star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 403060 пъти)
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #1600 -: Март 13, 2010, 14:21:29 »

Има в аптеки Санита & Авеню (със сигурност), скоро гледах. Sensibio H2O - мини опаковки (travel size), 250 ml & 500 ml.
В момента тече и промоция към серията Атодерм - 2 душ гела (500ml) на цената на 1.
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #1601 -: Март 13, 2010, 14:22:54 »

Има в аптеки Санита & Авеню (със сигурност), скоро гледах. Sensibio H2O - мини опаковки (travel size), 250 ml & 500 ml.
В момента тече и промоция към серията Атодерм - 2 душ гела (500ml) на цената на 1.

Супер, мерси, аз само в Ремедиум търся такива неща. Smile
Активен
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #1602 -: Март 13, 2010, 23:49:50 »

В аптеката в Мол "Скай сити" има такива мицеларни води,предполагам ,че и в Мол-а на Стамболийски има.В момента има промоционални пакети на кремовете "Себиум Мат" ,плюс безплатен гел за измиване на лице и "Себиум мат тенте" + измивен гел в пакет,като тези са за мазна и проблемна кожа.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #1603 -: Март 14, 2010, 10:21:42 »

Имам тъмни кръгове под очите и адските бръчки. Използвам хидратиращ крем на Ла Рош и се чудя какво да правя. Млада съм за нещо против бръчки, нали?

Мисля да ходя на дерматолог, ама като ми излезне някой свободен час от уни.
Активен

Моето име е Любов.
des_inkata
Newbie
*

« Отговор #1604 -: Март 14, 2010, 10:41:15 »

Вземи си крема на Нукс "Нирванеск".Той е за тъмни кръгове и за първи мимически бръчки.С много хубав хидратиращ,успокояваш и релаксиращ ефект е.Има семена от син лотос, полски мак  които по премахват бръчките...аз съм купила на сестра си такъв...много тъмни кръгове имаше ,а сега намаляха.Струва около 37лв.
Активен

В гърдите ми има сърце,
което в мен се взира.
че това не е края,
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1605 -: Март 14, 2010, 11:59:59 »

Десинката, какво значение има колко струват? Ако не съм ги пробвала няма да говоря. Махат водоустойчив грим, спирали, фон дьо тени, ама с триста зора, търкане и пак остават остатъци. А някои нещо въобще не ще да ги маха и е нормално.

А шрууми, ревлона принципно не е лош, той специално е водоустойчив, доста покривен.. И за това се маха сложно.

Аз точно този Нирванеск съм го пробвала и не съм очарвана между другото.
« Последна редакция: Март 14, 2010, 14:58:04 от Bambina » Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #1606 -: Март 14, 2010, 12:57:53 »

Бам, принципно няма лошо да сподели цената понеже аз примерно нямам особено големи възможности в момента и повече от 50 лв биха ме натоварили. Но честно казано бих предпочела да се консултирам със специалист понеже смятам, че с професионалната козметика шега не бива.

По време на сесията бях си обезобразила лицето неволно. Четейки съм се чоплила без да се усещам. Беше ме срам да изляза, за да ида на лекар. Като отидох в кожна жената ми обясни, че това не е акне и каза, че е на стрсеова основа и че се чопля. Изписа ми едно кремче, с което пъпките изчезнаха за седмица( аз мислех, че ще стоят поне месец още) и един страхотен продукт на себамед, който много искам да ви похваля. Имам разширени пори и черни точки, отврат. От около 2 месеца се мия сутрин и вечер с пяната на Себамед и има очеизвадна разлика. Порите се постесниха и имам значително по-малко точки. Никога не съм вярвала, че този проблем има решение. Кожата става много мека и нежна.
Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1607 -: Март 14, 2010, 12:59:51 »

Kak konkretno se kazva pianata?
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #1608 -: Март 14, 2010, 13:03:52 »

Sebamed clear face, антибактериална почистваща пяна. Бяха ми предписали и някакъв гел, но аз все още се мотая и не съм си го купила. Ако някой е ползвал нека сподели.

Намокряш лицето, намазваш го и седиш 3-5 минути така. Пише, че "извлича" излишния себум.
Активен

Моето име е Любов.
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1609 -: Март 14, 2010, 14:46:40 »

Ох, не искам да се меся в темата, обаче ми направи впечатление - това да работиш в аптека в мола и това да си специалист дерматолог са две съвсем различни неща, ще ме прощавате.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1610 -: Март 14, 2010, 15:01:51 »

Хепи, а изсушава ли кожата, как я чувстваш след пяната?
Бам, принципно няма лошо да сподели цената понеже аз примерно нямам особено големи възможности в момента и повече от 50 лв биха ме натоварили. Но честно казано бих предпочела да се консултирам със специалист понеже смятам, че с професионалната козметика шега не бива.

Повече от 50, да, обаче какъв е смисълът да дадеш 20-30 и да няма резултат, който те удовлетворява.. смисъл все едно на вятъра отиват и тези 20..
И следващото, което казваш, няма логика. 'Професионална' козметика ? Просто е по-висок клас и е по-скъпа, нито е по-страшна, нито трябва да се внимава повече с нея. Ако трябва да сме честни трябва да си много по-внимателен с избора на по-евтините неща и тези, които се продават в аптеката, защото едните са съмнителни, а другите са специфични, а може би и по-агресивни, в отделни серии.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #1611 -: Март 14, 2010, 15:18:14 »

Под професионална имам предвид медицинска. Примерно ако си купя крем за 50 годишни дами в менопауза не мисля, че ще ми се отрази много добре. Просто след като посетих дерматолог разбрах колко добре могат да преценят кожата ти и да ти препоръчат нещо, което наистина да даде резултат. Само да ми мине анатомията и ще ходя при моята прекрасна лекарка да ми каже нещо за зоната около очите и да види колко по-добре съм сега.

Толкова много съм се борила с тия пори и пълнежа им, че ми става зле.

Кожата ми след измиване е страшно мекичка и я чувствам свежа сякаш диша. Преди се омазняваше леко в Т зоната сега е просто перфектна.

В момента имам леко лющене в областта на бузите, но то е причинено от слънчево изгаряне и силен вятър в планината, не е от пяната.
Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1612 -: Март 14, 2010, 15:22:43 »

Ох, не искам да се меся в темата, обаче ми направи впечатление - това да работиш в аптека в мола и това да си специалист дерматолог са две съвсем различни неща, ще ме прощавате.

А кой казва, че е едно и също Blink

Аз, например, имам диагноза от дерматолог и от там насетне мога да се консултирам с аптекар, а и сама да преценя, за този тип кожа какви средства да прилагам. Искам да кажа, че състоянието ми не е за лечение, а просто изисква внимателен подбор на подходящи продукти. Не си предписвам сама лекарства, нито прилагам някакви медикаменти, които са неудачни за състоянието ми.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1613 -: Март 14, 2010, 15:28:26 »

Примера ти е малко и странен и не го разбрах в каква връзка би си взела крем за жени в менопауза, ама нищо. Smile А щом имаш предвид 'медицинска' - и аз съм на същото мнение.

Ще я пробвам и аз пяната, щом казваш, че е приятна и почистваща. Трябва да си взема и аз нещо за т-зоната, специално.

Фей, не мисля, че се отнася за теб, това което каза Гал.
« Последна редакция: Март 14, 2010, 15:30:41 от Bambina » Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1614 -: Март 14, 2010, 15:35:54 »

Да, ок, аз не се засягам нещо. Просто не разбрах защо изтъква нещо очевидно?!
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3157

« Отговор #1615 -: Март 15, 2010, 11:29:13 »

Минавам да похваля крем Бочко LolБях станала като гнусна жаба с пъпки по гърба и деколтето,муцуната и чак в косата. От къде се взеха толкова много пъпки не мога да си обясня (къпя се и се пера все пак). И реших да се намажа тук тамс този крем и всичко засъхна и изчезна. Сега обмислям пяната на Себамед да си взема, защото половината ми лице е съъс суха кожа,ама другата половина има гадни пори.
Активен

des_inkata
Newbie
*

« Отговор #1616 -: Март 15, 2010, 20:29:07 »

Пяната на Себа мед е хубава

Десинката, какво значение има колко струват? Ако не съм ги пробвала няма да говоря. Махат водоустойчив грим, спирали, фон дьо тени, ама с триста зора, търкане и пак остават остатъци. А някои нещо въобще не ще да ги маха и е нормално.

А шрууми, ревлона принципно не е лош, той специално е водоустойчив, доста покривен.. И за това се маха сложно.

Аз точно този Нирванеск съм го пробвала и не съм очарвана между другото.
Добре.Кажи тогава от какво си доволна и го препоръчай за да знаем и ние.Мисля,че за тъмни кръгове не е нужно да се посещава дерматолог.
Нукс са продукти,нойто са на растителна основа и ефекта им е по-бавен.Мога и да кажа крем с бърз ефект,но след спиране на ползването му....ще даде обратен ефект...Но всеки изказва мнение.

Активен

В гърдите ми има сърце,
което в мен се взира.
че това не е края,
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #1617 -: Март 16, 2010, 00:24:00 »

от тази пяна и аз съм много доволна
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #1618 -: Март 16, 2010, 10:35:33 »

Понеже бая народ зарибих предлагам, ако  на вас не ви харесва да ме замеряте с шишетата, тъкмо ще си имам за няколко години напред.
Активен

Моето име е Любов.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1619 -: Март 16, 2010, 10:41:37 »

Супер информация, ще я взема за сестра ми, че тя освен миене с продукти, никакви други грижи не полага за лицето си, а има нужда.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1620 -: Март 16, 2010, 17:03:32 »

Добре.Кажи тогава от какво си доволна и го препоръчай за да знаем и ние.Мисля,че за тъмни кръгове не е нужно да се посещава дерматолог.
Нукс са продукти,нойто са на растителна основа и ефекта им е по-бавен.Мога и да кажа крем с бърз ефект,но след спиране на ползването му....ще даде обратен ефект...Но всеки изказва мнение.

Аз от какво съм доволна съм казала, не се приятеснявай. И не съм казала, че за тъмни кръгове се посещава дерматолог, макар че ще е полезно, а че въпросният Нюкс не ми харесва. На мен. И има един куп други, които са по-добри. Пак според мен, защото имам широк опит, така да се каже. Тия глупости за бързите и бавните, и обратните ефекти - излишни са. Ако нещо работи, работи от първата опаковка. Пределно ми е ясно какви продукти са Нюкс и имат някои страхотни неща, които ползвам, просто казвам, че точно този, не е от тях. А не е на най-малката цена, че просто да направиш проба-грешка.

И всяка кожа е индивидуална, аз не съм дерматолог, че да казвам кой какво да си купува, тук просто си споделяме личен опит. Опитай се и ти да вникнеш в това. Ще ти е полезно.

Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1621 -: Март 16, 2010, 19:00:41 »

Аз си купих вълшебната пяна. Още нямам отзиви, де, но много лека и приятно уханна е Smile
Купих и Дюкре Аргеал, ще дам мнение и за него.
Купех си и Елудрил и Живасепт и пак оставих близо 50 лева в тая аптекаааа Huh
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1622 -: Март 16, 2010, 21:38:35 »

А, Елудрил, ето от какво имам нужда.  Cheesygrin
Аз пък нещо не съм доволна от Biotherm. В началото кожата ми стана страхотна, а ето че пак се появиха черните точки. А никога не съм била така стриктна и последователна. Искам и аз вълшебна пяна  Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1623 -: Март 16, 2010, 21:46:08 »

И аз бих скочила на тази пяна, ама ще ме изсуши, така подозирам. Аз и без тва съм сухотевица, ама пък имам шибани черни точки по носа.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1624 -: Март 16, 2010, 21:47:21 »

Моите черни точки превзеха доста голяма площ, което взе да ме тревожи. При първа възможност ще си взема пяната  Smile
Активен

Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: