star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 402958 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 12021

« Отговор #450 -: Април 14, 2008, 18:14:03 »

Мерси, и тези ще й кажа Smile
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #451 -: Април 21, 2008, 13:57:07 »

Изключително много искам да препоръчам крема за лице (за суха кожа с горски плодове) и ексфолиращия гел за лице на Galenic.Много, много съм доволна.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #452 -: Април 23, 2008, 18:53:07 »

Искам да похваля Йогурта с череши на Ейвън. Много хубава мекичка ми става кожата с него, а мирише просто невероятно Wub Иде ми да се изям Stuart
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #453 -: Април 23, 2008, 19:07:29 »

Оха,тва с горските плодове,ако си го мазна,ша изпадна в алергичен шок Cheesygrin
Активен
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #454 -: Април 23, 2008, 19:09:35 »

Аз имам доста неща от тази серия, обаче йогуртите не могат с нищо друго да се сравняват Wink
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6347

Усмивка

« Отговор #455 -: Април 24, 2008, 17:01:23 »

Момичета, искам да ми препоръчате лосион за тяло с блестящи частици. Ако може дори да приложите снимка ще ми е по-лесно да си избера Cheesygrin
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #456 -: Април 24, 2008, 19:47:16 »

С две ръце препорачвам Telescopic на Loreal (спирала). Жива и здрава да е гримьорката ми, че ми я препоръча. 2 мацвания и миглите стават "телескопични", а четчицата е много яка и не ги сплъстява. Наскоро купих още една, уж за обем, уж хубава, ама след Loreal все едно бях без мигли (а те са ми доста дълги и без това). Струва към 23 лв. по спомени. Стига за мнооого време.
Що се отнася до козметика, препоръчвам този сайт: http://www.framar.bg

Онзи за проверка на вредни съставки сигурно го знаете и все пак...ето: http://www.cosmeticsdatabase.com
« Последна редакция: Април 24, 2008, 19:55:52 от belladonna™ » Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #457 -: Април 25, 2008, 09:43:52 »

Момичета, искам да ми препоръчате лосион за тяло с блестящи частици. Ако може дори да приложите снимка ще ми е по-лесно да си избера Cheesygrin
Няма снимки Cheesygrin
На DOVE, на AVON от серията за плаж, след плаж. Аз имам и двата и си ме кефят Cheesygrin
Активен
jessi
Newbie
*
Публикации: 309

« Отговор #458 -: Април 25, 2008, 19:25:04 »

http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml   Wink
« Последна редакция: Април 26, 2008, 00:20:56 от Bambina, Причина: Hyperlink » Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6347

Усмивка

« Отговор #459 -: Април 25, 2008, 22:15:07 »

Кажи коя точно страничка, че съм  мързелан и не ми се търси Cheesygrin
Активен

jessi
Newbie
*
Публикации: 309

« Отговор #460 -: Април 26, 2008, 09:43:57 »

Ми на 17, обаче е в серията за след слънце, нз дали на теб такова ти трябва  Confused
Активен
Kathalina
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #461 -: Май 04, 2008, 13:18:58 »

С две ръце препорачвам Telescopic на Loreal (спирала). Жива и здрава да е гримьорката ми, че ми я препоръча. 2 мацвания и миглите стават "телескопични", а четчицата е много яка и не ги сплъстява. Наскоро купих още една, уж за обем, уж хубава, ама след Loreal все едно бях без мигли (а те са ми доста дълги и без това). Струва към 23 лв. по спомени. Стига за мнооого време.
На същото мнение съм! Спиралата е много добра. Също и Bourjois- Volume Glamour. Вчера бях по магазините и съвсем случайно се натъкнах на комплектче- въпросната спирала+ молив на Bourjois,като цялото е на цената на спиралата(12.50 май).Доволна съм, и моливчо не е никак лош. Искам да препоръчам на милите дами и един парфюм- Delices на Cartier. Мъжо ми го довлачи от последната командировка във Франция. Макар да не съм кой-знае-каква фенка на тежките и сладки аромати, този определено много ми хареса.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #462 -: Май 04, 2008, 13:20:21 »

Дам,спиралата на Буржоа отдавна ми е на сърце.За съжаление комплектите при нас свършиха и сега само циганя майчиния ми,ама на нея за какво и са мигли и без това.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #463 -: Май 07, 2008, 11:39:11 »

Аз се отказах от скъпите спирали. Щях да ги прежаля 50 лв за наистина добра спирала, но се усетих, че не са пари, които да ги отделиш и това е, а си е постоянен разход, който не е за мен. В крайна сметка си взех Мастърпийс на Макс фактор, никога не я бях ползвала, но съм много доволна. Явно тия гумените четки са идеални за мен. Хубава и плътна е, даже спрях да ползвам извивачка. Само дето с каквато и спирала да съм, пада голямо търкане при разгримиране. Взех си едно за очи на Гарние, много ми харесва, много. И явно върши работа, защото на мръсния тампон само като капна и веднага разтваря всичката чернилка. Обаче явно са голямо лепило тия спирали и от миглите трудно пада.
Исках да питам, че все збравям сама да пробвам - някой пробвал ли е с бадемово масло да маха спирала и също чух добри отзиви за розова вода, смесена с масло от жожоба?
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #464 -: Май 07, 2008, 11:42:44 »

И аз съм го чувала това за махането, че било добро, но лично не съм пробвала.
Аз от две седмици съм си дала почивка на миглите от спиралата, защото доста ми изпършавяха.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #465 -: Май 07, 2008, 11:47:15 »

Ами ако така и така не слагаш спирала, защо не си ги мацаш с бадемово или рициново масло? Мисля, че доста ще живнат. Даже, ако не си пипаш очите може и преди да излезеш.
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #466 -: Май 07, 2008, 11:50:47 »

А вярно ли е, че тия спирали с гумените четки били само за по - дълги мигли? Една продавачка ми го каза, като се загледах по тези спирали. Според мен само си загуби 20те лева от мен, ама айде... Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #467 -: Май 07, 2008, 12:03:31 »

Не мога да кажа със сигурност, но може и да има логика. Просто тези са единствените, които ми разделят миглите и ги сресват без да стават всички на общо 5 снопчета. И определено е от четката, защото дори като пробвах някаква скъпарска пак ми ги направи редки.
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #468 -: Май 07, 2008, 12:52:22 »

Аз не знам как да си определя дължината на миглите нито са дълги много, нито пък са някакви късички... Средна работа... Така или иначе докато не пробвам няма да разбера.
Иначе аз си използвам една спирала от доста време - Rimmel с извитата четка. Много ми харесва и много ми е жал, че вече много трудно я намирам. Ще ги спират ли, какво ли?  Rolling Eyes
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
alin
Newbie
*

« Отговор #469 -: Май 07, 2008, 13:04:53 »

Трябва да пробвам да ги заздравя миглите, да.

Относно гумените четки за мен те са най-добрите и по-конкретно Телескопика на Лореал. Тази спирала ми прави миглите дълги, извити, обемни, разресани и не се рони самата спирала.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #470 -: Май 07, 2008, 13:30:50 »

А, само исках да попитам, вие от коя Л'ореал Телескопик сте доволни? Нормалната или Клийн Дефинишън, че съм се замислила да сменя Мастърпийс Макс с такава...???
Коя създава повече обем, защото на мен това най-вече ми трябва...

А колкото до бадемовото масло - преди 4 години се мажех всеки ден в продължение на 3 месеца, не слагах спирала, при което миглите ми започнаха да капят  Cry Дори имах едно малко плешивичко място Unsure Спрях, естествено да мацотя бадемовото масло.. И започнах да си ползвам спирали. Уж мигли не растат, но аз вече не го забелязвам това плешивото... Smile
Онова може и от маслото да е било (на Икаров използвах), може и от друго да е.. Но аз се наплаших оттогава.
Точно както когато спрях фон дьо тена и започнаха да ми излизат пъпки Lol
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #471 -: Май 07, 2008, 14:59:53 »

Аз си взех някакъв разгримьор за очи "Deborah" и да ви кажа - много е хубав. 11 лв е, а е някак гелообразен, много бързо сваля спирала/молив, и най-важното - изобщо не дразни очите, много е приятен за кожата и с хубав аромат. А + това е 125 ml.

Тези гумените четки на спиралите изобщо не ме кефят, аз искам обем, а те такъв не правят. Подреждат и разделят, но.. дотам.

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #472 -: Май 07, 2008, 15:08:06 »

Ами просто си има различни мигли и това е. Иначе и на мен някои космати четки са ми правили обем, общо взето е въпрос на късмет.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12021

« Отговор #473 -: Май 07, 2008, 15:28:56 »

Как така мигли не растат  Blink
Досега да сме останали без мигли ако беше така...
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #474 -: Май 07, 2008, 15:30:59 »

Аз пробвах и двата вида Телескопик, но съм доволна от този в златното шишенце по-стария. Новият модел не ми допада.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: