star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar За целулитни гъзове...
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За целулитни гъзове...  (Прочетена 123131 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #525 -: Юли 15, 2010, 00:07:57 »

ами не е толкова тежко колкото изглежда, дори и сама като си го правя няма никакъв проблем и е много удобно защото е с дълга дръжка и не трябва да се свивам за да си стигна до бедрата отзад и до дупето.....а като си легнем да гледаме филмче и ми го разхожда мъжо по гърба е най-яко....чувствам се като в козметичен салон  Stuart
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #526 -: Юли 15, 2010, 13:11:48 »

Уу по гърба, суупер Smile
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #527 -: Юли 15, 2010, 21:42:23 »

Уу по гърба, суупер Smile
и не само....като легнем и той го кара машинално докато гледаме филм и аз или се понамествам или помрънквам "малко по-надолу, по-нагоре..." и си изпросвам един як масаж който без да се усети мъжо си откарва по 1-2 часа  Wink
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #528 -: Юли 20, 2010, 22:30:26 »

Същото го има и майка ми, потвръждавам, че не е толкова тежко, както изглежда. Ужасен кеф е, зимата го бяхме "откраднали" за кратко да се мачкаме и ние, стра'отно е  Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #529 -: Юли 25, 2010, 10:39:50 »

Аз започнах да се мажа отново с Аура слим и въртя запустялото ми мило колело и правя коремни преси. Тази жега не ми се отразява добре, но какво да направя, че чак сега съм свободна Cheesygrin
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #530 -: Юли 31, 2010, 19:37:32 »

А този уред действа ли при целулит или просто ей така, за кеф го ползвате.
Да знам дали си струва, че цената му е по- височка.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

subversive
Newbie
*
Публикации: 16

« Отговор #531 -: Март 26, 2011, 20:33:08 »

Оф, хорааа, сега си намазах гъза и краката- няма такава жега Lol Аз точно за целулит го ползвам, т.е. днес го използвах за първи път Cheesygrin Някакви впечатления дали помага или..?
Активен
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #532 -: Март 27, 2011, 22:00:50 »

Тя цялата тема е бъгната от впечатления Cheesygrin Бъди постоянна,мажи се редовно и сама ще се убедиш Smile
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #533 -: Март 29, 2011, 19:38:23 »

Знам от масажистка че е хубаво да се пие много вода за махане на целулита, по 2 литра на ден за изчистване плюс някакъв спорт или гимнастика интензивна която да гори. Иначе квито и кремчета да мажем не мисля че имат голям ефект. Храната също е много важна, повечко плодове, фрешове без захар, мед и така... макар че аз това го правех преди време но пак си имах едни малки сладки тръпчинки на дъто ;)
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
pepeto
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #534 -: Май 03, 2011, 19:53:15 »

Първо едно здрaвейте понеже съм новa тук Smile

Дa ви споделя моят нaчин нa отстрaнявaне нa целулитa : по време нa душ ползвaм aнтицелулитния сaпун нa Doctor's прaвейки си мaсaж и  след товa се рaзбивaм от болезнен мaсaж с aura slim и дa ви кaжa очaквaм резултaти след 2 или три месеци . Сегa чaкaм още мaлко дa се зaтопли и почвaм с някaкъв спорт и можеби плувaне aко ми кaжете къде е ефтино Smile [/img][/img]
Активен
Nirediel_Aerwen
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #535 -: Май 09, 2011, 23:33:03 »

По повод моя целулит наскоро забелязах една специфична зависимост - колкото по-често и интензивно тренирам, толкова по-малко имам (до степен почти нямам), колкото повече се заседявам - толкова повече имам. И забавното е, че целулитът ми почти не се влияе от кремове - колкото съм ползвала, резлутатите са минимални. При мен рецептата е - спорт, яко спорт и вода (както и здравословно хранене). Дано малко съм помогнала. >.<

П.С. При мен може би е така, понеже тренирам бойни изкуства от доста отдавна - станаха близо 10 години и предполагам, че тялото ми по някакъв начин е свикнало с натоварването и липсата на такова веднага се отразява. Както майка ми веднъж беше казала - почнал ли си веднъж да спортуваш и да се занимаваш с някакъв вид спорт, то това е за цял живот (инак си понасяш последиците о.о).
Активен

Мess with the best, die like the rest!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #536 -: Май 10, 2011, 10:24:16 »

Да ти кажа, хич не е специфична тая особеност Cheesygrin Cheesygrin
Това му е майката на целулита - свястно хранене, спорт и тия три неща Smile
Активен

Nirediel_Aerwen
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #537 -: Май 10, 2011, 23:00:12 »

май цялата история с кремовете е яко измислена и май почти не помагат >< Друг ефектвино май са антицелулитните масажи... и дотам.
Активен

Мess with the best, die like the rest!
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #538 -: Април 22, 2016, 15:42:55 »

Изкопавам антична тема, за да отбележа поредната стъпка в програмата "Живея, изглеждам и се чувствам по-добре"  Razz Вчера бях на първия си антицелулитен масаж. Остават още 9 от интензивната програма. После периодично ще трябва да се прави. Впечатленията ми дотук: боли. Много. Имам синини, все едно съм се пребила брутално  Razz Ще кажа след още няколко процедури дали има ефект.  Cheesygrin Засега ще си правя масажите и ще се наливам с вода  Razz
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #539 -: Април 22, 2016, 17:33:25 »

С целутрон или без?
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #540 -: Април 22, 2016, 21:58:18 »

Не, съвсем обикновен ръчен масаж  Cheesygrin
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #541 -: Април 23, 2016, 00:23:35 »

Ще споделиш след курса.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #542 -: Април 23, 2016, 10:49:38 »

И аз много мисля за такива масажи, пиши за ефекта!
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #543 -: Май 17, 2016, 11:27:05 »

Ей ме след доста масажи с ръце и един с вакуум, определено мога да кажа, че ефект има. Аз ходя с една приятелка и при нея все ми се струва, че е по-голям ефектът, но и при мен го има. Само при коленете отпред имам едно много проклето и упорито натрупване, дето ме дразни и нещо не се маха  Razz Вече от нормалния масаж не ме боли, ама тоя вакуум е майко мила, може да те разплаче просто  Razz Ама го водят по-ефикасен. Глупава съм и не си измерих обиколката и не се снимах преди да почна масажите, та сега ми е малко тъмна Индия резултатът, не мога да определя точно колко по-добре е положението, но е по-добре със сигурност, вижда се, особено отзад при мен (отпред коленцата са ми мъката...  Lol ). Е, не съм станала фотомодел, разбира се, ама не съм и очаквала, вече си изглеждам съвсем прилично по къси гащи, досега ме беше срам да се показвам пред хора, но вече не бих се притеснявала. Аз продължавам с процедурите все пак, после периодично веднъж в месеца мисля да правя, или когато мога.  Razz
« Последна редакция: Май 17, 2016, 11:29:04 от Catherine » Активен

Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: