star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 389410 пъти)
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #975 -: Март 11, 2009, 22:50:10 »

Едни са богопомазани, други не сме, Бамб Rolling Eyes

Между другото ти замисляла ли си се за лазерна/фото епилация?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #976 -: Март 11, 2009, 22:55:22 »

Не само съм се замисляла, но и съм си правила. Лазера определено не е моя уред, но по-ефикасната фотоепилация със IPL, определено ми действа! Обаче е скъпо мамка му.. но съм го решила, като ми се съберат малко повече парички, вместо да ги харча за глупости, отивам да си светна някои места, които ме дразнят особено..
Само веднъж си бях светнала бакембардите, докато бях руса, защото много се личаха тия тъмни коси, на тая светла кожа и да ти кажа - до ден днешен са наполовина, много е странно.
« Последна редакция: Март 11, 2009, 22:57:30 от Bambina » Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #977 -: Март 11, 2009, 22:58:26 »

Дай на лични контакти, не че сега има излишни финанси за това, но аз сериозно съм се замислила Smile
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #978 -: Март 11, 2009, 23:19:54 »

Аз нямам база за сравнение, защото съм била само на фотоепилация. Ефикасността на този метод също зависи от тип косми, тип кожа и т.н., но определено има ефект и препоръчвам с 2 ръце. Да бъда откровена, аз досега имам по 3 до 5 процедури на различни области и 100% ефект няма, но пак е задоволително, окосмяването е много по-рядко и новите косми растат много по-бавно, съответно са и по-тънки.  Cheesygrin Сега като се върна в България, мисля пак да се възползвам.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #979 -: Март 12, 2009, 00:45:07 »

По темата, искам да препоръчам горещо, на мадамите с чувствителна и дехидратирана кожа, серума HydrActon, на Dior , (този на Givenchy също е идеален за целта), както и възстановяващото липидно масло на Collin за суха кожа
Няма такава благодат, след толкова продукти, след изнежената кожа от алергиите, направо съм щастлива с тези. Липидното масло го слагам вечер, а за през деня, над серума - крем Tolerianе, Ла рош позе Кожата ми е успокоена по бебешки. И еластичноста й се върна, слава, на който ги е измислил.
« Последна редакция: Март 12, 2009, 00:46:47 от Bambina » Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1479

« Отговор #980 -: Март 12, 2009, 08:42:18 »

С първото и второто изречение съм солидарна. Cheesygrin

А с кое кремче се мажеш ?

www.farmasi.com.tr/2008/PERSONALCARE/28.html   
 В дясната страна на страницата е, ще го видиш.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #981 -: Март 12, 2009, 08:55:55 »

Бамби, хормонът за задържане е прогестерон, не виждам как ще ти се е отразило това на космите.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #982 -: Март 12, 2009, 15:09:01 »

Бам, какво е ИПЛ?
Моите космалаци са много нефелни и наплашени вече и с болка никакъв проблем нямам...само много ме дразни,че отзад на врата имам някакви къси бебешки косички и много тъпо ми се струва, че изглежда, като съм с вързана коса...
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #983 -: Март 12, 2009, 15:11:25 »

Бамби, хормонът за задържане е прогестерон, не виждам как ще ти се е отразило това на космите.

Не казвам, че са хормони, не знам точно, майка ми ми е обяснявала за някакви лекарства и от от преди 20 години, които никой не използва сега.

Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #984 -: Март 12, 2009, 19:36:04 »

Бам, какво е ИПЛ?
Моите космалаци са много нефелни и наплашени вече и с болка никакъв проблем нямам...само много ме дразни,че отзад на врата имам някакви къси бебешки косички и много тъпо ми се струва, че изглежда, като съм с вързана коса...

То мисля, че при всеки човек е така с бебешките коси. Smile
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #985 -: Март 12, 2009, 19:58:28 »

Препоръчвам натуралния полски колаген. Декември ми го подариха и по-хубава кожа не съм имала откакто съв в София. Пъпки вече нямам, остаха само белезите и петната. Big grin Порите ми са видими по-малки, а около очите "свети". То цялото ми лице е така Big grin Аз ползвам дори най-слабо пречистения, който е за тяло, та вероятно по-чистите ще дават още по-добър резултат. тук има доста информация, като гарантирам само за цените Smile Чак чудотворно действие не съм видяла, но със сигурност е най-доброто, което съм слагала на кожата си откакто се помня Big grin
« Последна редакция: Март 12, 2009, 20:04:36 от Bambina, Причина: Линк » Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #986 -: Март 12, 2009, 20:01:04 »

Дийп, майка ми го ползва, този за лице, но ти не си ли малка на години за него ?
Активен
deepdowndirty
Newbie
*

« Отговор #987 -: Март 12, 2009, 20:15:20 »

Препоръчват го над 25, аз съм на 23. Той и за моята беше първоначално, обаче ми го даде и аз уж за стрии и целулит щях да го ползвам. Обаче пробвах на лицето и останах очарована. Кожата ми е ужасна и честно казано ясно има нужда от някаква такава намеса. През пубертета даже беше по-хубава, но тук се съсипва адски много, като решението е или това, или да се изнеса от София, което сега няма да стане. Rolling Eyes

Забравих друго да препоръчам още, то вече си е за млада кожа- тоник и гел-крем на "Боди-Д" против акне за проблемна кожа- на билкова основа и камфор.
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #988 -: Март 12, 2009, 22:00:47 »

Toя колаген дали ще действа при стрии? Confused
Кожна лекарка ми е препоръчвала Дермоластин, който съдържа голям % колаген, но този сигурно е по- добре.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

deepdowndirty
Newbie
*

« Отговор #989 -: Март 12, 2009, 23:30:26 »

За това се препоръчва уж, обаче не съм редовна и не мога да ти кажа, поне за момента. Но и за там съм го замислила да засиля и ще кажа какво се е случило.
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #990 -: Март 12, 2009, 23:35:14 »

Ок. Въпреки че, ако говорим за по- голяма площ, ще излезне соленичко.  Razz
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #991 -: Март 14, 2009, 14:55:27 »

A, да бе, не е. Какви приятелки имам, то това тяхното не може да се нарече косми, а мъх и още като включат машинката вече откачат.

Че то да скубеш тънки косъмчета с епилатор е много по-болезнено - от коляното надолу, където са ми твърди, не ми прави впечатление, както и на подмишниците, обаче като трябва да си скубя бедрата, само дето сълзи не ми потичат. Cheesygrin
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #992 -: Март 14, 2009, 19:51:12 »

Не си бях ползвала епилатора под мишниците от 3-4 месеца, защото все не съм намирала време, а само самобръсначката под душа и днес го подхванах пак и цял ден едва ли не седях като птица.  Blink
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #993 -: Март 17, 2009, 02:16:59 »

A, да бе, не е. Какви приятелки имам, то това тяхното не може да се нарече косми, а мъх и още като включат машинката вече откачат.

Че то да скубеш тънки косъмчета с епилатор е много по-болезнено - от коляното надолу, където са ми твърди, не ми прави впечатление, както и на подмишниците, обаче като трябва да си скубя бедрата, само дето сълзи не ми потичат. Cheesygrin

Ама това не е заради космите, а заради местата. Които са по-чувствителни.
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #994 -: Март 17, 2009, 12:47:14 »

http://www.astra.bg/shelley_cocoa_250.htm

Eто това си взех вчера от Фантастико,защото останах без лосион и ми хареса как мирише,а и е супер евтин.Ми искам да кажа,че има много лек и приятен аромат,хидратира чудесно...на мен много ми хареса,особено като се има предвит и цената му!
Активен
alexia
Newbie
*

« Отговор #995 -: Март 17, 2009, 13:02:03 »

Момичета, препоръчайте ми гел за измиване на лицето. Със смесена кожа съм, мазни зони са челото и около носа, иначе е нормална кожата ми. Ползвала съм Лореал, Бебе, Нивеа, Балеа и какво ли още не. Искам промяна.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12015

« Отговор #996 -: Март 17, 2009, 13:06:54 »

Ползвала ли си зеления на Елеа?
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #997 -: Март 17, 2009, 13:09:43 »

Не съм! Препоръчваш значи?
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12015

« Отговор #998 -: Март 17, 2009, 13:10:33 »

Препоръчвам, да, много е хубав за смесена кожа, мекичък такъв, не дразни и матира.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #999 -: Март 17, 2009, 13:15:33 »

Благодаря, Лора. От това имам нужда, щом матира, перфектно! Пък и топлите и "потни" месеци тепърва предстоят.
Активен

Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: