star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 402966 пъти)
veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #725 -: Октомври 08, 2008, 11:03:16 »

Ами Мишел, той ми е подарък и не е от БГ и в интерес на истината не съм се интересувала дали го има на БГ пазара, но май го няма. Мислех си, че се намира и у нас понеже има голямо разнообразие от чужди продукти ,но сега се поразрових и видях, че го няма тук. Жалко, защото имам само 1 опаковка и като ми свърши няма да мога да си го закупя отново.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #726 -: Октомври 08, 2008, 11:07:34 »

Ами Мишел, той ми е подарък и не е от БГ и в интерес на истината не съм се интересувала дали го има на БГ пазара, но май го няма. Мислех си, че се намира и у нас понеже има голямо разнообразие от чужди продукти ,но сега се поразрових и видях, че го няма тук. Жалко, защото имам само 1 опаковка и като ми свърши няма да мога да си го закупя отново.
Балеа са доста качествени продукти на много ниска цена, защото марката е собственост на една голяма верига козметични магазини. И всичко е "правено в Германия", което, за мен лично, никакво значение няма...
Аз съм очарована от лосионите йм за тяло, през зимата ползвах преди на Юсерин за много суха кожа, но вече го заместих с "Балейския" му еквивалент.
Грижата за косата ми е слабост и не мога да цапотя току така нещо, но сигурно и шампоаните йм са добри Rolling Eyes
Активен

C’est tout!
abc_test
Newbie
*
Публикации: 199

« Отговор #727 -: Октомври 08, 2008, 14:17:02 »

Аз съм доволна от балсамите за коса на Nivea, също и от балсамите им за устни. Харесват ми ароматите им и ми влияят доста положително на косата и устните.
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #728 -: Октомври 08, 2008, 15:32:23 »

Доли , ти кой бг крем си ползвала викаш ?!  Kiss
Аз наскоро открих крем здраве , на морето се сетих , че блоу беше писала , че и е универсален пъпкотрепач и ... се оказа много добър Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #729 -: Октомври 08, 2008, 20:59:19 »

Моето мнение относно козметиката е,че всяка козметика е хубава,стига да си върши работата върху съответното лице. Обаче го има и моментът с това,че повечето хора изобщо не знаят какъв им е типът кожа и си купуват неподходящи кремове,които после пишат в черния списък. Другото фрапантно е,че маса хора изобщо не знаят как се употребяват тези мазила. Т.е.,че преди това кожата трябва да се почисти и прочее. Друго мнение имам за случаите,в които става въпрос за проблемна кожа-тогава медицинската козметика е задължителна.

Аз съм намерила козметиката за моето лице и от години не съм я сменяла. Парите,които давам в никакъв случай не са повече от тези,които някои хора дават за 10 мазила с различно предназначение,които трябва да имат ефекта на моето единствено,примерно. Цялата ми серия е Нормадерм: почистващ гел,който редувам с още един почистващ,но с фини зрънца,след което туширам с ежедневен овлаждяващ тоник. След къпане мажа с дневния крем,когато не се къпя-с нощния вечерно време. Сега тествам един крем на Лиерак,ако не се обрина до няколко дни-ще го взема. Балсам за устни-отново Виши. И така съм си от години,а продуктите ми вървят мноооого икономично.

Онзи ден си взех мляко за тяло Дав с краставица и зелен чай,защото се заплених от миризмата на същия сапун. Обаче ми се налюспи кожата на подбедрицата и сега го харизвам на ръцете след миене на чинии,защото е грехота да мирише толкова хубаво,а аз да го подаря на баба ми.

Някой да препоръча някакво пръскало (дезодорант,тоалетна вода) с аромат на ванилия?
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #730 -: Октомври 08, 2008, 22:18:47 »

Доли, Билка съм ползвала, писала съм тук, но си мислех, че тя е руско приозводство ?? А не БГ. 

Иначе за другото е ясно - на кой, каквото му действа добре. Аз с тия Мари Кор се родих просто. Не мога да опиша как ми действат на безумната кожа, с която буквално нищо друго не се справи така идеално, а пък никъде няма да ги видите да се рекламират. По магазини да се продават - не.
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #731 -: Октомври 08, 2008, 22:47:44 »

Кви са тез мари кор? Има ли ги по запада  Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #732 -: Октомври 08, 2008, 22:53:41 »

Mежду другото, моята кожа е адски чувствителна, и супер зле, но откакто съм на Дюкан е перфектна просто. Нямам никакви забележки,  и въобще не се грижа за нея, само ексфолиране редновно. Нито кремове, нито мазила, нищо. Че и след тежка вечер в която заспя с грима на следващия ден няма никакви лоши ефекти. 
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #733 -: Октомври 09, 2008, 08:51:09 »

На Дав душ гела с краставица много си го уважавам има лек охлажзащ ефект, точно като за жегите.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12021

« Отговор #734 -: Октомври 09, 2008, 09:21:06 »

И аз бях писала за сапуна им с краставица, който вече не го сменям за нищо на света, сега ще си взема и душ- гела да го пробвам Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #735 -: Октомври 09, 2008, 09:25:05 »

Аз пък набутах едни сапуни на Арома, с невероятни аромати. Сега съм с един бадемов, със стърготинки  Cheesygrin , а преди беше с аромат на пъпеш. Направо да го хапнеш  Lol
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #736 -: Октомври 09, 2008, 09:27:57 »

Аз на Арома този с бадема и имат един с малина май не ги харесвам, защото ми действапха изсушаващо.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #737 -: Октомври 10, 2008, 14:52:31 »

Кви са тез мари кор? Има ли ги по запада  Lol

Това е висок клас френска козметика, има ги по запада, обаче само по козметични салони, дарлинг Kiss
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #738 -: Октомври 11, 2008, 17:57:07 »

Някой запознат ли с марката Левена. Ще ми носят мостри с бебешка козметика и се чудя дали е качествена. Знам само, че е българска, но сайта им не казва много по въпроса  Rolling Eyes
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2196

« Отговор #739 -: Октомври 11, 2008, 23:31:16 »

тази ли?
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #740 -: Октомври 12, 2008, 09:41:43 »

Мерси Краси. Има хубави мнения, може и да става  Rolling Eyes
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #741 -: Октомври 20, 2008, 16:51:56 »

От Лавена- доволна. Много даже. Бочко, Жен Шен - страхотни за зимата, но тежички. Една приятелка по време на бремеността си се машеше с крем Лимон и кьорава стрия няма, а беше слон!
Иначе в момента ползвам Леокрема универсалния - страхотен за мен. Евтин, бързо попива, много овлажнява. И също Нивеа с кислород - гелът е страхотен, крема не толкова, но иначе адски ми се изчисти лицето.
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #742 -: Ноември 05, 2008, 20:54:03 »

Хора,в блока в който живеем видях,че има салон за красота Beauty Club Life.Някой да ги е пробвал?Да сте чували нещо за тях?Мисля да се възползвам...
www.beautyclublife.com
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #743 -: Ноември 06, 2008, 04:31:28 »

Наистина има много хубава БГ козметика. Сред нещата, които задължително си купувам като се прибера са кремовете за лице с розово масло и сапуните с розово масло на Рефан. Кремът го ползвам за нощен, а през деня съм с Клиник, защото е по-лек. Честно казано, винаги съм била много скептично настроена към не-маркови неща, особено ако са за лице, но това лято като пробвах кремът, останах приятно изненадана. От сапуните съм подарявала на много приятелки чужденки и всички са повече от очаровани и ме карат да им нося още.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #744 -: Ноември 06, 2008, 09:03:01 »

Хора,в блока в който живеем видях,че има салон за красота Beauty Club Life.Някой да ги е пробвал?Да сте чували нещо за тях?Мисля да се възползвам...
www.beautyclublife.com

Май ти ще дадеш отзиви Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #745 -: Ноември 08, 2008, 21:18:44 »

Може ли да ми препоръчате блясък за коса със златисти частички . Аз си харесах едни , обаче беше или на нюкс или на рене фуртере ( баси как се изговаряше туй ) и беше 50 кинта ... Не ми се дават толкова кинти , та диря по евтин вариант  Cheesygrin
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #746 -: Ноември 09, 2008, 01:14:35 »

Е точно си го напипала- рене футерер - няма такъв блясък ! 20 лв и е икономичен, гаранция ще останеш доволна !
Ако ли не - розовата серия на елсев - флуиди и спрейове разни Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #747 -: Ноември 09, 2008, 11:10:33 »

Абе , доли , видях го 200 мл - 45 лева , в прозрачно бурканче с много златисти частици вътре и зелен надпис - аз за това го асоциацирам с нюкса май Smile  Става и за кожа, и за коса , някакво масло се водеше .
Ако е 20 кинта ОК , ама ако не е - идвам у вас да крада  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
в някое списание го имаше , утре ще ги разлистя и ще ти кажа с точност Smile
Тва за 20 на кой е последно Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #748 -: Ноември 09, 2008, 13:38:52 »

И туй на nuxe го имам. Хубаво е. Обаче косата малко я спластява, втвърдява, не знам как точно да ти го обясня. За лице и тяло си го ползвам аз. Даже в лосиони го смесвам, става супер.

А RF е точно 20 кинта, купувах си го преди няколко дни пак, spray gloss се казва. И си е специално за коса, златни частици няма, но такъв блясък от нищо друго не ми се получава. Не утежнява изобщо косъма и се впръсква за завършек - на суха и оформена коса. И не пипаш повече, уникално е Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #749 -: Ноември 09, 2008, 14:40:21 »

дай тука 3 мл и половина  Lol Lol Lol
Сега въпрос с повишена трудност - има ли нещо , дет го нямаш !!! Smile
Тейк юр тайм - едва ли ще се сетиш скоро !
Активен

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: