star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 417214 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #650 -: Септември 08, 2008, 12:45:07 »

Аз каквото и да ползвам Винаги се мия след това с почистваща пяна/гел/ексф. или дори само вода. И вече след това тоник+крем. Просто винаги има остатъци. Най-малкото ще нацапам някоя кърпа или ще ми мазнее и ще ми запушва порите.
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #651 -: Септември 08, 2008, 16:40:27 »

Аз най-ги харесвам на воден принцип и за това съм най-доволна от Johnsons пяната.
Оффф май нещо не мога да схвана за какво става дума ...  А това на джонсън какво е . Еййй , няма да ми се смеете , налиииии  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
На Джонсън е пак за махане на грима, но не е на принципа на тоалетното мляко, а е като сапун. Принципно е течно, но като като си го сипеш в ръката става на пяна и не люти на очите. Аз само с неща, които се отмиват мога да боравя за махане особено на спиралата, иначе около очите ми става черно и няма махане Cursing
Мерси за инфото .  Cheesygrin
Само аз ли не съм доволна от лореал архитекчър - много ми спластява на снопове миглите и някак си ми тежи ....
Пак ще мина май на буржоа - пък и по евтинки . С цели 3 лева  Lol Lol Lol По принцип ми трябва лек обем и извиване , иначе са ми достатъчно дълги .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #652 -: Септември 08, 2008, 23:18:01 »

Тинкър,кои на Буржоа ти харесват?Аз точно на тая на лореал се бях навила...и ти сега ми описваш точно нежелания от мен ефект.Мразя чак така натрапчивия кукленски вид...Значи се отказвам от архитекта  Lol
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #653 -: Септември 09, 2008, 01:47:15 »

Aз пък напоследък установих колко е лесно като не се гримираш. Няма какво да търкам и махам.  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #654 -: Септември 09, 2008, 09:37:20 »

Добре дошла. След като ми оплешивяха миглите премахнах спиралата и минах само на моливче и подхранващата спирала на Орифлейм /онази въпросната/.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #655 -: Септември 09, 2008, 11:08:51 »

Искам прахообразна пудра. Препоръчайте нещо.
Активен

Моето име е Любов.
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #656 -: Септември 09, 2008, 11:50:04 »

Тинкър,кои на Буржоа ти харесват?Аз точно на тая на лореал се бях навила...и ти сега ми описваш точно нежелания от мен ефект.Мразя чак така натрапчивия кукленски вид...Значи се отказвам от архитекта  Lol
има една на буржоа - черна тумбеста , а капачето й е металик - пепел от рози , но ми се е изтъкал надписа . Имам бегъл спомен за нещо от рода на волюм експрес . Аз като я видя и си я познавам - сигурно от 10 год все  нея си взимам .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

cristall
Newbie
*

« Отговор #657 -: Септември 09, 2008, 23:48:53 »

Имам я,и аз я харесвам,съвсем обикновена си е и е около 9лв поне по спомени...
HappyHeart,на Ревлон имам и съм доволна!
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #658 -: Септември 09, 2008, 23:50:26 »

Имам я,и аз я харесвам,съвсем обикновена си е и е около 9лв поне по спомени...
HappyHeart,на Ревлон имам и съм доволна!
15 / 16 е моята ... не знам , дали за една  и съща говорим
Активен

cristall
Newbie
*

« Отговор #659 -: Септември 10, 2008, 00:01:01 »

Ако е тази аз си я взех на някаква промоция 10-тина лева с черен молив за очи.Беше миналата година де Big grin
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #660 -: Септември 10, 2008, 01:48:37 »

Добре дошла. След като ми оплешивяха миглите премахнах спиралата и минах само на моливче и подхранващата спирала на Орифлейм /онази въпросната/.

Аз обикновено нямам време за спирала (щото вече съм закъсняла за срещата например  Lol), но слагам молив и после си иска усилия за почистване. И винаги ми остава по малко.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #661 -: Септември 10, 2008, 08:18:43 »

Ако е тази аз си я взех на някаква промоция 10-тина лева с черен молив за очи.Беше миналата година де Big grin
да да , точно тази ми е  Lol Lol Lol Lol Еййй , пак съм се минала значииии !!! Smile
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #662 -: Септември 10, 2008, 08:59:50 »

Аз обикновено нямам време за спирала (щото вече съм закъсняла за срещата например  Lol), но слагам молив и после си иска усилия за почистване. И винаги ми остава по малко.  Rolling Eyes
И на това му намерих цаката - с клечка за уши Cheesygrin много добре става

А тази спирала на Буржоа преди време я ползвах и ми беше много ужасна. Ама аз за мен си установих, че Телескопика ми извайва само миглите.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #663 -: Септември 10, 2008, 10:17:13 »

Някой друг с мнение за прахообразна пудра. Кажете нещо, че искам да си купя вече  Sad
Активен

Моето име е Любов.
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #664 -: Септември 10, 2008, 17:21:46 »

Хепи, аз не се гримирам много, но досега съм си купувала винаги на Манхатън пудра за чувствителна кожа. Аз съм с мазна кожа и по препоръка на козметичката ми съм избягвала употребата на фдт и при необходимост съм използвала прахообразна пудра.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #665 -: Септември 10, 2008, 17:39:52 »

Има някаква нова минерална на Макс Фактор. Не съм я ползвала и не мога да ти кажа от личен опит дали е добра, предполагам само. Ревлон са много добри. Ако искаш по-скъпа, кажи.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #666 -: Септември 11, 2008, 00:09:43 »

А защо да е точно прахообразна? Аз ползвам компактна, но я нанасям с четка и си ми е супер.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #667 -: Септември 11, 2008, 00:11:13 »

За да питаш  Razz

Два гласа за ревлон. В Бонжура ли имаше Ревлон?
Активен

Моето име е Любов.
sexy
Newbie
*

« Отговор #668 -: Септември 11, 2008, 00:18:08 »

нЕма да ти кажа.  Razz
Активен

des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #669 -: Септември 11, 2008, 09:02:30 »

Някой друг с мнение за прахообразна пудра. Кажете нещо, че искам да си купя вече  Sad
Има много хубави пудри на Wetnwild  "УетенУайлд" американски са.Хубави са и има най-различни - с минерали,бронзираща,руж-пудра,има и такива който са с 3 или 4-ри цвята и като минеш през всичките се получава един цвят,а ако не ти харесва си слагаш от другите цветове.Те са няколко тона 3 или 4-ри. И не са скъпи 7-9лв.Но ние тук в Кауфланд в аптеката ги продаваме...не зная дали в другите магазини ги има
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #670 -: Септември 11, 2008, 09:53:51 »

Както описваш е имитация на Клиник Smile

Ще се поразходя утре да си търся нещо Smile
Активен

Моето име е Любов.
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #671 -: Септември 11, 2008, 10:54:10 »

Както описваш е имитация на Клиник Smile

Ще се поразходя утре да си търся нещо Smile
Задължително Smile
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6356

Усмивка

« Отговор #672 -: Септември 12, 2008, 07:36:33 »

Сега гледах една реклама на Арома... не знам дали сте я срещали.
И се замислих какво слагам върху лицето си. В рекламата има мъж, който отглежда краставици, пръска ги с амониева силитра, пестициди, изкуствени торове... И примерно тези краставици отиват в някаква част и за козметика - кремове, сапуни, тоници, маски и т.н. Уж купувам неща с естествени продукти, но пък... кой ми гарантира дали не си мацам и малко амониева силитра на лицето :(
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #673 -: Септември 12, 2008, 08:24:06 »

Реклама на Арома, в която показват как съставките им на кремовете се пръскат??

Иначе може да си сигурна - със сигурност има такива неща в козметиката, има и по-лоши.
А тази козметика с уж естествените продукти е най-опасна, защото хем хората много и се доверяват, хем я тъпчат с още повече консерванти и всякакви бокуци и всички се радват на това, че е с истински пъпеш вътре, но не обръщат внимание на останалите не много естествени съставки.

Затова си има сертификати, които се дават на козметични фирми, които сами си отглеждат продукцията, и не използват подобрители нито при отглеждането, нито при производството.

Аз наскоро попаднах на една фирма, която наистина, ама наистина произвежда естествена козметика - 100% органична, без никакви изкуствени добавки. За консервант използват алкохол например, не нещо друго. И рецептите са такива, каквито едно време са използвали бабите ни да правят мехлеми. Точно по тази причина ми е малко трудно да свикна с нея (а и тя е за бременни и деца май основно, та са все кремчета и мазила, но общи - да си ги ползваш за каквото решиш) - защото миришат някак си прекалено домашно и на старо и не са с консистенция точно като на другите купешки кремчета. Но пък за бебета е перфектна, защото не е с минерални масла, както прословутото Джонсън, например. Та, козметиката е Веледа, чух, че е популярна много в Германия, момичетата от там може и да кажат отзиви за нея.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #674 -: Септември 12, 2008, 08:41:06 »

Много ми е позната тази марка Веледа, но сега не мога да се сетя. Бизар от къде точно я взимаш - обикновени козметични магазини, аптеки или специализирани магазини за майки и бебета?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: