star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 403100 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 12021

« Отговор #1425 -: Октомври 03, 2009, 18:10:39 »

Тия пластмасовите четки ми правят миглите на нищо, ужасни са. На мен ми трябва нещо, което да ми ги разделя, иначе не че имам особена нужда от спирала...

Днес си харесах едно червило на Исадора, но течно, даже може би да беше гланц по-скоро, но не съвсем блестящ. Тепърва ще търся обаче.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1426 -: Октомври 03, 2009, 18:29:37 »

Точно, че и на мен никога не успяха да ми харесат. Естествения косъм си е, естествен косъм. Гримира миглите с лекота. В момента има една спирала, но не мога да се сетя каква, която комбинираше двата вида - косъм и пластмасови ресници, може би тя ще има по-голям ефект. Но само пластмаса - найн. И самият макияж се рони страшно неприятно, на повечето.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1427 -: Октомври 04, 2009, 00:18:18 »

Знаех си за Исадора, Лорет. Kiss
А между другото, на мен спиралата ми е на Исадора и съм доволна. Не съм пробвала ИСЛ, но тази на Исадора е първата, която не ми се слепва и не се разтича, разпада, разкапва. А, и не се просълзявам като тръгна да я свалям.
http://www.isadora.com/?id=1387
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 00:21:16 от Galina_Dim » Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1428 -: Октомври 19, 2009, 23:00:42 »

препоръчвам шоколадец Милка Ски Джой, много е силен Screaming
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #1429 -: Октомври 20, 2009, 23:31:46 »

Отворих българския сайт на Л'ореал и се разочаровах, защото исках да ви препоръчам един техен фдт, но виждам, че не са го лансирали все още. Но все пак ще си кажа, че съм много сатисфайд с тоя продукт. Cheesygrin Става дума за серията йм Studio Secrets, с една идея са по-скъпи от другите йм продукти, но изглеждат наистина обещаващо.

След като изпразних флакончето на първия ми фдт на Estee Lauder през живота и с горчивина установих, че толкова пари на месец не мога да отделям (онзи ми го купи мама, ехехе) тръгнах да си диря хубав заместител на приемлива цена. С още по-крива усмивка казах на касата "данке" и си излязох с лореалското фондьотенче, но тая сутрин много се възхитих. Вярно, не е толкова издръжлив като Ести Лаудер - след 12 часа навън леко далеко се губи прекрасния ефект, но иначе за лесно нанасяне, свежо излъчване и т.н. е просто супер.

Давам линк към клипче за серията, ако се появят в Бг, ви съветвам да ги пробвате!
http://www.youtube.com/watch?v=eDnzsj7X-Q4
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1430 -: Октомври 21, 2009, 13:12:10 »

Мишел, аз и още по-рано съм ги препоръчвала - разкошни пудри и фон дьо тенс, на приемливи цени + смея да кажа отлично качество - Ревлон. И илюминаторите и фдт'с и блестящите пудри, всичко. Пробвала ли си ?
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #1431 -: Октомври 21, 2009, 13:45:35 »

Аз бях изненадана от Ревлон,не знам и аз защо.Минералната пудра само съм ползвала и адски ми хареса.Въпреки,че бях предубедена(и това не знам защо Lol ).Мисля да пробвам и други техни неща.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1432 -: Октомври 21, 2009, 13:50:14 »

Всичко им е хубаво, а ФДТ са им много, ама много трайни. Има и едни блестящи пудри, с частици - хем са икономични, хем красиви. Съвсем малко по-скъпи са от Л'ореалите, примерно.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #1433 -: Октомври 21, 2009, 20:42:04 »

Мишел, аз и още по-рано съм ги препоръчвала - разкошни пудри и фон дьо тенс, на приемливи цени + смея да кажа отлично качество - Ревлон. И илюминаторите и фдт'с и блестящите пудри, всичко. Пробвала ли си ?
Мда, последните години бях на Колор Стей за мазна кожа, но започна да ми става прекалено сух, пробвах същия за по-суха и се оказа, че ми мазнее.. Чудех се сега дали да не си взема минералната йм пудра, но чесно казано не съм съвсем наясно как така се нанасят тия пудри и стоят като фдт Red face...
Искаше ми се и разнообразие малко.
Активен

C’est tout!
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #1434 -: Октомври 23, 2009, 13:45:32 »

моля препоръчайте ми хубав фдт  Wink

Кожата на лицето ми принципно е смесена и чувствителна (зимата изсъхва многои почва да се лющи на места дори)...трябва ми нещо овлажняващо, но не омазняващо  Rolling Eyes
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #1435 -: Октомври 23, 2009, 13:49:40 »

Малко по-горе са описани добри ФДТ.

Аз да питам за нещо, което да маха грима. Преди ползвах една пяна на Джонсън в едно розово шишенце, но вече никъде не мога да я намеря. На някоя друга марка да има подобен дегримьор на принципа все едно е течно сапунче или пяна и с водичка да се маха грима. Тоници и тоалетни мрека не ползвам за това.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1436 -: Октомври 23, 2009, 13:52:24 »

те са описани ама не са за моя тип кожа...затова попитах  Smile
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #1437 -: Октомври 23, 2009, 14:02:01 »

Малко по-горе са описани добри ФДТ.

Аз да питам за нещо, което да маха грима. Преди ползвах една пяна на Джонсън в едно розово шишенце, но вече никъде не мога да я намеря. На някоя друга марка да има подобен дегримьор на принципа все едно е течно сапунче или пяна и с водичка да се маха грима. Тоници и тоалетни мрека не ползвам за това.
Алин, аз съм много доволна от едно почистващо на Dr. Scheller - сребриста тубичка, с нар. Почиства сравнително добре и има приятен едва доловим аромат, което ми беше важно. Много предубедена си го взех, защото не обичам да си сменям продуктите, но почистващото на Л'ореал, което ползвах, го спряха от производство.
И аз не обичам тоалетни млека за почистване на грим, та ще ми бъде интересно да чуя и други предложения.

Ето снимка:

П.С.: Взех си го от Германия, но като се прибрах видях, че и в България са ги пуснали.

те са описани ама не са за моя тип кожа...затова попитах  Smile
Джъст, има фдт на Ревлон, да речем, за различни типове кожа. Но щом ти е чувствителна кожата, ако не търсиш нещо супер покривно, защо не пробваш с тониращ крем? Приятелка с такава кожа беше много доволна от тон. крем на Ла Рош Позе, предотвратяваше й появата на лишеи през зимата и подобни такива...
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #1438 -: Октомври 23, 2009, 14:05:02 »

За пръв път го виждам този продукт, но може да го пробвам. Е от къде ще го намеря е друг въпроса Cheesygrin
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1439 -: Октомври 23, 2009, 14:05:55 »

не искам да е само тониращ крем...имам си такъв, ама искам да покрива все пак (ама не като маска, а нещо по-леко)
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #1440 -: Октомври 23, 2009, 14:07:03 »

За пръв път го виждам този продукт, но може да го пробвам. Е от къде ще го намеря е друг въпроса Cheesygrin
Ми в моя град знам къде продават, ама в София.. Rolling Eyes
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #1441 -: Октомври 23, 2009, 14:08:21 »

Прледполагам, че в големите аптеки ще го има
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #1442 -: Октомври 23, 2009, 14:14:23 »

Прледполагам, че в големите аптеки ще го има
По-скоро в магазини за козметика, среден клас е, като Джонсън, Нивеа и Ко.
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #1443 -: Октомври 23, 2009, 14:15:50 »

Сега ще отскоча до Бонжур да видя дали има нещо подобно. Мерси Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #1444 -: Октомври 23, 2009, 15:01:23 »

Въпросното беше свършило, но си взех на Клинианс подобно с отмиване. Най-после.Много съм доволна за момента. Дано не люти на очите от него Cheesygrin
Активен
bella
Newbie
*
Публикации: 687

« Отговор #1445 -: Октомври 25, 2009, 18:40:17 »

Хора, одисеята с мойта мазна коса продължава с пълна сила. След два броя Рене Футерер и ебаси адския пърхут, с който почти се преборих, се чудя какво да правя вече. Явно единственото, което ми остава, е да я мия всеки ден или през ден най-много.
Сериозно се замислям дали да не и трясна една боя, ама май още не ми стиска.
И специално към козметичните гурута: можете ли да ми препоръчате фдт, марка и цена - без значение, за кожа склонна към омазняване. Иска ми се да е по-лек, т.е. да е по-рядък (като крем за лице) и да се нанася лесно, както и да е подходящ за дневен грим, дано ме разбирате - да не стои като маска, а възможно най-естествено. Мерси  Smile
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #1446 -: Октомври 25, 2009, 20:22:06 »

Аз също имам мазна кожа в Т-зоната и ползвам само минерални пудри, защото според мен стоят по-естествено. Течен фдт не съм си купувала вече от 2-3 години (от както пуснаха пудрите). В момента съм с тази http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=183351&catid=107423&cmbProdBrandFilter=53866&trx=GFI-0-PLP&trxp1=107423&trxp2=183351&trxp3=1&trxp4=2&btrx=BUY-GFI-0-PLP
Също можеби трябва да си смениш крема за лице, не само грима. Ексфолиация, тоник за мазна кожа + крем за намаляване на омазняването в комбинация правят чудеса. Clinique и Neutrogena имат хубави комплекти.
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 20:23:48 от amber4e » Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #1447 -: Октомври 25, 2009, 22:17:28 »

Бела, търси non-oily формули!
Едно си баба знае, едно си бае, но Колор Стей на Ревлон за мазна кожа бих ти го препоръчала, с една основа отдолу.
Активен

C’est tout!
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #1448 -: Октомври 26, 2009, 14:32:02 »

Явно единственото, което ми остава, е да я мия всеки ден или през ден най-много.

Това е супер погрешно. Колкото по- мазна е косата, толкова по - рядко трябва да я миеш. Това в правилото. Аз съм с  мазна коса и всички фризьори досега са ми го казвали, но все не им вярвах или по- скоро не ми се седеше с мазна коса. Но няколко пъти издържах. Седиш 3-и и 4-и ден с мазна коса или колкото издържиш. Преди ми се омазняваше на 1 ден след измиването, сега издържа 4-5 дни. Просто трябва да я тренираш. Колкото повече я миеш, тя повече себум отделя. И по форуми съм чела от опит на жените същото- т.е. че трябва да се помъчиш да разредиш миенията. Аз печеля и 1 ден с сух шампоан- сега ползвам на Клоран с коприва. Той е без отмиване. Пръскаш и поема част от омазняването.  Wink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

alin
Newbie
*

« Отговор #1449 -: Октомври 26, 2009, 14:34:44 »

Я, този шампоан не съм го виждала. И доволна ли си от него?
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: