star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 403057 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #750 -: Ноември 09, 2008, 15:03:27 »

Kато ми дойдеш на гости и ми видиш банята ще прецениш сама - oбещавам да ти оставя поне половин час да си разглеждаш на спокойствие Lol

A онова на рене е цели 100 мл, да кажа Razz
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #751 -: Ноември 09, 2008, 16:48:24 »

Абе,мацита-откъде се купуват нсесерчета с принадлежности за маникюр? Lol Искам да взема на мама,но изведнъж осъзнах,че не знам къде да търся...
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #752 -: Ноември 09, 2008, 17:40:42 »

В козметични магазини Kiss
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #753 -: Ноември 10, 2008, 12:20:20 »

От фирмения на Солинген.
Намира се в една от преките до Президнетнтвото отстрани.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #754 -: Ноември 10, 2008, 12:45:22 »

Там хубавите са малко скъпички, иначе и аз за там се сетих.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #755 -: Ноември 10, 2008, 13:55:57 »

Права си, Бизет, скъпи са, обаче в момента майка ми 6та година ползва моя комплект на Солинген, който аз преди нея ползвах още толкоз. Няма такова качество, оставих и го просто защото на мен ми писна зловещо. Чиста лиготия, с други думи.
Активен

f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #756 -: Ноември 10, 2008, 22:18:09 »

А какво включват тези несесери на Солинген?
Все ми се струва, че такива несесери ги блъскат с ужасно ненужни неща - аз за маникюр използвам само инструмента за избутване/евентуално рязане на кожички и стъклена пила.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #757 -: Ноември 14, 2008, 14:57:35 »

Девойки, много си харесах едно хидратиращо кремче на Клиник - Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer. Попадна ми едно 7мл-ово тестерче и тая седмица кожата на лицето ми просто живна (бях я унищожила с един гаден хидратиращ крем на севънтийн, за който ще пиша в черния списък задължително Hammer!).
Обаче отивам аз вчера в магазина, приготвила там 20-25 евро за кремчето, но те разбиха сърцето ми на малки частички, изтърсвайки ми цена от 43 евро! Sad eyes Толкоз не успях да прежаля за една тубичка и не си го взех. Сега много се чудя за един на Lierac -  AQUA-D+ MULTIVITAMINÉ, нищо тяхно не съм ползвала, но като консистенция много ми хареса.
Кожата ми е нормална към суха и ще се радвам, ако сте много доволни от някое изпитано кремче до 40 лв. да ми го препоръчате... Rolling Eyes мерси предварително Kiss.
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #758 -: Ноември 14, 2008, 15:03:16 »

Козметичката ми беше дала разни тестерчета за хидратиращи кремчета, това, което ми оправи кожата от шуплеста се на мека и хидратирана беше едно на Collin. Ама не знам къде ще го намериш, аз само от нея съм го чувала. Само дето се оказа, че мостричката била за зряла кожа, та тя ми даде същия крем, само, че за млада кожа, но не съм толкова доволна за съжаление. Но пак в сравнение с всичко друго, което съм пробвала, най-добре ми се отрази.
Та, съветът ми е - вземи си тестерчета да пробваш, иначе само ще си даваш парите на сляпо. Не, че тестерите все не се оказват много хубави, а после крема не толкова ...
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #759 -: Ноември 14, 2008, 15:14:42 »

Така е, абсолютно си права с тестерчетата, аз вече дори за фдт предпочитам да си взема първо тестер, за да видя какъв е цвета на реална светлина, как го понася кожата ми и всичко останало..
То най-лошото при някои хидратиращи кремове е, че в началото първите дни имат супер действие, омекотяват сухата кожа и т.н., но после я унищожават, утежняват и омазняват, както стана при мен с тоя последния крем. Що ли не си ползвах кротко хепи дерм-а на Л'ореал... Rolling Eyes

Ама това с кремчето ми е наложително, довечера ще се пъхна в някоя аптека да поразгледам на Виши, Авен и др. предложенията... Също се сетих, че Лумене имат също хидратиращ крем с антиоксиданти, като описание същия като този на Клиник, ама никой не знае дали има и същото действие (а аз наистина останах поразена от въпросния на Клиник, като изключим факта, че леко мирише на джибри, но на тях йм е простено да не са парфюмирани...). Както и да е, тука Лумене така или иначе не се продава Sad.
Ще видим как ще я разрешим тая креместа драма.
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #760 -: Ноември 14, 2008, 15:28:33 »

Collin има в спа центрове, съм забелязала.
Ако искаш хидратация -защо не пробваш Юсерин или Нюкс ?
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #761 -: Ноември 14, 2008, 15:52:09 »

На Юсерин съм ползвала само лосиони за тяло, на Нюкс - нищо. Доволна ли си от определен техен крем или по принцип от марките?
Ох, не зная.. Като изляза довечера ще видя какво ще си взема, просто или попадам на прекалено лек, или на прекалено тежък крем.
А и като се забия в по-"медицинските" марки, се притеснявам, доколко ще са добра основа за фдт след това и разни такива..
На моменти ми се иска да съм химик, специалист по здравословно хранене и стилист едновременно, че да мога да си отговарям на всички женски въпроси, които ме разтърсват така дълбоко и из основи на моменти...
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #762 -: Ноември 14, 2008, 15:54:06 »

Ползвала съм им кремовете за лице, за това ти ги препоръчвам. А мойта кожа е страшно чувствителна. Много по-добри са от останалата 'медицинска' козметика. И са хубава основа за грим.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #763 -: Ноември 14, 2008, 16:03:45 »

Загледах се в Creme Fraiche Light на Nuxe, идеално ми покрива описанието нуждите, но пък ценово излизам от категорията... Уф, това пусто оптимизиране на разходите, май пак на касата ще се успокоявам, че следващата седмица ще пестя от храна Razz.

Мерси много за мненията Kiss.
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #764 -: Ноември 14, 2008, 16:44:04 »

Това е Крема, с главно К, точно си се ориентирала Smile 
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #765 -: Ноември 14, 2008, 22:02:13 »

От фирмения на Солинген.

хихи,нямах идея да идвам до Сф затова Cheesygrin Питах във всеки козметичен,ама ме гледаха като тръба.не намерих,но не съм се отказала от идеята.И аз мислех да видя в Солинген,ама този,който знаех,нещо не можах да го намеря...
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #766 -: Ноември 14, 2008, 22:12:12 »

От фирмения на Солинген.

хихи,нямах идея да идвам до Сф затова Cheesygrin Питах във всеки козметичен,ама ме гледаха като тръба.не намерих,но не съм се отказала от идеята.И аз мислех да видя в Солинген,ама този,който знаех,нещо не можах да го намеря...
В бонжура няма ли някакви комплекти ?
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #767 -: Ноември 14, 2008, 22:20:26 »

Kaт,виж по аптеките...
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #768 -: Ноември 14, 2008, 22:28:28 »

няма бе,много срам брах заради "нелепия" си въпрос Lol
Апокрифен артикул се явява...както и белите рози,кво се случва,баси,чак в петата цветарница намерих,че поне с това да се отчета пред мамито Blink
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #769 -: Ноември 14, 2008, 23:44:05 »

Взех си Toleriane на La Roche-Posay все пак. Дано е хубавко кремче, просто финансовата част на въпроса изигра важна роля, но поне се надявам, че няма да е голям боклук. Досега от всичко тяхно съм оставала доволна (е не много доволна, но пак е нещо Smile).
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #770 -: Ноември 16, 2008, 22:01:08 »

А какво включват тези несесери на Солинген?
Все ми се струва, че такива несесери ги блъскат с ужасно ненужни неща - аз за маникюр използвам само инструмента за избутване/евентуално рязане на кожички и стъклена пила.

Моят/маминият включва ножичка, пила и пинсета за вежди. Пределно предостатъчно. 1997 струваше около 50 лева.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #771 -: Ноември 16, 2008, 23:46:18 »

Ти, па... Не можа ли друга година да дадеш за сверка на цените  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #772 -: Ноември 16, 2008, 23:47:43 »

Нямам, не съм и гледала даже... По пътя на логиката трябва доста да са поевтиняли. Котката ти има пъпка на корема.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #773 -: Ноември 17, 2008, 09:33:19 »

Вчера си купих ножичка на Солинген за скромните 26 лв. Да ми е честита.
Активен

Моето име е Любов.
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #774 -: Ноември 17, 2008, 18:09:02 »

Ти, па... Не можа ли друга година да дадеш за сверка на цените  Lol
Photo
хейййй здравеййй !!!  Cheesygrin
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: