star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar За целулитни гъзове...
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За целулитни гъзове...  (Прочетена 123061 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #500 -: Юни 10, 2010, 12:51:58 »

Не, трябва ти стягащ лосион за целта. Обаче.. не съм сигурна колко могат да помогнат. Само спорт. Ти пак можеш да ги мажеш с нещо, разбира се, за допълващ ефект.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #501 -: Юли 02, 2010, 15:52:06 »

Според вас кое от трите е най-ефикасно - целутрон, антицелулитен масаж, електролиполиза, дермосоник или тангентор?
За момента може би най-много ми допада дермосоника Confused
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 16:08:07 от alin » Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #502 -: Юли 02, 2010, 16:09:29 »

Масажа е истината, ама здрав, в комбинация с вендузи. Сестра ми ходи и разликата е сериозна, дори мускулите й се стягат.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #503 -: Юли 02, 2010, 16:11:37 »

Там където ще ходя всички масажи са с включени вендузи.
Вече се обърках. Варианти хиляди, цени горе долу еднакви, но не знам. Този дермосоник ме привлича.
Активен
moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #504 -: Юли 02, 2010, 21:16:49 »

Аз си взех някакъв антицелулитен на Евелин в червена опаковка,ако има резултат ще го похваля
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #505 -: Юли 03, 2010, 22:14:48 »

Един приятел на мъжа работи в аптека и ме напълни с тестери на Vichy Cellu Destock ..ще видим прави ли нещо, но той много ми го препоръча  Smile
Активен

moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #506 -: Юли 04, 2010, 13:55:13 »

Един приятел на мъжа работи в аптека и ме напълни с тестери на Vichy Cellu Destock ..ще видим прави ли нещо, но той много ми го препоръча  Smile
Ползвала съм Lipo Metric и останах много доволна,определено го препоръчвам.

Иначе аз да дам отчет след първото мазане с боклука на Евелин,слагам ги в най-най-най черния възможен списък!!!
Просто отвратително кремче,не знам аз ли получих някаква свръхчувствителност или си е такова,ама така ми запари на 5-тата минута от намазването,че съм се търкала сигурно половин час в банята,имах чувството че изгаряния ще получа,едвам съм го измила!
После пак горях,беше ми останало малко лосион на Ла рош,намазах се,дойде ми като манна небесна за тялото
И Аура Слим загрява,но това е просто нещо неописуемо!
Активен

lanalang
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #507 -: Юли 04, 2010, 19:30:27 »

Целутитът е ужасен проблем, от който пак само жените страдаме...За пореден път се убеждавам колко по-лесно е да си мъж в тоя живот  Big grin Тъй като ми се получи и на мен целулит след двумесечен прием на ОК, ще ви споделя как аз се преборих с него. Всъщност почти се преборих, защото имам още тук таме какво да желая Smile

На първо място е важно да се знае, че само кремът никога не помага - той трябва да е като допълнително средство срещу целулита, а не да се разчита само на него. Без спорт, диета и масажи не става.
Относно спорта - аз всеки ден отделям по 30 минути горе-долу за активна гимнастика. Това което правя е комбинирана програма от аеробика, гимнастика, тае бо, нарича се pump it up, има няколко разновидности в нета, може да се изтегли. Много е полезно и плуването, защото то тренира цялото тяло, не само определени зони.
Диета - задължително много вода , минималният прием трябва да е 0.03 х килограмите, ако може и повече - супер. Избягвам пържено, сладко и разни работи с много Е-та в състава. По една чаша фреш от лимон или грейпфрут всеки ден, както и чай от джоджен сутрин и вечер. Като добавка пия и таблетки ябълков оцет - имат диуретично действие и изчистват организма. Сутрин на гладно пия и една лъжица зехтин, след това 1 чаша гореща вода, изчиства стомашно-чревния тракт.
Масажи.. първо си правех сама всяка вечер и всяка сутрин с рол-он на Гарниер, с утайка от кафе и масаж с мед, който между другото е страшно ефикасен и прави кожата невероятно гладка. Сега започнах да ходя на масаж с вендузи.Горещо препоръчвам, на който може да си го позволи и да изтърпи болката, един от най-ефикасните методи. Може да се прави и вкъщи с вендузи от магазина, само че не знам кой ще има нерви 1 час да се разтрива и да си причинява доброволно болка.Cheesygrin У нас си правя и лимфо – дренажен с маркуч, много е просто, който иска да пише ЛС за подробности.
Ии естествено козметичните средства- аз използвах първо на Гарниер, след това си купих на Виши, много по-скъп.Е парите не винаги са гаранция за качество, изобщо не съм доволна. Моята козметичка ми препоръча някакъв гел на доктор Ренулд, но той е скъпичък – към 70лв и се поръчва по каталог. Иначе тя при процедурите ме маже с някакъв професионален и с маслото на Икаров от хвойна, а последния път ме намаза с червения на Евелин, който така яко загрява, че имаш чувството, че от кръста надолу си потопен в лава. След масаж ме увива във фолио, обличам се и стоя така 2 часа. Спала съм с найлоново фолио и у нас, също действа, за да попие продуктът добре. В момента използвам и антицулитен ексфолиант на Рефан , но той по-скоро заглажда и прави кожата мека, но за целулит нямам кой знае какви наблюдения.
Това е горе долу, за два месеца ефекта е доста голям. Но се иска и упоритост иии воля. Аз винаги като се отчая – а доста такива периоди съм имала, съм си представяла тялото си на плажа и за ефекта, който бих могла да постигна и това ми е давало стимул.
Успех на всички, които са се решили да се вкарат във форма за лятото.Smile
и поздравления на който е изчел всичко това...
Активен
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #508 -: Юли 04, 2010, 19:58:23 »

Мерси за съветите хубави са, но имам въпрос-ти как намираш толкова време , за да се занимаваш с целулита си?
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #509 -: Юли 04, 2010, 21:22:24 »

Да, и аз...в шок съм...
Активен
lanalang
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #510 -: Юли 04, 2010, 21:55:32 »

Всъщност не се изисква толкова много време - въпросните масажи с вендузи траят 1 час и се правят през ден, но аз ги правя по-рядко, защото просто няма свободни часове, та те изискват най-много. Всичко останало е сутрин и вечер по 2-3 минутки да се намажеш с крема, през ден преди къпане по 5 минутки да се попляскаш малко с мед, при самото къпане с ексфолианта или с кафе или с друго, 1 минутка масажа с маркуча, който всъщност представлява да си прокараш по 20 пъти на бедро маркуча и да го издърпваш силно нагоре (не съм сигурна дали обяснявам правилно) иии упражненията, които са 30 минути. Грубо сметнато изисква по 45 минути на ден (и то не наведнъж) всичко това без процедурите при масажист. Въпросът е да имаш желанието и да ти се занимава...Мен честно казано вече започва да ме мързи  Big grin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #511 -: Юли 05, 2010, 00:14:09 »

Оу, с мед никой не може да ме накара да се намажа... Толкова е лепкаво и брр. Но е абсолютно похвална програмата, която си измислила и следваш, супер.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #512 -: Юли 05, 2010, 08:50:26 »

Бам, губиш от тая неприязън към меда като мазило. Аз съм невероятно небрежна към себе си по принцип, но това, което правя с кеф, е цялостен пилинг/масаж с мед и морска сол. Мноооооого е гот и кожата направо се възражда. Няма подкожни косми, няма неравности, няма микропъпчици къде ли не, страхотно се чувствам след това. И като се направи в банята преди къпане няма и какво да му чистиш после, всичко се разтваря и оттича без проблем.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #513 -: Юли 05, 2010, 17:19:09 »

Гал сама ли си го правиш или ходиш
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #514 -: Юли 05, 2010, 17:21:53 »

Ами аз съм се мазала, но съм била в сауна и там някак си е по-различно, понеже се разтапя малко. Но вкъщи да налепкам просто не мога, ще направя всичко в мед, а и усещането ме побърква..
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #515 -: Юли 05, 2010, 17:23:31 »

Съвсем сама. Даже днес като се присетих покрай вас и си плескотих муцунката.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #516 -: Юли 06, 2010, 15:03:27 »

В какви съотношения и количества се прави тва с меда и солта за тяло? Ако случайно дойде момент, в който имам време и търпение за това?
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #517 -: Юли 07, 2010, 11:18:31 »

В събота ще се омазвам и аз с мед и морска сол Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #518 -: Юли 08, 2010, 09:46:23 »

О, съвсем на око - вземаш си удобно съдче, слагаш вътре мед няколко мощни лъжици с връх и ръсваш отгоре морска сол, почти едно към едно го правя, сега като се замисля. Само като си плескотя лицето морската я минавам през мелничка, че тия буци... И после мажеш, триеш, гребваш, плескаш... Smile
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #519 -: Юли 12, 2010, 19:14:56 »

Някой дали е пробвал това?

http://www.topshop.bg/relax_end_ton-83072-1072-pc.html?main=health&ils=10&irp=1&pcs=2

Знам, че не трябва много да вярвам, но на рекламата звучаха убедително.  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #520 -: Юли 13, 2010, 15:08:44 »

Ако не друго, поне ще се масажираш, което си е приятно Smile
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #521 -: Юли 13, 2010, 22:24:09 »

Ако работи.  Lol Едно време си бях взимала някакъв колан - пеперуда, дето не тръгна, хаха.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #522 -: Юли 14, 2010, 00:10:49 »

секси, преди време и аз исках да си купя масажор да си разбивам целулита, гледах го и тоя от рекламата ама не ми хареса че е с много къса дръжка....в крайна сметка си взех този: http://www.casada.co.uk/tappymed.html и съм много доволна  Wink
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #523 -: Юли 14, 2010, 10:33:20 »

В нас вече съм зарината с всевъзможни подобни работи, но вес "не ми остава време" за тях. И стигнах до заключението, че ако не отида на процудура в нас я камилата, я камиларя Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #524 -: Юли 14, 2010, 17:06:24 »

секси, преди време и аз исках да си купя масажор да си разбивам целулита, гледах го и тоя от рекламата ама не ми хареса че е с много къса дръжка....в крайна сметка си взех този: http://www.casada.co.uk/tappymed.html и съм много доволна  Wink

Това изглежда много тежко ?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: