръсни реплики...

Е то докато разсъждавате така буквалистично няма да видите нито бруталност, нито нищо...

Аз така мога да кажа и за филма "Обикновен фашизъм" - кое е толкова фрапиращо и брутално - малко еврейски деца на сапун и малко мръсни реплики на немски...

Сега ще кажеш, че едното е исторически достоверно. Еми "Необратимо" също е исторически достоверен за мен, тъй като съм сигурна, че докато ние с теб сладко си бъбрим това стотици жени по света стават жертва на насилие!
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #49 -: Януари 30, 2007, 22:03:13 »

Цитат на: "Fei4ka"
Цитат на: "Blow"

Е то докато разсъждавате така буквалистично няма да видите нито бруталност, нито нищо...

Аз така мога да кажа и за филма "Обикновен фашизъм" - кое е толкова фрапиращо и брутално - малко еврейски деца на сапун и малко мръсни реплики на немски...

Сега ще кажеш, че едното е исторически достоверно. Еми "Необратимо" също е исторически достоверен за мен, тъй като съм сигурна, че докато ние с теб сладко си бъбрим това стотици жени по света стават жертва на насилие!

О не! Няма база за сравнение. Едното е пошло направено,заснето и предадено. Другото е трогателно,тъжно и тежко.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: