star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 415710 пъти)
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #925 -: Януари 19, 2009, 09:02:09 »

Преди доста време вече 6-7 месеца някъде си видях от външната страна на бедрото две стрии ама не кой знае колко стряскащи и веднага почнах да ги мажа с Контратубекса и дали от него от 2 опаковки или от своевременната намеса, но сега стриите ги няма.
А от доста време насам са ми взели едни ампули от Русия за махане на белези, но нямам време да отида да ми ги сложат инжекциите Confused а как точно действат не знам, но ми казаха, че били много добри, аз имам белег от операция от доста години вече.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13794

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #926 -: Януари 19, 2009, 13:10:42 »

С операцията нямам проблем, блед е и е супер незабележим белега. Пък и е толкова ниско, че и най-плиткото ми бельо го скрива. Но Биз, прилагам снимка с тумбака, да видиш, че трудно се преживяват и стриите и паласките. По принцип не съм от най-суетните, но напоследък направо си ненавиждам тялото  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #927 -: Януари 19, 2009, 13:46:22 »

Еми и аз мога да ти покажа снимки на гърдите си преди и след, и то дори още не съм тръгнала да кърмя, а всички казват, че тепърва ще се променят Smile Ама какво да направя, и аз помрънквам от време на време на Краси, ама ей така, колкото да ми се прояви женското, иначе какво да направя. Радвам се на други неща - че останалата част от тялото ми не се е променило, че нямам целулит. Но всичко това е в графата "още" и очаквам след раждането всичко да е променено. Аз лично съм си на мнение, че с моминско тяло няма да съм поне още 6 месеца, изобщо не си правя илюзии, че един месец след раждането и ще си е всичко по старому, затова и не разбирам защо толкова се тормозиш. Тези неща са си нормални, предполагам и с корем и с гигантски гърди никога не си се виждала, ама и това стана. А специално пък при теб, която си слабичка и не си качвала много, е въпрос на време да се саморехабилитираш. Така и така в момента няма какво много да промениш - нито с кремчета, нито ще можеш да правиш кой знае какви упражнения, по-добре спри да си обръщаш внимание и да се тормозиш за глупости Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7786

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #928 -: Януари 20, 2009, 21:41:16 »

Бизет - върха на спокойствието както винаги. Браво бе, майче, направо ми пълниш душата като те чета.  Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13794

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #929 -: Януари 20, 2009, 22:06:52 »

Аз за това отказах да пиша повече по въпроса. Тя тотално ми затвори устата  Lol Razz
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #930 -: Януари 21, 2009, 23:43:44 »

Просто има повече и по-малко суетни хора, нормално е да приемат промените различно Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #931 -: Януари 21, 2009, 23:59:01 »

Разбира се, че е нормално, и аз съм суетна. Но има моменти, когато е въпрос на приоритети, написала съм вече кое и защо намирам за по-важно в момента, няма да се повтарям.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #932 -: Януари 22, 2009, 00:06:01 »

Ама нищо не съм казала, как ме нахока Smile
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #933 -: Януари 22, 2009, 00:09:25 »

Горкана, нахокана.

Аз съм умерено суетна, но най-суетна винаги съм била по отношение на "цялостта" на тялото ми. Много се опасявах, че секциото ще ми седи като гадна "лепка" на пейзажа, обаче то както изчезна и каквото е останало от него даже ми харесва. А сега де?

Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7786

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #934 -: Януари 22, 2009, 00:09:57 »

Бизет в тая тема е с вълчи зъби и двуостра брадва  Lol А е шукнал някой, и бива насечен/нахапан.
Активен

Blondelle
Newbie
*
Публикации: 26

Pretty in Scarlet

« Отговор #935 -: Февруари 24, 2009, 23:26:32 »

Аз искам да препоръчам една серия бяла козметика, която е много слабо известна, а лично аз съм безкрайно доволна. Марката е Iwostin, а серията Purritin. Продуктите са полски, медицинска козметика се води, но са все още много нови (хубавото е, че и все още доста евтини), но за съжаление разпространението им е слабо. Ето сайтът с всичките 5 продукта, от които съм безкрайно доволна - http://www.iwostin.bg/lines.php?id=17

Аз си ги купувам от аптека в Кауфланд или в краен случай ги поръчвам от нашата квартална аптека и след заявка ми ги носят.
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 17:17:01 от Bambina » Активен

Don't give me names...
You've got it all, took it all from me...
Drove me insane...
Now you'll run...
Running all the way back to me again...

Цъ-ъ-ъ-ък
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1479

« Отговор #936 -: Февруари 25, 2009, 08:45:59 »

Относно белезите - аз имам от врата до кръста белег, който съм мазала за кратко време с Контратубекс, защото не мога сама, а когато няма никой в нас, няма как да стане. Два пъти съм кръцкана по същата линия и първия път се скри малко, защото го мазах, сега вече не знам. Дано с течение на времето изчезне.

П.П. В Пирогов, от отделението по изгарания, предлагат лепенка, която след операция, поне 3-4 седмици, не повече, защото няма да има ефект, която лепенка като се залепи за белега (пресния) и следователно се отлепи, изчезва, ама това е за релефни и гадни 'кръпки'. Аз бях с козметичен конец, не животински и поне на това се надявам да се махне, че не е особено приятно.  Unsure

А и една такава лепенка - 12 см. е 120 лв.  Blink
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #937 -: Февруари 25, 2009, 17:54:32 »

Относно белезите - аз имам от врата до кръста белег, който съм мазала за кратко време с Контратубекс, защото не мога сама, а когато няма никой в нас, няма как да стане. Два пъти съм кръцкана по същата линия и първия път се скри малко, защото го мазах, сега вече не знам. Дано с течение на времето изчезне.
...

Леле какво са ти правили? Shocked Unsure
Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #938 -: Февруари 28, 2009, 18:39:04 »

Ух мацки препоръчайте ми някой хубав епилатор с обезболяващи приставки или охлаждащи ефекти.Някакъв,който наистина да върши работа и да облекчава болката..Марка,модел..каквото се сетите. Rolling Eyes
Спешно ми е.Искам утре да си го взема.
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #939 -: Февруари 28, 2009, 22:27:00 »

...

Леле какво са ти правили? Shocked Unsure

Операция на гръбначен стълб.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #940 -: Март 02, 2009, 17:51:45 »

Ух мацки препоръчайте ми някой хубав епилатор с обезболяващи приставки или охлаждащи ефекти.Някакъв,който наистина да върши работа и да облекчава болката..Марка,модел..каквото се сетите. Rolling Eyes
Спешно ми е.Искам утре да си го взема.

Новите Филипс, трябва да са по-добри в това отношение.
Активен
TiNki
Newbie
*

« Отговор #941 -: Март 04, 2009, 17:43:19 »

Купих си Браун с масажиращи ролки,които обезболяват и могат да се свалят докато при Ровента не можели.
Странно ми стана за охлаждащия ефект-ръкавица,която се замръзява и преди епилация се поставя на мястото  Blink То същото може да върши и една торба с лед  Rolling Eyes и си взех без такава чудесия.
Вече го пробвах.Доволна съм.Не боли много.И има 5 години гаранция  Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #942 -: Март 04, 2009, 22:05:07 »

Не, определено не е същото като торба с лед. А гаранцията я бива Smile
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #943 -: Март 05, 2009, 08:39:42 »

Пробвала съм и на Браун и на Ровента. Имам чувството, че тези на Браун работят по-бавно, или де да знам и аз, а тези на Ровента много боли с тях...   Rolling Eyes
Активен
TiNki
Newbie
*

« Отговор #944 -: Март 09, 2009, 16:54:32 »

Момичета да ви се похваля.Мислих,че никога няма да го кажа и аз но-взех да свиквам с епилатора и да ми е поносима болката  Razz Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #945 -: Март 09, 2009, 17:01:58 »

Свиква се бе, виждаш ли Smile Ще ти става още по-поносима занапред.
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #946 -: Март 09, 2009, 21:04:32 »

Момичета да ви се похваля.Мислих,че никога няма да го кажа и аз но-взех да свиквам с епилатора и да ми е поносима болката  Razz Cheesygrin

Винаги първите пъти адски боли, но след време се свиква. Smile))
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #947 -: Март 09, 2009, 22:25:05 »

От цялото изречение само адски  забелязах Rolling Eyes Не може ли да излъжеш такива като мен, че не боли чааааааак толкова White flag
« Последна редакция: Март 09, 2009, 22:29:57 от deepdowndirty » Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #948 -: Март 10, 2009, 01:25:06 »

Е чак пък адски, съвсем различен е прагът на болка при всеки.
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #949 -: Март 10, 2009, 08:48:46 »

Ами особено под мишниците си боли повече, отколкото краката. Smile Не мислите ли, че е така. Smile И да, всеки има праг на болка.  Smile
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: