star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Горещия стол се завърна!
Страници: 1 ... 81 82 [83]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещия стол се завърна!  (Прочетена 183915 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #2050 -: Февруари 14, 2013, 10:33:05 »

Хах, ми само от Вегас до Големия са към 450 километра. За два дена ще е само колкото да можеш да кажеш, че си била там. Smile

Аз не съм била, така че не мога да го кажа  Cheesygrin
Ама 450 км изобщо не е много, много добре знаеш, ако си шофирал по техните пътища Smile

Лошото е, че следващите са много по-красиви и стават доста повече километрите и да, най-добре да имаш поне седмица, за да обиколиш всичко...ама като нямаш.

Всеки си има ограничения за време, на някои се налага да видят Ниагара, Ню Йорк и Вашингтон за 3 дена с път от Мичиган  Lol По-добре е, отколкото хич да не ги видиш все пак (имам познати, които от 1 година са в Мичиган и още не са видяли трите гореспоменати, понеже били далече и трябвало много време да имаш...е мерси)
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #2051 -: Февруари 14, 2013, 13:00:21 »

Тъкмо това щях да кажа,че са 2 градчета,демек пак не става много,ама айде добре се измъкна. Инак за това,че са две държави и бам,абе много са еднакви и няма да се усетиш особено. 450 км наистина не са особено много.

Корни,като живееш там не ти е под пара особено,не е като да идеш на екскурзия и да почнеш да се мяташ на забележителности моментално. Аз тук съм от година и нещо,и още не съм ходила до Стоунхендж примерно.
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #2052 -: Февруари 14, 2013, 15:29:21 »

Никой не ще нищо да пита...не съм интересна  Lol Lol Lol
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #2053 -: Май 02, 2013, 19:23:27 »

Това беше безумно забавна тема навремето, защо сте я изоставили, дами ?  Confused
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Страници: 1 ... 81 82 [83]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: