star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 415711 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #275 -: Февруари 04, 2008, 22:48:14 »

Серията Нормадерм няма крем за контура около очите.( защото все пак е по-агресивна серия, предназначена за по-мазните участъци) Normaderm Night е крем за лице, използва се вечерта, в същите зони, в които и дневния, който се ползва сутрин. На сайта на Vichy.com (international english) има подробни обясняния, както за Термалната вода ( за която съм писала на предишните страници) така и за нощния, и дневния крем. Както и за повечето продукти.

Иначе съвета на Биз за нещо професионално ( стилизант) определено го подкрепям, просто парите са малко повече.
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 23:11:31 от Bambina » Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #276 -: Февруари 04, 2008, 23:51:37 »

Видях че сте говорили за продукти на Vichy на предната страница и реших и аз да попитам.Взех и и аз промоцийка само че с нормадерм кремчето.Купих си го за 24,62лв като към него вървяха термална вода която знам как се ползва защото потърсих в интернет но за малкото кремче си нямам и на идея пише на него само Normaderm Night .Мился че може да е за около очиче но исках да попитам и вас дали някоя го има и знае как се ползва?

Normaderm night си е нощен крем.Ти си решила,че е за очи сигурно заради малката опаковчица.Тя е такава,защото продуктите са промоционални и е само като мостричка един вид.

Бамби,какви пари върви това чудо Аркол?
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #277 -: Февруари 05, 2008, 00:08:47 »

Видях че сте говорили за продукти на Vichy на предната страница и реших и аз да попитам.Взех и и аз промоцийка само че с нормадерм кремчето.Купих си го за 24,62лв като към него вървяха термална вода която знам как се ползва защото потърсих в интернет но за малкото кремче си нямам и на идея пише на него само Normaderm Night .Мился че може да е за около очиче но исках да попитам и вас дали някоя го има и знае как се ползва?

Normaderm night си е нощен крем.Ти си решила,че е за очи сигурно заради малката опаковчица.Тя е такава,защото продуктите са промоционални и е само като мостричка един вид.

Бамби,какви пари върви това чудо Аркол?
сори че аз отговарям вместо нея, но да ти кажа Акрол-а е към 2.50лв максимум 3лв.
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #278 -: Февруари 05, 2008, 05:59:01 »

Да беее. Искам и аз.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #279 -: Февруари 05, 2008, 14:28:16 »

Да беее. Искам и аз.
и аз искам ама ще видим кога ще ходя да си купя.....може и днеска ако се дотътря  Big grin
ето адресите където пише че е разпространен (ама трябва да го има май и на други места):
СОФИЯ
"ЕМСИ-Стил" ЕООД - склад, бул. "Андрей Ляпчев" 4, тел. 9743151;
"Мариво" - склад, ЖК "Младост-4", Бизнес парк, тел. 9742222;
"Дарин" ООД - склад, бул. "Ломско шосе" 210, тел. 8341656;
"Инафарма" - склад, ул. "Г. Вашингтон" 37, тел. 9832067;
"Нимарекс"- ул. "Г. Милев" 47, тел. 9733422;
"Юникомфарм" - бул. "Д. Неасторов", бл.121, тел .9583121;
"Евростар"- ул. "Г. Вашингтон" 37, тел. 9835485;
Аптека "Роси 2010", бул. "Дондуков" 51, тел. 9818976;
Магазин за билки, билкови продукти и хранителни добавки - ул."Цар Симеон" 41А - Иван Христов - 088 7616083 - всички разфасовки и концентрации.

сега като ги гледам май днеска като ходя към студентски град просто ще мина през Ляпчев ако го намеря....
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 14:34:59 от JustAGirl^` » Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #280 -: Февруари 05, 2008, 15:53:42 »

Много ти благодаря за информацията,но колко милилитра е това,че е 3 лв????Ще стигне ли за нещо...
Активен
Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #281 -: Февруари 05, 2008, 22:02:03 »

За какво е Аркол-а?
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #282 -: Февруари 05, 2008, 22:53:45 »

За какво е Аркол-а?
http://arcol.hit.bg/index.htm <----тук можеш да прочетеш подробно!

Много ти благодаря за информацията,но колко милилитра е това,че е 3 лв????Ще стигне ли за нещо...
аз днес да ти кажа ходих да си купя....взех си 120мл. едното и е 3,24лв. с ДДС, а другото е спрейче 100мл. за 3,72лв. с ДДС
аз понеже съм частно лице и ми сложиха ДДС, ако бях с фирма щяха да са по-евтини....първото за 2,16 а второто - 2,48.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #283 -: Февруари 05, 2008, 23:12:36 »

Хм, интересно..Армакс е около 8 лв шишенцето Rolling Eyes
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #284 -: Февруари 05, 2008, 23:19:09 »

Хм, интересно..Армакс е около 8 лв шишенцето Rolling Eyes

Бамби зависи какво е шишенцето, защото и на Аркола шишенцето което е от 500мл. е 9 и нещо.....така че.......
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #285 -: Февруари 05, 2008, 23:35:10 »

"Армакс" фл. 175 мл ; 1 оп. = 10,20 лв  (с включена доставка)" .. Даже е вдигната..
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #286 -: Февруари 05, 2008, 23:52:48 »

аз днес да ти кажа ходих да си купя....взех си 120мл. едното и е 3,24лв. с ДДС, а другото е спрейче 100мл. за 3,72лв. с ДДС

Значи в складовете дават единични бройки. Това е добре.

А за него не пише как се използва, обаче. Т.е. каква доза. Confused
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #287 -: Февруари 06, 2008, 02:08:27 »

Значи в складовете дават единични бройки. Това е добре.

А за него не пише как се използва, обаче. Т.е. каква доза. Confused
Секси, пише...ама всичко зависи от това за какво ще го използваш.....виж на сайта който съм постнала там са описани дозировките във всички случаи...
ако има нещо питай, ако мога да ти отговоря...
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #288 -: Февруари 06, 2008, 02:32:48 »

Гледах го сайта.
Примерно за гъбички и бактерии, профилактично. Confused Промивки не съм склонна да си правя. Та остава пиенето. Ама за колко време и в какви дози?

За акне също, чрез напръскване, ама това го пишеше за Армакс-а. Не че не са едно и също де.  Smile
Активен

Krastavica
Newbie
*
Публикации: 13

« Отговор #289 -: Февруари 06, 2008, 17:09:26 »

Посъветвайте ме къед може да се потърсят цели бански за прилични париБ
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #290 -: Февруари 06, 2008, 19:59:20 »

Гледах го сайта.
Примерно за гъбички и бактерии, профилактично. Confused Промивки не съм склонна да си правя. Та остава пиенето. Ама за колко време и в какви дози?

За акне също, чрез напръскване, ама това го пишеше за Армакс-а. Не че не са едно и също де.  Smile
честно казано за промивки и аз не бях склонна да си правя, но прочетох бая неща по темата (най-вече в бг-мама) и там има хора който си правят и казват че е добре.....
а отделно като се замислиш нали има СРЕБЪРНА пяна на Флоражин....която си е пак със съдържание на сребро, както това и тя е специално за тези места! така че не му мисли, а давай смело....не е вредно, дори напротив! А и то си пише на листовките : АГ – възпалителни процеси на слизестата обвивка, гноене, вирусни, бактериални, гъбични зарази в т.ч. хламидии – промивки, тампони, пиене. Така че няма как да ти навреди !
а за акнето: Кожни заболявания – фурункулоза, гъбични поражения, брадавици, акне, поражения от пигментна бактерия и др. кожни възпаления - обтриване на кожата с тампон със Arcol и компреси.
« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 20:01:00 от JustAGirl^` » Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #291 -: Февруари 06, 2008, 20:07:38 »

JustAGirl^`  Big grin
Аз тези неща ги прочетох. Нали казах, че съм разгледала сайтовете. Мислех, че имаш някаква листовка или нещо по- конкретно.  Rolling Eyes

А между другото, онзи ден си купих и аз въпросната пяна.  Smile

Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #292 -: Февруари 06, 2008, 20:20:55 »

JustAGirl^`  Big grin
Аз тези неща ги прочетох. Нали казах, че съм разгледала сайтовете. Мислех, че имаш някаква листовка или нещо по- конкретно.  Rolling Eyes

А между другото, онзи ден си купих и аз въпросната пяна.  Smile

ами да ти кажа листовката която ми дадоха със тея шишенца дето си купих е със абсолютно същото дословно написано съдържание от сайта!!!! само че на едно по-малко листче със ситен шрифт. Ако държиш мога да го снимам  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #293 -: Февруари 06, 2008, 20:34:56 »

Smile))

A тея складове са все по странни места. По- лесно да си поръчам Армакс.  Smile Shame
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #294 -: Февруари 07, 2008, 01:22:29 »

Smile))

A тея складове са все по странни места. По- лесно да си поръчам Армакс.  Smile Shame
Аз тоя на Ляпчев едва го намерих...щото на тоя номер дето го пише има промишлена сграда с някви фирми вътре и обикалях като луда по етажите....в крайна сметка се оказа че то било една барака...или поне така ми изглеждаше отдалече на 200метра навътре..... Huh...абе пообикалях си ама после видях че товарят едни лекарства там на някакви бусчета..... Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #295 -: Февруари 07, 2008, 13:51:09 »

абе нещо тоя Аркол ми е толкова гаден на вкус......седи ми едно такова гадно метално в устата...с това сребро......бббрррр  Rolling Eyes
май по-добре за мазане и промивки да го използвам само....че нещо ми е гнусно...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17526

A believer

« Отговор #296 -: Февруари 07, 2008, 13:53:42 »

Аре стига бе, егати панацеята...това не мога да го повярвам просто. Промивки, компреси, пиене...и лекува всичко. От артрит до акне и коремен тиф... Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #297 -: Февруари 07, 2008, 14:15:34 »

Аре стига бе, егати панацеята...това не мога да го повярвам просто. Промивки, компреси, пиене...и лекува всичко. От артрит до акне и коремен тиф... Lol
ако не вярваш прочети в бг-мама имаше няколко теми пуснати за сребърната вода...и виж какво разправят хората , които са го използвали  Big grin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #298 -: Февруари 07, 2008, 14:45:13 »

А не се ли слага в нещо, което да замаскира вкуса?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #299 -: Февруари 07, 2008, 15:09:37 »

Попринцип не трябва да има нито вкус, нито мирис, нито цвят. Като водичка е на пиене, почти. Иначе аз съм си правила прмоивки, напоявала съм тампони, за пиене също - както Just a girl е посочила. Просто трябва да си по-редовен и по-сериозен с процедурите. Ефект - има и то голям.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: