star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 389406 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #1475 -: Октомври 28, 2009, 13:29:14 »

как успявате.....мен много ме дразни като почне да се омазнява...

Ути и моята е руса (или по точно до скоро беше) и точно като почне да се омазнява в корените много си личи  Rolling Eyes
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1434

« Отговор #1476 -: Октомври 28, 2009, 13:32:08 »

Ами аз не се харесвам с пусната коса, защото ми пречи и почти винаги съм с вързана... Моята обаче си е естествена... не съм я боядисвала...  Rolling Eyes
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1477 -: Октомври 28, 2009, 13:36:09 »

аз моята не я бях боядисвала почти 2 години вече...ама миналата седмица я минах с една безамонячна малко да сменя имиджа и сега съм брюнетка...ама то ще падне....
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17386

A believer

« Отговор #1478 -: Октомври 28, 2009, 14:10:45 »

Ами моята беше светло руса, но сега потъмня доста и аз я изрусявам допълнително. В корените е тъмно руса и изглежда точно мръсна.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #1479 -: Октомври 28, 2009, 15:00:46 »

Аз в общи линии я къпя на третия ден, като много зависи с какъв шампоан е мита и от него зависи как изглежда на третия ден. Хич не ме интересува дали е на често или не. Не мога да си представя да изляза някъде или да се видя с някой и само защото трябва да я мия не толкова често, да не се изкъпа.Не говоря за къпане всеки ден, а примерно да чакаш 4-5 дни Shocked
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1480 -: Октомври 28, 2009, 15:04:03 »

И моята мазнее напоследък. Мия я през ден почти, понякога успявам да я изтрая и я мия на третия ден, ама си е гадна...шампоанът ми е смотан, ама реших да сменя малко Керанов, че вече ги ползвам 3 години без смяна никаква и реших, че е време, не че не съм доволна от тях...скоро пак ще си взема, само малко да ми отвикне...
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #1481 -: Октомври 28, 2009, 15:19:57 »

Алинче, ние се къпем бе. Само косите не.  Cheesygrin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7779

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1482 -: Октомври 28, 2009, 15:23:19 »

Моята ако по някаква причина е мръсна или омазнена, а не мога по друта някаква причина да я измия, плета гръцка плитка. Много добре ми се получава  Cheesygrin
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #1483 -: Октомври 28, 2009, 15:29:54 »

Златна, каква е тая гръцка плетка/
Аз нищо не мога да й направя докато пак не ми порасне
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1484 -: Октомври 28, 2009, 16:26:42 »

Омазняването много зависи от това каква маска/ балсам ползвате и как го нанасяте. За съжаление повечет по-евтини маски не подхранват, а само страшно утежняват, омазняват и олъскавяват косъма, при това за един ден. После вече е спластена. Както и зависи от това да внимавате къде нанасяте продуктите след шампоана - хващате на опашка и мажете само нея. По-нагоре -не. Корените се омазняват достатъчно и сами. И другото - навикът с постоянното пипане на косата. Страшно бързо води до банята.

А на колко дни ще се миеш, сме коментирали - зависи от косата. Когато бях руса я миех веднъж на 5-6 дни. И пак не можеше да се омазни. Сега - на третия ден, защото вече е здрава.

И как така не можете да си измиете само тялото Confused Шапка за къпане + кърпа. Никога не ми се мокри. Максимум някакви стърчащи косми по периферията.То иначе постоянно трябваше да си мия главата..
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 16:30:30 от Bambina » Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #1485 -: Октомври 28, 2009, 16:45:44 »

Някой да даде отзиви за това кремче  Smile
Аз вече си го купих, ама да питам.

Активен

Моето име е Любов.
alin
Newbie
*

« Отговор #1486 -: Октомври 28, 2009, 17:01:13 »

Алинче, ние се къпем бе. Само косите не.  Cheesygrin
Споко, бре. Това не го поставям под съмнение Wink
Аз на темата с косите съмного чувствителна, защото имам приятелка, която все си ходи с мръсна коса и като я питам защо пак не си си измила косата тя ми казва, че я мързи, че много късно се прибрала вкъщи от работа и какво ли не. Е хубаво де ама цял ден на работа с тая мазна коса не ти ли е неудобно? Blink
И аз разбира се имам моменти, в които съм с мазна коса. Ето например вчера беше нещо страшно, ама нали съм болна и не мърдам от нас Cheesygrinе все пак вечерта си я изкъпах.
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 17:04:10 от alin » Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1487 -: Октомври 28, 2009, 17:01:18 »

Би трябвало да е добро предвид марката. Уна, стига с тия плетки, шемет мой прекрасен. Плитка, известна е като рибя кост. Абе не си ли ме виждала така?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1488 -: Октомври 28, 2009, 17:04:27 »

Ми би трябвало, ама не е.. На мен ми миришеше гадно. Ако си беше взела варианта XL, с UV защитата щеше да си наистина доволна. Аз моя го подарих, беше като този, който ти си си взела, защото и ми лепнеше.
А другият му вариант е уникален. Но се отворих чак след това и аз.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #1489 -: Октомври 28, 2009, 17:05:44 »

Е тази рибна кост винаги ми е било интересно как може сам да си я сплетеш.
Брей каква си сръчна Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1490 -: Октомври 28, 2009, 17:07:00 »

Майсторлък си е, Алин, и на мен ми е трудна Smile Ама аз нямам и чак толкова коса Lol

Едно време майка ми, ми я сплиташе така, много е красиво. Аз я знам като 'рибена кост', явно има и други наименования
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1491 -: Октомври 28, 2009, 17:12:22 »

На мен пък хич не ми седи хубаво вързана, пък и не мога много да си правя разни прически...рибя кост мога да си плета сама, ама не ми седи добре заради пластовете, стърчи отвсякъде...имам много разни бебешки косички и те ми бутат прическоправенето, което включва заголване на чело Cheesygrin Много съм некадърна значи, нищо не мога да си направя с косата. Вие откъде взимате идеи и умения?

Бам, аз мажа само опашката, никога не плескам нищо вкорените и пак съм мазница...иначе е вярно, че доста си я пипам и тва много ускорява процеса...

По въпроса за кремовете-взех си Толериана, ама малко ми лепне и той...само веднъж дневно си го мажа, ще го изтрая докато свърши де, и без това не е много...иначе кожата ми изглежда много добре Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #1492 -: Октомври 28, 2009, 17:16:05 »

А това със стърчането просто тотално ми убива възможността да съм на рибена кост точно заради пластовете.
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #1493 -: Октомври 28, 2009, 17:22:42 »

Би трябвало да е добро предвид марката. Уна, стига с тия плетки, шемет мой прекрасен. Плитка, известна е като рибя кост. Абе не си ли ме виждала така?
никога не съм те виждала с плетка на главата  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1494 -: Октомври 28, 2009, 18:11:15 »

На мен пък точно като ми се омазни и сплеска косата просто ми стои трепачесто, иначе на чиста е абсурд да докарам вид на изглед.
А я плета... ми горе долу на сляпо. Но би трябвало да се справиш като знаеш как става. Е, не е като да си метна по 15 кичура от всяка страна де, карам както дойде.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #1495 -: Октомври 28, 2009, 19:02:34 »

Ми би трябвало, ама не е.. На мен ми миришеше гадно. Ако си беше взела варианта XL, с UV защитата щеше да си наистина доволна. Аз моя го подарих, беше като този, който ти си си взела, защото и ми лепнеше.

XL не е ли за мазна или суха кожа?
Моята е семесен тип затова избрах този. Изчистих си лицето и се намазих. Засега нито ми лепне, нито ми мирише лошо. Даже мирише приятно. Друг въпрос дали наистина ще хидратира, ама ще споделя после  Smile
Активен

Моето име е Любов.
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1496 -: Октомври 28, 2009, 19:24:15 »

Галя аз много харесвам как ми седи на мен тая рибена кост...ама сама посмъртно не мога да си я сплета за съжаление....как се справяш смаа  Confused
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1497 -: Октомври 28, 2009, 22:20:43 »

Ми справям се, как да ти обясня...
*Между другото, като ми каже някой Галя и съм на косъм от гърчове.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #1498 -: Октомври 28, 2009, 23:16:36 »

По този повод и аз се сплетох днес Smile
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1499 -: Октомври 29, 2009, 17:20:40 »

XL не е ли за мазна или суха кожа?
Моята е семесен тип затова избрах този.

Не е. XL има и за смесен тип, склонна към омазняване кожа. Разликата е в UV фактора, както споменах вече.
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: