star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 417188 пъти)
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #1225 -: Юни 02, 2009, 18:53:00 »

Тя моята вече е разбита... Unsure Ама не мога да отрежа всичко изгорено все още, защото имам дебело лице и големи бузи, та една къса прическа би ми нанесла доста сериозни травми...
От друга страна фризьорът ми каза, че докато имам боядисвана коса по главата, трябва да ползвам шампоани и маски за боядисвана коса. Но от тях 15-те сантиметра моя си коса в корените се сплесква, смачква, натежава.. Та нещо ми е много сложно да реша какво трябва да използвам. Залагам на стилизацията, че да не изглеждат краищата особено потресаващи иии чакам... Rolling Eyes

А, Але, ако ползваш Casting na L'oreal, да знаеш, че точно кафевите йм цветове с карамелени, шоколадови и медни отблясъци са с около два тона по-тъмни от показаното на картинката. Аз изпробвах почти всички по едно време и все на тъмно-кафяво до черно биеше.
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #1226 -: Юни 02, 2009, 19:45:45 »

Бамб,найди ми снимки.И я ми кажи за тая Bes,понеже все съм се боявисвала на фризьори или вкъщи,ама с купени от фризьорите бои и главно Лореали и Вели.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1227 -: Юни 03, 2009, 16:32:19 »

Да ти найда снимки на цвета ли ? BES е (страшна) белгийска задяща боя за коса, която даже подхранва, с много готини цветове. 11-12 лв е, но единствения проблем е, че ужасно трудно се намира. Ако си склонна към алергии също е идеална, защото е пречистена откъм много химикали. Вярно, цвета пада по-бързо, но за сметка на това, не пада на черта, а се отмива плавно. Специално цветовете, които се водят natural, не можеш да ги различиш от естествен цвят, след като се боядисаш. А и не само тях, в интерес на истината. И за капак косата не ти линее, не се съсухря и нямаш косопад, както се получава от по-силните бои.  В козметични магазини трябва да я има.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #1228 -: Юни 03, 2009, 16:41:45 »

Снимки на цвета,да.Ако може,нали.Все пак.Разбира се.Благодаря.

Утре ще се боядисам,дотогава трябва да ми е план-графика организиран какво и как.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1229 -: Юни 03, 2009, 16:59:27 »

До утре няма да намериш боята, значи. Снимки на цвета, ух. Скайп ?
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #1230 -: Юни 03, 2009, 17:08:46 »

Скайп.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13795

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1231 -: Юни 07, 2009, 15:19:34 »

Много трудно ми беше да избера тема, в която да попитам  Lol Според вас мили дами, удобни ли са силиконовите сутиени, тези които прилепват към бюста. Аз мога май и сама да си отговоря, но може случайно да има някоя марка, която да е най-най и да си заслужава. Трябва да си намеря хубав, качествен, удобен и подходящ сутиен за роклята. Но съм в голяма чуденка, защото ще е с гол гръб и сравнително изрязано диколте, което ще е прикрито с дантела. Та не трябва да се забелязва тоя сутиен, даже да е без презрамки. И нищо не ми хрумна, освен този силиконов цицо-държач  Rolling Eyes Приемам съвети всякакви!!!
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1232 -: Юни 07, 2009, 15:21:18 »

нужно ли е да си със сутиен? Cheesygrin Аз ако имах цици, никога нямаше да слагам.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #1233 -: Юни 07, 2009, 15:22:37 »

Нужно е, някак на сватбата не мога да си представя да си мяткам цицките  Lol Вече не кърмя и са си пак същите и малки  Razz
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12039

« Отговор #1234 -: Юни 07, 2009, 15:26:36 »

Пупи, по-добре пришийте към роклята някакви подплънки, отколкото това силиконовото. Най-вече това ,че страшно спарва, е много неприятно - буквално тече пот изпод тях, дори и да не ти е топло. А пък вие с тази августовска сватба...
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1235 -: Юни 07, 2009, 15:29:06 »

И това мислехме, ама съм им ужасни чашките. Наистина са кошмарни, само това не ми хареса в тях...Гърдите ми приличаха като на Мадона от 80-те, остри и щтръкнали напред  Lol Абе знаех си, че сутиена ще е препъни-камъка. Накрая ще се замисля за без сутиен, тя няма да прозира...ама наистина трябва да имам поне нещо под ръка за пробата.  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #1236 -: Юни 07, 2009, 15:42:47 »

Тогава си избери някой от сутиените ти, който ти стои добре и му отрежи чашките - може да звучи доста евтино, но пак е по-добре от силиконовите, а и в крайна сметка е важно как изглежда роклята отвън.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #1237 -: Юни 07, 2009, 17:11:22 »

Бях с такива силиконови чашки на бала си и уж не бяха от най-най-смотаните (после установих, че всички са еднакви..), и беше добре, защото самата рокля си имаше нещо като корсет, просто моите гърди бяха прекалено малки за нея, един вид каквито и да било подплънки щяха да свършат работа, защото имаше "основна конструкция" Lol, която да държи силиконовия сутиен. Прибрах си се с гърди, фалове нямаше...
После реших да пробвам да сложа въпросния сутиен на един потник без гръб и от танци-манци просто се смъкна на първия час. И както Лора каза - спарва ужасно много!
Активен

C’est tout!
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #1238 -: Юни 07, 2009, 17:43:17 »

Aз така на бала бях с бюстие, но не го изпълвах напълно  Rolling Eyes и отрязах чашките на 1 мой стар сутиен и ги приших към бюстието. Стана хем удобно, хем постигнах целта.  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Лора
Newbie
*

« Отговор #1239 -: Юни 07, 2009, 18:02:18 »

Пък и вечерта след сватбата, нали младоженецът ще иска да си ползва свещеното право да свали собственоръчно роклята ти и гледката меко казано ще го озадачи  Lol Ох, като се сетя Салсеро как ми се смя на чашките, когато се преобличахме за танца ни на сватбата  Lol Всъщност не точно се смя, по-скоро беше искрено изумен и любопитен  Lol (не ме е виждал само по чашки де, да не си помислите, че съм се държала толкова непристойно на собствената си сватба  Cheesygrin )
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1240 -: Юни 07, 2009, 19:00:29 »

Тия сутиени сме ги коментирали и преди - ужасни са.. Ако е нещо много стегнато и имаш нужда само от 'запълване' - ок, стават. Но за друго - нихт.
Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1479

« Отговор #1241 -: Юни 07, 2009, 19:26:10 »

Най-добрия вариант, според мен, е да пришиеш чашките от стар сутиен. Тъкмо и сама ще прецениш дали ще се виждат и колко да ги изрежеш. Но силиконовите.. Моите гърди не са особено големи, но един път съм слагала силиконов и хем ми държи много топло - имам чувството, че сърцето ми ще пукне от жега, хем не са удобни. Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7788

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1242 -: Юни 07, 2009, 19:41:46 »

Пуп, от бала на братовчедка ми имам спомен, оказа се точен - ето линк - http://www.nsunderwear.com/main_fl2.html Провери в NS bra, ако трябва купувам такъв от тук и ти го пращам.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #1243 -: Юни 07, 2009, 21:07:36 »

имаше навремето едни в севън секъндс-от плат като нормален сутиен, без презрамки, само отстрани се залепваше с някво силиконово и на гърба без нищо.
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #1244 -: Юни 07, 2009, 21:11:23 »

Да , май още ги има.Аз си купих от там за абитуриентския точно такъв, понеже роклята ми беше с гол гръб , а пък в това безцицно време...грях е да се пусна съвсем без сютюен Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #1245 -: Юни 07, 2009, 21:15:05 »

ти ся имаш ли цици? много се надявам, че някога ще ми пораснат малко! надеждите ми са в бъдеща бременност... Cheesygrin
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7767

Heart follower

« Отговор #1246 -: Юни 07, 2009, 21:15:39 »

И мойте, и мойте...  Unsure
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #1247 -: Юни 07, 2009, 21:21:50 »

Мен ме интересува, зърната уголемяват ли се?? Lol
Активен

C’est tout!
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2734

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1248 -: Юни 07, 2009, 21:24:01 »

И аз подкрепям варианта за пришити чашки. Подбираш си някой с подходяща форма, за да не се вижда от никъде и да ти е удобен. И аз бях така на бала и не съм имала абсолютно никакви проблеми (пък и добих гърди да позапълня бюстието Cheesygrin).
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #1249 -: Юни 07, 2009, 21:26:10 »

ти ся имаш ли цици? много се надявам, че някога ще ми пораснат малко! надеждите ми са в бъдеща бременност... Cheesygrin

И преди съм споменавала- имам една приятелка ,която казва:"Преди ми бяха малки, сега са ми дълги!" Cheesygrin Lol Е... Lol

Мен ме интересува, зърната уголемяват ли се?? Lol

При мене не. Всъщност само това не ме е сполетяло след раждането. Иначе всякакви други неотстраними гадории ми се случиха Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: