star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Най-бруталният филм?
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-бруталният филм?  (Прочетена 71937 пъти)
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #100 -: Март 20, 2012, 15:59:44 »

http://www.imdb.com/title/tt1277737/ The Stoning of Soraya M.

Кво я правят тая?.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #101 -: Март 20, 2012, 19:40:16 »

Убиват я с камъни. И не е сцена, която минава за една минута...
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #102 -: Март 20, 2012, 22:10:17 »

Аз бях гледал една такава сцена, но истинска.Някакво 14 или 15 годишно лапе, избягало с братовчед и му пристанало.И родата как я убива.Беще най-кошмарното нещо което съм гледал, вървеше една песен за фон на клипа http://www.youtube.com/watch?v=zHu-Edb3W20 , и на фона на тази супер нежна песен една тълпа нейни роднини с такава радост я убиваха, беше отвратително.И през цялото време мангалите снимаха с телефоните си, голямата атракция в жалкият им живот.усмихнати, щастливи, ходих пих едно-две питиета, още ми е пред очите.После го търсиих този клип но го бяха свалили, добре че го свалиха.От там нататък, няма кой да ме убеди  че това са хора.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7236

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #103 -: Март 20, 2012, 23:57:08 »

Аз пък съм гледал едно гиф-че, в което на един му отрязаха главата с резачка. Ще си ги мерим ли сега?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Nakom
Newbie
*

« Отговор #104 -: Март 21, 2012, 06:58:33 »

Такива имаше няколко, не гифчета а клипове, мотаха се по сайтове и после по торенти в един zip pack.Изобщо не ги сравнявам, то няма и как.Но едното е война, като кажеш война- някак си се подразбират жестокостите, айде рязането на глави не е типично за съвременните войни, но за оная част на света е като че ли обяснимо.Но си нямаш на идея как се радваха ония боклуци че убиват родата си, такива изкривени от радост физиономии, с усмивки, всичко в близък план, и на техен фон - издъхващото момиче- ту нея, ту тях.Много ми дойде някак си.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #105 -: Март 21, 2012, 12:28:18 »

Салси, вие си ги мерете, ако искате, но аз да ти кажа - освен, ако не му режат главата с бръснарско ножче, това ми се струва, че би се случило за секунди, докато да те заровят до кръста в земята и да те целят с часове с камъни, докато не издъхнеш...Не знам как да го сравня Unsure
Не ми се говори, че и на мен само като затворя очи и тези картини са ми пак пред очите. И дето вика Наком, така беше и в тоя филм - баща й, мъжът й, дори синовете й  Exclamation я замеряха и просто...Абе искам някак да го забравя това. Защото едно е да знаеш, че съществува такова нещо, но не съм предполагала, че като го видиш ти оставя такъв отпечатък Unsure Снощи до 2 часа чаках мишката да се прибере от работа, защото нямаше начин да загася лампата и да затворя очи докато съм сама.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #106 -: Март 21, 2012, 13:19:51 »

Като се знаете, че сте толкова податливи, защо въобще гледате такива неща?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #107 -: Март 21, 2012, 14:01:35 »

Аз, да ти кажа, не очаквах чак толкова натуралистичност Unsure
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2926

« Отговор #108 -: Март 21, 2012, 14:11:58 »

Това като Страстите Христови, 2 часа как си носи кръста, аа очаквах екшън с Мел Гибсън, не дочетох, че той бил режисьор.
Ще го гледам това за фереджето.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Nakom
Newbie
*

« Отговор #109 -: Март 21, 2012, 18:57:02 »

Като се знаете, че сте толкова податливи, защо въобще гледате такива неща?

Защото инак трябва да седим и да гледаме Азис, Глория, Николета Лозанова и прочие ненатоварващи неща.Честно да ти кажа, супер обичам ей такива сцени, където някой страда защото е направил някоя мега тъпотия.И коментирам "тъпак","патка" и прочие.Изобщо не им цепя басма.Решил да си продаде всичко за да и купи подаръци пък тя го заобича - тъпак.Решила да му роди дете щото мислела че така ще итн итн - патка.
"Хиляди сияйни слънца" взема такъв коментар, че целият арабски мъжки свят ще ми раздруса ръка и ще ме черпи кафе."Не без дъщеря ми" - още по зле го нахраних.
Обаче си има моменти и моменти.Не можеш всичко да мериш с един аршин, понякога те докосва.
Знам че не ме разбираш Лъче, ама ти е простено.Мъжко момче си, сензитивността ти е чужда Smile
« Последна редакция: Март 21, 2012, 19:00:43 от Nakom » Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #110 -: Март 21, 2012, 19:14:46 »

Това като Страстите Христови, 2 часа как си носи кръста, аа очаквах екшън с Мел Гибсън, не дочетох, че той бил режисьор.

Това е най-тъпият филм на всички времена, толкова карантии, егати глупостта!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #111 -: Март 21, 2012, 22:53:40 »

Не знам, много ревах за човека, след първоначалния шок, че няма да гледам на Гибсън усмивката. Тогава аз избрах филма за цялата компания, още ме псуват, като се пресетят. Никой друг не рева.
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #112 -: Март 21, 2012, 23:14:58 »

Не знам, много ревах за човека, след първоначалния шок, че няма да гледам на Гибсън усмивката. Тогава аз избрах филма за цялата компания, още ме псуват, като се пресетят. Никой друг не рева.

Само не ми казвай, че Гибсън ти е любимец. Защото на мен ми е фаворит и съм казала, че ще се омъжа за него, нищо че вече е дърт.  Cheesygrin Е, има още няколко месеца шанс.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #113 -: Март 22, 2012, 01:43:49 »

Знам че не ме разбираш Лъче, ама ти е простено.Мъжко момче си, сензитивността ти е чужда Smile

Не, просто съм си перде. Час и половина докато трае филма, може и да съм вътре. Като свърши, свършва. Това си е. Smile Да го мисля после дни и седмици наред... Няма такъв филм.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #114 -: Март 22, 2012, 17:21:39 »

Да го мисля после дни и седмици наред... Няма такъв филм.

Идеята е, че това не е филм, а самата реалност, животът какъвто е, действителността за доста хора по света.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #115 -: Март 22, 2012, 17:30:32 »

Ох Unsure Само редица статии съм чела по тази тема и са ми настръхвали косите, какво остава, ако гледам филм... Не бих си го причинила. Миналата година за кратко съжителствах с момче от Иран, колкото и да беше интелигентен и уж модерно мислещ, точно заради всичко изчетено, постоянно забелязвах някакви смущаващи моменти в отношението му към жените.. гадна история.
Активен

C’est tout!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #116 -: Март 22, 2012, 17:48:17 »

постоянно забелязвах някакви смущаващи моменти в отношението му към жените..

Абе аз забелязвах такива в поведението на майстора ни (помак), та...
Например, не ме гледаше в очите като говори с мен. А като водим разговор без мъжът ми да е вкъщи имах чувството, че изобщо не ме чува какво му казвам.

И аз съм чела статии, книги, но просто гледката ме потресе! Уж нали съм подготвена и не очаквах, че чак така визуализацията на нещата ще ме разтърси Unsure
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #117 -: Март 22, 2012, 18:10:48 »

Например, не ме гледаше в очите като говори с мен. А като водим разговор без мъжът ми да е вкъщи имах чувството, че изобщо не ме чува какво му казвам.

Ами ние уж се разбирахме и той уважаваше мнението ми, дори дълги разговори точно по политически и религиозни теми сме водели, но пък сякаш считаше, че аз съм длъжна да си говоря с него и да имам постоянно време.. Веднъж ме помоли да му помогна за една ПП-презентация и просто се видях в чудо.. занимава ме буквално 24 часа и накрая излезе, че аз трябва да се съобразявам с него и да съм винаги откриваема, а не той с мен, която му върша услуга. И така, някакво странно задоволство се четеше в очите му и когато беше мой ред да чистя или когато ме виждаше да готвя.. Абе с предразсъдъци съм си, ама считам, че така е по-добре. Такива мангусти са тия, че по-добре на страна..
Активен

C’est tout!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #118 -: Март 22, 2012, 18:37:15 »

Мен дори не ми се ходи вече в такива страни, макар да ги намирам толкова интересни в хиляди аспекти, ще си стоя само в пределите на ЕС Razz
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #119 -: Март 22, 2012, 18:54:06 »

Аз искам да видя Мароко и ще се огранича до там, хаха...
Активен

C’est tout!
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #120 -: Март 22, 2012, 19:56:25 »

Искам в Мароко и Сирия да отида..ама като се поуспокои политическата обстановка де  Smile Аз мисля, че с Мишел мераците за Мароко ни произтичат от първият вариант на онзи сериал "Клонингът", но не новата адаптация..Един от малкото сериали, за които мога да кажа, че не съжалявам, че съм отделяла от времето си всеки ден  Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #121 -: Март 22, 2012, 20:04:30 »

животът какъвто е, действителността за доста хора по света.

Това си е тяхната действителност, те са си я направили такава. Да си сърбат сами попарата, както казват старите хора, няма да седна да се тръшкам заради техните неволи.
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #122 -: Март 22, 2012, 20:15:20 »

Лъчо, не си прав! Това, че тези жени са имали нещастието да се родят из тея географски ширини, не значи, че заслужават съдбата си. Някога замислял ли си се дали изобщо е възможно сами да си помогнат..сами да я променят?!
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #123 -: Март 22, 2012, 20:21:07 »

животът какъвто е, действителността за доста хора по света.

Това си е тяхната действителност, те са си я направили такава. Да си сърбат сами попарата, както казват старите хора, няма да седна да се тръшкам заради техните неволи.

Е пък бива ли да говориш така?? Никой не избира мястото, на което да се роди. Живеем във време на свободно изповядване на различни религии, във време, в което човешките права се зачитат, а потъпкването им се наказва! Нима трагедия, която не ме засяга пряко, е по-малко лоша от случващата ми се на мен?? Отдавна границите са се размили, говорим за глобализация, часове ни делят от другия "край" на света.. И в това време да разделяме действителности на наша и тяхна е просто абсурдно!
Активен

C’est tout!
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #124 -: Март 22, 2012, 20:37:26 »

Преди години четох едни неща по близки на тия теми, за които се горещите, и имаше подробни разкази и статии за обрязването на жените, после ходех като насрана известно време.
Разбирам го и Салсеро, не може да се оправи целия свят, като се има предвид, че не всички от живущите там даже искат промяна, не говоря само за мъжете, имах една стажантка от Йордания, гледах снимки, една голяма част от жените бяха с пошове, даже някои от не-религиозни и доста свободни семейства. Ясно ми е, че говорите за избор, де, само споменавам.
Е, Мишел, хем света се глобализира, хем те притесняват и имаш много на ум, някак двете не вървят ръка за ръка, поне така си мисля.
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: