star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 311563 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #75 -: Януари 16, 2007, 20:36:06 »

на една приятелка гаджето и подари цялата серия от тва синьото с кокоси , на нея много й хареса , на мен ми смърдеше гадно . Ама коколко го е харесала тя незнам , щото като замина за морето , а седя цяло лято там , почти 6 месеца даже и реши да си го остави вкъщи в софия Lol  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #76 -: Януари 16, 2007, 20:39:39 »

Цитат на: "Mina_21"
Подарявам го беееееееееееееееееееее!!!!!!!
 Razz

Не ти бееееееееее  Razz
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #77 -: Януари 16, 2007, 20:39:44 »

Цитат на: "Blow"
Вадя листче и химикалче и записвам.

Тези сапуни на Арома са потресающи! Взех си един с малинка и той мирише на повръщано като се намокри!!!!! Mad  Не съм взимала този ексфолиращия. Може би ще го направя когато спра да се сърдя на другия.

Ползвала съм го, но не мирише невероятно, не е и лошо де.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #78 -: Януари 16, 2007, 21:05:09 »

И аз го подарявам. Просто Мини всичките ви е подвела. Първо ви примамва с "Подарявам....",а после пише "Продаден!". Мисля,че на това трябва да се обърне внимание,не на моята кампания за кокосовият крем.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #79 -: Януари 16, 2007, 22:00:32 »

Айдеее, пак Мини виновна... Razz
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #80 -: Януари 16, 2007, 23:32:46 »

Cheesygrin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15677

« Отговор #81 -: Март 07, 2007, 10:52:05 »

Купих си списание "По-здрави", че ми трябваше за работата и вътре открих някои интересни неща...

Едното са новите продукти на Supra Vit -
http://www.kendy.com/supravit_news.pdf

Интересува ме някой от вас ползвал ли ги е? Или по-точно ползвал ли е нещо подобно, защото тия май са съвсем нови и...Аз хвърлих око на Л-Карнитин-а и Бютито... 8)

Другото, което ми грабна окото е сапун SHOWER SHOCK, който е с кофеин и мента. Кофеинът в състава на сапуна има същите свойства като кофеина в чаша ароматно кафе, а силният аромат на мента събужда сетивата. Всеки сапун ще съдържа 200-250 мг водоразтворим кофеин, чисто натурално масло от мента и мека глицеринова основа. Освен другите си ползи това сапунче ще намалява риска от някои видове рак на кожата и ще способства премахването на целулита. Нямам търпение да го видя на пазара. Stuart
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #82 -: Март 07, 2007, 22:35:50 »

Цитат на: "Fei4ka"
Купих си списание "По-здрави", че ми трябваше за работата и вътре открих някои интересни неща...

Едното са новите продукти на Supra Vit -
http://www.kendy.com/supravit_news.pdf

Интересува ме някой от вас ползвал ли ги е? Или по-точно ползвал ли е нещо подобно, защото тия май са съвсем нови и...Аз хвърлих око на Л-Карнитин-а и Бютито... 8)

Другото, което ми грабна окото е сапун SHOWER SHOCK, който е с кофеин и мента. Кофеинът в състава на сапуна има същите свойства като кофеина в чаша ароматно кафе, а силният аромат на мента събужда сетивата. Всеки сапун ще съдържа 200-250 мг водоразтворим кофеин, чисто натурално масло от мента и мека глицеринова основа. Освен другите си ползи това сапунче ще намалява риска от някои видове рак на кожата и ще способства премахването на целулита. Нямам търпение да го видя на пазара. Stuart

Феюше,ти си жертва на пазарната реклама.
Л-карнитин и ти сама можеш да си направиш във вас в хаванчето като хванеш няколко корена от хрян,ряпа и разни други растения,които го съдържат. И после колкото и да го хапваш,метаболизмът ти няма да помръдне. Л-карнитинът трябва да се усвои по някакъв начин в организма,трябва да се вкара с някакво вещество,което да го занесе до там,докъдето трябва и да го пази цял. Уви,патент за тези вещества имат точно 27 фармацевтични фирми в света. И Суправиталните производители не са една от тях. И да,само тяхната добавка се усвоява в организма и то до 30%,все още не се е родил този,който да измисли как да увеличи този процент.

Ако кофеинът можеше да се усвоява през кожата,куцо и сакато щеше да се полива с кафе и да се маже,вместо да рискува да си навлече някой гастрит или още по-лошо като го консумира през устата. Рецептори за това вещество има само в лигавицата на храносмилателния тракт,там то се отмива от власинките и тръгва по кръвния ток. По друг начин до кръвообращението не може да стигне. Освен ако не си го инжектираш венозно,разбира се.

Да,влияе добре на кожата,защото я дехидратира и по-лесно се отделя мъртвия слой клетки. Но говорим за истински кофеин,не синтетичен,а такъв едва ли ще сложат в сапун. Не за друго,ами защото ще направи реакция с ароматизаторите и докато го сложат в калъпа вече ще е позеленял. А да,и защото е адски скъп.

Доколкото ментата-въжбужда сетивата колкото да си я шмръкнеш веднъж и да кажеш "Уж,как миришееее!". Вярно,че си купуваме всякакви сапуни,само и само да ухаем приятно,но по тялото имаме все пак някакви жлези,които ни предпазват от прегорещяване и задържане на вода.

Това,което искам да кажа е,че на една затворена система,която комуникира с околната среда по точно определени,праволинейни начини откакто свят светува,не може да се въздейства толкова лесно. Все едно да гледаш растение с един лъч светлина,действащ върху нещо за 3 секунди на ден. Да,светлината е полезна,дава ефект върху него,но когато се прилага регулярно с неговите нужди.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #83 -: Март 07, 2007, 23:10:03 »

Ето това е едно аргументирано отвсякъде мнение. Блоу, давам тържествено обещание да пиша във форума преди всяка покупка. Със съветник като тебе месечните ми разходи ще спаднат значително.  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #84 -: Март 08, 2007, 08:39:34 »

Цитат на: "Galina_Dim"
Ето това е едно аргументирано отвсякъде мнение. Блоу, давам тържествено обещание да пиша във форума преди всяка покупка. Със съветник като тебе месечните ми разходи ще спаднат значително.  Cheesygrin

Cool Thumbup  Rolling Eyes
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #85 -: Март 08, 2007, 13:15:37 »

Да ви кажа вчера какво открих Blink
На Дева нали има един много прословут антицелулитен гел. Е той вече е в нова опаковка и има сега и един друг, който се казав Слим или нещо такова, и е за стягане и целулит и дрън-дрън. Струва 6 лева. Аз си го взех и се мазах, кожата ми се загря и току виж станала яко стегната Cheesygrin Та може да го видите.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13243

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #86 -: Март 08, 2007, 13:23:21 »

Интересува ме има ли средство за премахване на стрии? Моите не се забелязват много много, ама нали аз си ги знам къде са...и много ме дразнят. Кремове срещу белези дали ще помогнат в случая? Confused
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #87 -: Март 08, 2007, 13:30:51 »

Пупи, пробвай с Контратубекс, той е за белези. Но гаранция не давам, защото стрийте принципно не се махат, освен ако не са нови.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #88 -: Март 08, 2007, 13:36:47 »

За стриите има мноооого продукти, ама нито един не действа. Само с лазер знам, че се махат. :(
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13243

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #89 -: Март 08, 2007, 13:41:03 »

А баш лазер. Не че е толкова спешно, но пуста женска суета...ако можеше всичко да е перфектно. Това контратубекс май съм ползвала за един белег от изгаряне. Ама не помня помогна ли или не. Но в случая, лошото е, че стриите не знам от кога са.  Unsure
Активен

Zornitsa
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #90 -: Март 23, 2007, 16:37:53 »

Smile На мен свещите и сапуните на фирма Casyopea също ми харесват. Но последния път когато си купих свещ и подложка от магазина им в Mall София ме сполетя голяма беда. Преди да отида в магазина имах разправии с невъзпитани съседи и след като се бих с тях отидох на пазар. Може би напрежението ми е било в повече, но ето какво се случи. Поръчах си свещ и подложка в оранжаво и започнах да чакам да ми ги опаковат и да платая, и да изляза с покупката. Но интересно защо служителките изобщо не бързаха. Най- сетне ме видяха, че чакам и дойде една да ми вземе парите, и друга да опакова нещата. Опаковането вървеше с такава бавна скорост, че аз докато чаках си помислих, че аз като нищо ще забравя за какво съм дошла в този магазин. След като платих и ми върнаха рестото аз съм си излязла от магазина, без да си получа свещта, която явно в този момент е била все още опакована от служителката. Беше окол 16:30 часа. След това имах и дуги пазари и, когато се прибрах в къщи около 19:00 часа установих, че свещта я няма. Беше 06.03.2007г., аз исках с тази свещ да украся дома си за празника за 08 март. Стана ми лошо и в първия момент започнах да се чудя къде е свещта. Но си припоних моите обиколки от след обяд и се сетих, че съм платила и не съм си взела свещта. Върнах се отново в магазина и попитах къде е свещта ми като обясних, че съм платила и не съм си взела покупката, и ми беше казано, че такова нещо няма. На мен ми стана още по- лошо, но понеже те не ми върнаха свещта, аз купих нова. Като се прибрах писах един имейл до фирмата. На другия ден ми отговори Владислава Николова от Casyopea и каза, че ще направи проверка по случая и ще ми се обади. Чаках две седмици и никй не ми се обади. Накрая аз позвъних и ми тя ми отговори, че били проверили счетоводната ситема и всичко било изрядно. Е как няма да е изрядно като аз и двата пъти съм си платила покупката. Счетоводната система няма как да покаже как някя от служителките си прибира моята покупка. Та ето това беше подаръкът ми за този 8 март 2007г. Имайте предвид като пазарувате от този магазин, че опаковането е много бавно и, ако случайно забравите нещо, няма да го получите. Така, че си отваряйте очите на четири.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15150

« Отговор #91 -: Март 23, 2007, 16:47:51 »

Оф, ти го изкара егати и опасната операция купуването на свещ.
Ясно, че някой е излязъл некоректен от магазина, ама аз лично, ако забравя покупка някъде и чак на следващия ден отида да си я потърся, няма да отправям чак такива следствия, обвинения, че и преудпреждения за магазина.

Аз пък имам само хубави отзиви за този магазин и съжалявам даже, че затвориха варненския.

И все пак ...животът е прекалено хубав и кратък, за да си тровиш 2 седмици нервите, заради една забравена свещ.
Активен

Zornitsa
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #92 -: Март 26, 2007, 12:29:25 »

Благодаря много за разбирането. Това е самата истина. Не трябваше въобще да се ядосвам за случая. Но така или иначе няма смисъл да премислям минали неща, гледам напред. Иначе продуктите на тази фирма са добри. Доста са скъпи обаче, за един сапун около 5,00лв. При положение, че в другите магазини един сапун е не повече от 1.50лв. Още веднъж благодаря за отговора!
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7007

« Отговор #93 -: Март 26, 2007, 12:41:25 »

5 лв за сапун  Blink Моя приятелка произвежда свещи и сапуни и при нея са не повече от 2.50 лв, същата големина и смея да твърдя - по-добро качество.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #94 -: Март 26, 2007, 13:35:54 »

Цитат на: "angel_sin"
5 лв за сапун  Blink Моя приятелка произвежда свещи и сапуни и при нея са не повече от 2.50 лв, същата големина и смея да твърдя - по-добро качество.

Еми айде давай координати! Какво се чудиш?
Недай Боже да ти го таксуват като скрита реклама..., че малко незнам какво да очаквам вече...Ама тоя раздел май правеше изключение...

Ронеже аз иначе само на Касиопея сапуните ползвам, сестра ми също и бая ядат бюджета, мръсниците... Mad
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #95 -: Март 26, 2007, 14:13:21 »

На Касиопея наистина са страхотни нещата, но ако трябва да съм честна, по отношение на сапуните специално Рефан нямат равни.
Иначе Касиопея имат много красиви "специалитети" като СПА-лампите.

След малко ще потърся да покажа какво имам предвид.

Ето тук :
http://www.casyopea.com/lamps.html

малко по-надолу са и лампите Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #96 -: Март 26, 2007, 14:16:50 »

Цитат на: "bizzare"
по отношение на сапуните специално Рефан нямат равни.

Моят опит накланя везните в полза на Касиопея... Unsure
Наскоро рекламната мениджърка на Рефан ми подари един сапун грейпфрут...Така ми смърди, че ме е страх още да го отворя...Пък незнам като качество какво да очаквам... Unsure Иначе съм ползвала и друг път Рефан и определено откакто пробвах Касиопея залагам на тях...

Но всеки с вкуса си де...
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #97 -: Март 26, 2007, 14:19:38 »

И все пак тези сапуни изсушават кожата, как така ползвате сапун за тяло , примерно ? Усещането е ужасно..
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #98 -: Март 26, 2007, 14:32:34 »

Все пак са глицеринови, има и с масла ..не са какви да е.
А и даже аз както съм с много суха кожа ми харесват ужасно, защото измиват страшно хубаво кожата. А и така или иначе след баня винаги се минавам с бебешко олио или такова за душ.
А за Касиопеа - не знам, просто на мизирзма не ми бяха толкова приятни, но ще взема да си купя пак някой техен, че да видя, може и да бъркам.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #99 -: Март 26, 2007, 14:38:03 »

Точно с Касиопея веднъж се измих и кожата ми сякаш проскърца и се опъна Surprised , това ми е ужасно неприятно, добре ,че хванах душ олиото на Еусерин да си почувствам кожата по-добре ,че откачих.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: