star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 417190 пъти)
mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #375 -: Март 07, 2008, 19:32:10 »

Хмм благодаря ви за мненията .. решихме да и го пратя защото тя наистина има проблеми с кожата на лицето и цял живот по дерматолози уж добри и не чак толкова и какво ли не е пробвала оправя и се само по време на лечението и малко след привършването пак старата песен на нов глас а това разбрахме че може да се използва постоянно и така дано има ефект  Stuart
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #376 -: Март 12, 2008, 23:02:08 »

Взех си лепенки за пъпки.Лепят се вечер и сутрин се махат.Лекуват пъпките.8 броя бяха за 1.50лв
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #377 -: Март 12, 2008, 23:27:49 »

Взех си лепенки за пъпки.Лепят се вечер и сутрин се махат.Лекуват пъпките.8 броя бяха за 1.50лв

Действат ли? Как се казват? Не изсушават ли кожата?
Активен

Моето име е Любов.
cristall
Newbie
*

« Отговор #378 -: Март 13, 2008, 07:17:49 »

Ами те са мънички кръгчета с диаметър около 1 см.Аз имах три големи пъпки,бяха много възпалени и първата нощ го успокои малко само,след втория път изчезнаха.Пише си на пакетчето,че не изсушават кожата,и на мен не ми я изсушиха.Пише Spot reducer gel patches на PUREDERM.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #379 -: Март 13, 2008, 09:28:59 »

Хм, това с лепенките ми звучи тарикатско, пък и на мен от време на време ми се появява по някой гад на брадичката и болиииии
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #380 -: Март 17, 2008, 12:59:04 »

Напоследък лицето ми е ужасно  Sad, излизат ми някакви като лишеии, суха кожа и ми става като на петна лицето, ако вечерта не се намажа с обикновенната нивеа, е ужас. Принципно се мажа през деня с нивеа софт и ми действаше супер добре, ама явно не ми го понася вече лицето............то знам ли и аз от какво ми става така, ама го свързвам с крема.
Та ще ми препоръчате ли нещо, кремче, маска или каквото и да е, важното е да мис е оправи Smile.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12039

« Отговор #381 -: Март 17, 2008, 13:02:56 »

Майка ми е така по принцип, а и аз през зимата и единственото, което ни оправя, е един розов крем на Фа. Не знам какво толкова има в него, може би заради цинка, но наистина действа лечебно - успокоява кожата при претриване, изсушаване и т.н. Само че на нас баща ми ни го носи от Хърватска, защото по едно време тук май бяха спрели вноса. Не съм гледала скоро по магазините...
Активен

cristall
Newbie
*

« Отговор #382 -: Март 17, 2008, 16:30:28 »

Има ли Фа за лице?Аз преди много време ползвах техни продукти и не бяха никак зле.Сега си взех дезодорант и изобщо не пази,после си взех Одорекса и потенето спря,но се поизприщих от него.

Коте,защо не си вземеш някой хубав крем за суха кожа и да се мажеш всеки ден с него.И моята кожа е суха и се мажа два пъти дневно,не знам ти как изкарваш през ден...Мойто кремче е на Виши Аквалията.Много съм си доволна,много е хидратиращ.
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8566

« Отговор #383 -: Март 18, 2008, 19:45:44 »

Момичета, много са ми напукани устните вече 2 месеца. Постоянно ги мажа, предимно с кремче Банеоцин (което ми го дадоха вместо Гентамицин), и вече сякаш съм привикнала и не мога да не се намажа поне 3 пъти на ден. Започва едно цепене, белене до кръв.
Сега се сетих за мед- ще си разтопя и ще си сложа, но кажете какво друго мога да използвам?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #384 -: Март 18, 2008, 19:59:58 »

Момичета, много са ми напукани устните вече 2 месеца. Постоянно ги мажа, предимно с кремче Банеоцин (което ми го дадоха вместо Гентамицин), и вече сякаш съм привикнала и не мога да не се намажа поне 3 пъти на ден. Започва едно цепене, белене до кръв.
Сега се сетих за мед- ще си разтопя и ще си сложа, но кажете какво друго мога да използвам?
хмммммммммм....крем "здраве" или обикновен вазелин?

п.с. меда е много добра идея! а и много подхранва!
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #385 -: Март 18, 2008, 20:08:35 »

Аз си ги изтърквам с четка за зъби, но щом при теб е до кръв... 1-2 часа преди да заспиш си ги мажи обилно с крем "Здраве". Нищо друго не помага така
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #386 -: Март 18, 2008, 20:45:47 »

А за през деня вземи вазелинче Юсерин(4.90лв).Ефекта му е светлинни години над този на Авен,който е 13лв. Аз купих такова на приятелят ми,защото неговите устни са нещо страшно-кърви през 2 минути,а не ги хапе,просто сега пие едни лекарства,които много изсушават кожата.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
lioness
Newbie
*

« Отговор #387 -: Март 18, 2008, 21:46:30 »

Ползвам и един обикновен вазелин ейвънски, ама много слаб, за нищо не става  Unsure Намазах се с мед сега, утре ще гледам да си купя това на Юсерин.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #388 -: Март 18, 2008, 22:31:26 »

Или това на Leocrema, мн е хубаво Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #389 -: Март 19, 2008, 09:46:27 »

На леокрема ванилия , пристрастена съм към него  Lol Lol Lol Lol
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1899

« Отговор #390 -: Март 19, 2008, 16:06:30 »

Или това на Leocrema, мн е хубаво Smile

На мен на Leocrema въобще не ми харесва вазелинчето.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #391 -: Март 19, 2008, 17:56:57 »

Ми на мен ми е много меко, вкусно и добре миришещо Cheesygrin
Активен
mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #392 -: Март 19, 2008, 18:03:01 »

На леокрема ванилия , пристрастена съм към него  Lol Lol Lol Lol
Абсолютно и аз !! Без него немога  Stuart Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #393 -: Март 19, 2008, 21:10:38 »

Снощи се намазах с мед, а днес си купих Юсеринче. Страхотно е.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2734

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #394 -: Март 20, 2008, 23:17:22 »

Днес шефката домъкна от някакъв чуждоземски  Stuart магазин някакво леко ексфолиращо масажно кремче за преди баня, от небезисвестната марка Минг Ко (Mingkou)  Lol Бях малко скептично настроена, но тя каза, че и се е сторило много готино и днес го изпробвах. Ами, в момента, пък и след глицериновото сапунче, кожата ми е страшно мекичка. Просто споделям, не агитирам никого, пък и едва ли ще си взема пак защото пакетчето е 1лв ..  Rolling Eyes А е за един път.
Замислям се да си взема трици и хума. Като бях по-малка това бяха единствените неща, които мама ми даваше да си мацам лицето, а и страшно добро действие имаха върху кожата ми. Веднъж седмично маска от хума и топла водичка и когато се сетя - измиване с трици. Пъпка не съм имала тогава, за черните точки, които ми мъчат носа да не говорим.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #395 -: Март 21, 2008, 01:26:48 »

Снощи се намазах с мед, а днес си купих Юсеринче. Страхотно е.

Ааа. Ще се научите. Вазелинчето засега е най- доброто, което съм ползвала. Намазвам се вечер и сутринта устните ми са като нови.
Между другото, сега се замислих, че това ми е егати навика. На път от банята към леглото задължително минавам през козметичните ми шкафове, за да си намажа устенцата.  Lol

А относно Зинерит-а, да, много е добър. Но е антибиотик. Затова не може да се използва постоянно. Отделно мисля макс 3 семици след отваряне.

И забравих да кажа- дойде му редът и на дегримьора 2 в 1 на Лореал... еми не ми допада много. И не ми почиства добре кожата. Въпреки че е и тоник, не мога да не мина още веднъж с тоник.  Rolling Eyes Но пък мирипе готино.  Smile
« Последна редакция: Март 21, 2008, 01:28:47 от sexy » Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #396 -: Март 21, 2008, 01:34:31 »

И забравих да кажа- дойде му редът и на дегримьора 2 в 1 на Лореал... еми не ми допада много. И не ми почиства добре кожата. Въпреки че е и тоник, не мога да не мина още веднъж с тоник.  Rolling Eyes Но пък мирипе готино.  Smile
Ех, аз забравих да си го купя това. Нали си взех по грешка едно почистващо на Юсерин и си го ползвам, та съвсем изключих, че щях да пробвам Лореала. Няма ли откъде да докопам мострички Confused
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #397 -: Март 21, 2008, 02:22:49 »

На мен пък балсамчето на Юсерин, за устните, изобщо не ми харесва Rolling Eyes  Хрис, имаше по разни списания мостри.
« Последна редакция: Март 21, 2008, 02:25:09 от Bambina » Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #398 -: Март 23, 2008, 02:31:14 »

Аз ползвам Леокрема и съм много доволна. Авен не ми харесва и на мен.

Купих си дегримьор на Lumene И съм много доволна. Не е мазен като двуфазния на Лореал и чисти супер спиралата.
Активен

Моето име е Любов.
cristall
Newbie
*

« Отговор #399 -: Март 24, 2008, 00:18:25 »

Аз ползвам Леокрема и съм много доволна. Авен не ми харесва и на мен.

Купих си дегримьор на Lumene И съм много доволна. Не е мазен като двуфазния на Лореал и чисти супер спиралата.

Не за Авен,а за Юсерин говореха...

И аз ги харесвам Леокрема.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: