star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 415707 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #700 -: Септември 26, 2008, 00:38:27 »

Зависи кои професионални, аз говоря за горния клас, не High Hair, a System Profesisonal, разликата им е съществена. ]http://www.wellausa.com/consumer/products_consumer/international_line_consumer/system_professional_c/products_h/cl_matrix_h/classic_repair_h/repair_p12_h.jsp?]

Керастас, Пол Мичъл и Бед Хед си заслужават, определено.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #701 -: Септември 26, 2008, 09:04:37 »

Да, точно тези.. тя ползваше сините за боядисана коса, но как изглежда една коса не зависи само от шампоана и балсама Smile Честно казано в Германия има един куп сайтове, в които професионалните серии шампоани излизат доста изгодно, а на Вела са от най-приемливите..
Керастас са ми много скъпи... Sad
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #702 -: Септември 26, 2008, 18:39:26 »

Керастас са да си е*** м****** като цени. Според мен и Тиги Бед Хед, и Пол Мичъл, и Вела, и Лореал (Pr.) представляват страшно добра грижа за косата и на много по-нормални цени.
От Керастас бих си взела точно 2 неща - маска и нещо без отмиване. За другото ми се струва.. неоправдано.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #703 -: Септември 26, 2008, 18:44:58 »

Специално за шампоаните на Керастас и Лореал професионалните-фризьорката ме мие с тях и съм много доволна от ефекта всеки път,поразпитах я доколко е оправдано да си взема-според нея няма смисъл.Самата тя каза,че са доста агресивни-в смисъл правят това,което пише на опаковката,но не ми ги препоръча за редовна употреба.Та като вземем предвид и цената,съвсем се отказах от тази идея.
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #704 -: Септември 26, 2008, 18:49:31 »

Лореал пр беше някъде 25 лева - 300 мл Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #705 -: Септември 26, 2008, 18:58:48 »

Лори,може да вземеш Анафейз на Дюкре. Започне ли моят косопад-веднага към него прибягвам. Много е добър!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #706 -: Септември 26, 2008, 19:10:09 »

Тц, 250 мл
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12038

« Отговор #707 -: Септември 26, 2008, 19:27:58 »

Блоуски, аз Анафазата я имам, но просто защото си я бях купила преди известно време и я запокитих в шкафа, защото не ми действаше добре. Всъщност, когато си го купих за първи път, бях във възторг, но след това май престана да ми действа.

Аз ще дам една много тъпа препоръка, но безвъзвратно се влюбих в новия сапун на Дав с краставичката! Цялата баня мирише невероятно свежо на нещо между краставица и пъпеш, а и е много мек и хидратиращ! Вече само него купувам.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #708 -: Септември 27, 2008, 10:50:27 »

Имам едно кремче за околоочния контур Garnier Nutritionist...топодходящо ли е за млада кожа? Хидратация ли предлага? Изхвърлила съм опаковката. Не че очаквам нещо, щом Лиеарак не помогна.
Активен

Моето име е Любов.
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #709 -: Септември 27, 2008, 19:14:45 »

Тц, 250 мл
ей , дребнава душааа:)  Kiss Кажи как мина козметика Smile
да питам бъдещите ни лекарки - като си купувах околоочен много странно ми стана , че този на гарние е с кофеин - добре де това не е ли вредно за кожата ?
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #710 -: Септември 27, 2008, 19:18:14 »

Отложихме часа за понеделник, тогава ще ти кажа Kiss
Кофеина стяга, лудо. Външно ползване

И 50 мл, са си 50 мл !
Lol
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #711 -: Септември 27, 2008, 19:28:12 »

Като каза кофеин-за последните 2 месеца съм пила само 2 кафета Cheesygrin Много се гордея,ама много ми липсва Unsure
Бамболински,прати ми някоя снимка,че ми липсваш злобната. Kiss Аз ще се отплатя с италиански Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #712 -: Септември 27, 2008, 20:52:26 »

Сърце мое, нямам никакви нови снимки,  Sad обаче радушно примем твои!
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #713 -: Октомври 07, 2008, 08:56:09 »

Вече не помня дали съм ви питала, ама тези околоочните кремове и разни такива, които сега ги рекламират на Гарние под формата на рол он с кофеин, някакви наблюдения Confused
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #714 -: Октомври 07, 2008, 11:52:49 »

Аз си взех на Лореал, ама не виждам никакви подобрения, все си имам тъмни кръгове  Rolling Eyes.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #715 -: Октомври 07, 2008, 11:56:39 »

И аз имам с това проблем, но видях, че този ролона е и за против бръчки, а аз не искам да ползвам такъв.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #716 -: Октомври 07, 2008, 22:23:16 »

Garnier, Loreal.. недейте да използвате подобна козметика върху лицето си.
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #717 -: Октомври 07, 2008, 22:40:29 »

Ами вярно че се води нисък клас доколкото знам (?), но Бамби, не всички могат да си позволят медицински козметики и такива неща. Аз например съм от тези хора, козметики и дрехи си купувам с мои пари и трудно мога да си позволя Клиник, виши и т.н. Не го приемай като критика, просто мноо хора нямат средства. Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #718 -: Октомври 07, 2008, 22:41:41 »

Ясно ми е, обаче имам предвид, че е по-добре да си купиш българска козметика, която далеч не струва толкова, отколкото тези.
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #719 -: Октомври 07, 2008, 22:44:40 »

Тук съм съгласна, много съм доволна от Билка и Дева. Евала.
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #720 -: Октомври 07, 2008, 22:54:13 »

Бамб, недей така я препоръчва българската козметика. Ако трябва да говорим за състав, за съжаление българската козметика е в доста окаяно състояние. Интересувам се от състав и гледам какво има в бурканчетата с кремове и прочие. Може би единствено Билка излиза от стереотипа и предлага някакви новости в съставките.

Еуфо, като видях какво съдържаше лосиона  за тяло с пъпеш на Дева, директно го засилих в коша.
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 22:56:00 от Cookies » Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #721 -: Октомври 08, 2008, 08:55:39 »

Бъди по-конкретна за съставите????

По мое мнение козметиката не е най-важно да я избираш по това дали е Клиник, Есте Лаудер или каквато и да е и да дойдеш и тук да се тропнеш и да кажеш, че си си взела еди какво си от тези примерно изброените, а да ти действа добре на лицето.

В нас сме зарити с майка ми с козметика /особено всякакъв тип кремове за лице/ от всевъзможни марки, от 5 до 100 лева /горе долу казано/ и мога да кажа, че всичко си е индивидуално. Масата кремове си стоят и никой не ги пипа. Майка ми има проблеми с околоочния контур и кремовете за там, и постоянно ги сменя и пробва различни. Един път се оказва, че такъв за 50 лв е страхотен, друг път български за 6 лв.
Важно е да действа добре.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13794

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #722 -: Октомври 08, 2008, 09:02:42 »

Няпълно съм сугласна с Алин. Майка ми е с много проблемна кожа. От Клиник-а се беше обринала, но от Виши-то се почувства добре, после използва някакъв билков с животинска мас, български  Blink Еми най-доволна остана от последния. Тя поне е системна от към козметиката, редовно ги сменя и е изпробвала много повече козметика от мен. Аз пък лично много съм доволна от Гарниер. Не знаех, че е нисък клас, но и от почистващия гел, и от тоници, и всякакви подобни съм останала доволна.  Rolling Eyes
Активен

veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #723 -: Октомври 08, 2008, 10:41:00 »

Аз също съм доволна от кремовете за лице на Билка , както и имам вкъщи едно тоалетно мляко с името - Алое, българско отново. Реших да го сменя по едно време и да си почиствам лицето с друго. Една приятелка ми подари цяла колекция на Yves Roche,  еми почистих си лицето с тоника и се обринах. Станах на червени петънца Sad. Минах си пак на Алоето моето си любимо и се чувствам супер. Майка ми обаче е много претенциозна от към козметика и все гледа едва ли не да е марково, скъпо и т.н. Мисли си явно, че скъпите ще й действат по - добре, което си е чисто индивидуално. Както и да е де, та веднъж ми набарала Алоето и си намазала тялото с него, после като ме видя ме разпитва какво било това мляко да си го купи и тя понеже й правело много мека кожата. Така, че аз ползвам крем за 5лв и тоалетно мляко за 1.60 и съм адски доволна и от двете. Искам да похваля и един шампоан Balea, страшно е готин и прави косата мека и лъскава.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #724 -: Октомври 08, 2008, 10:51:47 »

Искам да похваля и един шампоан Balea, страшно е готин и прави косата мека и лъскава.
От къде си купуваш Балеа в България? Че на мен ми втръсна да нося на една приятелка техни продукти от немско:glare:...
А Ив Роше са толкова гадни, и да ми подаряват (правили са го) не ги ползвам, защото и аз се обривам...

Колкото до Билка и Дева, еми не мога да изкажа някакво хубаво мнение. Зная, че кожата ни е инвестиция и далеч не можеш да разбереш какво си й причинил след мацването на едно кремче, но какво да правим, гледаме винаги моментния резултат.
Нямам достатъчно ресурси, за да си купувам дневен крем за лице за повече от 15лв. и съответно тези на Лореал се справят перфектно с кожата ми, другите на Дева са мазни и смърдят гадно, не попиват...
Някой ден, ако даде Господ и имам възможности, ще избирам най-доброто без да се замислям дори.

Бай дъ уей, исках да ви питам за едно дневно хидратиращо кремче на Севънтийн. Имам чувството, че си мажа нещо много отровно на лицето, но кожата ми никога не е била по-жива и добре хидратирана... Rolling Eyes Ползвала съм само лосиони за тяло на Севънтийн и малко ме е страх...Отзиви??!
Активен

C’est tout!
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: